Opinie o Piekarnia Bagietka w Radziszewo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Piekarnia Bagietka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Piekarnia Bagietka o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Bagietka w Radziszewo

Jak długo czekaliście na odzew z Piekarnia Bagietka? Oddzwaniają zawsze?

Ahagab

oddzwaniają jak maja na to ochotę, obiecują cuda na kiju, w rzeczywistości jest niestety inaczej. Zdecydowanie odradzam, szkoda nerwów

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Piekarnia Bagietka?

Teraz w okresie koronawirusa raczej nie dają, nowym pracownikom przedłużają umowę zlecenie

Minia

A do którego dnia każdego miesiąca są wypłaty na konto?

@Minia

Wyplaty do 10go ale dostaje sie na konto zazwyczaj 10go popoludniu-wieczór, czasami jak 10 przypada w piatek moze zdazyc sie ze dostaniesz dopiero po weekendzie :P

Ahagab

prędzej dostaniesz wypowiedzenie z byle jakiego powodu, lepiej zatrudnić co półtora roku świeżynke na umowę zlecenie jak docenić dobrego pracownika, zdecydowanie unikać !

Ciekawa pracy ????

Jakie są zarobki w Bagietka jako Sprzedawca, już na umowie o pracę?

Elka

Praca całkiem ok. Tylko ludzie okropni zaczynajac od kierownikow konczac na reginalnej. Przez nich czlowiekowi sie odechciewa, chcialam zrezygnowac juz na szkoleniu. Szkolenie na Emilii Plater, kierwoniczka chyba zmeczona zyciem dosyc ma szkolenia innych i to widac i czuć. Baaardzo nie mila i niesympatyczna, wiecznie nie zadowolona. Przez takich ludzi nie chce się tam pracowac

Ciekawy Polak

Chciałbym się dowiedzieć jak ktoś ma umowę o pracę na czas okresu próbny, a już mie chce u nich pracować i szuka pracy gdzie indziej to może im walnąć L4 na czas tej umowy?

Ciekawy Polak

A jak wtedy jest płacone wynagrodzenie?

Byly pracownik

Praca w Bagietce miala byc na dluzej tak myslalam, ale w tej firmie nie ma szacunku do drugiego czlowieka zaczynajac od kadry kierowniczej po samych wlascicieli. Pracowników bez wzgledu z jakiego są dzialu ( Sprzedawcy, kierowcy producja czy zamowienia) maja za nic. Wyplata na czas zapomnij zawsze dzień czy dwa póżniej. Zatrudniają ludzi od Hr aby zmieniać firmę ale nastawienie Panstwa Jackowskich chyba nigdy sie nie zmieni - przyslowiowa słoma z butów

Jerzy
@Byly pracownik

Pamiętaj, że na ogólnodostępnym forum nie wolno podawać żadnych danych osobowych, w tym nazwisk. "W tej firmie nie ma szacunku", a podałabyś proszę przykłady sytuacji, które na to wskazują? Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Dziękuję za odpowiedź.

sprzedawca
@Byly pracownik

A ja całkiem niedawno przeszłam rekrutację u nich. Nie mogę złego słowa powiedzieć. Fajna firma, dużo roboty - czas szybko leci. Dobre pieniądze. Najwięcej piszą Ci co nic nie robią, a miliony chcialiby zarabiać za siedzenie na stołku i klikanie na telefonie. Tacy też tutaj są i najwięcej stękają. Polecam z czystym sumieniem.

jan
@Jerzy

Brak szacunku? tak, jak najbardziej. Z dnia na dzień dowiadujesz się ze musisz przyjść do pracy na inną zmianę lub zostać po godzinach. Wynagrodzenie? Najniższa krajowa a reszta premia. Dostaniesz? Może tak może nie.

Czesława
@jan

Tak, tak... czasami tak faktycznie u nas sie dzieje. Ale dlatego, bo inni sobie idą na jakieś zwolenienie, bo mają jakiś katarek. Wtedy czasami idziemy na jakiś inny sklep. ALe mnie się to całkiem podoba. CO chwila inne otoczenie i inni ludzie. A co do grafiku - to sami pomyślcie - skoro pracujemy z kimś, kto nas nie szakuje i na byle katarek bierze zwolenienie - to Was nie szanuje! Trzeba zgrać się z ludzmi, rozmawiać a nie tylko narzekać na grafik. Pracuję ponad rok jak Pani Ania czasami zadzwoni i poprosi, aby na tydzień przejść na inny punkt to robimy tak, aby faktycznie pomoc. Bo rynek pracy jest jaki jest.

@sprzedawca

Jestem ciekawa aktualnej opinii po roku pracu

Nova
@Ahagab

Tam nic się nie zmieniło i nie zmieni.

Zosia

Nie jest tak kolorowo jak opisuje kierowniczka, ludzi do pracy brakuje co o czymś świadczy, jest zapierdziel na sklepie, nie zatrudnia większej ilości ludzi bo, mówią, że są to za duże koszty dla firmy. Niektóre sklepy są mało przystosowane do wymagań założonych z góry. szukają oszczędności tam gdzie mogą, nie wypłacają nadgodzin tylko próbują oddać dni wolne. Ogólnie puki co fajnie nie jest stąd ta rotacja ludzi.

Żal.
@Zosia

Nie wspominając że nikt nie weźmie opieki czy urlopu okolicznościowego bo straci całą premię, poza tym musi być na każde zawołanie i pod telefonem, nawet jak jest na urlopie, bo np. ktoś się nagle zwolnił lub poszedł na chorobowe i trzeba przyjść do pracy. A jak rzucą na punkt w innym mieście to trzeba tam jechać i za dojazdy nie chcą zwrócić pieniędzy.. ://

@Zosia

Dobrze gdyby wgl oddali te dni wolne, przeważnie każą z dnia na dzień odbierać po 1 godzinie. DRAMAT !

Minia

Jakie są zarobki w Bagietka jako Sprzedawca?

@Minia

Nie wiadomo :/ Co innego obiecują a co innego jest

Sprzedawca

17 brutto, ale za wymagania, które stawiają to serio jest dramat. Bardzo nie polecam, dramatyczne traktowanie pracowników przez górę, wieczne telefony z pretensjami o wszystko. W obecnej sytuacji wiadome jest, że lepiej taka praca, niż żadna, ale drugi raz nie zdexydowalabym się na pracę w tej firmie.

Jeszcze pracownik
@Sprzedawca

Wszystko się zgadza co Pani pisze.Mobing,wprowadzanie zamętu w śród pracowników.Przedewszysykim nie odpowiednie osoby na stanowiskach kierowniczych.

Ciekawa
@Jeszcze pracownik

Właśnie jedno mnie dziwi czy te komentarze są na serio.... Pracuję w Bagietce i póki co naprawdę jest w porządku... Nie wiem kogo tam macie przełożonego ale, jak jeszcze jakiś pretensji nie było. Pracuję robię wszystko co do mnie należy to o co mogą być pretensje hmm ????

@Ciekawa

A dlugo tam pracujesz? Wszystko jest w porządku do czasu, albo przekonasz się jak np. Nie bedzie Ci sie zgadzała wyplata i bedziesz sie chciala dowiedziec czemu tyle.. :/

Ksmhdg
@Ciekawa

o wszystko, dosłownie. Nie doceniają pracownika, niejednokrotnie zgadzałam się na zastępstwa, robiłam nadgodziny, za które nigdy nie otrzymałam wynagrodzenia, mimo to wciąż jakis problem. Pani Ania G., szanowna pani kierownik wgl nie ma pojęcia o niczym, rozmowa mentalnie na poziomie 16 latków... nie polecam !!!

Bay y

Ile trwa szkolenie bhp w Radziszewie dla pracowników przed umową o pracę?

@Bay y

Godzinke :P Tyle się dowiesz co nic

Do którego dnia miesiąca wypłacane jest wynagrodzenie ? Pracowałam krótki czas i czekam na wypłatę... A już dziś 10

Grażyna

Pracodawca fatalny! Tylko patrzą żeby uciąć wypłatę ucinają bezpodstawnie brak szacunku dla pracownika traktują ludzi jak (usunięte przez administratora)Nie ma do kogo się zgłosić z problemem każą latać po bagietkach szkoda słów, nie polecam!

@Grażyna

Dokładnie tak jest, i zwalniają bezpodstawnie, wolą mieć cały czas nowych pracowników na umowie zlecenie którzy nie wiedzą o co chodzi i na początku siedzą cicho, a jak się tylko upomną o swoje albo ktoś zada niewygodne pytanie to odrazu znajduje się na liście do wylotu.. Polecam firmę omijać szerokim łukiem

Nieznana
@Grażyna

Potwierdzam

Kaza

Jagiellońska Szczecin. Umyjcie w koncu witrynę sklepową. Wstyd. Przechodze codziennie i niedowierzam, ze moze byc u was tak brudno. Szyby ufajdane jak przy remocie az nie chce się wchodzic

@Kaza

Podejrzewam że jakby miały czas to by to zrobiły, ale niestety jak się oszczędza na pracownikach to tak jest, i nie tylko w tym punkcie, bo po godzinach każdy ma swoje życie i nie będzie raczej zostawał a za nadgodziny firma nie zapłaci

Kaza

A to sluszna uwaga, ale fakt jest faktem i bardziej skierowane to bylo do tych rzadzacych bo j z lecą na ilosc a nie jakość. A pracownik cy fakt są skubani na kazdym krokucwiec nie dziwie się ze mają wyłożone, umycie takiej witryny wymaga czasu, tez bym tego nie robila dka tej firmy bedac pracownikiem

rozczarowany

Kupiłem żonie do szpitala ciasto i kilka bułek..masakra jakaś. Bułki czerstwe!!!ciasto stare z pleśnią pod spodem pani bardzo nie miła ! sklep na Jagielońskiej daje dużo do myślenia o innych Bagietkach..Dziękuję bardzo za obsługę i odmowę przyjęcia reklamacji.... z wyrazami szacunku Maciej

@rozczarowany

Stasznie tam brudno, zwlaszcza na wejsciu. Przrz szyby to nawet nic nie widac takie brudne

Mymałoważni

Jako pracownicy prosimy, aby podjęto radykalniejsze decyzje. Prosimy o dostarcznie środków do dezynfekcji na bieżąco. Klienci stoją w 15-20 osobowych kolejkach i mają do nas pretensje, że ktoś na niego kicha i kaszle. W wielu sklepach (także dużych sieciowych) spożywczych ludzie mają narysowane linie, na których musza stać, utrzymywać odległość od sprzedawcy i innego klienta. W wielu punktach kolejki są ograniczone do określonej liczny osób.

Szymon
@Mymałoważni

Czy takie linie odseparowujące od siebie klientów można zrobić także w Twojej piekarni? Także wpuszczanie do środka po jednej kupującej osobie to też dobry pomysł. Może mógłbyś go podsunąć pracodawcy?

@Mymałoważni

Przydałoby sie zamontowanie pleks, i rozwiązanie jak w biedronkach żeby zamykać sklep między zmianami, lub skrócenie czasu pracy i praca w systemie 12/12-jedna osoba pracuje cały dzień, następnego dnia druga, żeby nie miały kontaktu z sobą. Firma nie robi kompletnie nic, w obecnej sytuacji boimy się chodzić do pracy!!

nnn

to napiszcie do nich a nie piszecie na stronie zgłoście tam gdzie trzeba ,lub zastrajkujcie ,ale musicie być solidarni ,a nie dajecie sie wykorzystywać latacie po sklepach na zastępstwa ,a oni i tak was wrogi walą .

@Mymałoważni

Nie przesadzaj. Garnek na głowę sobie jeszcze załóż albo ogladac mniej tv

Serdecznie nie pozdrawiam " kierowniczkę "" o ile można ją tak nazwać p. Martyne, która zwalnia ludzi bez mrugnięciem oka tym bardziej w obecnej sytuacji.

@Anonim

Zgadza sie, okropna dziewucha, a przy tym klamie jak z nut

Na bogato

4000-5000 jak się dobrze postarasz

?!
@Na bogato

4000-5000 gdzie??? ide tam??

Rozwazam

Zamierzam iść tam do pracy jako dostawca, czy ktoś może coś powiedzieć czy warto, czy nie?

Elo
@Rozwazam

Nie

Klient

Wchodzę dziś do sklepu na wyzwolenia 87, piękny słoneczny dzień koło godziny 14. Równie piękna pani o blond włosach kompletnie mnie nie zauważyła ponieważ słuchała bardzo głośnej muzyki podejrzewam, że z głośnika przenosnego. Proszę coś z tym zrobić ponieważ przychodząc do piekarni myśle o zapachu pieczywa i pięknych ciastach A nie o imprezie i głośnej muzyce.

Witam. Chciałbym zgłosić problem w Radziszewie. Na święta mieliśmy od firmy ciasto to fajnie i miło ze strony firmy. Problem jest taki że jest kryzys i każdy boi się o swoje miejsce pracy a Grażyna Durazińska i Magda Kamińska nakradły tyle że ledwo wyszły z piekarni, Grażynie to aż się rower wygioł i jeszcze głupio się śmiały ze rodziny mają zaopatrzone. Jak tak można w czasie kryzysu zamiast pomóc utrzymać stanowiska pracy to one jeszcze okradły dwa dni pod rząd przed świętami. Wynoszą codziennie tak duże ilości pieczywa że szok, okradają firmę prawie na 1000 złoty miesięcznie. Są kamery czy tego NIKt nie widzi i nie zareaguje.

Ktoś napisał prawdę w końcu ????

normalna

Na pewno, tylko posty są usuwane :-/

Nie polecam

Nie polecam. Kupiłam kostkę beżową z adwokatem, która była stara, zaschnięta. Po odcięciu krawędzi nie dało się jej zjeść. Kostka nie była z przeceny. Zapłaciłam 100% ceny za kilkudniową kostkę. Bagietka nie chce dać nowej ani zwrócić pieniędzy bo nie mam paragonu. Nie mają honoru, nie mają wstydu. Żenada i nie polecam. Dobrze wiedzą, że kostka była stara i można było się nią zatruć.

Jacqueline
@Nie polecam

Zgłosi pani to do sanepidu, będą mieli co miesięczne naloty ;)

Oldzi
@Nie polecam

Nie ma w sprzedaży kostki bezowej ????

normalna
@Jacqueline

Oni nie mają nalotów, bo mają układy...i dobrze wiedzą kiedy ich odwiedza sanepid :-\

nnn
@normalna

to są jeszcze wyższe instytucje ,można zgłosić przez Warszawę

@Jacqueline

Po co pisać takie bzdury ,idź oddaj w każdym sklepie coś takiego może się zdarzyć

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Bagietka - Radziszewo

• Jak się pracuje w Piekarnia Bagietka?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Bagietka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Bagietka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Bagietka?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Bagietka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Bagietka