Opinie o Piekarnia Bagietka w Radziszewo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Piekarnia Bagietka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Piekarnia Bagietka o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Bagietka w Radziszewo

Paula

Cześć ! :) Czy mogłybyście proszę napisać jakie są mniej więcej realne zarobki w ‚bagietka’ ? Jakieś premię/dodatki itp. Zastanawiam się czy aplikować na stanowisko sprzedawcy. Miłego dnia, pozdrawiam !

Miki12
@Paula

Zarobki 2000 tyś miesięcznie na premię nie licz bo nie dostaniesz bo nigdy nie wyrobisz normy zwrotow i utargu Za paliwo też nie zwracają Szczerze odradzam pracowalam 6 msc i nie polecam

Lila

Tragedia ludzie!!!! w tej Firmie otarlam się o mobing !!!!! Zgłoszone było do Pani kierownik (usunięte przez administratora)Olała mnie i problem! Nie polecam tam pracy Masakra .

@Lila

Zauważyłam że nie jestem sama. Mobbing i nic nie zrobią bo jeden pracownik jest dłużej niż ty. A więc mogą Tobą pomagać

Była pracownica

Nie polecam. Charakter pracy sam w sobie spoko. Kontakt z ludźmi dobra relacja z klientami. Pracowałam 4i pół miesiąca i nie było mi dane poznać osobiście pani kierownik Ani. Poza tym braki kadrowe i ciągła praca czasem 6 lub 7 dni w tygodniu bo i tak się zdarzało. Poza tym totalny brak szacunku dla pracownika.

@Była pracownica

Czyli nic się nie zmieniło...

aboron14@wp.pl
@Była pracownica

Pracuję już 7lat i czas zmienić pracę. Pania Anię poznałam jest ok lecz pani Martyna ...jest takie przyslowie "zapomniał baran jak cieleciem był..." Zero motywacji dla pracownika tylko krytyka ...pozdrawiam ????

@normalna

W tej firmie jedynie co się zmienia to na gorsze. Najgorsza praca w jakiej mogłam być. Nie polecam. Mam nadzieję ze w końcu jakaś instytucja się nimi zajmie.

Natalia

Wytrzymałam tam dwa dni !!!!! Tragedia takiego (usunięte przez administratora) jeszcze nie widziałam . Nie można na chwilę stanąć i za przeproszeniem się po du**pie podrapać. Gdzie przestrzeganie kodeksu pracy ? Gdzie przerwa 15 minutowa ? Gdzie umowa? Nawet umowy nie dostałam . Ta firma powinna zająć się inspekcja pracy . Na drugi dzień już próbowali mi wmówić że narobiłam manko na 100 zł . Gdybym pracowała tam miesiąc to podejrzewam że została bym bez wypłaty . Tragedia nie polecam tej pseudo firmy

@Natalia

Ja po pierwszym miesiącu przez mobbing w pracy chciałam odejść. Jakimś cudem wytrzymalam 4 miesiące we wrześniu żegnam szanownych państwa Jackowskich i ich te pieprz***y (usunięte przez administratora) który prowadzą Jak ministrowie teraz mówią: "Mamy pracować za miske ryżu i tyle."

normalna

Jak dobrze że odeszlam...przecież to (usunięte przez administratora)...pozdrawiam Nelę ????

@normalna

Dziękuję normalna ja mam nadzieję że nigdy nie spotkam na swojej drodze takich ludzi jak państwo Jackowscy i pani Izabela chociaż niby są to opinie na temat tej firmy a administracja jakoś dziwnie likwiduje opinie innych

normalna

Generalnie nie interesuje mnie juz regulamin, usuwanie komentarzy i wszystko, co jest związane z tą firmą.Poznałam tylko jedną ,, normalna,, osobę i jest nią Nela. Widziałam jak jest cisnięta z góry i zestresowana :-( ale zawsze mimo wszystko uśmiechnięta i pomocna :-) szkoda, że tak krótko się znalysmy, ale polecam każdemu współpracę z Nelą :-)

Aga

Pracowałam tam w 2014 do 2016 r. Początkowo przejęłam się opiniami ale później "nie taki diabeł straszny..." pracowało mi się tam naprawdę dobrze. Pani Iza twarda kobieta ale jakoś dało się dogadać i z czasem było coraz lepiej. Trafiłam na sklep gdzie zgralysmy się. Prace wykonywalysmy solidnie więc nas się nie czepiali. Na tamte czasy zarobki super. Oczywiście dużo naszej zasługi. Pozdrawiam sklep z Emilii Plater bo to najlepsza bagietka w mieście ???? A żeby było jasne nie pracuje bo urodziłam i się wyprowadziłam. Moje sugestie dla Piekarnia Bagietka: Warto sprawdzić samemu a nie sugerować się innymi Lubię atmosferę w Piekarnia Bagietka za: Wypłata na czas premie za wyrobienie produktu, super zespół

Kaza
@Aga

Chyba trochę rozmijasz sie z prawdą, a twoja wypowiedz mimo, ze na czasie to mało aktualna i prawdziwa

Beata
@Kaza

Nie rozmija się z prawda ,a jeszcze stosunkowo mało napisała o donoszeniach i uzależnieniach od hazardu liderów i tego jak to faworyzują koordynatorzy w za mian za donoszenie na innych.Brak kultury osobistej i bezczelne zachowanie nie dokształcony .Brak umiejętności posługiwania się językami obcymi i sprzedaż towarów 5-6 dniowych wciskając ludziom ze to dzisiejsze ,spleśniałe spody do torów i dużo dużo by pisać zastanawiam się gdzie sanepid jest ,czy może czeka na zatrucie dzieci lub ludzi?

Kaza
@Beata

(usunięte przez administratora) Totalny bełkot z twojej strony

Joanna
@Beata

Pomylone zostały piekarnie Bagietka w komentarzu chodziło o opinie Bagietki w Chojnicach a punkt sprzedaży w Koszalin .W tym komentarzu jest wyjątkowo mało napisane na temat uzależnienia od hazardu lidera i donoszenia .Oraz krycia przez koordynatora regionalnego lidera uzależnionego od hazardu z próba samobójcza.

Janina

Tragedia na Krasińskiego (usunięte przez administratora) Od jakiegoś czasu chodzę do Asproda są miłe panie polecam tym którzy mieszkają na górnym tarasie!

Prawnie

Jedna to pracuje bez umowy chyba czas zrobić z tym porządek!

Niezadowolona klientka

Miałam przyjemność przeprowadzić rozmowę z centralą firmy w Kostrzynie. Zadzwoniłam by zapytać dlaczego cena drożdżowek i innych produktów aż tak drastycznie poszła w górę? Usłyszałam, że to przez podwyżkę ceny mąki, co jest absolutnym kłamstwem.... Usłyszałam też, że firma kupuje truskawki za 10 zł i dlatego ceny drożdżówek są takie a nie inne... Po prostu ręce opadają przy tych kłamstwach...... Strona ta nie dotyczy oceny ich wyrobów, więc skupmy się na polityce firmy..... Głównym tematem mojej rozmowy nie było podniesienie cen a to, gdzie są moje ulubione dziewczyny z Zielonej Góry z ul. Kupieckiej????????? W bardzo krótkim czasie z miejsca gdzie było pełno uśmiechu i radości zrobiło się coś, co ludzie omijają szerokim łukiem. Zawsze aż miło się tam wchodziło, natomiast teraz jest tam jedna pani pracująca jak za karę... Zapytałam biuro o to co się stało i kiedy nasze Panie wrócą. Usłyszałam, że oni nie wiedzą dlaczego wszystkie dziewczyny odeszły, bo miały bardzo ładne zarobki..... Pieniądze to naprawdę nie wszystko! Dziewczyny miły dość! One chciały być tylko szanowane przez szefostwo! Znam je wszystkie i jestem pewna, że drugiej takiej ekipy w tym sklepie nie będzie. Pozwolenie na to by wszystkie odeszły, było najgorszą decyzją jaka została przez państwa Jackowskich podjęta.

@Niezadowolona klientka

Motto szefostwa "bagietki" na miejsce jednego pracownika mam pięciu, chociaż na niektórych punktach tego nie widać, dobrego pracownika się szanuje proszę państwa dobra rada na przyszłość...

@Nela

Co według Ciebie powinno się w firmie Piekarnia Bagietka zmienić, aby pracownikom pracowało się lepiej? Może atmosfera i warunki finansowe powinny ulec zmianie? Czy zechcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami na ten temat?

@Hanna

Warunki finansowe nie są złe, atmosfera zależy od załogi na danym punkcie ale szefostwo masakra nie z noszące sprzeciwu z takimi ludźmi nie ma szans na fajną współpracę brak szacunku do ludzi.

Liderka

nie polecam pracy w tej pseudo firmie wyzysk na ludziach zero szacunku nie doceniaja dobrych pracownikow koordynatorzy kierownicy niedouczeni zasad pracy nie potrafia kierowac ludzmi tam tylko kasa sie liczy nie czlowiek ludzia smieja sie wrecz w twarz ..pozdrawiam smieszna firme ????????

normalna

Nudno tu coś :-) ale jak kasują wpisy, które mowią prawdę :{ to nie ma się co dziwić ;-)

Oni

Piekarnia Bagietka banda (usunięte przez administratora) i pusta pani iza na czele tej chołoty.

Wolna
@Oni

Jak dobrze że nie podjęłam tam pracy.

@Oni

A ja muszę podziękować Panu Jackowskiemu za to że jak zrobił z naszego punktu Big Brothera i stwierdził że wszystkie panie to tępe handlary,miałyśmy tyle godności że odeszłysmy same do dzisiaj nie ma za nas nowej załogi a miał Pan naprawdę świetną ekipe. Teraz jestem menadżerem czuje się doceniona a dla Pana Marka byłam tylko nic nie wartą ekspedientką.

aby wszystkie pomyje wróciły do Izki,która z premedytacją wyzywa,zastrasza i zwalnia dobrych pracowników.Dlaczego Bóg takich nosi na ziemi???Totalne dno nieszczęśliwe w życiu osobistym które wyżywa się na pracownikach.LUDZIE OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A jednak Bóg istnieje
@były pracownik

Dziękuję bardzo, że HR nie odpowiedział w terminie ws. zatrudnienia. Dzięki takiej opieszałości mam dziś lepsze warunki zatrudnienia w obecnej pracy z o ponad 60% większym wynagrodzeniem. Oczywiście netto bo brutto mnie nie interesuje. Po przeczytaniu wypowiedzi nt. efektów współpracy, sądzę że jest to (usunięte przez administratora)

żart

???równie dobrą??? nie rozumiem czyli tak samo złą??

Ona

Brak poszanowania pracownika.Nieuzasadnione zabieranie pieniędzy od pracowników za towar, który został oddany.Duzo by pisać.Nie polecam pracy w tej firmie.

Jacek

To jest nielogiczne żeby dobrego pracownika nie doceniano!!!

nowa
@Jacek

haha a jednak również byłam świadkiem takich sytuacji w tej firmie im bardziej się starasz tym bardziej cię tyrają i mają za nic a tym bardziej jak widzą że ci zależy nie logiczne ale prawdziwe!

Igaaa
@Jacek

To jest standard.. Niestety.

Wasd
@Igaaa

Jak to w bagiecinie w gryfińskiej ruinie, rodzinnym kołchozie w nawozie.

Hanna

@Czas to pieniądz!, co masz na myśli? Czy aby na pewno Twoja opinia dotyczy Piekarni Bagietka? Czy ktoś aplikuje do firmy pod przymusem? Piekarnia Bagietka przecież nie zmusza nikogo do pracy, a kandydaci decydują się na zatrudnienie z różnych, znanych sobie powodów. Doprecyzuj proszę o chciałaś nam przekazać.

Time is money.
@Hanna

Punktualność jest bardzo ważna. Reszta to sarkazm. Jeśli firma nie potrafi dotrzymać umówionych terminów, to widać jakie ma podejście do klientów i można z góry wywnioskować, jaki ład i porządek panuje w firmie, a komentarze do tego są jeszcze solidnym fundamentem. Także w kołchozie jest jak w obozie i na polskiej ziemi nic się nie zmieni.

gonia
@Hanna

a ja troche z innej beczki,prawie od zawsze kupowalam kacze lapy i cynamonki .od jakiegos czasu sa poprostu niezjadliwe masakra ,czuc zmiane cukiernika !!!!!!

Czas to pieniądz!

Bardzo miło jest mi napisać opinię o tym przybytku, który zatrudnionych a nawet potencjalnych niewolników traktuje jak plankton. Na początku moje oczy same niedowierzały co czytają nt. przybytku na portalu gowork, ale praktyka potwierdziła pierwsze wrażenie i utrzymuje się nadal. HR w tym przybytku dobrej nadziei nie ogarnia prostych spraw jak punktualność, dla nich umówiona godzina spotkania jest nie ważna. Co tam niech potencjalny niewolnik czeka ponad 0,5h (bo nie ma co robić) na rozmowę ws. jakże wspaniałej i jedynej oferty pracy w zachodniopomorakim, a nawet na świecie. Natomiast potencjalny nadzorcy niech dalej się denerwują, że kolejna osoba wystawiła ich do wiatru, nie stawiając się punktualnie do pokoju przesuchań. Kolejna niedogodność to brak informacji zwrotnej w umówionym (z góry narzuconym przez nadzorcę terminie). Pełnię zrozumienia można okazać tu ze względu na wygraną odpowieniej osoby po przebytym torze przeszkód czy przeciągającej się procedury weryfikacyjnej do służby ze względów ściśle tajnych. Ale termin jest terminem, którego przestrzeganie świadczy o dobrym wizerunku dla obu stron. Jak widać nie wszędzie. Dzięki za dobry obraz przybytku niedobrej nadziei. Moja decyzja to z góry ustalona niechęć bycia niewolnikiem. Jaki HR, taki PR. Jaki cyrk, takie małpy.

Hanna

@Igaaa, co według Ciebie byłoby najlepszą formą nagrody dla zaangażowanego pracownika? Czy jest coś dzięki czemu Ty i pozostali pracownicy mogliby poczuć się docenieni w pracy? Bo jak rozumiem jesteś w dalszym ciągu pracownikiem Piekarni Bagietka? Powiesz nam coś więcej na temat warunków pracy w firmie?

Hanna

@nowa, rozumiem. Dziękuje, że podzieliłaś się z nami opinią choć niezaprzeczalnie sytuacja o których mówisz nie powinna mieć miejsca w żadnej pracy. Czy mogłabyś powiedzieć nam coś na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Czy takowe są/były dostępne dla pracowników? Jeśli tak to w jakiej formie?

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Bagietka - Radziszewo

• Jak się pracuje w Piekarnia Bagietka?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Bagietka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Bagietka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Bagietka?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Bagietka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Bagietka