Opinie o PRAN w Opole

"Głównie poszukujemy kandydatów na stanowiska: produkcyjno – logistyczne: order picker, operator wózka widłowego, pracownik linii produkcyjnej oraz techniczne: operatorzy, programiści CNC, spawacze, monterzy, technicy utrzymania ruchu"

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRAN w Opole

Pencina

Witam, mam pytanko, pracuje ktoś, bądź pracował w firmie SIF group w miejscowości Rotterdam(Masvlakkte) jako szlifierz konstrukcji stalowych?! Czego mam sie spodziewać na miejscu, wyjezdxam za tydzień. Przez agencje PRAN Z góry dziękuję

Pawek
@Pencina

Praca OK, dużo mozliwosci dają, ale cały czas trzeba sie uczyc ... Zakwaterowanie srednie, słyszałem, że chyba szukają nowy dom blizej do pracy w Rotterdamie

Filip

Oferty techniczne jaknajbardziej OK, wypłaty tygodniowe, pokoje jednoosobowe. Jedynie ze praca-dom 30km, trzeba miec prawko.

Małgorzata

Udało mi się znaleźć prace dzieki firmie PRAN. Wszytsko poszło sprawnie, jasno i klarowanie. Pracuje już 3 miesiac i jestem zadowolona,

Malina

Agencja rekrutacyjna. Pracuje sie dla Covebo. Jestem zadowolona. Sprawne formalnosci, rzetelne opisy pracy. Polecam!

Patrycja

Polecam pracę w PRAN. Uważam, ze agencja jest bardzo profesjonalna - tutaj duże zasługi dla pracowników, którzy są empatyczni i zawsze pod telefonem. Przede wszystkim, rzetelnie przedstawiają oferty pracy i na miejscu jest tak, jak w ofercie.

Kasiorka

Dobra firma, sprawna w działaniu. Przekazują rzetelne info. Jeśli czegoś nie wiedzą, a bardzo nam zależy to usiłują się dowiedzieć i przekazać informacje.

Sarna

Nie polecam, a w szczególności przez pośredników z Gdańska którzy zachwalają pracę w Ochten na pakowaniu ciastek. Uwaga wysoka stawka i dużo godzin to JEDNO WIELKIE OSZUSTWO!!! W pierwszym tygodniu 22:50 w drugim 22:00. Warunki pracy nieludzkie. Na hali gorąco, nie można napić się wody, nie można do toalety. Tempo pracy mordercze, większość pracowników którzy tu zostali zwerbowani przez Pran do pracy w Covebo na ciastkach w Ochten rezygnuje w pierwszym tygodniu. Pracownicy, głównie obsługujący maszyny bardzo niemili (to jest dyplomatycznie napisane), maszyny stale się zacinają,ogólnie zero organizacji pracy, totalny chaos, stres, nerwy, codziennie. Koordynator tu w Holandii M. SiedleXki cały czas (usunięte przez administratora) Jest niesłowny, koleżanka czekała od 17 do 23 na to żeby ją ktoś do domku wpuścił, zmieniała lokację. Umowę podpisałam dopiero po 4 dniu roboczym. W mieszkaniu brudno, dla chętnych mogę przesłać film jak wygląda tutejszy wysoki standard.

XxxX
@Sarna

Dokładnie, dobrze napisane ja wytrzymałam 5 tyg. I stamtąd (usunięte przez administratora)

Daniel

Możesz wysłać filmik na emial krawczykdaniel1988@gmail.com

Sławek
@Sarna

Covebo/ Matko ratunku z tą agencja byłem w Aaltren MASAKRA ..pokój jak koncentacyjny. Ogólne zaskoczenie, że agencja COVEBO daje takiue miejsce do zamieszkania

Mac

Bardzo sympatyczna obsługa. Pani Anastazja bardzo pomocna. Wszystko wytłumaczyła, doradziła. Opowiedziała o plusach i minusach pracy w Bleiswijk jako order picker. To mój pierwszy wyjazd, dlatego tak ważne było opisanie jak rzeczywiście wygląda kwestia zatrudnienia przez agencję. Mam nadzieję, że to co usłyszałem, sprawdzi się na miejscu. Jak na razie polecam. A później zobaczymy.

Rekruterka która znalazła mi pracę była profesjonalna chociaż miała bardzo osobiste i miłe podejście. Na miejscu wszystko w porządku, wypłaty na czas (tygodniówki), praca okej, z godzinami różnie, raz mam komplet, raz nadgodziny

Spliteusz

Witam. Planuje wyjechać na paczki do Maasvlakte. Może mi ktoś przybliżyć jak tam jest z zakwaterowaniem? Czy pensja 12e/h to prawda? Jakie koszty są odliczane od wypłaty i ile mniej więcej wynoszą? Z góry dziękuję.

Spliteusz
@Spliteusz

zapomniałem dodać że chodzi o pakowanie tuszy do drukarek

Beznadziejne warunki, oszustwa i do tego groźby przez telefon.

Ale kto Ci groził? Ktoś z firmy? Opinia niby przydatna, ale weź tu człowiecze zgaduj o co chodzi. Skoro piszesz anonimowo to już zdobądź się na porządny opis.

Krzysiek
@Marta

przecież tu większość opini to jakieś trolle. pracowałem przez pran pare ładnych lat temu więc pojęcia nie mam jak jest teraz. moge tylko po krótce opisać jak było wtedy. pieniądze na czas, praca w nocy. zarobki - powinny być większe ( pran kosił połowe!!!!), mieszkania w miare ok, co ważne trafili mi się spoko ludzie, a to ważne jak chcesz zostać na dłużej. praca raczej fizyczna (już bym drugi raz takiej nie wybrał) chociaż zależy w ktorej czesci pracowałem, bo był jeden dział gdzie dosłownie leżałem sobie całą noc, dało rade sobie pospać, pograć na telefonie i było spoko (pracowaliśmy do ok 4 od 20), praca ze skanerem albo rozładunek tira (to był dramat). co do pranu, to tragiczna była koordynatorka (nie pamiętam jej imienia). mieszkałem w volendamie w nowym ośrodku, mieliśmy najlepszą cześć, reszta była dla holendrów i te wsiowe domki (chociaż nowiutkie) też mieszkali holendrzy. co do kasy wszystko się zgadzało, tylko stawka powinna być większa, albo pran kosić mniej. odradzam stanowczo jakieś zbieranie przysłowiowych truskawek, pakowanie ciastek... to jest wszystko (usunięte przez administratora) i sami siebie poniżacie w ogóle interesując się takimi zajęciami. tego nawet (usunięte przez administratora) nie chcą robić (swoją drogą, nigdy nie widziałem większych leniów śmierdzących jak (usunięte przez administratora)

Twardy

Ludzie muwie krutko nawet nie próbujcie jeszcze nie zaczniesz już wałek powodzenia

Alan

Witam. Ta agencja to jakaś firma-krzak. Nikt nigdy nie odbiera telefonów.

OLA

Mam pytanie, na chwilę obecną poszukuję dziewczyny, kobiety do wspólnego wyjazdu za granicę. Jestem sama a zależy mi na wyjeździe. Chodzi mi o bezpieczeństwo...Jak szybko można załatwić pracę??? Co potrzeba???

Nataliaa
@OLA

Hej, również planuje wyjazd do Holandii sama i fajnie by było móc jednak z kimś jechać. Gdzie planujesz rozpocząć pracę? Podasz jakiś namiar do siebie?

Zuzanna
@Nataliaa

Chyba całkiem sporo osób planuje aktualnie wyjazd do pracy do Holandii za pośrednictwem firmy PRAN. Mają bardzo dużo ofert pracy: https://www.pran.pl/oferty-pracy/ A czy któraś z Was orientuje się może, jak tam przedstawia się kwestia umowy? Na ile podpisuje się pierwszą?

Wyjazd
@OLA

Hej ja również szukam chętnej osoby na wyjazd, jesli nadal szukasz koleżanki to odezwij się na lays2@vp.pl

kaarolaayn
@OLA

Hej, szukasz jeszcze koleżanki do wyjazdu? Bo ja też bym była zainteresowana

Gregory M

(usunięte przez administratora) niech agencja nie ośmiesza się. Niderlandy nie są Księstwem.

Śmiechu warte

Ich oferta praca w Holandi :))) PRACOWNIK MANUFAKTURY Do Twoich obowiązków należeć będzie: -Kontrola jakości produktów, -Pakowanie małych elementów, -Składanie artykułów -Montaż podzespołów elektronicznych Liczymy na Ciebie jeśli: -dogadujesz się po angielsku -chcesz pracować w systemie dwuzmianowym -posiadanie prawa jazdy- mile widziane     Co możemy Ci zaoferować: -wynagrodzenie 10,38€/h brutto - dodatek zmianowy do każdej godziny (łącznie 11,36€/h brutto) -opiekę koordynatora -pracę na jedną zmianę -możliwość nadgodzin -atrakcyjne dodatki: zmianowe, za nadgodziny, za pracę w sobotę, niedzielę i święta Oferta bez stawki wiekowej! ***jeśli chcesz wyjechać z Polski, gwarantujemy bezpłatną kwarantannę z wyżywieniem***

Nie zna

Czy warto wyjechac do pracy na pice czy ktos wie jakie zaropki

Sławek
@Nie zna

nie nie wiem jakie sa ZAROBKI :)

Mario

@Mc2000 i co, zero odpowiedzi? Nikt nie miał do czynienia z tym stanowiskiem ?

alan

Hejka jak tam praca przy serach w Zegveld?warto jechać są godzinki i jak atmosfera w pracy?

Mc2000

Pracował ktos jako order picker w walwijku proszę o opinie

Asik
@Mc2000

Podpinam się do pytanie

Zostaw merytoryczną opinię o PRAN - Opole

• Jak się pracuje w PRAN?

Zobacz opinie na temat firmy PRAN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRAN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 21 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRAN?

Kandydaci do pracy w PRAN napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRAN