Opinie o PRAN w Opole

"Głównie poszukujemy kandydatów na stanowiska: produkcyjno – logistyczne: order picker, operator wózka widłowego, pracownik linii produkcyjnej oraz techniczne: operatorzy, programiści CNC, spawacze, monterzy, technicy utrzymania ruchu"

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRAN w Opole

Traveler

Nie polecam... Byłyśmy z koleżanką zainteresowane wyjazdem przez tą agencję, po złożeniu aplikacji na konkretną ofertę pan oddzwonił ale był opryskliwy, obiecał że jak tylko znajdą dla nas ofertę to się skontaktują. Mija 2. tydzień i cisza :) A na stronie ofert masa.

Iza
@Traveler

A nie próbowałyście zadzwonić jeszcze raz? Może odebrałby ktoś inny?

Maciek

Witam, czy ktoś był z tej agencji pracy na pakowaniu ziół Venlo ? Jakie są realne zarobki, czy warunki pracy są odpowiednie ? Jak wyglada kwestia godzin, koordynatorów i mieszkania ? Będę wdzięczny za każda opinie. Pozdrawiam Niby 50-55h od pon do soboty i 1400netto miesięcznie to prawda ?

@Maciek

Praca widmo-obiecnki-cacanki,

Mikel
@Kasia

Dalej jest tam źle ? Pracują normalnie cały tydzień ? Bo we wtorek chce wyjechać

@Mikel

Teraz mają dużo zamowien, wiec pracy jest w ch..można dobrze zarobić! zakwaterowanie spoko i do pracy 3km rowerkiem, Pani koordynator nie zawsze mila, ale można przeżyć. szcezgolnie polecam na pierwszy wyjazd do NL

Marysia
@Kasia

Hej, planujemy wyjechać z chłopakiem pod koniec miesiąca. Jak z warunkami lokacji? Mówią, że mają certyfikat SNF, ale wiem, że czasem można trafić słabo. Zrezygnowaliśmy z E&A na rzecz PRAN

Izabela
@Kasia

Hahaha, czyli ile mniej więcej wynosza te zarobki w takim razie? :D Ciekawi mnie też jaką umowe dostają pracownicy? :)

Jim

They helped me fast and nice work in Holland

NIC

Fajna robota, szkoda tylko, że nigdy nie wiesz ile podatku trzeba zapłacić. No te nocne zmiany. Ale przynajmniej więcej placa i euro na konto bez proszenia się wpadają.

@NIC

Serio się nie wie? To jak Ty to rozwiązujesz w takim razie?

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
luki 1984

witam ktos pracowal lub pracuje jako order picer w walwijk na produkcji odziezy moge prosic o jakies opinie

Waldemarrr

Wyjeżdżałem z tej fimy już kilka razy jako monter elementów metalowych. Pieniądze na czas, zakwaterowania też w porządku. Myślę że mogę polecić, bo jako nieliczni nie olewaja pracownika juz na miejscu.

Nijkerk

Opinia dotyczy szkolenia w miejscowości Nijkerk. Szkolenie odbywa się w agencji pracy Covebo, Covebo jest częścią firmy Maatt. Całe to szkolenie to tak naprawdę test umiejętności kandydatów. Jest do duże pomieszczenie z różnymi pokojami, w których musisz rozwiązać problem. Tak firma weryfikuję Cv, które napływają do Maatt agencji pracy z całej Europy. Mało kto dostaję pracę, do której aplikował, bo okazuję się, że nie spełniamy klienta wymagań i firma robi sie bardzo pomocna i oferuję nam inne miejsca pracy, na które trzeba czekać czasami po tydzień, ale że Covebo oferuję mieszkania, za które płacimy z naszch tygodniówek nie musimy się martwić o spanie. Tylko musimy się pogodzić z warunkami mieszkaniowymi są katastrofalne. Mieszkania są brudne unosi się odór, materace są nie wygodne. Ludzie, z którymi mieszkałem to głównie Rumunia, Ukraina, Bułgaria, Węgry i Słowenia. Nie wszyscy znają język angielski, ciężko się dogadać.

Jacek

Witam, Polecam każdemu PRAN jeżeli chciałby wyjechać do pracy do Holandii, mają mnóstwo ofert wiec każdy znajdzie coś dla siebie. Kontakt z rekruterami jest bardzo dobry i co najważniejsze sprawnie to wszystko przebiega, zacząłem prace już po kilku dniach od aplikacji.

Małgorzata
@Jacek

A ten rekruter jest tez potem opiekunem grupy która wyjeżdża, czy potem pojawia się jakaś inna osoba do ewentualnego kontaktu z pracownikami już tam na miejscu?

Wysłałem Cv wieczorem, na drugi dzień od razu do mnie zadzwonili z konkretami. Dobry kontakt z reruterem : taki normalny, ludzki, a nie jak te roboty z innych agencji, co odklepują wyuczone formułki. Dostałam pracę w automotive za fajne pieniądze i jasne zasady. Za tydzień dojeżdża do mnie mój kumpel ( też mechanik) bo mu polecilem. Zwykle mi się nie chce pisać opinii, ale tutaj chyba warto uświadomić ludzi , bo robią dobrą robotę !

Jarek

Super firma, kulson.

spoko agencja, wyplacalni

SenSei

Bardzo sobie cenię pracę w PRANie. Jak na razie najlepsza z moich dotychczasowych :) Świetna atmosfera w biurze oraz wsparcie w razie problemów. Polecam wszystkim!

Krzysztof_38

Polecam agencje PRAN, zawsze wszystko OK, kasa na czas, z godzinami nie było problemu, mieszkania całkiem niezłe w pokojach dwuosobowych.

Zlozylem CV w niedziele, w poniedzialek juz do mnie dzwonili z oferta do pracy dla agencji Covebo. Na miejscu wszystko jak wczesniej ustalone, stawka sie zgadza, zakwaterowanie ok. polecam

Beti

Juz chcialam im napisac naprawde zla opinie, ale musze przyznac, ze pomogli w kryzysowej sytuacji. Przyjechalam na zakwaterowanie i nic nie bylo tak jak mialo byc, ale po telefonie do rekrutera, musze przyznac, ze zrobil wszytsko zeby mi pomoc. Takze pierwsze wrazenie nie za dobre, ale Pan rekruter zajal sie moja sprawa i koniec jest taki, ze jestem bardzo zadwolona. Tu na mieszkaniu slyszalam duzo dobrego o nich, wszyscy sobie chwalili

Kamila

Jestem zadowolona. Bardzo mili rekruterzy, pomogli we wszystkich etapach, pierwszy raz wyjechałam do Holandii do pracy i nie mogę powiedzieć złego słowa

Alex

Mam bardzo pozytywne doświadczenia z tą agencją. Przedstawiają rzetelnie wszystkie informację odnośnie wybranej oferty. Na prawdę wiele wiadomości na temat tego jak wygląda praca, gdzie, jakie są + i -, co trzeba wziąść do Holandii, dają mini "porady". Polecam! o wiele mniejszy stres gdy jedziesz 1 raz w nowe, nieznane miejsce, a tutaj wszystkiego się dowiesz :)

Artur

na montaż można jechać, zakwaterowanie OK!

Co wchodzi w socjal PRAN?

przyłączam się do pytania o warunki pracy w PRAN ,co oferują na start ? Praca jako rekruter

@Kasia

Na start każdy dostaje: -służbowy telefon -służbowego laptopa -system My Benefit Po 3 miesiącach dochodzą prywatne lekcje angielskiego i możliwość pójścia na dodatkowe płatne szkolenia. Pracuje się tu wyśmienicie, mamy pracowników ze stażem, 15, 14, 10, 8 lat- także to chyba o czymś świadczy!

Potwierdzam!

Jurand ze Spychowa

Jak dla mnie spoko. Pracował na pikerce w Sligro w Amsterdamie. Złego słowa nie powiem.

Zostaw merytoryczną opinię o PRAN - Opole

• Jak się pracuje w PRAN?

Zobacz opinie na temat firmy PRAN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRAN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 21 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRAN?

Kandydaci do pracy w PRAN napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRAN