Opinie o PRAN w Opole

"Głównie poszukujemy kandydatów na stanowiska: produkcyjno – logistyczne: order picker, operator wózka widłowego, pracownik linii produkcyjnej oraz techniczne: operatorzy, programiści CNC, spawacze, monterzy, technicy utrzymania ruchu"

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRAN w Opole

Sandi

Dziewczyny, szukam koleżanki która jest zdecydowana lub zastanawia się nad wyjazdem z tą agencją, myślę o ofercie pakowania ziół. Opinie są pogrążające dla każdej agencji dlatego chce przekonać się sama poprzez wyjazd, ale zważywszy na to że razem zawsze raźniej i warto mieć kompania 'podróży' chciałabym nawiązać kontakt z osobą która także planuje wyjazd z PL w marcu lub kwietniu. Odezwij się :) xscandi@wp.pl

Dzik
@Sandi

Jadę na pakowanie,ale z innej firmy, z tej nie będę ryzykowała.

Justyna

Pewnie wyjazd z agencją do pracy zawsze będzie ryzykiem ale PRAN ma dobra opinię jako pracodawca!

zniesmaczony

Zenada-podczas rozmowy na temat pracy pani z biura poinformowala mnie ze jak tylko znajda druga osobe (z prawkiem) to do mnie oddzwoni.Na drugi dzien zadzwonilem z zapytaniem jak sytuacja wyglada a dostalem odpowiedz ze ta oferta na ktora bylem zdecydowany juz nie aktualna...Zenada bo moglaby chociaz oddzwonic i poinformowac.Brak zetelnosci

XD

Od tego biura zdala... szczerze ... obiecywania w polsce suuuuper xd przyjezdzam do domu a tam banda nacpanych litwinow i ukraincow ;) na stole kokaina ;) ale to pikuś... 3 razy zadawalem pytanie o termin wyplaty a na miejscu zostalem oszukany tak samo z ładnym domkiem na miejscu ;) kuchnia taka piekna ze szawki opanowaly grzyby mmm dodatek do obiadku ;) mieszkanie w kamerik polecam ;) bardzo

Nie polecam wysłali mnie do pracy dostałem adres mieszkania na który miałem się wstawić warunki miały być super Ale okazało się inaczej jeden wielki (usunięte przez administratora) próbowałem dzwonić do koordynatora Ale nie odbierał biuro w Polsce też zostawilo mnie bez odpowiedzi co dalej, i byłem zdany sam na siebie i musiałem wrócić tego samego dnia do Polski. Praca była w kleve

xyz

Pakowanie ziół, ktoś był, ktoś jedzie, ktoś się wypowie ?

Yyyyyu

La Ban Food , produkcja, pakowanie masła, ktoś coś wie? ;)

Paulina

@Siema, każda opinia pracownika zawsze będzie do pewnego stopnia opinią subiektywną. Każdy ma inne wymagania. Na Twoim miejscu spróbowałabym wybrać ofertę, która Tobie najbardziej odpowiada i zaaplikować. Rozmowa kwalifikacyjna to pierwsza okazja, żeby sprawdzić swoje oczekiwania względem firmy. A może już aplikowałeś i możesz podzielić się z nami swoim pierwszym wrażeniem?

nnn.

Poszukuję aktualnych opinii dot. pracy przy pakowaniu ciastek w Ochten? Są godziny? Jak lokalizacje? Warto :)? Pozdrawiam i czekam na opinie.

Natulek :D
@nnn.

Hej :) I jak tam? Wyjechałaś? Jak praca?

nnn.
@Natulek :D

jeszcze nie, ale planuje za tydzień lub maks dwa :P może chcesz się dołączyć? razem raźniej

Natulek :D
@nnn.

Powiem Ci, że planujemy coś z narzeczonym, ale jakoś nie możemy nic znaleźć :/

Gggg
@nnn.

GgggNie polecam ,chamska atmosfera brak godzin ,planning codziennie albo idziesz do pracy albo wolne ,ale najgorsi to są ludzie pracujący tam,ja wytrzymałam tam 2 tygodnie

P
@Gggg

Kurde To trochę mnie podlamales, no nic trzeba szukać dalej. Dzięki pozdrawiam

Siema
@Gggg

A nie wiesz może którą oferta PRANu się zainteresować, czy może lepiej całkiem sobie dac z nimi.spokoj ?

rusuś

WITAM. Malowanie mebli kuchennych w Venlo. Ktoś ma jakieś doświadczenie w tej pracy?

Misiek

Praca przy pakowaniu jajek w Ede - warto?

daniel
@Misiek

tez jestem zainteresowany ta ofertą, mozna jechac razem

michał
@daniel

hej, tak samo znalazlem oferte na pakowanie ciastek z ciut wieksza stawka i tez szukam opinii, odezwij sie jak cos :)

daniel
@michał

danioyo1998dd@gmail.com pisz

Paulina

@Mati, możesz powiedzieć co konkretnego masz na myśli pisząc, że "w tych czasach bezpieczniej robić kursy online"? @pan, możesz napisać czy podjąłeś pracę? Czy możesz coś już powiedzieć o warunkach zatrudnienia?

Smokus

Ktoś poleca Ikea w oosterhout przez firme PRAN a pracuję się dla Addeco ?

Paulina

@Aneta, dziękuję za Twój komentarz. To bardzo istotna informacja, że można przez cały okres zatrudnienia liczyć na pomoc ze strony koordynatora. Możesz jeszcze powiedzieć czy zatrudnienie jest bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę? Jest jakiś pakiet świadczeń socjalnych? Na jakie stałe koszty trzeba się przygotować (na przykład zakwaterowanie, dojazd do pracy)?

Mati
@Paulina

W tych czasach bezpieczniej robić kursy online :)

pan

mycie kuchni w utrecht'cie ktos sie wypowie?

Zenek

Jak się współpracuje z firmą, czy spokojnie można z nimi pracować? Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy pracy mają dużo?

alexandra

Witam :) czy jest tu jakas osoba chetna na wyjazd ? Najlepiej kobieta , ja chętnie wyjade ale nie sama :) mickymouse1@interia.pl

justy
@alexandra

a gdzie chciałabyś jechać ?

Silvo.
@alexandra

Hej mogę z tobą pojechać ale z firmy level one pewniej jest odpisz pozdro silvo.

Paulina

Nie otrzymałam odpowiedzi, czy może ktoś z użytkowników forum napisać jak przedstawia się kwestia zakwaterowania i dojazdu do pracy? Na jakie stałe koszty trzeba się przygotować? Czy przez cały okres zatrudnienia w firma Pran służy pracownikom pomocą w relacjach z pracodawcą?

akuu11

Witam wszystkich. Ktoś się wybiera przez Pran do Oudewater lub Nijmegen? jakieś opinie czy warto i jakie warunki?

Effie
@akuu11

Ja dostałam propozycje pracy na magazynie chipsów lays, mieszkać mam w Oudewater. Wiesz może coś więcej na temat tej lokacji? Na jaką ofertę jedziesz?

Paulina

@Lepra, możesz napisać co jest powodem, że firma zmienia miejsce zakwaterowania oddalone aż 80 km od miejsca pracy? A jak wygląda kwestia dojazdu, czy firma organizuje transport i ponosi koszty dojazdu? Rozmawialiście z firmą PRAN o kosztach jakie pracownicy zainwestowali w edukację?

Zostaw merytoryczną opinię o PRAN - Opole

• Jak się pracuje w PRAN?

Zobacz opinie na temat firmy PRAN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRAN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 21 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRAN?

Kandydaci do pracy w PRAN napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRAN