Opinie o PRAN w Opole

"Głównie poszukujemy kandydatów na stanowiska: produkcyjno – logistyczne: order picker, operator wózka widłowego, pracownik linii produkcyjnej oraz techniczne: operatorzy, programiści CNC, spawacze, monterzy, technicy utrzymania ruchu"

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRAN w Opole

Paulina

@Woju mam nadzieję, że znajdziesz tutaj odpowiedź na swoje zapytanie. Pracował ktoś?

Paulina

@DaVid a jaka praca Cię interesuje?

DaVid

Czesc co powiecie o firmie PRAN. Oczywiscie zaznaczam ze mieszkam w NL. Chodzi mi glownie czy sa wyplacalni.

Paulina

@kroolik a wcześniej wyjeżdżałeś przez PRAN? Czy to był Twój pierwszy raz?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Julian Tuwim

Nie Pran Pana umieścił w Droomgardzie, lecz agencja, dla której Pan pracował. Śle pod oskarżenia pod zły adres.

kroolik

jonasz - podpisuję sie pod tym rękami i nogami. Zapamiętajcie, jak usłyszycie nazwę DROOMGARD to omijajcie z daleka!!! W tym gettcie jest tak jak opisał jonasz, jeszcze można dostać w papę za wszystko a nawet kosę pod żebra. W tamtym roku pocieli policjantce twarz nożem jak przyjechała na interwencję. Mój ziomek widział tego ćpuna jak go zakuwali to we czterech nie mogli go zglebować tak był naćpany. Przenieśli nas po miesiącu na Osterhout. Też pracowałem na rhenusie ale jako picker, na shippingu też bym się zwolnil. Tak, droomgard to najgorszy syf w NL gdzie płacisz 80€/tydz za mieszkanie w baraku z PATOLOGIĄ dookoła. To był ostatni raz, jak wyjechałem przez Pran

Paulina

@Maestro, może w takim razie dobrze byłoby zgłosić taką sytuację?

Maestro

Witam, opiszę pokrótce swoją historię. Zaaplikowałem na pewną ofertę tej firmy i zostałem skierowany do agencji Covebo. Przekonywała mnie przede wszystkim opisana w ogłoszeniu możliwość pracy w nadgodzinach i stosunkowo tanie zakwaterowanie (55 E). Konieczny był wyjazd własnym samochodem, ale obiecano mi zwrot za kilometrówkę. W ogóle kontakt z rekruterką zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Tak jakby na prawdę zależało tej Pani na moim wyjeździe. Niestety szybko się okazało, że życie to nie bajka i wszystkie nieciekawe doświadczenia z poprzednich agencji okazały się zsumować w tej jednej. Na miejscu okazało się, że koszt mieszkania to 100E na tydzień, nie ma możliwości pracy w nadgodzinach, zwrot za paliwo należy się powyżej 15 kilometrów w jedną stronę (do pracy 22km, więc należał mi się zwrot za 7km w jedną stronę). Na prośbę o przeniesienie do innego zakładu dostałem informację, że kompletnie nie ma takiej możliwości, bo jest poza sezonem i nie ma pracy. Dodam tylko że w tym czasie przyjechało kilku nowych pracowników na firmową kwaterę. Szybko policzyłem, że na czysto miałem szansę na zarobek 500-700 Euro miesięcznie, dlatego też moja współpraca z tą firmą zakończyła się po 3 dniach pracy, mimo iż praca sama w sobie była bardzo ciekawa i niezbyt ciężka. Nie wiem czy jestem tylko wyjątkiem, ale nie mogę powiedzieć dobrego słowa o PRAN'ie. Wszystkie informacje, jakie od nich otrzymałem przed wyjazdem okazały się kłamstwem. Pozdrawiam i odradzam.

Funky

witam mam pytanie odnosnie zakładu w Deurne asortyment sportowy mam tam pojechac jako operator wozka widlowego reachtruck powiedzcie jakie zarobki godziny sa? warunki mieszkaniowe bo slyszale o jakims parku z gory dziekuhe i pozdrawiam

Nemo
@Funky

Witam.Moj znajomy tam pracuje. Jest dobrze. Sa godziny, a to najwazniejsze. Jak to w kazdej robocie. ... jak ktos chce pracowac to prace ma. Jedz i przekonaj sie sam.... ja polecam.

Konradh

Pracował ktoś kiedyś w Nijmegen przy myciu plastikowych skrzynek dla firmy HFS Logistics? Chętnie poznam opinie osób które już tego doświadczyły, ja być może wyjadę w najbliższy weekend. Pozdrawiam!

Faust
@Konradh

Czesc. Ja tam właśnie sie wybieramy, dowiedział es sie czegoś , jeśli tak to poprosze o wskazówki. Faust.

xxx

Hej, ale jakich zarobków można się teraz spodziewać?

YR1

Heh. Byłem zainteresowany pracą tam. Ale jeśli to ma wyglądać tak, że wypożyczalnia sprzedaje mnie do innej wypożyczalni to TY. Ponadto praca w Holandii to jakaś porażka, to jest banda kazirodczych, pedalskich oszołomów. Wymagania Bóg wie jakie, a traktowanie jak czarnucha w czasie wojny secesyjnej. Pracowałem w Holandii i napiszę szczerze: szkoda czasu. Lepiej już jechać do Pani Angeli lub do Austrii. Ba, Belgia jest normalniejsza. Co do PRAN - Pocałujcie mnie w d.....

Szukające

Mam pytanie odnośnie pracy w Utrechcie na produkcji, da się tam jakoś wytrzymać czy jest podobnie jak w tych najgorszych opisywanych miejscach wcześniej? Obraz firmy jaki wyłania się z powyższych wpisów to masakra, i mimo iż mam nóż na gardle, to chyba jednak wole zostać w Polsce i wziąć prace za 6 złotych na godzine.

jonasz

Pracowalem przez Pran Gliwice. Wiec tak wyjazd do Rhenusa, juz ze 2 lata tam pracowalem i bylo ok. Wiec wyjechalem znowu w sobote o 17. Bylem na miejscu wczesnie rano. Kierowca zostawil mnie pod brama. Okazalo sie ze to zly adres. Caly adres wyslany z biura byl bledny i niby mialem zasuwac 3 km. Wiec przez 40 minut dzwonie do koordynatora obiektu. Wkoncu odebral. Sam nie wiedzial gdzie to ale wkoncu znalazl i laskawie oznajmil ze nie musial tego robic itd. Za chwile domek, ktory okazal sie zwyklym campingiem. Ciasne to jak moja kuchnia. maly salonik i 3 pokoju. Niby jestem narazie sam, ale otwieram inne pokoje a tam rozwalona torba, szaszetki z herbata, buty, papiery zwykly syf. Drzwi trzymaly sie na jednym zawiasie. Cae drzwi w dziurach, to samo stolik, zniszczony, a z lodowki drzwi mozna bylo przesunac i wyjac. Wszystko zniszczone. Ale ok dam szanse mielismy tam mieszkac tydzien i przezut na lepszy obiekt. O 14 w biurze mialy byc podpisane umowy. Mialo byc nas w sumie piecioro. Okazalo sie ze pod recepcja jestem tylko ja a zaden z 3 koordynatorow nie wie o co chodzi. I wtedy uslyszalem gadanie rzeczy w stylu "poczekajmy na Magde", bla bla bla i inne bzdety, wkoncu sie zdenerwowalem i powiedzialem ze mam gdzies takie traktowanie pracownika. Szybko sie spakowalem i po kolejnych problemach z kierowca, ktory wczesniej otrzymal bledny adres wrocilem do PL. Tak naprawde nikt nic tam nie wie, wzrusza ramionami i powiedza ze nie maja pojecia. Wrocilem do PL. i zgnoilem ich w tym biurze. Zaczeli mnie przepraszac bla bla inne bzdety. itd ale nic mi nie zwroci zainwestowanych pieniedzy w przejazd. Chwile pozniej gadalem z kumplem, on tam mieszkal wczesniej tez krotko. Powiedzial ze bardzo dobrze zrobilem wyjezdzajac od razu. Najwieksza polska patologia siedzi wlasnie w tych cempingach, powybijane szyby to tam norma, do tego bijatyki co weekend i wlamania. A i zapomnialem o dziurze w podlodze i telewizorze z lat 80tych a to wszystko za 80 euro tygodniowo. Wiec nic nie zarobilem tylko wydalem 280 +270 zl na transport, a za wszystko otrzymalem tylko przeprosiny. Otoz pran jest to najwiekszy naganiacz trzody w PL. Ich zadaniem nie orgaznizowanie pracy, tylko wyslanie kretynow na okropne domki, karac ich haraczem 80 euro tygodniowo za masakryczne warunki mieszkaniowe. Gdzie nie ma internetu. Aha a na shiping czyli najgorszy dzial w robocie. Taki dzial gdzie ludzie zwalniaja sie po 2 godzinach wyslali mnie 3 dni w rzedu. Podczas gdy ostatnim razem najwieksi pakerski pracowali tam raz na 2 tygodnie. Wiec prosze bardzo jechac z Pranem, wydacie pieniadze, nic nie zarobicie a tylko stracicie, a na koniec dostaniecie haslo "mogl pan tam mieszkac dalej az do przeprowadzki" no LITOSCI. NO MORE HOLLAND.

mario

Hej polecacię tą agencję jako pierwszą na wyjazd? chciałbym w lipcu wyjechać na stałe. moje gg: 954490

ewa

inne firmy za łóżko wołaja 65 euro

bob

cos na temat pracy jako spawacz ,,,czy warto z ta agencja zaczynac, jakie warunki ,,czy placa ,,,dzieki za odp

Sefi

Wybieramy się 8.05 na kanapki do Losser, ktoś może się wypowiedzieć?

M

Witam , czy ma ktos aktualne opinie na temat pracy przez Pran na sortowni owocow ? jakie sa warunki pracy ? czy pracuje sie caly tydzien czy moze 3 dni ?? i jak wygląda zakwaterowanie. Piszcie ludzie drodzy !! :)

ewa
@M

nie gwarantują godzin Pani powiedziała że ludzie chodzą do pracy hmm drogie noclegi za łóżko na tydz 95 euro

Mika

Hej pracował ktoś z Was może w ZEIST PRZY UKŁADANIU KOMOZYCJI KWIATACH NA I TRAWNIKÓW w firmie SEMPERGREEN ?

Zostaw merytoryczną opinię o PRAN - Opole

• Jak się pracuje w PRAN?

Zobacz opinie na temat firmy PRAN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRAN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 21 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRAN?

Kandydaci do pracy w PRAN napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRAN