Opinie o Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. w Warszawa Generała Józefa Zajączka 11 lok. C2

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. w Warszawa Generała Józefa Zajączka 11 lok. C2

Zwalniają z dnia na dzien. Nie polecam

Napiszę tak,jak ktoś pracuje na zlecenie nic mu nie przeszkadza i chce być zatrudniony na stałe.Jak zostaje zwolniony to wtedy są właśnie takie wpisy.Dla mnie to dziecinada.Nie to nie trudno,szukam innej pracy.Praca super,zarobki bez przesady,nienajgorsze,8 godzin i do domu.Weekendy wolne.Lenie są w każdej innej pracy,więc i w Joannie :)

ala

gorsza ta robota niż obóz,banda wieśniaczek w dupę włażące śmierdzące chamice i buraczki ale tak jest ,jak w oborze brak roboty do miasta się rwą od pługa oderwane cioty.

ZENEK

nie polecam , chyba że komuś odpowiada towarzystwo jakie pracuje na produkcji , wredni ludzie , i jak to kobiety wieczne obrabianie sobie nawzajem (usunięte przez administratora) pozdrawiam :)

Czy po rozmowie w Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Pracowałem w tej firmie ponad 3 lata. Bardzo dobrze wspominam przepracowany tam czas. Jeżeli chodzi o ludzi tam pracujących to nie mam za strzeżeń, bardzo fajnie pracowało mi sie z osobami na produkcji. Brygadzistki jak najbardziej w porządku które oczywiście pozdrawiam. Kierownictwo też w porządku. Także ja polecam prace w Joannie każdemu kto chciałby podjąć tam prace.

Kaska

Firma fajna. Kiedyś w niej pracowałam. Chciałam zostać na dłużej ale po roku mnie zwolnili

DRUGA ZMIANA

Twój podwladny G.G. ma lepsze auto :)

DRUGA ZMIANA

Mike jeszcze trzeba miec czym sie wozic

Konkretna

Jakiś czas temu miałam przyjemność pracować w tej oto firmie, na produkcji. Brygadzistki generalnie rzecz ujmując oprócz jednej głównej to niewłaściwe osoby na tym miejscu,niekompetentne. Nieskończoność umowy zlecenia,chyba, że ma się plecy w postaci mamusi,czy cioci ewentualnie jest sie rodziną brygadzistki wtedy się zostaje w tej firmie. Ludzie długo pracujący tam na zleceniu bez znajomości zostają wyrzucani jak psy z pracy,po prostu dziękujemy. Pracownicy produkcji ? Podłe,zacofane kobiety zajmujące się tylko plotkami albo żeby na kogoś donieść , a najlepiej na zleconą, tym żyją. Praca w złych warunkach , bez wentylacji,klimatyzacji...gdzie w okresie wakacyjnym jest z 40 stopni na hali produkcyjnej. Śmieszna firma, przerost formy nad treścią. Nikomu nie polecam

ktoś

Brawo Michał

Mike

Mam auto to sie wożę,a to kogo zabieram to juz moja sprawa. Żal to ludzi z tak chorą i wypaczoną wyobraźnią,którym brak odwagi by powiedziec mi te bzdury prosto w oczy zamiast oczerniać na forum. Pozdrawiam

Szczerosc

Tak,tak i jeszcze nie dosyc,ze sie kitraja,to na dodatek flirtuja z młodymi dziewczynami mając dzieci w domu. I codzienne wożenie sie samochodem do pracy hehe to smieszne!Szkoda mi tej zonkosi wyzej postawionego pracownika z żółtym autkiem...ŻALLL ;-(

Zła

Moim zdaniem nie traktuja tam fair pracownikow,poniewaz jedni obijaja sie i chowaja po kątach,aby tylko sie nie narobic,a drudzy odwalaja cała robote za pozostałych. Brygadziści powinni zakasać rekawy i wziąść sie za tych leni.

Szef wszystkich szefów

Jeżeli mamy duże ambicje nie składajmy aplikacji do pracy w charakterze pracownika produkcji bo z nastawieniem zrobienia wielkiej kariery na tym stanowisku można się zawieść. Jest to praca bardziej fizyczna ale też wymagająca myślenia i dyscypliny. Jeśli komuś nie odpowiadają warunki powinien sam zrezygnować.

arek

Jak nie wierzysz ,to się nie wypowiadaj,albo zatrudnij.

niezadowolona

firma bez żadnych zasad, przemiał ludzi zleconych, słaba organizacja..

pati

Bywa również tak,że i miesiąca nie przepracujesz,ostatnio po kilku dniach pracy zwolnili nowe osoby,inne same zrezygnowały i już są następne na ich miejsca,ale na jak długo?...

MISZCZU

Mowie o produkcji! Hm..zacznijmy od tego,że proponuja tylko umowe na zlecenie. A żeby zostać na dłużej to musisz mieć znajomości w firmie NEPOTYZM, KUMOTERSTWO. Hm..warunki średnie. Nawet zbytnio jednego wolnego dnia nie chcą Ci dać, a jak już dają to z łaską.

MISZCZ

Firma która posiada bardzo ciekawą politykę. Hm..politykę do nieogarnięcia chyba przez samych kierowników. Podobno kierownicy wybierają pracowników no to jest jakże ciekawy i interesujący temat. Zacznijmy od tego,że jeśli ma sie znajomości to ma sie i pracę w tej jakże ciekawej firmie. Można bardzo dobrze pracować i dawac z siebie wszystko, być w porządku wobec firmy, a oni sie odwdzięczą zwalniając Cie. Wniosek..wystarczy przyjść do pracy i sie obijać, nie stosując żadnych zasad. Firma powinna sie nazywać jedna WIELKA POMYŁKA. Powodzenia z nowo przyjętymi pracownikami! Nieświadomymi tego co ich czeka.

w całości zgadzam sie z tymi opiniami.trzymają człowieka na zleceniu po czym wywalają na zbity pysk i przyjmują nowe osoby znowu na kilka miesięcy a atmosfera w pracy szok aż szkoda gadać nie polecam tej pracy nikomu.

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. - Warszawa

• Jak się pracuje w Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J.
2.8/5 Na podstawie 72 ocen.

Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J.