Opinie o carry.pl - CARRY sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Carry Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Carry Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carry Sp. z o.o. w Poznań

Pracuś

Skoro jest tyle ogłoszeń o pracę to chyba wiadomo co się dzieje i trzeba omijać szerokim łukiem ,bo gdyby było dobrze to nie było by tyle ogłoszeń ,a do bazy jak zbierają to powodzenia bo ktoś nie będzie czekał aż Carry się odezwie po pół roku .

Wiola

Wiecie może co dzieje się w sklepach w Częstochowie ? Ciągle pojawiają sie ogłoszenia na sprzedawce i kierowników i tak od kliku miesięcy ...

misia
@Wiola

Standardowo - wszędzie się tak pojawiają - tak ta firma robi. Ogłoszenia beda nawet wtedy jak nie szukają tam nikogo.

Obrzeża Wawa

Mam pytanie do regionu Wawa. Was też RKS tak ciśnie na sprzedaż? Uwzięła się na nas tylko czy na inne salony regionu też ? Jesteśmy salonem typowo warszawskim ale nie w samym centrum i sprzedaż u nas wygląda różnie raz jest lepiej raz gorzej ale RKS jakby się na nas uwzięła. Już mam dość nie wiem co mogę więcej zrobić skoro nie ma klientów

@Obrzeża Wawa

Nic nie zrobisz, a im bardziej cisniesz tym gorzej, RKS musi w końcu zaakceptować,że być może salon jest mniej sprzedażowy ze wzg na lokalizację.Szanujcie się kochani i nie stresujcie, taka rola RKS żeby cisnąć, chociaż efekt takich działań jest marny.Lepiej gdyby jak człowiek przyjechała i pgadala z załogą, co możemy wspólnie zrobić żeby poprawić sytuację? Jak wygląda u Was sytuacja, czego potrzebujecie? Tego brakuje w tej firmie, takich rozmów i podejścia, i prawda jest taka,że w wielu zaognionych sytuacjach KS walczy sam, nie ma żadnego wsparcia.

Nikola
@Obrzeża Wawa

Wytłumaczysz na co naciska jeśli chodzi o wynkkk ? Chodzi o przysłowiowy koszyk i ile zostanie sprzedanych rzeczy na jednym paragonie ? Zastanawia mnie tez czy np jak jest inwentaryzacja to pracownicy oddają ze swoich ?

Region
@Nikola

Nie oddajemy za braki w towarze, jednak przy dużych minusach KS musi wdrozyc plan naprawczy i dążyć do zmniejszenia strat.

mimi
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy w Czewie potrzebują nowych pracowników? Co chwila wyskakuje mi oferta pracy i zastanawiam się czy wisi tylko żeby zbierać cv Czy może na sklepie jest taka rotacja ?

Sprzedawca

Niedawno byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w jednym ze sklepów w Wielkopolsce. Rozmowa kwalifikacyjna (o ile tym można ją nazwać) była conajwyżej przeciętna. Pani kierownik sklepu mówiąc krótko nie ma obycia. Nie przedstawiła się, nie podała ręki, ogólnie nie była przygotowana na tę rozmowę (nie miała wydrukowanego CV, nie zapytała jak się nazywam, nie znała mojej dotychczasowej ścieżki zawodowej), co moim zdaniem jest niedopuszczalne. Od razu zaznaczyła, że praca za najniższą krajową + premia, ktorą można dostać, ale nie trzeba, praca ciężka, cały dzień na nogach. Zmiany od 9:30-21, to jej zdaniem 11h pracy, najwidoczniej matematyka jest jej obca. Podkreśliła, że może w styczniu będą podwyżki, ale to nie wiadomo jak dostosuje się firma do ustaleń rządu , może jeden weekend wolny w miesiącu, ale też nie gwarantuje - zero znajomości prawa pracy.. Uważam taka osoba nie powinna zajmować takiego stanowiska. Czy dostałabym tam pracę - nie wiem, bo kierowniczka ma zadzwonić tydzień po rozmowie. Czy przyjęłabym pracę w tej firmie - stanowcze NIE. Niby nie powinnam się sugerować przebiegiem rozmowy o pracę, jednak na pewno nie zakupie w tym sklepie już ani jednego ubrania.

W sumie jedyne pytania to czy jestem dyspozycyjna oraz czy najniższą krajowa jest satysfakcjonująca pensją.

Były pracownik Bydgoszcz

Wszytko zaczęło się od momentu jak poprzedni kierownik dał wypowiedzenie( broń boże nie jego wina, firma poprostu wykończyła go psychicznie, ma się teraz (usunięte przez administratora) w nowej pracy) wiadomo szukanie nowego itp itd jako starszy zastępca przez 1,5 msc JA PROWADZIŁAM SALON i było wszytko jak najbardziej na plus, kadry zadowolone i wielce dziękowanie, że dajemy radę, że to super, tamto rewelacyjnie, jak już znaleźli kierownika, szanowny pan dyrektor działu sprzedaży zapewniał ze będzie to osoba pomocna, nie przesiadujące za komputerem zbyt dużo czasu, będzie dla nas wsparciem na salonie. Niestety ja wraz z pozostałymi pracownikami nie zauważyliśmy żadnej z wymienionych, wręcz było przeciwnie, przesiadywanie za kasa 8 h dodam PRZESIADYWANIE tak siedziała sobie całe 8 h z kawką czy herbatką, pomocy żadnej nie było, każdy z nas brał poprawkę na to, że jest to nowa osoba i trzeba się podszkolić jednak jeżeli po 3 msc ta osoba nadal robi to samo to jaki jest sens? Było zgłaszane to zachowanie do RKS do głównego dyrektora, była ankieta antymobbingowa( rasizm, wyzwiska i nękanie pracowników) za każdym razem słyszeliśmy - jest to nowa osoba dajmy jej szanse na wykazanie się, powinnismy być jako zespół wsparciem dla niej, ale co w przypadku jeżeli ona od nas tej pomocy nie chciała! Jak już byliśmy mili i coś tam próbowaliśmy zagadać czy coś to od razy było ze góra tak nie pozwala że tak nie wolno. Salon jest wielki coś około 1,400 m2 każda strefa jest tez śmiesznie wydzielona i według nowych standardów wprowadzonych podobno przez centrale jest to aby każda osoba miała przypisaną swoją strefę i nie można z niej wyjsc pod żadnym pozorem a jak chce się iść do toalety to trzeba się najpierw zapytać czy ktoś ma czas żeby zastąpić - pieski na wybiegu i dzieci w przedszkolu. Co do przymierzalni jest Max 5 rzeczy to nagle tez poprzez wprowadzenie nowych wytycznych można zabierać 10 i wieciej ! Kierowniczka kłóci sie i wyzywa pracowników przy klientach, wcina sie w rozmowy z klientem przy kasie, jest bezczelna i fałszywa co dowodzi chociażby to co nam przekazuje a czego potem dowiadujemy sie od kadr, mówi ze my jej nie szanujemy gdzie to ona z każdym najmiejszym problemem leci do centrali, śmieszne. Kończąc wcześniej niż 21 lub zaczynajac później niż 8:30 potrafiła siedzieć w galerii i przechadzać się co jakiś czas żeby sprawdzić co się robi, kto normalny się tak zachowuje ?! Jak można powiedzieć nowemu pracownikowi że sie go pochwaliło a przez to ze jest tam gdzie mu się wytyczyło zadania i je wykonuje zasugerować ze unika rozmowy z kierownikiem i zawsze te słowa można cofnąć? Bądź chodzić i mówic ze jak cos się nie podoba to możemy złozyc wypowiedzenie, ona by chciała cały nowy zespół od podstaw sobie zbudować. Ja przepraszam ale jak można być aż tak chamskim i złośliwym ? Podsłuchiwała nasze PRYWATNE rozmowy - (usunięte przez administratora) nie kierownik. RKS tez powinien się zmienić, jak można powiedzieć do pracownika który mówi ze jest nie tak na salonie co się dzieje poinformował go ze jest zaalarmowany zachowaniem nowego kierownika to ten potrafi rzucić tekstem - haha mam nadzieje ze nie dostanę niedługo od pani wypowiedzenia ? No to już jest bezczelność. Wiadomo jesteśmy zespołem wiec musimy się jakoś dogadać a co za tum idzie czasami utwarzają się jakieś znajomosci przyjaźnie it, szanowny RKS potrafił zasugerować ze przez znajomość z poprzednim kierownikiem dostałam posadę SZ ale przecież kierownik ma (usunięte przez administratora) do gadania na tem temat przecież, wiec jak cos by im nie pasowało to mogliby nie zatwierdzić. Dodoatkowo jak można wypominać ze wie się jak wyglądały zmiany z poprzednim kierownikiem już podczas jego nieobecności ? - niby 10 przerw na papieroska co chwile gdzieś wychodzenie, Bujda na resorach :)) Firma krzak nie idziecie do niej, strach co się teraz tam dzieje, nie dość ze premii nie zobaczycie wcale to jeszcze wypłata tez wam może przypadkowo zmaleć. Jeżeli już jesteście w tej „firmie” to uciekajcie ☺️

Bzdury
@Były pracownik Bydgoszcz

Co ty gadasz . Chodziliście po 10 razy na przerwy na papieroska . Nie rob z siebie idealnego pracownika a z tego kierownika jakiegoś wykorzystanego świętego bo jak ci sie (usunięte przez administratora) zapalił to przyszłaś sie wyżalać dopiero

Polka

Dziewczyny jak się wyrabiacie z tym wszystkim zwroty, dostawy, instrukcje… my nie mamy czasu na nic

@Polka

Ustalasz priorytety, organizujesz pracę, nie stresujcie się tak bardzo, w sieciowkach to normalne, że się kumuluje ilość pracy, to nie znaczy,że na łeb na szyję macie się pozabijać.Prace dostosujcie do możliwości i ilości składu osobowego. To że mamy małe składy osobowe to nie nasza wina, pracujemy z tym co mamy i jak mamy.

PANDEKORATOR

Siema. Jak wygląda wejście w dekoratorka? Jak wygląda talent i co później? Jak ze szkoleniami bo póki co nic nie ma, a jak już to śmieszne rzeczy. I czy ktokolwiek wie jakie są zarobki /premie z tego tytułu bo te tsz temat tabu. Dziex za każde info.

Berta
@PANDEKORATOR

Do talent zgłasza Cię KS, wysyła zdj Twoich prac vm, więc warto pokazać się z najlepszej strony, w międzyczasie możliwa wizyta KPV,który ocenia przyszłego sd.Jezeli dział VM akceptuje kandydata, kadry wypisują umowę na to stanowisko.Z tego co pamiętam jakiś szczególnych szkoleń nie ma.Jezeli chodzi o premie dla DS to faktycznie owiane są tajemnicą, podobno są kwartalne, ale czy nadal są to nie wiem :) Powodzenia!

Kama
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Hej ! Wiecie kiedy będą zwroty ?

Heh

Ale po co to? Masz zdjęcia inspiracyjne, masz vm booka, kpv do dyspozycji.

XXX

Nie wiem jak w innych miastach. Ale my na Pomorzu to już od dawna mamy z naszym KPV. Wystarczy na Messengera stworzyć grupę.Polecam ,dobre rozwiązanie.

Halo

Może mi ktoś powiedzieć o co tu chodzi? Nie wchodziłem od tygodnia na goworka a tu takie zaskoczenie na temat RKs

Kama

Hej jak się wam podoba nowa kolekcja Oraz Ceny nowej kolekcji?? ? My w szoku a klienci w jeszcze większym Koszulki za 90 złoty albo koszule jakie drogie Cobto ma być??

Pracownica
@Kama

U nas i tak się sprzedaje, chociaż nie jest to sklep w dużym mieście i centrum tylko na obrzeżach

Cześć. Znalazłam ofertę pracy na stanowisko sprzedawcy. Firma oferuje umowę o pracę. Na sam początek na jak długo? Czytam, że są tutaj możliwe premie. Za co? Jest jakiś konkretny regulamin, który trzeba przestrzegać? I w jakiej wysokości byłyby te dodatkowe pieniądze? Z góry dziękuję za informację.

Beata

Pierwsza umowa na okres próbny 3 mc,następna na rok, premie są zależne od wyrobienia planu sprzedaży lub wskaźnika upt, o wysokość najlepiej zapytać na rozmowie kwalifikacyjnej.

Przyszły pracownik

Biorę udział w rekrutacji na KS w większym mieście, czy ktoś może mi podać widełki zarobków jakich można się spodziewać?

Powiem jedno, wizyty i kontrole można przeprowadzać profesjonalnie i tak robi moim zdaniem dział VM, szczególnie biuro, ja osobiście uważam,że Ci ludzie potrafią się zachować i godnie reprezentować firmę, bo to oni reprezentują firmę i na tej podstawie pracownicy wyrabiają sobie zdanie o Centrali. Natomiast wizyty i kontrole tego pana o, którym piszecie jak dla mnie, robi on wrażenie aroganckiego, być może ma taki sposób bycia,i błędnie go odbieram, jednak chyba nie jest zbyt lubiany na sklepach.A szkoda, bo można inaczej:)

Przyszły pracownik

Cześć ! Co sądzicie o pracy w Carry we Wrocławiu ? Jakie warunki? Warto? Ktoś coś wie ?

Jeżeli kierownik przyzna Ci premię, to dostaniesz ale pomniejszoną o dni ,które byłaś na chorobowym. Najlepiej zapytaj kierownika.

Oliwia

Ile zarabia kierownik w mniejszym mieście??jakiej kwoty można się domagać?

Zosia
@Oliwia

No na zbyt wiele to nie licz, niestety ta firma nie szanuje ludzi i nagradza ich marnym 4000 zł na rękę za prowadzenie salonu to jest śmiechu warte i poniżej godności.

Żenada
@Zosia

Kierownicy nie mają nawet 4000 na rękę …

Koniczyna
@Zosia

Większość nie ma 4tys na rękę

Jakaś
@Koniczyna

Moim zdaniem kierownik skoro ma podstawę lichą, powinien być nagradzany dobra premią, najlepiej % od wykonanego obrotu, wyrabiamy nawet do 100% planu a premia za to jest wg mnie niska, to samo sprzedawcy.Powinien też być dodatek stażowy,długoletni pracownik to kopalnia wiedzy i doświadczenia, to się zdobywa latami i wiedzę przekazuje innym.

Julcia

Cześć! Mam do was pytanie, czy pracownik, który nie ma umowy na czas nieokreślony może starać się o wypowiedzenie za porozumieniem stron? Czy do tego potrzebna jest zgoda kierownika, czy można wysłać takie wypowiedzenie do kadr?

Koniczyna
@Julcia

Wypowiedzenie za porozumieniem stron zawsze musi być podpisane przez przełożonego i on musi wyrazić zgodę. Jeśli jest wypowiedzenie z okresem wypowiedzenia to nie trzeba zgody, ale swoje trzeba odpracować. Takie można wysłać do kadr albo zostawić kierownikowi, najlepiej w 2 takich samych egzemplarzach.

@Julcia

Starać się możesz,ale kadry mogą się nie zgodzić, i często się nie godzą,w takim wypadku leci Ci normalny czas wypowiedzenia.Skladasz do KS a ten wysyła do kadr, tam rozpatrują, więc nie jest tak,że muszą to zaakceptować,jeżeli nie zaakceptują leci Ci normalny czas wypowiedzenia.

Ile trwa szkolenie kierownika salonu i gdzie się odbywa? Chciałbym się zatrudnić, bo znalazłem ogłoszenie, ale nie wiem, czy to się wiąże z jakimiś długimi delegacjami? To byłby dla mnie trochę problem, muszę przyznać.

Spokojnie

Jeden ,dwa dni po 12 h w innym salinie w tym samym mieście (jak jest).Więc nie ma żadnych delegacji i długich szkoleń.

Gabriela

Ja swoje szkolenie miałam 4 dni, w innym mieście, zapewniony hotel. Szkolenie było w salonie po 12h, na umowę zlecenie.To gdzie odbędzie się szkolenie zależy od miasta w którym aplikujesz, może być gdzieś blisko, że obędzie się bez hotelu.

Moni

Halo pomorze! Czy możecie coś opowiedzieć o RKS i kpv ? Jak układa się współpraca między wami a wyżej wymienionymi osobami ? Co sądzicie głównie o RKS ?

Kania
@Moni

Znów zapytanie kogoś z centrali? Nie macie czym się zająć? Tyle jest roboty że nie wiadomo w co ręce wkładać w tym tygodniu. Co to są w ogóle tutaj za pytania, kto to zadaje i po co?

Psiapsiółki
@Kania

a ja jestem z pomorza i chętnie się wypowiem.Rks jak dla mnie powinna przestać jeździć z KPV i bawić się w podchody pod salonem.Haczki to niech same na siebie szukają tego by się trochę znalazło za ten ich profesjonalizm na co dzień w pracy.Ludzie przez nie odchodzą z firmy

Gosia
@Psiapsiółki

A nie warto by dowody pozbierać i przedstawić centrali?Jeśli macie fajną ekipę i ludzie chcą pracować, ale przez takie sytuacje odchodzą to warto byłoby poruszyć problem wyżej, by podciąć trochę skrzydełka obu paniom.Moze,gdzieś ten problem dotyczy innych salonów to złóżcie skargę. My mamy na szczęście spoko RKS i KPV,ale też bywało różnie.

zyski...
@Psiapsiółki

kpv powinna być od vm chyba.Ppotem narzekają że za dużo pracy jak zajmują się tym co nie trzeba.Rozwali pół ściany zostawi nie kończąc bo trzeba jechać w szpiega się bawić.Reszta musi kończyć za damusie.Do czego ta firma ludzi zatrudnia szkoda tych pieniędzy lepiej by dołożyli na coś z czego kasa dla nich byłaby na koncie.

Zostaw merytoryczną opinię o Carry Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Carry Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carry Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 874.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carry Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 769, z czego 36 to opinie pozytywne, 215 to opinie negatywne, a 518 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carry Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carry Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carry Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 785 ocen.

Carry Sp. z o.o.