Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Carry Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Carry Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
********** - 2015-03-18 20:03:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nic się w tej firmie nie zmienia,pracy ciągle dużo a redukują etaty.
Ciekawe jak mamy się z tym wszystkim ogarnąć?!
Wszystko jest priorytetem pakowanie kolekcji zimowej wymieniając ją nową,aranżowanie ścian,obsługa klienta,wydawanie numerków w przymierzalni,obserwacja salonu i wiele innych czynności przy czym jest się w 2,5 osoby na zmianie na salonie powyżej 500m.Może ktoś mi powie jak to zrobić?Rozumię wszystko,pracować trzeba ale pytam niech ktoś poda mi skuteczny plan działania (usunięte przez administratora)gdyż praca jest nie możliwa do wykonania przy takich składach.
zdjecie uzytkownika
colka - 2015-03-18 22:22:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jeszcze o inwentaryzacji rocznej zapominasz dzieki czemu jest kolejna korekta grafiku ;/
zdjecie uzytkownika
abc - 2015-03-19 19:25:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
firma ktora daje zero prespektyw zyciowych......
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2015-03-20 22:24:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
oni udają że płacą a my udajemy że pracujemy i wszystko na ten temat .....
zdjecie uzytkownika
obecny pracownik - 2015-03-21 00:26:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [pracownik - 2015-03-20 22:24:16]:
Może jedynie Ty udajesz ze pracujesz...bo my wybacz ale Nie! Jak naprawdę to robisz to utrudniasz prace reszcie ekipy. Bo zadania muszą być wykonane a same się nie zrobią...wiec swoim udawaniem dokladasz komuś robotę... Tyle w tym temacie
zdjecie uzytkownika
obecny pracownik - 2015-03-21 00:26:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [pracownik - 2015-03-20 22:24:16]:
zdjecie uzytkownika
abc - 2015-03-21 09:54:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
obecny pracownik :
nie spinaj sie tak ... tak ci dobrze w carry bo co ? wszystkie regulaminy widzimisie carry ci odpowiadaja? mysle ze nie... jak zpostawia was w 5 na duzym salonie to bedziesz plakac ;)

NIE POLECAM NIKOMU NIKOMU NAWEY WROGOWI TEJ FIRMY !
zdjecie uzytkownika
ktoś - 2015-03-21 12:20:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy pracownicy mają jakieś zniżki na ciuchy?Czy macie odpowiedzialność materialną za braki?
zdjecie uzytkownika
hdj - 2015-03-21 20:15:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie ma żadnych zniżek na ciuch i czarne koszulki do pracy też musimy kupować sobie sami.
zdjecie uzytkownika
ktoś - 2015-03-21 23:42:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A za braki płacicie?
zdjecie uzytkownika
pita - 2015-03-22 19:36:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
u mnie nigdy nie obcięli za braki choć bywały inwentury gorsze, ale nieprzerażające
zdjecie uzytkownika
zawiedziony pracownik - 2015-03-23 14:05:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
i jeszcze jedno. zamiast zwalniac ludzi ze sklepu i ciac etaty to moze by zwolnili tych u góry ktozy tylko dostaja nie małe pieniądze za nic nie robienie i wymyślanie coraz głupszych rzeczy. tak naprawde dzieki pracownikom w sklepie ta firma jeszcze istnieje na rynku. moze niech ktos zada sobie pytanie co tak naprawde jest wazne dla firmy. chore myslenie z ich strony ale coz innego mozna sie spodziewac po ludziach malo inteligentnych. haha zenada.to jest naprawde przykre. pozdrawiam wszystkich pracownikow.
zdjecie uzytkownika
LOLO - 2015-03-23 14:08:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
NIE MA ZNIZEK HAHAHA. PRZECIEŻ TO JEST CHYBA NIENORMALNE.JAK FIRMA MOŻE NIE MIEĆ ZNIŻEK DLA LUDZI KTÓŻY U NICH PRACUJĄ,PRZECIEŻ TO JEST DLA NICH REKLAMA BUHAHAAAA
zdjecie uzytkownika
m&m - 2015-03-23 16:42:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy któraś z Was jedzie w delegacje do Elbląga?m
zdjecie uzytkownika
xxxxx - 2015-03-23 18:10:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jesli chodzi o zniżki pracownicze reklama dla firmy to jedna z oczywistych spraw ale jak można wymagać od pracowników czarnej odzieży(chodzi tu o górna część ubrania) i pełnego obuwia-nie sportowego,oczywiście i nie dawać na to żadnych dodatkowych budżetów bo ekwiwalent jaki otrzymujemy jest na pranie i na odzież ale nie na narzuconą przez pracodawcę tzn.zmuszanie do obowiązkowego kupna odzieży w kolorze czarnym i obuwia.Każda firma,która wymaga specjalnego ubioru i obuwia zobowiązana jest zapewnić pracownikowi odpowiedni stój do pracy(czy to jest odzieżowy,czy hala produkcyjna czy jaka kolwiek)to jest w regulaminie bhp.
zdjecie uzytkownika
ST ZCA - 2015-03-23 22:36:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ludzie zawsze maja wielkie problemy , nie podoba się to proszę przynieść wypowiedzenia. Sama pracuję w Carry jako starszy zastępca i to na mnie spada ogromna odpowiedzialność za cały zespół. Organizacja firmy jest tragiczna i zarabiam grosze w porównaniu do sprzedawców których największym obowiązkiem jest wykonanie prostych poleceń i składanie odzieży. Jeżeli ktoś tak narzeka to niech idzie rozdawać ulotki bo takich ludzi nie powinno się zatrudniać na umowę o pracę . Na forum każdy krzyczy a w pracy uśmiech i SUPER PRACOWNIK . Szkoda słów , komentujcie co chcecie i tak tego nie przeczytam . Pozdrawiam i życzę powodzenia w poszukiwaniu idealnej pracy. ;)
zdjecie uzytkownika
xxxxx - 2015-03-24 09:37:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wszystko się zgadza ale cóż....Prawda jest gorzka iż to wszystko spowodowane jest brakiem organizacji tych u góry.Jesli zorganizowali by systematyczną pracę było by znacznie lepiej.To oni powodują zamieszanie bo nie potrafią rozplanować pracy jak chcą to wszystko jednocześnie.Również prawdą jest,że pracownicy powinni pracować równo i mieć świadomośc pracy w zespole i większej odpowiedzialności za wykonywana pracę a nie tylko składać odzież i obsługa klienta i nic poza tym,bo przecież oni nie są odpowiedzialni za resztę tylko kadra ma się stresować za terminy,za vm i za wile innych.To jest odbijanie piłeczki bo my nie musimy.Nie chcę tu krzywdzić tych,którzy pracują ale takich jest naprawde garstka bo każdy traktuję tą pracę jako przetrwanie.Zresztą tak jak oni traktują pracowników tak oni podchodzą do pracy.Rozumię personel,który pracuje w tych sklepach bo prawda jest okrutna.
zdjecie uzytkownika
### - 2015-03-25 00:38:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Śświęte słowa piszesz to prawda i na pewno bardzo dużo osób by się podpisało pod nimi i...szkoda tylko że prezesi tu nie zaglądają i nie wiedzą kto ich firmą zarządza w tak beznadziejny sposób...
zdjecie uzytkownika
Jowita - 2015-03-25 10:11:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Dokładnie tak... "Temat Rzeka o pracy w Carry"

Firmę tworzą ludzie...wszystko zaczyna się od góry,brak ludzi kompetentnych na tak wysokich stanowiskach powoduje bałagan,bo gdyby osoba podejmująca najważniejsze decyzje w firmie miała wiedzę i bagaż doświadczeń,zaufała by swoim pracownikom,nie wynajdywano by ciągłych protokołów,formularzy itp
Należy inwestować w ludzi,przede wszystkim zapewniać pakiety szkoleń, ale nie takie na platformie e-lerningowej na którą i tak żaden pracownik nie ma czasu wejść i coś przeczytać.Nie powinno się wymagać od pracowników jeżeli się nic im nie dało.
Brak socjalu,brak zniżek,brak motywacji,brak narzędzi pracy takich jak komputery,skan,żelazko itd,brak odzieży pracowniczej,brak systemu na których w obecnych czasach pracują firmy,brak wypłat adekwatnych do wykonywanej pracy bo wydaję mi się że najniższa krajowa za taką robotę to zbyt mało,nowy szablon do grafików...czy ktoś z "góry"próbował ułożyć na tym szablonie grafik...zapewne nie a nawet gdyby to i tak nikt by nie zauważył,że do niczego sie nie nadaje ten szablonik...trzeba zatrudnić informatyków, którzy umieją zrobić system do układania grafików :)
i..takich braków jest tak wiele...a firma owszem coś tam robi...że niby do przodu idzie...otwiera nowe salony..i uważa że to jest SUKCES

Zatem Firmo Carry największym Waszym sukcesem jest to że "na Salonach" macie wielu świetnych pracowników i zadbajcie o to żeby chcieli dla Was pracować...
To właśnie Ci ludzie tworzą firmę i to ONI zarabiają na całą górę!

"Góro" warto by było się też zastanowić dlaczego wszyscy w centrali tak bardzo chcą wydawać ciągle polecenia dla salonów,magazyn,kadry,VM...
Czyżby to należało do ich obowiązków,no tak im więcej osób kontrolujących tym lepszy porządek... :) nie prawda! większe Zgnębienie Pracowników,a może chcą się dowartościować? :)

Należało by chyba zaznaczyć że kadry,VM i Magazyn są po to aby salony miały wsparcie i to właśnie centrala jest dla tych Wszystkich ludzi na dole a nie na odwrót i to salony powinny wydawać polecenia...
...ale mądrością jest aby pracować zespołowo,szanować się nawzajem
-proszę zapytać swoich pracowników na "górze" CZY SZANUJĄ tych pracujących na dole,zaznaczając, że to właśnie Ci na dole robią Całą Ogromną Robotę za Kadry,Magazyn,VM i proszę pamiętać aby zaznaczyć że Ci na dole to ludzie Wykształceni bo firma nie zatrudnia osób z podstawowym wykształceniem.

I tak jak w temacie...rzeka...można by tak było pisać i pisać...

Pozdrowienia dla Wszystkich Pracowników Carry
Pamiętajcie,że jeszcze będzie pracować w firmie która takich jak "carry zjada na śniadanie" :)
zdjecie uzytkownika
KIKI - 2015-03-25 14:12:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hej czy to prawda,że na pomorskie zatrudnili już nowego KR?Cały region po ( usunięte przez administratora ) obrjmie?
zdjecie uzytkownika
yyyy - 2015-03-27 22:03:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nikt jeszcze nic nie wie o nowym KR?
zdjecie uzytkownika
ABC - 2015-03-27 22:09:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
I już się zaczyna ledwo co zdałyśmy kolekcję a już promocję wprowadzili.
Gdzie tu logika syf na salonach,nie można się ogarnąć po tych wymianach i tej inwenturze spokojnie bo wymyślili już promocję.W piątek?No brawo za śwwietny pomysł.Ludzie wy nie macie bladego pojęcia o tym wszystkim co sie dzieje na salonach.Kto przy piątku wprowadza promocję?Pod koniec miesiąca gdzie nie ma możliwości zmian grafiku.Swietnie,gratuluję pomysłu
zdjecie uzytkownika
pink - 2015-03-27 22:47:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Czyli jak zwykle brak planowania i organizacji ze strony centrali. Jakie to standardowe w Carry.
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: Rozmowa przebiegała bardzo luźno. Miła, przyjemna, młoda Pani rekrukantka. Przedstawiła mi przebieg pracy, warunki, wymagania. Rozmowa trwała około 12 minut.
Pytania: Brak żadnych trudnych pytań.
zdjecie uzytkownika
bez spiny - 2015-03-27 23:06:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam was wszystkie ,które pracujecia w Carry dam wam mała rade
PRZESTANCIE SIĘ ZA BARDZO STRESOWAĆ PRACA BO TO NIC NIE POMOŻE TYLKO POGORSZY WASZ STAN PSYCHICZNY I ZDROWOTNY
U góry mają gdzieś czy damy rade ogarnąć wszystko , traktują nas jak atomówki z bajki ,które zrobią wszystko w mgnieniu oka .
Dziewczyny róbcie wszystko spokojnie i bez stres nawet gdy goni was czas bo dam wam mała rade im więcej pokażcie ze umiecie kosztem własnego zdrowia a to równa się cięciem etatu bo daliście rade w dwie nie ma sensu , róbcie ile zdołacie ,pokażcie ze nie da się ogarnąć 3 instrukcji na ras bo to nie możliwe oni uważają że to jest możliwe bo my same im to pokazaliśmy .
DZIEWCZYNY POKAŻMY IM ZE TO JEST NIE WYKONALNE np. DZISIEJSZY DZIEŃ , wątpię że któryś salon się wyrobił niech to zobaczą ze to chore co robią z nami a my latamy jak wariat ja juz przestałam latać z jeziorem na dole ,teraz pracuje na spokojnie pomimo ich presji bo inaczej bym chyba nerwowo nie dała rady a miałam chwile takie jak każdy w tej spinie.
Pozdrawia głową do góry :)
zdjecie uzytkownika
gdhdhhd - 2015-03-28 10:10:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Dokładnie. Ja tez juz sie nie spinam tak bardzo. Jak czegos nie zrobie bo zwyczajnie nie zdazylam to pisze maila ze nie dalo rady i dokoncze jutro.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carry Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Carry Sp. z o.o.?
Zadaj pytanie