Opinie o karmello.pl - Karmello Rafał Dobrzański w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Karmello Chocolatier. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Karmello Chocolatier o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karmello Chocolatier w Bielsko-Biała

Ela

Za niska stawka jak na takie wymagania. Brak rzetelnych informacji ze strony biura a potem pretensje od Pani mng. Generalnie jest ogromna rotacja zarówno w kawiarniach jak i na stoiskach, bo moim zdaniem jeśli ktoś nie da się wykorzystywać i ma swoje zdanie to długo tam nie wytrzyma. Nie bez powodu od ponad roku wiszą ogłoszenia o poszukiwaniu pracownika. Jedynym plusem to jeśli trafisz na spoko dziewczyny w zespole, no i można w miarę elastycznie ułożyć grafik.

Gosc

Pracowałam kilja lat temu w Bielsku, wytrzymałam tydzień, okropne dziewczyny w wieku 20 lat, które obgadywaly za plecami....

Nickt

Jeśli sądzicie że ludzie się nie dowiedzą o tym jak traktujecie pracowników, po przez usuwanie komentarzy to się grubo mylicie. My byli pracownicy mamy dużo czasu i determinacji ... Będziemy dodawać nowe posty po usunięciu ... A co do opinii... Piszecie w sierpniu że potrzebujecie pracowników na stałe, wykorzystujecie do grudnia (5dni przed świętami) samotną matkę i kopnięcie jej za przeproszeniem w tyłek , ponieważ nie macie pracy.(usunięte przez administratora) Nie nadaje się na to stanowisko, (usunięte przez administratora), ale szefostwo dalej ja trzyma (usunięte przez administratora), chociaż (usunięte przez administratora) ich n dużą kasę

Jeśli sądzicie że ludzie się nie dowiedzą o tym jak traktujecie pracowników, po przez usuwanie komentarzy to się grubo mylicie. My byli pracownicy mamy dużo czasu i determinacji ... Będziemy dodawać nowe posty po usunięciu ... A co do opinii... Piszecie w sierpniu że potrzebujecie pracowników na stałe, wykorzystujecie do grudnia (5dni przed świętami) samotną matkę i kopnięcie jej za przeproszeniem w tyłek , ponieważ nie macie pracy. (usunięte przez administratora) Nie nadaje się na to stanowisko(usunięte przez administratora) ale szefostwo dalej ja trzyma ((usunięte przez administratora), chociaż (usunięte przez administratora) ich n dużą kasę

Pracownik Produkcji

Szybko i na temat. Po zaproponowaniu śmiesznej stawki na umowę zlecenie przy systemie III zmianowym podziękowałam.

Miejsca Pracy? Oczekiwania Finansowe? Dojazd?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Każdy kto chce tam pracować niech to sobie dobrze przemyśli.. robiąc tabelki z plusami i minusami,(usunięte przez administratora) wszystko jest nie zorganizowane,(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)Oczywiście. to jest u nich na pierwszym miejscu. (usunięte przez administratora), klienci przyzwyczajeni, że pare lat temu wszystko było a teraz nie ma nic. Kierownictwo zmienia się co rusz. A dlaczego ? Najlepiej poznać (usunięte przez administratora), dowiesz się od razu. (usunięte przez administratora). Nie polecam.

Klara

Dlaczego są kasowane opinie ? Moja opinia to trzymać się z dala od firmy (usunięte przez administratora) nie umie zarządzać ludźmi jest nieprofesjonalna szczególnie pani (usunięte przez administratora) ,która upokarza pracownika na każdym kroku.Na to co tam się robi słaba kasa pudełka czekoladki trzeba składać non stop ,bo nie ma gotowych pudełek.Jak myślicie ze skasujecie opinie to ludzie pisac nie będą to się mylicie.Praca dobra nie wiem sama dla kogo chyba studenta...

Szymon
@Klara

Niektóre z opinii mogą być usunięte przez administrację forum w momencie, gdy łamią zasady regulaminu obowiązującego na forum gowork.pl. Przed dodaniem komentarza dobrze jest znać zasady obowiązujące na forum, aby tego typu sytuacje nie miały miejsca. W razie dalszych wątpliwości dodaję link: https://www.gowork.pl/regulamin Wspomniałaś, iż nie jesteś zadowolona z obecnych zarobków, które oferuje firma Karmello Chocolatier - mogłabyś przybliżyć, na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Klara
@Szymon

Na max 1800zlotych a do tego z dnia na dzień można być zwolnionym komu miłe życie to niech ucieka ja straciłam masę nerwów.

@Klara

Poza wymienioną przez Ciebie stawką wynagrodzenia pracodawca oferuje jeszcze jakieś dodatki? Mam tu na myśli ewentualne premie bądź nagrody za ponadprzeciętne zaangażowanie w wykonywanie obowiązków? Zachęcam Cię do dalszej aktywności.

Daga76
@Klara

Dokładnie. Zostałam zwolniona z niewiadomo jakiego powodu..zero jakichkolwiek wyjaśnień za co,czemu. Nooo nic,totalnie. Tylko tyle,że sezon sie zbliża,na co raczej byłam przygotowana,bo to normalna kolej rzeczy..Z tego,co koleżanki gadały,to tylko tyle,że pani (usunięte przez administratora). tam robi,bo ma z tego kase,ale zarządzać ludźmi wcale nie umie. Bo jedna jest ,,uprzywilejowana" bo taka niby robotna i że kierowniczka ją nie chce nauczyć drukować bo jej nie lubi,a sama jej za plecami (usunięte przez administratora)bo takie ,,koleżanki" a największa plotkara z magazynu.Ogólnie na hali zamieszanie,jeden drugiemu tyłek obrabia itd. I co dziwne,nawet kierownicy nie wiedzieli kiedy mają wejść dwie zmiany. Żal..Kasa spoko i na czas,ale na niektórych trzeba uważać. Pozdro!

Robert

Zastanawiam się dlaczego od tak dawna nikt nie korzystał z tego forum?

Generał
@Robert

Pewno i ktoś korzystał, natomiast wszystkie komentarze, które Nie spodobają się Właściciela i stawiają w złym świetle tą firmę są bardzo szybko usuwane..... Tyle że nic dobrego o nich nie można napisać..

tak marne pieniądze, ze szkoda czasu.

Leszek

Rozumiem, że możesz negatywnie postrzegać kwestię wynagrodzeń, które oferuje ten pracodawca, jednak chciałbym sprecyzować, ile dokładnie można zarobić, pracując w tej firmie? Z góry dzięki za odpowiedź.

Wszystko co zostało tutaj napisane o tej firmie jest niestety w 90% prawdą. Zostałam przyjęta na umowę zlecenie,na okres trzech miesięcy w Czechowicach. Dla mnie najmilszym zaskoczeniem firmy Karmello, były stałe pracownice , które wykonywały swoje obowiązki w 100%. Dziewczyny wykazywały się niezwykłą życzliwością i przyjaznym usposobieniem w stosunku do nowo przyjętych osób. Wyszkoliły nas i zawsze można było na nie liczyć. (usunięte przez administratora)

Www

Pyszna kawa i mega pyszne (ciasteczka ? chodzi o te okrągłe, mięciutkie, kolorowe nie pamiętam jak się nazywają), jadłam je raz w Bielsku białej. W Rzeszowie niestety ich nie mają!!! Moje sugestie dla Karmello Chocolatier: Sprawdźcie również w Rzeszowie do menu te małe okrągłe pyszne ciasteczka Lubię atmosferę w Karmello Chocolatier za: Kawa

????

Jezeli szukasz stalej pracy i uczciwie platnej to nie ta firma . Brak docenienia dobrych i starych pracownikow.zwalniaja kogo popadnie niewazne czy pracuje miesiac , rok czy kilka lat. (usunięte przez administratora) Praca 100% sezonowa zero perspektyw na przyszlosc .

Witam serdecznie.Z uwagi na charakter pracy dużo podróżuję, więc bywałem w wielu państwa kawiarniach niejednokrotnie. Bardzo miło wspominam Kraków (tłoczny ale klimatyczny) i Poznań (malutka wyspa kawiarniana, ogromnie sympatyczne miejsce wytchnienia), gdzie aż chciało się wracać. Obsługa zawsze była profesjonalna, a przy tym szalenie sympatyczna. Od jakiegoś czasu jednak trwa ciągła rotacja, nie sposób zapamiętać twarzy ani imion baristek. Ze stałego klienta, który chętnie spędzał czas u państwa, niejednokrotnie organizując tam spotkania biznesowe, stałem się sporadycznym bywalcem, bo ta firma straciła swój charakter i (przede wszystkim) atmosferę. Opinię zostawiam tutaj, ponieważ mają państw wyłączoną opcję opinii na facebook'u (śmieszny zabieg w 2018 roku...). Zmiany są potrzebne, ale takie na pewno nie są zmianami na dobre. Jako osoba znająca Państwa ofertę i możliwości, czuję się obecnie niemile widziany. Jakiś czas temu obsługa była miła i kompetentna, co niebagatelnie wpływało na poziom zadowolenia klientów. Będąc na tej stronie poczytałem inne opinie i powiem szczerze, że jestem zbulwersowany! Jeśli są one chociaż w połowie zgodne z realiami, to nie dziwie się, że jest tak duża rotacja. Pierwotnie nie chciałem odnosić się do tej kwestii, ale może ktoś odpowiedzialny w tej firmie weźmie sobie te opinie do serca, bo ja czuję się zażenowany jako klient, który przypadkiem czyta takie słowa. Duży, duży minus, Karmello! Tracicie stałych klientów taką polityką!

Aleks
@Marcin

Szkoda, za masa opinii (prawdziwych niestety) została usunięta.

Niezapominajka

Kraków to żenada...(usunięte przez administratora) to pomyłka. Brak profesjonalizmu. U jeszcze się odezwać to jesteś na przegranej pozycji. (usunięte przez administratora) finansowe...proponują pracownika umowę na innych zasadach (usunięte przez administratora) ...zatrudniają ludzi bez książeczek sanepidowskich...kontrola z pip-u i sanepidu przyniosła by nie jeden mandat. Nie polecam, szkoda czasu nerwów...Rotacja to 300% to o czymś świadczy...brak starnfardów...mogłabym tak bez końca wyliczać...z plusów kasa na czas, Multisport paczka na świeta...ale nie wiem czy warte jest to (usunięte przez administratora) traktowania...

rozowa

czy ktoś się orientuje jaka sytuacja panuje w administracji? Chodzi o Bielsko.

Z tym awansem to racja ????????????????

Wojtini

No niestety to prawda, smutna prawda o tej firmie...

Zosia

A pracował ktoś w formie karmelki na recepcji?pozdrawiam

Zosia
@Zosia

W firmie karmello* Sorki za literowki

Lidia

@Zazenowana, chcesz poprzez swój wpis dać do zrozumienia, że w Karmello występuje aktualnie rotacja pracowników? Jak długo ta sytuacja ma już miejsce? Twoim zdaniem tylko pracownicy i atmosfera jaką tworzą to jedyny plus współpracy z tą firmą. Czy mógłbyś napisać jednak w kwestii ewentualnego pakietu socjalnego? Funkcjonuje w tym miejscu? Jeżeli tak, to co wchodzi w jego skład?

Lidia

@anonymous, dobrze, że zdecydowałeś się na pozostawienie własnej opinii dotyczącej zatrudnienia w Karmello. Każde spostrzeżenie jest z perspektywy przeznaczenia tego forum istotne. Jednak proszę Cię, żebyś również pamiętał o tym, że wpisy zamieszczane przez użytkowników muszą przestrzegać regulaminu forum, który m.in. mówi o tym, że wypowiedzi nie mogą być obraźliwe ani naruszać czyjegoś dobrego imienia.

Lidia

@nie polecam, a czy przy pracy na pół etatu i dodatkowych przepracowanych godzinach, otrzymywało się za nie wynagrodzenie w formie pieniężnej? Czy może pracodawca oferował za nie dni wolne? Możesz powiedzieć, czy nowi pracownicy przechodzili szkolenie?

Lidia

@nie polecam, możesz powiedzieć, jak długo pracowałaś w firmie? Czy grafik można dopasować do swoich możliwości? Czy w grę wchodzi również praca na pół etatu? Można skorzystać ze zniżek pracowniczych, benefitów pozapłacowych?

nie polecam
@Lidia

Ponad rok tam pracowałam, w teorii grafik można dopasować do możliwości, ale w praktyce wygląda to inaczej. pół etatu wchodziło (nie wiem jak jest teraz) w grę ale przy zamknięciu miesiąca i tak było więcej a zwłaszcza jeśli chodziło o czas świąteczny, nie zatrudniano nikogo do pomocy i trzeba było sobie radzić. Zniżki były ale jak jest teraz to nie wiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Karmello Chocolatier - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Karmello Chocolatier?

Zobacz opinie na temat firmy Karmello Chocolatier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Karmello Chocolatier?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 0 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Karmello Chocolatier?

Kandydaci do pracy w Karmello Chocolatier napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Karmello Chocolatier