Opinie o Spomet A. Nowatorski J. Mędrzak M. Adamczyk J. Kamiński Sp. j. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Spomet A. Nowatorski J. Mędrzak M. Adamczyk J. Kamiński Sp. j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Spomet A. Nowatorski J. Mędrzak M. Adamczyk J. Kamiński Sp. j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spomet A. Nowatorski J. Mędrzak M. Adamczyk J. Kamiński Sp. j. w Bielsko-Biała

Sowa

Zgadzam się z tymi opiniami jest jeszcze dział Pralina tam to dopiero się dzieje. Król ciągnie za sznureczek A Królowa tańczy jak król powie starych pracowników się pozbyli jak nadazyla się ku temu okazja na ciastka zostawili same ukrainki co rzekomo pracują i nie chorują fałsz i obłuda ze stażem 12 miesięcy i mniej i te co prezenty noszą .Doprowadzili do tego że zamówień niema A odpadu więcej niż produkcji.

@Sowa

Czy pracownicy mają jakieś konsekwencje z tytułu dużej liczby odpadów? Może brak premii czy coś w tym stylu? Serio zwalniają ludzie z wieloletnim stażem, czyli nie można być tu pewnym zatrudnienia nawet jak ma się umowę na stałe?

Bobo Nowy wpis

To koszmar. Jeśli chcesz zrujnować swoje zdrowie fizyczne i psychiczne, Spomet Ci w tym pomoże. totalne niehigieniczne warunki, upał, biegające szczury. Postawa kierownictwa jak w obozie koncentracyjnym. zwłaszcza gruba świnia, która wyobraża sobie, że jest Bogiem. Ma mnóstwo kompleksów, tak się dzieje, gdy mężczyzna ma piersi większe od penisa. Jest też liderka, Ania, szkoda, że ​​jej rodzice tego nie wyjaśnili jej, że dla kobiety najważniejszy jest honor i skromność. Należy do (usunięte przez administratora)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Spomet A. Nowatorski J. Mędrzak M. Adamczyk J. Kamiński Sp. j.?

Ola Nowy wpis

Witam,czy jest ktoś kto pracował na kontroli jakości?

Sowa

@Sowa

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Spomet A. Nowatorski J. Mędrzak M. Adamczyk J. Kamiński Sp. j.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Bez imienia

Dobry wieczór Mam pytanie jak płacą i czy się spóźniają z wypłata. I jaka jest atmosfera

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Spomet A. Nowatorski J. Mędrzak M. Adamczyk J. Kamiński Sp. j.?

A majstrowe i liderki polki jak się zachowują? Zostały jeszcze jakieś wogole?

Patrycja

Więc proszę o zwolnienie tych 3 ukrainców te 2 brygadzistki I tego mistrza który jest nie kompetentny i chamski dla innych pracowników jak ktoś mu mówi że się źle czuje czy jest chory czy go boli głowa to jeszcze każe ci przyjsc do pracy i pracować a jak pracownik się skarzy ze źle się czuję to mistrz mówi że tu każdego boli głowa ale taka jest prawda że oni ukraincy tam inaczej swoich traktują a Polaków inaczej traktują bo jak chce się coś Polak zapytać lub żeby mu brygadzistka wytumaczyła co ma robić to najlepiej otworzyć ryja i proszę tego nie usuwać bo prawda boli tak jest taki mistrz na chali produkcyjnej mówią na niego gruby bo jest łysy dość że wredna łysy pała jest to to naryczy na ciebie a sam nie potrafi ci wytumaczyc co masz robić bo jak robisz jedno to każe ci robić co innego a potem 2 zmiana ryczy na ciebie jak to ma być praca to każdy powinien wyrazić swoją opinię a nie usuwać to co się pisze bo widocznie to jest prawda co ludzie o was piszą cała dyrekcja i kadra okj fajni są ale ten mistrz co mówią na niego gruby to cały czas by chodzi na fajke i obgadywali Polaków jakcy to oni nie są tego grubego Mistrza i te 2 brygadzistki powinniście zwolnić a wypłaty to też ponoć masakryczne bo mówią że 4500 możesz zarobić a taka prawda jest ze zarobić 2500 plus 100% premi dostajesz ale z tego ci odbierają 50 % to weźcie się ogarnijcie i wyzucie tyhc ukraincow bo nikt nie sobie nie pozwoli na to żeby jakaś faja ukraińska tobą zadziała kolega który tam pracował to powiedział że to masakra że ta firma jest do bani a po 3 w tej firmie powinna być cały czas kontrola plus bhp bo paralnia to jak w więzieniu a jadalnia to masakra bo stoły jak w więzieniu zimno jest bo oszczędzają na ogrzewaniu i wogole nie dbacie o pracowników

Dawid

Ponieważ to jest prawda damy z Ukrainy złe traktują Polaków ponierza oni się teraz czują jak u siebie kolega tam pracuje to mówił że tam rządzą Ukraińcy a Polak to niema nic do gadania szczególnie są tam 2 Ukrainki i jeden Mistrz taki łysy to oni we 3 wszystkich obgadują mogę powiedzieć tak że jak ktoś chce sobie wziąść wolne to tobie nie dadzą ponieważ oni dawaja swoim z Ukrainy powinno być po równo ale ten spomet to jest jakiś (usunięte przez administratora) oni nieć nie mają doczynienia z magazynem tylko robią te ciastka a jak robią ciastka Robią nowa masę, potem karzą ci zbierać te ciastka pod maszyny które są już stare i wzucaja to do maszyny z nowym ciastem i tak wychodzą ciastka i trafiają do sklepów czyli biedronka itp tak robią ci ciastowi a według mnie to powinna tam być kontrola cały czas już nie powiem jak tam w środku wygląda a szczególnie ta paralnia jak w więzieniu stołówka to masakra stoły metalowe Dos że jest zimno na sali tak i na stołówce bo oni oszczędzaj na ogrzewaniu ostatnio był tam wypadek bo się pod palił pięć z tego co kolega mi mówił i śmierdziało paliwem a oni jeszcze kazali pracownika pracować zamiast ich wypuścić do domu ale im zależy żeby pracownicy robili te stare ciastka ale jak by się coś stało to firma ponosi konsekwencje jak się coś stanie pracownika. Mistrz taki łysy jak mu się gada że się źle czujesz i nie jesteś w stanie pracować bo np Boli cie głową lub jesteś chory to on ci karze pracować lub daje cie na inny dział gdzie nikt ci nie wytumaczy co masz tam robić I te 2 Ukrainki jedna z 1 piętra Dos że wredna bo jak się zaczyna robić jedna paletę to każe ci to zostawić i zacząć 2 paletę a potem ma pretensie dla czego pracownik nie skończył tamtych palet dość że wredna (usunięte przez administratora) z nije jest to Dość ze nie umie wytumaczyc pracownikowi co ma robić plus do tego nie umia nauczyć nowej osoby co ma robić na danym stanowisku 2 Ukrainka z 2 piętra to jest jakaś masakra bo jak się idzie zbeloqac ciastka i zrobiłeś po sobie porządek to ona otworzy na ciebie pysk i mówi że masz jeszcze te reszczki po sprzątać co zostało z jej zmiany wiec babo jak nie umiesz pracować i być brygadzistą to weź zmień ten zawód bo długi tam nie porobisz jakozna krzyczeć po pracowniku i mówić mu ze on namarasil a taka prawda jest ze to z jej zmiany zostawiają (usunięte przez administratora) Ta cała 3 powinni zwolnić wyrzucić i odebrać im prawo od byciu mistrzem lub brygadzistą bo gdzie indziej to Polacy są inaczej traktowani i są brygadzistami a tu taka (usunięte przez administratora) pała ukraińska jest brygadzistą i mistrzem dość że ten Mistrz ochydny i wredny to niech go zwolnią i połowę ukrainców No i te brygadzistą Ukrainki lubię mają rację dają stare ciastka jak przychodzi kontrola to oni chowają stare ciastka do magazynu które znajdują się na polu a nowe dawaja do środka wogole bhp powinno być tam cały czas A wypłata to.masakra inni pracownicy się skarżą że jak przychodzi wypłata plus premia to oni dostają jakieś 100% premi plus to premie im zabierają zeby oni mieli więcej dla mnie gen cały spomet jak bym miał oceniać od 0 do 10 to jest 0 Więc niech ta cała organizacją się ogarnie bi to co się dzieje w spomet to jest masakra ty robisz jedno a potem ktoś przychodzi ci mowi zostaw to rob kolejne to nie dziwię się dla czego inni z innych zmian się denerwują powiem tak jak byście zaczęli inaczej traktować Polaków może byście mieli dobra opinie może by każdy do was przychodził ale wy jesteście nie normalni więc niech ta cała szajka ukraincow się ogarnie albo zwolni Bo Mistrz to jak taki (usunięte przez administratora) dyrektorki a te 2 Ukrainki (usunięte przez administratora)mistrza to ta 3 też proszę o zwolnienie i to w trybie natychmiastowym

Yomka

Witam ja pracowałam w tym zakładzie i odradzam bo damy z Ukrainy źle traktuja Polaków.

Honorata
@Yomka

W jaki sposób konkretnie? I daj znać, czy mówisz o równorzędnych pracownikach czy kimś z zarządu. Jest miejsce w firmie, gdzie można iść z takim problemem?

Dawid
@Yomka

Ponieważ to jest prawda damy z Ukrainy złe traktują Polaków ponierza oni się teraz czują jak u siebie kolega tam pracuje to mówił że tam rządzą Ukraińcy a Polak to niema nic do gadania szczególnie są tam 2 Ukrainki i jeden Mistrz taki łysy to oni we 3 wszystkich obgadują mogę powiedzieć tak że jak ktoś chce sobie wziąść wolne to tobie nie dadzą ponieważ oni dawaja swoim z Ukrainy powinno być po równo ale ten spomet to jest jakiś (usunięte przez administratora) oni nieć nie mają doczynienia z magazynem tylko robią te ciastka a jak robią ciastka Robią nowa masę, potem karzą ci zbierać te ciastka pod maszyny które są już stare i wzucaja to do maszyny z nowym ciastem i tak wychodzą ciastka i trafiają do sklepów czyli biedronka itp tak robią ci ciastowi a według mnie to powinna tam być kontrola cały czas już nie powiem jak tam w środku wygląda a szczególnie ta paralnia jak w więzieniu stołówka to masakra stoły metalowe Dos że jest zimno na sali tak i na stołówce bo oni oszczędzaj na ogrzewaniu (usunięte przez administratora) Mistrz taki łysy jak mu się gada że się źle czujesz i nie jesteś w stanie pracować bo np Boli cie głową lub jesteś chory to on ci karze pracować lub daje cie na inny dział gdzie nikt ci nie wytumaczy co masz tam robić I te 2 Ukrainki jedna z 1 piętra Dos że wredna bo jak się zaczyna robić jedna paletę to każe ci to zostawić i zacząć 2 paletę a potem ma pretensie dla czego pracownik nie skończył tamtych palet dość że wredna (usunięte przez administratora) z nije jest to Dość ze nie umie wytumaczyc pracownikowi co ma robić plus do tego nie umia nauczyć nowej osoby co ma robić na danym stanowisku 2 Ukrainka z 2 piętra to jest jakaś masakra bo jak się idzie zbeloqac ciastka i zrobiłeś po sobie porządek to ona otworzy na ciebie pysk i mówi że masz jeszcze te reszczki po sprzątać co zostało z jej zmiany wiec babo jak nie umiesz pracować i być brygadzistą to weź zmień ten zawód bo długi tam nie porobisz jakozna krzyczeć po pracowniku i mówić mu ze on namarasil a taka prawda jest ze to z jej zmiany zostawiają (usunięte przez administratora) Ta cała 3 powinni zwolnić wyrzucić i odebrać im prawo od byciu mistrzem lub brygadzistą bo gdzie indziej to Polacy są inaczej traktowani i są brygadzistami a tu taka (usunięte przez administratora) jest brygadzistą i mistrzem dość że ten Mistrz (usunięte przez administratora)i wredny to niech go zwolnią i połowę ukrainców No i te brygadzistą Ukrainki lubię mają rację dają stare ciastka jak przychodzi kontrola to oni chowają stare ciastka do magazynu które znajdują się na polu a nowe dawaja do środka wogole bhp powinno być tam cały czas A wypłata to.masakra inni pracownicy się skarżą że jak przychodzi wypłata plus premia to oni dostają jakieś 100% premi plus to premie im zabierają zeby oni mieli więcej dla mnie gen cały spomet jak bym miał oceniać od 0 do 10 to jest 0 Więc niech ta cała organizacją się ogarnie bi to co się dzieje w spomet to jest masakra ty robisz jedno a potem ktoś przychodzi ci mowi zostaw to rob kolejne to nie dziwię się dla czego inni z innych zmian się denerwują powiem tak jak byście zaczęli inaczej traktować Polaków może byście mieli dobra opinie może by każdy do was przychodził ale wy jesteście nie normalni więc niech ta cała szajka ukraincow się ogarnie albo zwolni Bo Mistrz to jak taki (usunięte przez administratora) dyrektorki a te 2 Ukrainki (usunięte przez administratora)mistrza to ta 3 też proszę o zwolnienie i to w trybie natychmiastowym

KJ

Pracowałam tam, totalna porażka. Nic tylko krzyki, zastraszanie ludzi. Ciągły płacz liderek przez kierowniczki zmian. Pracując troszkę bardziej z boku niż na samej produkcji można dużo więcej zauważyć. Na święta zero pieniędzy tylko ciastka a na dzień kobiet przeterminowane praliny. Śmiechu warte. Żal tych ludzi którzy tylko mówią od kilku lat że "się zwalniają".

Były pracownik.
@KJ

Ja się zwolniłam po latach pracy w co nikt nie wierzył do końca, potem po 3 msc poczułam że naprawdę żyje. Poczułam się wolna i szczęśliwa.

@Były pracownik.

A co było powodem twojego odejścia, zła atmosfera o której piszą inni czy jednak co innego? Pytam bo właśnie szukają pracowników produkcji i chciałabym wiedzieć jak to obecnie wygląda, czy jest jakaś poprawa?

Bebea

I jak tam z tą brygadzistką z Ukrainy? Dla wszystkich Polaków tam pracujących

Wiktoria
@Bebea

O jaką brygadzistkę konkretnie pytasz? Co ma z nią być? Nie jestem w temacie więc jeśli to ma jakiś wpływ na pracę innych to daj znać

Domi

Pani Ukrainka brygadzistka do zwolnienia! Kompletnie nie szanuje ludzi, zachowuje się ordynarnie do pracowników, krzyczy i poniża. To podlega pod mobbing! Właściciele nic z tym nie robią, Polaków mają w nosie, Ukraińców celebrują. Ciastka są przelane ludzką krwią za tą jałmużnę jaką pracownicy dostają! Ta firma powinna zniknąć z rynku! Nie kupujcie żadnych ich produktów! Zatrudniają na miesiąc non stop, a potem kopa w d**e. Istne wykorzystywanie ludzi! Nie kupuje i wszystkim nie polecam!!!

@Domi

Skoro takie niefajne rzeczy się tam dzieją to czemu nikt jeszcze tego nigdzie nie zgłosił?

Obcy
@Domi

Zgadzam się w 100 %brygadzistka Ukrainka wyżej (usunięte przez administratora) ma myśli że jet brygadzistka to jesj wszysrmtko wolno za to co robi powinna dyscyplinarnie wylecieć

@Obcy

Skoro tak to może warto powiedzieć o tym komuś? Nikt wyżej postawiony w firmie się tym nie interesuje? Czemu tylko o tym piszecie, a żeby zrobić z tym porządek to mało chętnych?

Zainteresowana
@Obcy

Witam, na jakiej zmianie i pietrze jest ta okropna Ukrainką, chce się tam zadraśnięcie i jestem w sumie przed podjęciem tam pracy i aż się boje

@Zainteresowana

w sensie zatrudnić miało być, ale słownik Cię strollował? ;) Czyli po tych dwóch opiniach wierzysz, że to może być prawda? Czyli jakby ktoś napisał, że jest całkiem spoko to byś chciała do niej na piętro iść? ;p

Zainteresowana

Ludzie mam pytanie, jestem na przyjęciu do zakładu.Czy możecie mi napisać na której zmianie najbardziej (usunięte przez administratora)i na jakiej zmianie jest ta Ukrainką, bo aż się boje

obserwator

Zgadzam się w zupełności z negatywnymi opiniami.Dodam jeszcze,że na święta zamiast premii pracownicy co roku dostają stare ciastka na które siłą rzeczy już nie mogą patrzeć a panowie prezesi w ten sposób czyszczą sobie magazyny.Kiedy ma być kontrola zarząd jest informowany o tym z wyprzedzeniem.Szkoda tych pracowników których sam los i tak nie oszczędził.Zakład nie ma nic wspólnego z nazwą "pracy chronionej".

Michael
@obserwator

Spokojnie. Stare pracownice dobrze sobie radzą i wynoszą co trzeba z linii produkcyjnej w ubraniach, torebkach, kosmetyczkach. :) tak więc dał chcącego nic trudnego.

Mirosław
@Michael

Skąd to wiesz, widziałeś takie akcje na żywo? Przecież chyba są jakieś kamery, więc czemu jeszcze nikt z tym nic nie zrobił?

Iza
@obserwator

Ja tam jestem zadowolona, praca jak wszędzie, pracować trzeba, a ludzie też różni jak w każdej innej firmie. Ogólnie dobrze, chętnie korzystam z dofinansowania do wczasów i innych sprzętów rehabilitacyjnych, Iza

Bogdan
@Iza

A te dofinasowania do wczasów to ile wynoszą?

Domi

Pani Ukrainka brygadzistka do zwolnienia! Kompletnie nie szanuje ludzi, zachowuje się ordynarnie do pracowników, krzyczy i poniża. To podlega pod mobbing! Właściciele nic z tym nie robią, Polaków mają w nosie, Ukraińców celebruja. Ciastka są przelane ludzką krwią za tą jałmużnę jaką pracownicy dostają! Ta firma powinna zniknąć z rynku! Nie kupujcie żadnych ich produktów! Zatrudniaja na miesiąc non stop, a potem kopa w d**e. Istne wykorzystywanie ludzi! Nie kupuje i wszystkim nie polecam!!!

Beeeee

Nie ma żadnych bonów na święta szewostwo całe do wymiany wolgarni i się chyba w (usunięte przez administratora) poprzewracało od stanowisk majstrowe się drżą jak powalone ciężka robota marne pieniądze

Nieznajomy11
@Beeeee

Zgadzam się z tym zero poszanowania pracowników. Radzę omijać ten zakład z daleka. Szefostwo wolgarni ,rozdarci . Poniewieranie pracownikami . Premie wszystkie zabrali. Goła wypłata.

Xoxo
@Nieznajomy11

Jednym z obowiązków pracodawcy jest przeciwdziałanie (usunięte przez administratora)w miejscu pracy. Pracownik, u którego (usunięte przez administratora) wywołał rozstrój zdrowia, może dochodzić od pracodawcy zadośćuczynienia pieniężnego za doznaną krzywdę. Jeżeli pracownik, wskutek mobbingu, rozwiązał umowę o pracę, jest uprawniony dochodzić od pracodawcy odszkodowania w wysokości nie niższej niż minimalne wynagrodzenie za pracę.

@Nieznajomy11

Racjia

@Xoxo

Dokładnie, więc czemu zamiast pisać tu na forum nikt z tym nic nie zrobi? Podoba wam się praca w takich warunkach? Bo chyba nie?

Bioły

Czy w tej firmie są premie co miesięczne ?

Kaśka
@Bioły

Tak, są premie

Bogdan
@Kaśka

I to co miesiąc z tego co zauważyłem, wow! Od czego zależy wysokość tej premii? Każdy pracownik ma szansę aby ją dostać ;)?

@Kaśka

Tak 40 zł a ludzie z grupą nic nie mają

PP

Ludzie piszący tutaj negatywy to grupa ludzi którym najwyraźniej nie pasuje praca i myślą że dostaną pieniądze za obijanie się, ja pracuje od wielu lat i jestem bardzo zadowolony np. Co roku jeżdżę na różne wczasy i nigdy nie miałem problemu z dofinansowaniem, to nie prawda że wulgarnie się odnoszą przełożeni, najwyraźniej wam żal że ktoś się dorobił a wy nie, na święta zawsze bony dostaje więc to kolejne kłamstwo że nie ma bonów, ludzie piszący kłamstwa ogarnijcie się i do roboty!!!!!!!!

Oro
@PP

Napisał pupilek prezesa i nawet się podpisał inicjałami.

aaa
@PP

Ta jasne wyzywanie ludzi od (usunięte przez administratora) i gadka pot się z was ma lać też jest pewnie wymysłem a oferty do spometu co rusz jest ciekawe dlaczego....

Karola
@PP

Ja też pracuje kilka lat i jest OK, cały czas jest praca, nie muszę się martwić, że mnie zwolnią. Też korzystam z dofinansowań i bardzo sobie to chwale, polecam

@PP

Jakie dofinansowanie ja oracuje tam od 5 lat i żadnych wczasów nie ma co za kłamstwo a teraz to już nawet na rybę nie dają i nawet staruch ciastek na mikołaja

Zostaw merytoryczną opinię o Spomet A. Nowatorski J. Mędrzak M. Adamczyk J. Kamiński Sp. j. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Spomet A. Nowatorski J. Mędrzak M. Adamczyk J. Kamiński Sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Spomet A. Nowatorski J. Mędrzak M. Adamczyk J. Kamiński Sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spomet A. Nowatorski J. Mędrzak M. Adamczyk J. Kamiński Sp. j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spomet A. Nowatorski J. Mędrzak M. Adamczyk J. Kamiński Sp. j.
2.3/5 Na podstawie 16 ocen.
  • żywiecka 13
    43-300 Bielsko-Biała

Spomet A. Nowatorski J. Mędrzak M. Adamczyk J. Kamiński Sp. j.