CD SA

Bielsko-Biała

Opinie o CD SA

nowy pracownik 2012-07-12 16:36
zwykle jest tak napisz mi coś wiecej o tej firmie odstałem propozycje pracy tam...
Mr. True 2012-07-16 22:12
Pójdziesz do roboty to się przekonasz jak jest. Ja nic więcej nie mam do dodania.
kolo 2015-07-29 22:40
Witam odwiedziłem tą firmę w poszukiwaniu mojej wymarzonej pracy na magazynie pani z bólem przystała na moja propozycje 1850 zl netto zaznaczyła ze sa nadgodziny w sezonie i odpowiedzialność materialna do podpisanie jak dla mnie to firma mało rzetelna nie podjąłem współpracy .
mad 2015-09-19 13:32
Czy ktoś pracuje tam długo? Czemu ciągle maja ogłoszenie o pracę?
okss 2016-05-17 16:22
Firma bardzo dobra @kahak, chciałbym w niej pracować, ale nie mam doświadczenia, którego właśnie wymagają
olo 2016-12-29 21:10
Masakra
nie zapłacili mi za przepracowane dni,nie chcieli i nie dali umowy ...
w dodatku chamskie ukrainki tam pracuja
psychiatryk nie praca
jolo 2017-02-20 15:44
Nie polecam tam pracy. Pracowałam tam na linii produkcyjnej, to jakis koszmar. Poza tym płacą najmniej w Wapienicy
xyz 2017-02-23 16:45
czy to zgodne z prawem że pracodawca odmówił umowy o pracę osobie niedosłyszącej mimo że wcześniej przyjął bez problemów na kilka dni a potem z dniu rozmowy i potwierdzenia umowy mówi że przepraszam ale nie może my pani zatrudnić bo jest pani osobą słabosłyszącą? Przecież wiedzieli o fakcie że mają zamiar zatrudnić osobę z niedosłuchem, nie rozumiem tego:/
Dominika 2017-07-24 12:53
Czy ktoś z forumowiczów mógłby opisać warunki zatrudnienia w CD SA? W lipcu pojawiło się w sieci klika ofert pracy - czy warto aplikować? Każda merytoryczna wiadomość będzie istotna z punktu widzenia osób, które poszukują w tym momencie pracy i zastanawiają się nad aplikowaniem do CD SA.
Neo33 2017-08-13 16:48
Bez jaj...kosmos i paranoja!
Dominika 2017-08-27 16:46
@Neo33 - czy mógłbyś podać więcej konkretnych informacji? Co sprawia, że masz taką opinię o CD SA? Warto udzielić odpowiedzi o charakterze merytorycznym, która pomoże osobom potencjalnie zainteresowanym ofertami pracy.
Seba 2017-10-13 16:01
Kupilem miód tej firmy w promocji.nawet to cos nie stało koło miodu.żenada tak oszukiwać ludzi.prawdopodobnie syrop glukozowy bo tani.nie kupujcie tych produktow.
Olek 2017-10-17 13:26
Nie zamieszczaj tego typu wpisów w portalu o pracy, bo tego typu wpisy świadczą o braku wiarygodności pisanych tu opinii. Brzmi to jak rozgrywki między konkurencją a nie miejsce tu na to. Żenadą jest, że nawet nie stać Cię na tę odrobinę trudu, by zdania rozpoczynać z dużej litery.
Zostaw swoją opinię o CD SA - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CD SA