CD S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o CD S.A.

Ex

Potwierdzam opinie @Byłego. Jednym słowem chaos i mega rotacja. Nie polecam aplikowania do tej Firmy.

@BYŁY

Nie polecam pracy w firmie CD - było to najgorsze doświadczenie w mojej karierze.

odpowiadając na wasze pytania: Benefity: brak. Pensja: najniższa, i gdyby to byóło możliwe to i z tego by wzięli. Szkolenia: brak. Odczuwalna wartość pracownika: zerowa, łatwo się zwalnia wysłużonych pracowników i zastępuje innymi, tanszymi. Atmosfera: chaos,wszędzie chaos.Bardzo duża rotacja pracowników.

Mały ryś

A jak mają PH w tej firmie? Czy duże targety, audyty, ile punktów na dzień do ogarnięcia.

sztoper

Ponawiam pytanie o zarobki .Jak wyglada praca na kremach?

magda

A ja polecam pracę w CD. Pracować trzeba wszędzie, więc tutaj też tego wymagają. Z powodu dobrej atmosfery i przyjaznej kadry mi pracuje się dobrze. Pracowałam w innych firmach, ale w CD przynajmniej nie jest monotonnie. Ogólnie OK. Zarobki średnie, ale akceptowalne.

olo
@magda

Napisz na jakim stanowisku pracujesz.

@magda

Piszesz, że zarobki są średnie, możesz podać jakieś konkretne kwoty? Czy firma CD proponuje też jakieś benefity pozapłacowe? Jeśli tak- to w takim razie jakie? Mam nadzieję że mi odpowiesz, będę wdzięczny.

XXX

Dali 100 zł. na święta .Trochę śmiesznie ,ale plus za miły gest

Doris

Witam. Praca w tej firmie była w porządku. Na czekoladach praca łatwa do ogarnięcia,bardzo fajne dziewczyny polki, które były bardzo miłe i pomocne, pozdrawiam ich,ale niestety było ich mało, więcej dziewczyn z Ukrainy. Kierownicy pod zakład nie przyjmują z tego względu, że przyjęli zaś sporo ludzi z Ukrainy, a nas po prostu wyrzucono na bruk. Gwarantując nam stałą pracę, to dziś nam podziękowali. ???? Także nie polecam, wezmą Cie na miesiąc, a nawet i nie i Ci podziękują i dowiadujesz się to na ostatnim miejscu, jeszcze w pracy... Także to jakaś kpina, żeby wyrzucać polaków, a przyjmować tylko osoby z Ukrainy.... Smutne, ale prawdziwe...... Polska spada na dno takim to o to sposobem. Jest to nie fair do Nas, a gwarantowali nam z agencji, że to będzie praca pewna i stała.... Nie mam więcej pytań.....

Kamila
@Doris

Dla wielu osób stabilność zatrudnienia to niewątpliwe bardzo ważna, jak nie najważniejsza, sprawa. Dlatego trochę zaniepokoiłaś mnie stwierdzeniem, że w CD jest z tym problem. To w takim razie jestem ciekawa, jaki rodzaj umowy tam proponują?

Darek

Witam. Czy ktoś się posiada jakieś informację na temat stanowiska na utrzymaniu ruchu tej firmie ? Szukają osoby na to stanowisko i bardzo mi zależy zdobyć jakieś aktualne info na temat ludzi , atmosfery

@Darek

Masz rację, na stronie https://www.aplikuj.pl/pracodawca/bielsko-biala/1212/cd-s-a- pracodawca szuka mechanika utrzymania ruchu. Jeżeli masz uprawnienia elektryczne do 1 kV i gotowość do pracy zmianowej spróbuj aplikować. Niestety nie wiem jaka jest atmosfera w firmie, ale jeżeli zdecydujesz się na rozmowę kwalifikacyjną rekruterze na pewno odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Daj znać co postanowisz.

Bartek
@Darek

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie, lepiej iść pracować do normalnej firmy niż pracować w haosie p. Zbyszka /szwagra/

Kamila
@Bartek

Co masz na myśli mówiąc o chaosie panującym w firmie CD S.A.? Chodzi o brak organizacji? Może mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia. Jak oceniasz wysokość wynagrodzenia? Atmosfera w pracy jest ok?

Grazynka

Witam jakie zarobki są w tej firmie? Chciałam podjąć pracę i jakie są naj swiezsze opinie wasze

@Grazynka

Widzę, że nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie. Dziwi mnie to, tym bardziej że pojawiła się nowa oferta do pracy w firmie CD SA. Obecnie poszukiwany jest pracownik na stanowisko kontroler, operator urządzeń do produkcji kremów czekoladowych. Ktoś z Was mógłby napisać, czy warto aplikować?

Bronisław

Firma CD zajmuje się skupem i konfekcjonowaniem wysokiej jakości miodu z najbardziej ekologicznych regionów kraju. W ostatnich latach oferta została poszerzona o miody pochodzące z różnych zakątków świata. Zakup surowca poprzedzony jest bardzo szczegółową weryfikacją jego jakości. Firma wystawia swoje produkty na targach "Hubertus EXPO", a to niewątpliwie świadczy o ich profesjonalnym podejściu do tego, co robią. Aktualnie pracodawca szuka elektryka i pracownika produkcji przy obsłudze maszyn spożywczych. Praca w systemie zmianowym, dwadzieścia procent dodatku do zmiany nocnej, możliwość szkolenia i przyuczenia do zawodu. Jeżeli będziecie zainteresowani tą ofertą rekrutacyjną dajcie znać na forum, jakie jeszcze warunki zatrudnienia zaproponował Wam pracodawca.

Była

Omijać szerokim łukiem... Ciężka praca za marne grosze. (usunięte przez administratora) buractwo, brak szacunku do pracownika i "ja wiem wszystko lepiej" to norma jeśli chodzi o "górę". Wymagania coraz większe, a płaca bez zmian; warunki pracy również pozostawiają wiele do życzenia, brak jakichkolwiek szkoleń, a potem wielkie pretensje, że czegoś tam się nie potrafi. Sporo fałszywych osób, które niby są miłe i się uśmiechają, a po chwili lecą z każdą pierdołą na skargę. Jedyne plusy, to parę poznanych, bardzo sympatycznych osób.

Niestety mamy jeszcze problem z wydajnością w pracy i wielu osobom nie podoba się , że ktoś kontroluje wyniki.

ROMMEO

nIE POLECAM TAM PRACY PANI MAŁGOŚKA TO WREDNA BABA NA MAGAZYNIE I NA PRODUKCJI RYGOR

Dominika

@ANITA czyli znalazłaś dla siebie idealne miejsce pracy, w którym czujesz się komfortowo? Czy oprócz atmosfery jest jeszcze coś w firmie CD SA pozytywnego o czym warto wspomnieć na forum? Może są to benefity pracownicze? Takie informacje przydadzą się niejednej osobie na forum, dlatego warto je dopowiedzieć.

ANITA

Firma wg. mnie godna polecenia Nie jest łatwo, ale pracować trzeba wszędzie. Dużym plusem jest bardzo dobra atmosfera w pracy i przyjaźnie nastawiona kadra zarządzająca. W porównaniu do poprzednich firm w których pracowałam to w CD pracuje się najlepiej.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w CD SA o opisanie świeżej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Robert

Czy zaszły jakieś zmiany w firmie? Warto aplikować?

Olaf

1800 Netto na magazyniera? Myślałem ,że wózkowi zarabiają z około 2500.

Ideałów nie ma więc nie dziwi mnie, że niektórzy są niezadowoleni. Ja pracuję tu i jestem zadowolony!!

Zostaw merytoryczną opinię o CD S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w CD S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CD S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CD S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CD S.A.?

Kandydaci do pracy w CD S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CD S.A.