Opinie o karmello.pl - Karmello Rafał Dobrzański w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Karmello Chocolatier. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Karmello Chocolatier o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karmello Chocolatier w Bielsko-Biała

obrońca

Właściciel ustala pewne zasady oczywiście w ramach prawa. Każdy może założyć własna i robić co chce.

Ono

Hej, czy ktoś pracował w bielsku na produkcji ?

rozbawiony

Widać po ciągłej ofercie pracy na stronie. A ja myślałem że przyszedłem do pracy a nie na stand up :D

@Ono

Tak ja i nie polecam tej firmy.

Lidia

@taka ja ale od razu rozmawiacie z szefową czy z przełożonym? I kto takie słowa wypowiada w firmie Karmello? Czy Ty nadal pracujesz w firmie? Wiesz jakie wymagania na firma, by zatrudnić pracownika?

Lidia

@rozbawiony a czemu miałbyś przyjść na stand up? Co Cię tak rozbawia w pracy w firmie Karmello? A oferta pracy może również świadczyć o tym, że jest ciągłe zapotrzebowanie na pracowników.

taka ja
@Lidia

jest ciągłe zapotrzebowanie, bo wciąż zwalnia się ludzi, jeśli potrafisz się odezwać i walczyć o swoje jesteś pod kreską

Pracownik Produkcji

Szybko i na temat. Po zaproponowaniu śmiesznej stawki na umowę zlecenie przy systemie III zmianowym podziękowałam.

Miejsca Pracy? Oczekiwania Finansowe? Dojazd?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
My

Nie polecam!!!!

Lidia

@Nie polecam i co jest tłumaczeniem firmy Karmello podczas ucinania wypłaty? A czy nowi pracownicy nie mają wyższych kwalifikacji, skoro dostają inne wynagrodzenie? Skoro jesteście zatrudnieni na umowę o pracę to wolne za święta w weekend Wam również przysługuje. Widzę, że panują w Waszej firmie zasady jakbyście byli zatrudnieni na umowę zlecenie, czy na pewno są to umowy o pracę?

Lidia

W aktualnościach firmy Karmello można znaleźć informację, że powstało nowe stoisko w Galerii Kazimierz w Krakowie. Czy w związku z tym firma poszukuje jakiś nowych pracowników? Może jest to praca idealna dla studentów? Wiecie coś na ten temat? Gdzie szukać takich informacji?

Lidia

@AniaAnia ciągle nie rozumiesz mojego toku myślenia. Skoro wychodzisz do łazienki to nie rozumiem czemu nie możesz na tej przerwie zostać. Rozumiem, że klienci firmy Karmello Sp. z o.o. mogą mieć pretensje, ale możesz im powiedzieć, że zapraszasz do stoiska za 15 minut. I nie jestem pracownikiem firmy, za którego mnie uważasz. Jestem moderatorem forum gowork.pl i jestem tutaj by zainteresowani pracą mieli jak najwięcej informacji prawdziwych o firmie, stąd moja dociekliwość.

Lidia

@aanettomyys odnośnie przerw to całkowicie inaczej piszesz niż @AniaAnia, która mówi, że jak jest ruch to pozwalają im iść na przerwę. Skoro są dwie różne opinie to może warto uzgodnić jedną wersję? Jak jest w końcu?

Lidia

@AniaAnia właśnie źle mnie zrozumiałaś. Manager jak widać nie chce Wam utrudniać możliwości wyjścia na przerwę i Wasza przerwa jest dla niej ważniejsza niż utargi zadowolenie klientów, bo wiadomo, że jak stoją w kolejce a Ty wyjdziesz to się zdenerwują. Skoro jest ruch cały czas to uważam, że fair opcja dla sprzedawców, że dostajecie możliwość wyjścia w dowolnym momencie kiedy potrzebujecie. Nie rozumiem Twoich pretensji skoro ktoś idzie Ci na rękę. I uprzedzę Twoje pytania nie jestem związana z firmą i nie pracowałam w Karmello, ale z tego, co wiem na innych wyspach nie wyjdziesz jak jest ruch, więc za taką możliwość byłabym wdzięczna.

ana

czy ktoś z Was pracował w Karmello w Bielsku ul. Gen. Maczka 9 i może podzielić się opinią na temat atmosfery? zarobków? z góry dzięki!

Lidia

@AniaAnia masz rację, że terminowość wypłat powinna być w Polsce przestrzegana. Jeżeli chodzi o położenie kartki zaraz wracam to chyba dobrze, że manager nie karze zostawać i pracować i dopiero zejść jak nie będzie ruchu, bo z tego co wiem inne firmy tak praktykują. Czy ktoś chciałby się jeszcze wypowiedzieć na temat pracy w Karmello Sp. z o.o.? Może ktoś ma inne odczucia?

Lidia

@AniaAnia ale dlaczego nie polecasz firmy Karmello? Warto na forum uzasadniać swoje zdanie, tak jak robią to inni, którym to miejsce pracy odpowiada. Dla osób poszukujących informacji o firmie to bardzo ważne.

AniaAnia

Nie polecam. Z początku wszystko ok potem wychodzą różne rzeczy.Nie warto. Szkoda czasu i zdrowia

Blabla

Oo szkoda p. Marcina, zawsze miło rozmawiało się z nim przez telefon, przy okazji zamówień.

Witam, pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Kierownika Magazynu w B-B, jakie są warunki pracy? Wie ktoś o powodach zwolnienie się stanowiska? Będę wdzięczny za kilka rzeczowych informacji.

Bielsko

Nie polecam pracy w fabryce w bielsku. Pracodawca zenujacy, zero porozumienia w jakich kolwiek sprawach, bardzo zła atmosfera w pracy i złe warunki.(usunięte przez administratora) NIE POLECAM !!

iza

Byłeś Xxx kierownikiem w hali Koszyki?teraz jest ogłoszenie i rekrutują ,coś więcej na ten temat możesz napisać?

cześć!

Współpracownicy spoko, wiesz kogoś lubisz lepiej kogoś mniej. Kierownictwo i menagerstwo, chamskie, oszukują, zastraszają- życie masz ułożone pod pracę, nie ma zwolnień na zajęcia.... tak działa u nich umowa zlecenie... do tego dochodzą czasami kary pieniężne.... rotacja pracowników non stop. Ale nie spróbujesz nie przekonasz się sam, jak dla mnie szkoda nerwów na pracę w tej firmie. Pozdrawiam i powodzenia!

nie kłamać!

Tam naprawdę kiedyś było miło pracować, rodzinna atmosfera, ale jak się pozmieniały menadżerki od razu pozwalniały pracowników ze stażem kilkuletnim... bez podania powodu, z dnia na dzień.... Jak nie wierzycie że pracownicy byli lubiani przez klientów to proszę zapytać kogokolwiek:) (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Karmello Chocolatier - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Karmello Chocolatier?

Zobacz opinie na temat firmy Karmello Chocolatier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Karmello Chocolatier?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 0 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Karmello Chocolatier?

Kandydaci do pracy w Karmello Chocolatier napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Karmello Chocolatier