Opinie o Cukiernia "Miś" w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Cukiernia "Miś". Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cukiernia "Miś" o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cukiernia "Miś" w Łódź

Cebuś

Bardzo dobra cukiernia buziaki Miś

Damian

Płatki migdałowe hit!!!

Piszesz anonimowo napisz swoje imie i nazwisko placku :-)

Nitka

Bajaderki macie przepyszne. Od wielu lat je kupuje. Mieszkałam w wielu miejscach w Polsce i w żadnej innej cukierni takich nie robią. Niestety obsługa w cukierni na Chojnach zawsze jest okropna... Panie są jakby obrażone, że się tam przychodzi. Nie ma szans żeby zareagowały na jakiś żart. Także gdyby nie te bajaderki to na pewno bym tam nie przychodziła...

Pini
@Nitka

A czego się spodziewasz po wizycie w sklepie? Że będziesz miała przyjaciółkę? Osoba za ladą sprzedaje towar w tym przypadku bajaderkę, ciastko produkowane ze zwrotów, no rzeczywiście poezja smaku... Tu są opinie na temat pracodawcy, chyba pomyliłaś strony.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Cukiernia "Miś"? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

NIE POLECAM !!!! Byłam na rozmowie , otrzymałam pracę w biurze. Ofertę odrzuciłam natychmiastowo. Powód spartańskie warunki pracy. Ciasno, brudno i śmierdzi . Zapach papierosów palonych w biurze i starych męskich perfum zabija od wejścia. Tony dokumentów nie archiwizowanych wraz z kurzem dramat. Pensja nijako niska, Pan Szef mija się z prawdą praca również we wszystkie soboty od 5-11. Informacji nie ma takiej w ogłoszeniu. Klimat PRL- u rządzi,aż przypomina się komedia " Miś" typu wycieranie brudna (usunięte przez administratora) i z petem w garści. W tej firmie prosi się kontrola sanepidu natychmiastowo , jak można prowadzić cukiernie w takim (usunięte przez administratora) i mając jeszcze uczennice na praktykach. Opinia jest bardzo subiektywna,gdyż byłam tylko na rozmowie.

Byly

Biurem wy nazywacie ta kanciapę gdzie Miś siedzi?

Dominika

Powiedzcie coś więcej o biurze jak wygląda praca,zarys obowiązków ile osób pracuje w biurze? Ogólny wygląd biura. Złożyłam aplikacje i chciałabym coś więcej wiedzieć.

Ktoś
@Dominika

Szefostwo pali papierosy więc śmierdzi okrutnie.

Brela

Jak praca w biurze, jakie zarobki,atmosfera?

Agata
@Brela

Przyznam szczerze, że sama chciałabym wiedzieć, jak wygląda praca w biurze Cukierni "Miś". Mam nadzieję, iż jakiś pracownik tej cukierni zechce się rzetelnie wypowiedzieć. A masz już jakieś doświadczenie, jeśli chodzi o pracę biurową czy nie?

Ktoś
@Agata

To poszukują kolejną osobę do biura?? ???? Tam każdy do rządzenia pierwszy, ale do wiedzy ostatni.

@Ktoś

Czemu masz takie negatywne nastawienie do biura? Jesteś pracownikiem ? Możesz coś więcej powiedzieć o pracy w tym miejscu?

@Agata

Posiadam 8letnie doświadczenie na stanowisku specjalisty ds administracji i księgowości w Piekarni , szukam nowego miejsca pracy ze względu na przeprowadzkę. Dlatego chciałabym dowiedzieć się więcej o danym miejscu. Ale widzę,że panuje tu jakiś konflikt pomiędzy pracownikami a biurem.

Sarap

Hej, jak duża rotacja pracowników jest w tej firmie?

Karola

Polecam zmienić Panią godność wszystkim znana która ma tyle pracy,że jest bardzo nie miła jestem sprzedawcą nie oznacza, że jestem gorsza od przemądrzałej ...czy tylko ja mam takie złe doświadczenia i nie przepada za mna ?listę obecności podpisuje się we wrześniu za lipiec...ostatnio zginęło 5 zł jak sie znalazło nie zadzwoniła powiedzieć przepraszam totalne brak kultury i ta organizacja kartki telefony po 20 razy w ciagu dnia napewno lubi przedstawiać swoja godność pokazywać pozycje ja tu rządze Praca w cukierni ok nie mam zastrzeżeń do systemu pracy i wynagrodzenia ale prosze mi wybaczyć robie swoje i niech kazdy robi swoje a nie interesuje sie tym co lepsza organizacja spraw biurowych pozwoli nam spokojnie pracować kto sie ze mna Godzi łapka w gore

Julciapupcia
@Karola

Co masz Karolino na myśli ze zginęło 5 zł? To jakiś majątek czy jak? :DD może gdzieś zapodziałas i nawet nie zauważyłaś. Nie wymądrzaj się tak, chodze do tej cukierni prawie codziennie widxe jak pracujesz i jaka masz minę obsługując klientów. JAK STARJACY KOT. :) Ps. O kim tak nie miło poszesz? Zastanow się nad sobą a później mow o innych fałszywa osobo:)

Gosc

Witam. Ja uwielbiam ta cukiernie. Wszystko smaczne ???? w mojej rodzinie wyroby z cukierni mis to tradycja. Obsługa najlepsza. A tak z ciekawości pracowała u was młoda dziewczyna P. Mariola? Zawsze dobrze poradziła. Jedyna szkoda że miłe i dobre pracownice zostają zwolnione

Gość2
@Gosc

Witam, spokojnie P.Mariola nie została zwolniona, obecnie jest na urlopie macierzyńskim ;)

Cukiernik
@Gość2

Miałem przyjemność pracy w tym zakładzie dno place niskie bardzo niskie wymagania wysokie pozdram Panie miś pracowałem tydzień za darmo Pan szef stwierdził że musi zobaczyć co potrafię żenada

Olcia
@Gosc

Odeszła na macierzyńskie :) i już nie wróciła nie dziwie się ????

Tajemnica

Czy pani Karolina dalej pracuje na nawrocie? Bardzo nie sympatyczna osoba złe ja wspomnianam...

Podpowiedzcie czy potrzebują może teraz pracowników?

Nieznajoma
@Karolina

Wydaje mi się ze pan Włodzimierz miś będzie potrzebował cały czas pracowników, bo każdy odchodzi nie polecam tam pracy, nie dosc ze pracownicy którzy pracują u niego są nie mili a sam on to jakiś żart.. pamietam jakieś 2 lata temu pracowała na rynku barlickim pani. Maura i miała słaby utarg gdy doszło do wypłaty dał jej polowe wypłaty gdy zadzwoniła i powiedziała czemu tylko tyle to odpowiedział na to ze miala słaby utarg... odeszła s pracy a bardzo sympatyczna i otwarta do klientów kobitka!! Nie pozdrawiam

Rafałek :)

Witam pracowałem ponad rok w cukierni i nie narzekałem co prawda pensja troche słaba jak na czas i tempo pracy ale trafiłem na dobrą zmiane :) Pozdrawiam (usunięte przez administratora) Te osoby które nie utrzymały sie w pracy za mojej kadencji to w większości ludzie którzy myśleli że przyjdą posiedzieć wypiją kawke i do domu , niestety zamówienia same sie nie zrobią i nie roześlą .Jeśli komuś sie nie chce pracować to niech daruje sobie cukiernie i na parking idzie . Może sie jeszcze zobaczymy :) Pozdrawiam

Gogol

A ja myślę, że czasami wybieramy sobie pracę, która zupełnie nie jest w kręgu naszych zainteresowań i stąd niezadowolenie.

Asia

Nie polecam tej cukiernii. Poszłam na nawrot po ciasto na święta w piątek trafiłam na stare ciasto pytając ekspedientki ( była starsza w okularach ) powiedziała mi ze tak z dzisiejszej dostawy. Jak można traktować tak pracownika?? Kochane polecam wam cukiernie sowę!!

Podpisuje się do opinii Gość. Wyroby dobre. A jeżeli chodzi o zwolnienie to też nie podoba mi się to że miłych Pan nie ma... pozdrawiam Sylwie , Mariole. Was nie ma i towar nie zawsze świeży.

Mar

Pracowałam miło wspominam kilka miesięcy na Nawrocie pani Asia bardzo miła osoba często do nas zaglądała było ok pensja mogłaby być trochę większa musiałam zrezygnować ...

Klient marysia

Byłam i żałuje stare ciasto twarde. Zawsze chodziłam do sowy, a ze byłam po drodze weszłam do cukierni miś to wzięłam ciasto czekoladowo coś nie pamietam nazwy po raz pierwszy i ostatni tam kupiłam!!

Taktoja

To jest porażka jakaś p wlodimierz mówi ze ma pracowników a na drzwiach wisi karta szukam pracowników haha

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia "Miś" - Łódź

• Jak się pracuje w Cukiernia "Miś"?

Zobacz opinie na temat firmy Cukiernia "Miś" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cukiernia "Miś"?

Cukiernia "Miś"