Egro Firma Handlowo-Usługowa Hurtownia

Tomaszów mazowiecki

Opinie o Egro Firma Handlowo-Usługowa Hurtownia

devo

nie polecam pracy w tym zakładzie

camiak

praca elegancka szybkie podwyzki na kierowce praca bez spiny, luzna, trzeba sie nieraz nadzwigac ale... nie ma nic za darmo :) kolega który stwierdził ze do kitu najwyrazniej nie nadawał sie do tej pracy :)

west bam

pracowałem w tej firmie kiedyś i wogóle jej nie polecam...do kitu jeżeli normy niewyrobisz lub jeżeli będziesz się starał to i tak powiedzą że się nie starasz i mają cię gdziesz i że słabo pracujesz i będą zastanawiać się jak cię [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Egro Firma Handlowo-Usługowa Hurtownia - Tomaszów mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Egro Firma Handlowo-Usługowa Hurtownia