Opinie o allegro.pl - Allegro w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Grupa Allegro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Allegro Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Allegro Sp. z o.o. w Poznań

Rodeo 43

Usługi allegro bez zastrzeżeń ale dostawę ich psuje anty kliencka, archaiczna, opieszała oraz źle zorganizowana i zacofana praca Poczty Polskiej.

raptownywaldek

Kupiłem w ALLEGRO produkt na raty przez raty przez PayU Dostałem pusty wypełniony śmieciami karton.Mam zdjęcia.Po wysłaniu reklamacji i do Allegro i do sprzedawcy ( uwaga (usunięte przez administratora)/ nie ma odzewu.ba jakimś cudem udało mi się tam dodzwonić i uwierzcie mi on nie ma w swoim systemie mojego nawet mojego zamówienia za produkt na mam tam bez rejestracji nawet konto hha Skoro mam to niech wyśle Potem podobno mam juz tak 3 zamówienia.bzdura Allegro nie potrafi dać umowy na ten zakup to tzw zakup konsumencki nie mogą mi tej umowy przesłać bo uwaga oni jej po prostu nie mają hhha sprawa zgłoszona na Policji ha Usmarkałem się z komendantem po kolana. Nie ma żadnej umowy jest nieważna. nieważna rozpoczęłam.fydkudje ze sprzedającym krótko allegro znając każdy szczegół końcu dyskusji i tyle na koncie wpisują zaległość z tytułu braku spłaty i blokują konto.tysisc tel z konsultantem tysiąc rozmów na mesengey i nic nie umiał nie chcą nie widzą problemu. Nagle dostaje maila i treści mamy flt viei dobra wy odzyskaliśmy dla ciebie twoje pięt napiszę że jest w Allegro taki pry ochrony kupujących i można to zgy i oni odzyskują pieniądze od sprzedawcy ok ale by to rozpocząć trzeba ten wniosek najlepiejw złożyć nie składałem nic bo mnie kmioty zablokowali sami kurwa stworzyli ów wniosek i sfałszowali dokumenty. Ok fałszerstwo zgłosiłem na Policji. Skoro już ta kasę od tego sprzedawcy odzyskali na co mam maila k od Allegro i z działu ochrony kupujących i nawet potwierdzenie że przelewają ta kasę na że już ja przelali na konto PayU podam tutaj dane sklepu. www.dobresystemy.pl. chyba są z Częstochowy to muszą je sobie zaksięgowania na tym Końcie.trwalo to prawie rok nad jestem zablokowany hha i mogę korzystać super (usunięte przez administratora)dział bezpieczeństwa mają spróbujcie w między wpisać tylko ALLEGRO. firmae bo jest kiła profili prywatnych choć nie kumam czemu oni się pod właściwe Allegro podszywają.resdumujac konto rozwiązałem sam wypowiadając (usunięte przez administratora)umowę. Ba nada jest aktywne hhha nie można na jednym koncie mieć zarejestrowanyego tego samego maila hha a w (usunięte przez administratora)ich regulaminie jest że można mieć wiele. Założyłem im cywilna sprawę i po dwóch rozprawach dostałem od Allegro uwaga127 lub 107 tys zł odszkodowania.pissc mogę tydxi odnośnie tej firmy jak pisałem wy tylko postawcie kropkę w Messengerze na ich profilu to was zasypia info że pomagają przez dwa miesiące blokowałem (usunięte przez administratora)i tyle tam mi kurwa to allegro potrzebne (usunięte przez administratora)zgadnijcie za jaką to ta duża kwotę bym zakup Za ,289 zł kamera obrotowa hha teraz kupiłem od sklepu towar za ,900 tys zł i mam ich gdzieś towar już sprzedałem bo mam nawet fakturę od sprzedawcy i kupiłem moje też mocno cycatej żonie UKRSINCE NOWE AUDI RS6 TERAZ MOGE SIĘ POCHWALIC MA PO TUNINGU W SPORTMILLR UWAGA 1658 KM j od zera do 100j. 2.7 sek. Tyle kurwa dobrego o Ally mogę napisać POZDT

Klijent
@raptownywaldek

Zwykły pieniacz ! sam sobie narobił problemów a opis nadaje się na śmietnik!!!.

Klijent

Po włamaniu na moje konto i dokonaniu nie uprawnionych zakupów,zgłosiłem ten fakt do serwisu Allegro.Reakcja była natychmiastowa,sprawa została szybko i sprawnie załatwiona.Zwrot pieniędzy otrzymałem na konto. Jestem zadowolony z Allegro od 14 lat.

Poni

Jedna z fajniejszych firm w jakiej pracowałem. Może nie jest idealna, ale pod względem skali, projektów robi się tu naprawde ciekawe rzeczy.

Elżbieta
@Poni

to opowiedz coś więcej na temat tych projektów

Product Manager

Pierwszy etap to kontakt telefoniczny i umówienie terminu spotkania online na Zoomie. Pierwszy etap to spotkanie techniczne z PMami. Po pierwszym etapie telefon z feedbackiem, zebraniem informacji o wymaganiach finansowych oraz zaproszeniem na drugi etap czyli spotkanie z leaderami oraz HR. Dzień po drugim spotkaniu telefon z feedbackiem oraz ofertą.

1 etap: życiowe case studies sprawdzające wiedzę i umiejętności 2 etap: trochę case studies ale głównie rozmowa o doświadczeniu itp.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
Lemingi z allegro

Jak tam się sprawy mają, zarozumiałe lemingi z allegro? Widzimy się niedługo na rekrutacjach w innych firmach? Czy jeszcze się trzymacie?

MustOdeJaalboTy
@Lemingi z allegro

Inżynierowie pewnie tak, ale PMowie muszą zostać bo gdzie oni pracę znajdą jak nie w korpo.

?
@Lemingi z allegro

A co się stało? Jakieś redukcje?

Kazel

Nie polecam. Radzę trzymać się z dala od tej firmy

Kamila

Rekrutacja na staż była bardzo nieprofesjonalna. Bardzo wiele etapów, bez podania żadnych informacji o formie zatrudnienia i widełkach. Przy każdym z 4 etapów dostawałam odpowiedź po terminie który był określony jako deadline. Już lepiej w ogóle takiego nie podawać niż być niesłownym. Dodatkowo, po tych 4 etapach, zero szczerego feedbacku i informacji o tym, co można poprawić.

Progum

Does Allegro need positions like Product Manager? Czy w Allegro nadal są potrzebni product managerzy? Czy może odchodzi się od tego na rzecz product ownera?

pumpernikiel

Czy ktoś wie jakie są mniej więcej zarobki jako stażysta w Summer e-Xperience w 2022?

Klaudia5555
@pumpernikiel

W tym roku od 4 do 6k brutto

@Klaudia5555

Tylko? Po tylu etapach rekrutacji bez okreslenia na poczatku stawki na 4k brutto? Nie uwierzę

@Gal

Już widzę osoby techniczne na 4k brutto. Z całym szacunkiem, ale o stawce nie było mowy przez 3 tapy rekrutacji. To już jest niepokojące zważywszy na: testy predyspozycji, zadanie domowe, rozmowe rekrutacyjną i fakt że cały proces trwał od 11 kwietnia czyli od momentu zainteresowania stażem do stażu mijają 3 miesiące

@Gal

Rekruterzy na rozmowie wskazali, że 4k jest przeznaczone raczej dla pracowników nietechnicznych, informatycy i tym podobni mają dostać oferty w górnej granicy wskazanych wcześniej widełek płacowych

@kazea

Wow. Minimalna 19.7 brutto a stażysta takiej firmy 23.8 brutto i jak ktos nie jest studentem to jakies 19 netto? Nie spodziewałem się takich widełek

adfas
@Gal

4k/160 godz w miesiącu(pełny etat) to 25 zł/h, w jakich miejscach dają osobom bez doświadczenia na stażu na nietechnicznych stanowiskach więcej niż 25 zł/h?

@adfas

Nie no zgodzę się, jednak jak na okres wakacyjny gdzie wiekszosc osob zapewne nie bedzie kontynuowala nauki to jest jakies 20zl na godzine. Po prostu jestem zdziwiony aplikujac ze sporym doświadczeniem i myślałem, że będzie to uwzględnione w zależności od umiejętności, a nie że nietechniczni 4k a techniczni 6k

Anonima
@Gal

Zgodzę się, że na niektórych rekrutacjach pytają o oczekiwane zarobki albo o obecne a tutaj nie miało to miejsca przez 3 etapy rekrutacji :/

Bylypracownik88

Praca sama w sobie była przyjemna do czasu, dopóki liderka zmiany nie zaczęła się czepiać o wszystko i w zasadzie o pierdoly. Na początku przemykałem na to oczy, ale z czasem robiło się to uciążliwe wręcz nieprzyjemne, aż nie chciało się przychodzić do pracy. Niestety kierownicy przymykali na to oko bądź „niby” coś zrobili w tym kierunku, był tydzień/dwa spokoju i znowu zaczęła się czepiać i wytykać pierdoly z większa siła. Rozumiem gdyby człowiek się opieprzał, ale wcale tak nie było... Nie polecam i stanowczo odradzam.

aa
@Bylypracownik88

pewnie to była E.T ?

Najgorsze korpo ever

ABC

Hej, czy ktoś z kandydatów na staż Summer e-Xperience otrzymał już wiadomość zwrotną po testach? Do dzisiaj chyba mieli dać znać, czy się przeszło do kolejnego etapu, ja niestety jeszcze nic nie mam.

Zozo
@ABC

Też jeszcze nic nie dostałam.

bruh
@ABC

Nie, też jeszcze nie mam, moja koleżanka podobnie:)) Widziałam dużo komentarzy dotyczących braku jakiejkolwiek odpowiedzi w przeszłych latach, miejmy nadzieję że jednak pójdą po rozum do głowy. Jakbyś dostał(a) jakąś odpowiedź to pisz

@bruh

Dalej cisza u Was? U mnie cisza

U mnie dalej cisza

@ABC

W sumie na ich stronie jest napisane "wybrane osoby otrzymają w dniach 20.04 - 23.04", więc chyba jeszcze trzeba poczekać. Chociaż pod koniec testu było 20.04..

@Qwerty

Potwierdzam, też narazie cisza. Kurczę ja to mam nadzieje jednak że dadzą odpowiedź nawet jeśli będzie negatywna bo nie wiem czy zauważyliście ale w mailu z testem było info wskazujące, że właśnie tak będzie. Jak u was, też cicho?

XYZ
@Tilly

U mnie również bez żadnych wieści

bruh
@XYZ

I co ma ktoś jakąkolwiek odpowiedź? Trochę to nieprofesjonalne z ich strony - w mailach i na webinarze mówili, że do 20.04 każdy dostanie odpowiedź a tu cisza. Może w tym okresie wysyłania zadań stanowiskowych do wybranych kandydatów 20-23.04 coś się wydarzy, ale te nieścisłości między stroną a innymi źródłami są niepoważne.

@bruh

Nadal nic, zobaczymy co się dzisiaj wydarzy

XYZ

Bo jest prawdziwa

@ABC

Uff, daliście jeszcze jakąś nadzieję, u mnie też nic. Teoretycznie na tej stronie od rekrutacji Smatr jest napisane, że będzie informacja jeśli odrzucą kandydata

DEF
@(╯°□°)╯︵ ┻━┻

W zeszłym roku dostałam odpowiedź na maila, że nie przeszłam do kolejnego etapu. Było to jakoś z 4-dniowym opóźnieniem, więc nie sugerowałabym się tym info na stronie

@(╯°□°)╯︵ ┻━┻

Oznaczyłabym wszystkich ale niestety tutaj nie ma takiej opcji. Dajcie znać jak coś się u was zmieni!

bubu

dostałam odmowy

@bubu

następnym razem się uda bubu! Ciekawe jak oni to rozpatrują, że niektórzy już odmowy a niektórzy nic. W każdym razie dobrze wiedzieć że jest jakieś info, dzięki!

Skute bobo
@Tilly

Mi odmowa przyszła kilka minut temu. Front-end. A jak u was?

@Tilly

Woo, właśnie dostałem zaproszenie na kolejny etap :D

Gratuluje! Jaki dział?

@Tilly

Ktoś jeszcze dostał jakieś wieści? Bo u mnie wciąż cisza. Może jak się do was odezwą to dajcie znać, do jakiego miasta i na jakie stanowisko aplikowaliście, bo to chyba też ma znaczenie jeśli chodzi o to kiedy kto dostanie odpowiedź.

@AL

Ja mam zaproszenie do zadania na mobile dev

@Qwerty

Ja niestety odmowa, frontend. Gratulacje dla tych którym się udało!!

Software dev Wawa

@(╯°□°)╯︵ ┻━┻

To co? Jak będziecie mieć odpowiedź za zadanko dajcie znać ;)

@(╯°□°)╯︵ ┻━┻

Dostał już ktoś odpowiedź po zadaniu?

Ja nie

Ja też nie

@AL

Mam zaproszenie na kolejny etap

Mee
@Qwerty

Gratulacje! A jak przekazali zaproszenie? Dzwonili czy wysłali maila?

@AL

Dostałem zaproszenie na kolejny etap :D

Przekazali emaila.

@Qwerty

Czy ktos dostał maila o odmowie?

abcd
@bbb

Ktoś nie ma jeszcze odp?

@abcd

ciekawe, czy rzeczywiście tylko do dzisiaj były wysyłane te zaproszenia, czy też jutro np. będą wysyłać

@abcd

Ja jeszcze nie dostałam odpowiedzi

@AL

U mnie wciąż cisza, a dostałam info, że odmowy również wysyłają na maila, więc nie wiem, co mam zrobić w takiej sytuacji. Jak u was?

Mee

U mnie też ciągle cisza

@AL

Dostałam właśnie odpowiedź z zaproszeniem, więc jeszcze rozsyłają

@ABC

Też dostałam odpowiedź z zaproszeniem :) Gratuluje i powodzenia wszystkim!

CBA
@bbb

Ja znalazłam swoją odpowiedź w spamie, więc przeglądajcie skrzynki; oni te zaproszenia na spotkania wysyłają z jakiegoś osobnego systemu

^.^
@CBA

A jak się przygotowujecie do rozmowy? Ktoś już miał i może powiedzieć, jak to mniej więcej wygląda?

BOB
@^.^

Jeżeli aplikujesz na stanowisko techniczne to pewnie wystarczy dobrze obyć się z zagadnieniami które pojawiły się w zadaniu rekrutacyjnym. Ale jak coś to tylko gdybanie z mojej strony.

@^.^

Jest już ktoś po rozmowie i chciałby podzielić się wrażeniami i zadawanymi pytaniami?

@AL

Jestem już po rozmowie. Udział brały oprócz mnie dwie osoby, rozmowa przeciągnęła się względem planów ze względu na to, że po prostu było sympatycznie, a ja miałem wiele pytań. Rzeczowo wyjaśniono zakres zadań, zapytano o moje plany na przyszłość, to, czy planuję pracować stacjonarnie i zostać po stażu. Przedstawiono też informacje o widełkach wynagrodzenia. Jedynym pytaniem z wiedzy było pytanie po angielsku - banalnie proste, mnie osobiście zjadł stres, co może zaważyć na finalnie podjętej decyzji. Mimo wszystko osoby biorące udział w spotkaniu jedynie spotęgowały moją chęć poznania bliżej pracy w tym dziale, bo bierze on rzeczywiście udział w ostatnich przejęciach spółek z zagranicy czy wejściu spółki na giełdę. Nie było się zupełnie czego obawiać.

@kazea

O to super! Pamiętasz może, jakie było pytanie po angielsku? Pewnie zadają różne, ale chciałabym wiedzieć mniej więcej czego się spodziewać

A
@kazea

Rozmowa na stanowisko techniczne?

@AL

Dajcie znać jak wam poszło i jak się do was odezwą z wiadomością zwrotną

AEUY
@AL

A powiedzieli wam kiedy mniej więcej ta odpowiedź zwrotna będzie?

@AEUY

Podobno do 6 czerwca

@AL

Tak, kandydatura była na stanowisko techniczne; w moim wypadku deadline podjęcia przez nich decyzji określono na 12 czerwca.

Klient

Firma, która szanuje wyłącznie kupujących. Sprzedającego można wydoić z każdego ciężko zarobionego pieniądza i na koniec pokazać im środkowy palec.

Druzjej

Nowa tania siła robocza? Młodzi Rosjanie coraz częściej myślą o wyjeździe z kraju, w którym przestają widzieć dla siebie perspektywy. Ale nie tylko o nie chodzi. Mężczyźni boją się, że zostaną powołani do wojska. Wyjeżdżają nie tylko studenci. Według szacunków Rosyjskiego Stowarzyszenia Komunikacji Elektronicznej (RAEC) Rosja mierzy się z masowym exodusem specjalistów IT. RAEC mówi o dwóch falach emigracji. W pierwszej, która nastąpiła tuż po wybuchu wojny w Ukrainie, Rosję opuściło od 50 do 70 tys. specjalistów IT. W drugiej fali, która ma nastąpić według RAEC do końca kwietnia, kraj może opuścić nawet 100 tys. specjalistów IT. Dla nich praca w Rosji staje się niewykonalna. Brak dostępu do oprogramowania powoduje, że ich sprzęty stają się bezużyteczne. Czy będziemy pomagać naszym wschodnim "braciom" w znalezieniu pracy w Allegro?

Obynie
@Druzjej

Oby nie...

Kazimierz
@Obynie

Chyba przy zatrudnianiu liczą się przede wszystkim kompetencje? System rekrutacji jest mocno rozbudowany, a sam proces długotrwały? Pytam, bo nie mam siły i zdrowia na przeciągające się HR-owe zmagania. Ale podobno warto się zatrudnić? Zarobki zacne, ktoś tam pisał nawet o 12000 zł, ale wierzyć mi się w to nie chce.

Gdzie
@Kazimierz

Na jakim stanowisku? Pamiętaj jak to w korpo jest wyzysk. INŻYNIEROWIE odchodzą

Negative score for recruitment

1. This company probably thinks they are the best company in Poland, so HR treats candidates with no courtesy or respect 2. the first experience of such poor technical recruitment code testing, as a technician. 3. The most ridiculous thing is that with a c2 English certificate you are still asked to take an online English test on a broken website with a system that is so broken that there are several errors that make it impossible for candidates to choose their answers. If this company is basing their qualifications on these two criteria, then I think they are a company of no quality and not worth anyone's time.

O

Hej, czy ktoś wie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na staż w programie Summer e-Xperience? Przeszłam test i zadanie, za kilka dni czeka mnie ostatni etap. Rozmowa po polsku czy po angielsku? Jakich pytań ze strony HR można się spodziewać? Dział e-commerce

@O

Też się chętnie dowiem!

Ja też!!!

@77

Kiedy masz rozmowę? Jaki dział?

Product communication, w poniedzialek

@77

To ja mam po Tobie w dziale technicznym. Będę bardzo wdzięczna za podzielenie się wrażeniami z rozmowy :D

Hej i jak było?

kandydat
@Gabi

Podobno spływaja odmowy... Dostał się już ktoś?

@kandydat

Ale odmowy po wysłaniu zadania czy odmowy już po rozmowie czyli ostatnim etapie? Z tego co wiem, decyzje będą podejmowane dopiero w czerwcu (rozmowy jeszcze trwają).

Khh
@1818

Odmowy po rozmowach. Nie wiem skąd masz takie info :0, ja sam maksymalnie w przyszlym tygodniu mam dostać info

@Khh

Może zależy od działu :) i z tego co mi wiadomo od okresu wypowiedzenia jaki kandydat posiada w firmie. Jeśli miesięczny to muszą się spiąć i dać znać do końca maja

@Khh

Dostałeś jakąś odpowiedź?

ziomek321
@2137

Ja się mogę pochwalić, że dostałem się

@ziomek321

To gratuluje, kiedy dostałeś informację i jaki dział? Jak nie chcesz to powiedz tak ogólnikowo czy jakieś programowanie czy marketing, albo administracja

@ziomek321

Dzwonili czy wysyłali maila?

ziomek321
@2137

Programowanie :D Dzwonili na dniach :)

@ziomek321

Też mi się udało :))))) Do zobaczenia 1.07 na onboardingu!

@1818

Gratuluje, jaki dział jeżeli można wiedzieć i kiedy dzwonili?

@2137

Dzwonili wczoraj, do dziś trzeba było podjąć decyzję

Abc
@O

Rozmowa rekrutacyjna na stanowisko Customer Service Specialist odbywała się w języku polskim ale rekruter zadawał 3 pytania w języku angielskim. Dość łatwe: co to jest allegro smart, co lubisz robić w wolnych chwilach itp.

@1818

Siemanko, i jak minął staż? Całkiem spoko robota?

Till
@1111

cześć! Pamiętacie może jak to wyglądało po devskillerze? Dostawało się jakieś info nawet jeśli nie przeszło się do zadania rekrutacyjnego?

Klaus

Mam pytanie odnośnie stażu w Allegro na testera oprogramowania. Czego można się spodziewać na rekrutacji? Na czym może polegać test, który będzie wysyłany do wybranych kandydatów? W ogłoszeniu nie ma jakiś konkretów dotyczących wymagań od kandydatów. Czy jest tu ktoś, kto zna jakieś szczegóły i byłby w stanie przybliżyć jak to wygląda? :)

Nico
@Klaus

Również bardzo chętnie się dowiem :) Dostałam maila z informacją odnośnie drugiego etapu, który ma polegać na wykonaniu jakiś obliczeń i sprawdzeniu angielskiego, mógłby ktoś przybliżyć jak to dokładniej wyglada? Konkretnie chodzi o stanowisko analityka danych, gdzie wymagany był exel i SQl, czy zadania będą z tych programów? Natomiast jeśli chodzi o test angielskiego, to czy będzie to test jednokrotnego wyboru, coś do napisania, czy sprawdzenie mowy? Byłoby raźniej gdyby człowiek wiedział czego może się spodziewać ;)

Ciekawy
@Klaus

Hej, a masz jakieś doświadczenie juz? Po kursach itp? Czy idziesz totalnie od zera?

xyz
@Nico

Hej, jak długo czekaliście na maila z testami od momentu złożenia aplikacji? Ja aplikowałam w sobotę do dziś nic nie ma, nie wiem czy to oznacza, że nie zostałam wybrana z wstępnej selekcji czy po prostu tyle to trwa. Na smart.me wciąż mam status 'nowy'. Dodam, że składałam na staż ux.

Kacpi
@xyz

@xyz Ja jak przesłałem aplikacje o 13 w to następnego dnia o 3 dostałem maila, ale to chyba dlatego, że można było się zapisywać do 8 kwietnia

Sabi

Rozważam zgłoszenie się do Internu UX Summer e-Xperience w Krakowie. Doświadczenia komercyjnego w UX nie mam, ale robiłam kurs i sama tworze swoje robocze portfolio, znam narzędzia do projektowania głównie Figma, trochę liznęłam Axure i Adobe XD. Czy taki Intern w Allegro jest płatny i jest szansa po takim internie zostać w Allegro na dłużej? Z informacji w ogłoszeniu nie piszą aby oczekiwali jakiegoś doświadczenia lub ogromnych wymagań co do znajomości branży (zapał i determinację do nauki mam). Będę wdzięczna za każdą informację na ten temat, może ktoś z Was już brał udział w Summer e-Xperience w Allegro :)

Aplikujący

Brałem udział w 3-etapowym procesie rekrutacyjnym (jakieś 4h + czas aby na każde ze spotkań się lekko przygotować). Same rozmowy bardzo ciekawe, prowadzone profesjonalnie, widać że osoby po stronie pracodawcy prześwietlili mój profil. Niesmak pozostał gdyż po trzecim (ostatnim) spotkaniu zapewniany kilkukrotnie że "bez względu na wynik poinformujemy Pana o wyniku rekrutacji" tej informacji nie dostałem. PS: W tym okresie brałem udział w około 8 procesach i niestety brak informacji zwrotnej od HRBP wydaje się regułą aniżeli wypadkiem przy pracy.

Dziwne
@Aplikujący

Dziwne, ja również brałem udział w 3 etapowym procesie rekrutacyjnym i zawsze dostawałem feedback w określonym terminie.

Seniorita

Hej jak wygląda proces rekrutacyjny? Czy trzeba mieć ponad 10 lat doświadczenia aby zostać Starszą programistka w Allegro? Na co można liczyć?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Allegro Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Grupa Allegro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Allegro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 263.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Allegro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 132, z czego 16 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Allegro Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grupa Allegro Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Allegro Sp. z o.o.