Opinie o allegro.pl - Allegro w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Grupa Allegro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Allegro Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Allegro Sp. z o.o. w Poznań

Poznanjestskompy

Śpieszmy się kochać developerów - tak często odchodzą. Najlepsi chyba uciekają z firmy. Jeśli dla pracodawcy są mniej warci niż konsultanci których na pęczki. Płaca seniora/mida to 15000 - 19000 brutto. Płaca konsultanta od którego mniej się wymaga, nie ma żadnych okresowych ocen, ma działalność przez pośrednika to zgadnijcie ile zł za godzinę. Konsultantów jest więcej niż pracowników etatowych stąd każdy mądrzejszy widzi co zarząd zrobił z firmy zaczyna sobie szukać miejsca gdzie docenia się jego pracę. Czyli płaci się te 25000 -30000 brutto.

Senior
@Poznanjestskompy

O jedno zero za dużo dodałeś sobie ;)

Seniorita
@Senior

A Ty Senior zarabiasz 3 tys. brutto? Co to za pracą i gdzie tak płacą.

Donddu

Czy to prawda, że ludzie z zewnątrz będą mogli przychodzić do naszego biura? Pracując tu można było spotkać bardzo wiele osób, mocnych kandydatów którzy mogli by w niejednej firmie być seniorem z miejsca. Póki co jeszcze nie jest jakoś źle ale czas pokaże.

Gigno

Jest to firma w mojej karierze, która pozwoliła mi na największy rozwój. Bardzo dobry skok jakościowy. Nie każdy projekt a jest ich masa może pozwolić na to samo ale zawsze jest możliwość po czasie zmienić go lub skorzystać z turystyki. Fajnie kiedy trafia się do zgranego teamu osób. Co przeszkadza to czasami zbyt dużo korporacyjnego myślenia.

Nimbem

Jedna z fajniejszych firm pod względem technologicznym. Mnóstwo ciekawych i najbardziej wymagających projektów. Duża różnorodność. Od tej strony to w Polsce numer 1. Nie ma co ukrywać.

Product Manager

Pierwszy etap to kontakt telefoniczny i umówienie terminu spotkania online na Zoomie. Pierwszy etap to spotkanie techniczne z PMami. Po pierwszym etapie telefon z feedbackiem, zebraniem informacji o wymaganiach finansowych oraz zaproszeniem na drugi etap czyli spotkanie z leaderami oraz HR. Dzień po drugim spotkaniu telefon z feedbackiem oraz ofertą.

1 etap: życiowe case studies sprawdzające wiedzę i umiejętności 2 etap: trochę case studies ale głównie rozmowa o doświadczeniu itp.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
Kremowy

Hej ile mogę dostać na UoP w Allegro jako Senior? Są jakieś oficjalne widełki? Czy muszę być specjalistą od kilku technologii? Jak to wygląda na rekrutacji?

NaCalego

Najwięcej mikroserwisów w Polsce. Przejęcie czeskiego Malla. Know how. Duża różnorodność technologii. Know How. I wiele więcej. Dołącz to się przekonasz.

Dudek
@NaCalego

Przekonasz się o słabych placach i o tym jak ciężko o feedback gdy pracujesz z kontraktorami

Trust and Safty

Czy ktoś wie jak obecnie wyglądają stawki w dziale Trust and Safty? Czy jest taka sama bieda jak w innych działach CX?

Curious

Jakie narzędzia pracy dostarcza Allegro pracownikom do home office? Komputer służbowy i monitor?

M
@Curious

Laptop służbowy, myszka, zasilacz i torba na komputer.

Norn
@Curious

Myszkę i słuchawki… i na tym koniec.

@Norn

@Norn: Bez laptopa?

Wiśnia
@Curious

Nie dają myszki, tylko tani lapek z podkładką pod myszkę.

@Wiśnia

Jak tani lapek? Nie dają monitora?

Ali
@Curious

O monitor do biura mozesz wystąpić i ci sie należy. Do pracy domowej… he he he..sam sobie płacisz A firma w 99% pracuje zdalnie i prędko sie to nie zmieni, a czytając oponie pracownikow… nie chcą wracać do biura co zarządowi sie średnio podoba.

@Curious

Dostajesz wszystko czego potrzebujesz do pracy zdalnej. Na start masz laptopa, telefon służbowy (jeśli jest potrzebny na Twoim stanowisku) i inne narzędzia typowe dla stanowiska. Klasa sprzętu zależy od tego w jakim dziale pracujesz ale raczej nie nazywałbym ich tanimi. Już po rozpoczęciu pracy zamawiasz sobie resztę potrzebnych rzeczy typu monitor, klawiatura, myszka czy stacja dokująca. Czasami trzeba poczekać bo pandemia, problemy z łańcuchem dostaw itp nie pomagają. Generalnie firma wyposaża Cię we wszystko potrzebne do pracy. Można też wypożyczyć sobie fotel z biura do domu itp.

Rmn
@obecny

@obecny wiesz na jakim sprzęcie pracują analitycy?

@Rmn

Obstawiam, że jak OT albo Dell z wyższej półki albo MacBook Pro w mocniejszej konfiguracji

Dex
@obecny

MacBook Pro jest ale dla kadry zarządzającej. (usunięte przez administratora) może na zwykłym Air pojechac. Ogolnie komputery dla (usunięte przez administratora) są tragicznie wolne i przetwarzanie niektórych excelu trwa dosłownie po 20 min. Do tego pół firmy pracuje na excelu a połowa na google. (usunięte przez administratora)

anon
@Dex

Programiści też mają możliwość dostać MacBook Pro ;)

@Dex

W szerokim pojęciu wszyscy pracownicy IT mają możliwość wyboru MacBooka Pro. Air jest dla grupy pracowników "biurowych".

Curious

Czy to prawda że Allegro na początku daje 1000zł na wyposażenie biura home office? To jest w formie bonu czy jak to wygląda?

Sebastian

Ilu programistów pracuje w Allegro?

jjj
@Sebastian

ponad 2000

Senol
@jjj

Ale ilu etatowych a ilu konsultantów z zewnątrz?

Michal
@Sebastian

...połowa ;P

Kremówkowy potwór

Jaka firma obsługuje PPK dla pracowników Allegro?

kli

Allegro powinno z niknąć jak najszybciej to truten który rząda ciągle danych .logowania itp. gpw jest najlepszem wykładnikiem pikowania w dół.nie korzystajcie z gangreny

Bendusia

Witam, proszę mi podać nr telefonu !!

Rmn

Na jakim sprzęcie pracują analitycy w Allegro?

miroslaw

mieszkam na stale w us bedoc na wakacjach. wkraju zrobilem zakop od tej. pory. kasujecie mnie. co. miesiac. z karty visa. $2.69 miroslaw motyka co to. haracz

KUP

Czy allegro stara się o autorskie koszty uzyskania przychodu? Przy 'nowym ładzie' autorskie koszty robią dużą różnice w kwocie wpływającej na konto.

Zapytaj
@KUP

Zapytaj

Czy w allegro jest tylko pensja zasadnicza czy pensja zasadnicza plus jakieś premie uznaniowe, bonusy itp? Czy to kwestia wynegocjowania sobie warunków, żeby mieć wyższą zasadniczą bez żadnych bonusów? I czy są ewentualnie jakieś premie półroczne czy roczne?

@Kandydat

Zależy od działu. Sprecyzuj gdzie aplikujesz, będzie łatwiej uzyskać odpowiedź.

Candidate

Bad candidate expierence. Brałam udział w rekrutacji do Allegro z końcem ubiegłego roku, proces rekrutacyjny niesamowicie rozciągnął się w czasie do ok. 1 msc, mimo, że w trakcie rozmów z Wami dostałam informacje, że trwa ok 2-3 tygodni, po 3 spotkaniach z różnymi osobami nie otrzymałam żadnej informacji jaki jest mój status, zero feedbacku, a o tym, że proces rekrutacyjny został zakończony dowiedziałam się z drętwego posta na LinkedIn dziewczyny, która dostała tą pracę. Domyślam się, że gdyby to była rekrutacja na stanowisko IT sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej, employer brandingowo słabo.

robo
@Candidate

na jakie stanowisko?

@Candidate

Bardzo się rozciągnęło bo zamiast 2-3 tygodni były 4? Coś mi mówi, że mamy do czynienia z osobą, z którą manager zatrudniający po prostu nie chciałby pracować.

Mleczarz Jan

W jakiej firmie Allegro zapewnia opiekę medyczną? Zapewnia kartę multisport czy trzeba samemu opłacić?

Gwidon
@Mleczarz Jan

A PPK?

Pitu
@Mleczarz Jan

Jeśli masz umowę o pracę do dostaje kasę co miesiąc na konto Benefit. Tam decydujesz jaki pakiet medyczny możesz wykupić

Przemek

Przeszedłem 1 etap rekrutacji, na drugim etapie mialem 2h rozmowe z dwiema osobami - odpowiedziałem na 90% pytań. Mieli się odezwać czy są zainteresowani czy nie. Mineły dwa miesiące zero kontaktu. Oczekiwałbym przynajmniej zwykłego "nie jesteśmy zainteresowani, dziękujemy za pośrewiecony czas". W innych firmach dostałem feedback co ewentualnie im nie pasowało.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Allegro Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Grupa Allegro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Allegro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 262.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Allegro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 132, z czego 16 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Allegro Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grupa Allegro Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Allegro Sp. z o.o.