Opinie o allegro.pl - Allegro w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Grupa Allegro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Allegro Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Allegro Sp. z o.o. w Poznań

Abandon

Problemem tej firmy jest że tutaj nikt nie docenia dobrej roboty. Możesz zrobić super projekty i spinać się na deadline, a na końcu dostaniesz słowne podziękowanie i max kilkaset złotych. Dodajcie do tego stawki poniżej rynku, ciśnienie, i awanse czy premie które zależna od widzimisie bo ludzie bez kompetencji oceniają tych z kompetencjami i jest to co jest.

hggvhgv
@Abandon

Jak dostaniesz podziekowanie i kilka stówek więcej to naprawdę super, zwykle jednak dostajesz po prostu więcej zadań i zbierasz słowa niezadowolenia i komentarze o złej organizacji czasu, gdy w końcu przestajesz się wyrabiać pracując w tygodniu i w weekendy ;)

xcustomer

Jak wygląda awans w alllegro? Ludzie „z plecami” przychodzą rok i pracują na niższym stanowisku a później stanowisko wyżej i wyżej :) Praca „bez pleców”? (usunięte przez administratora)3 lata na tym samym stanowisku, za najniższa stawkę bez jakichkolwiek szans na awans, oczywiście z ciagle nowymi obowiązkami —powstrzymuj się od komentarzy negatywnych bo przecież DOBRZE TU BYĆ XD

PracownikAll

Po 5 latach pracy w Allegro mogę powiedzieć, że firma zmieniła się o 180%, niestety ma minusy. Podwyżki to 300 zł brutto rocznie, premie roczne to jakiś żart, do tego brak perspektywy na awans. Liderami są osoby bez doświadczenia i wykształcenia, którzy nie potrafią często złożyć poprawnie zdania. Powołując się na prestiż firmy jako pracownik masz być zobowiązany do pełnego poświęcenia, a jedyny bonus to owoce w biurze???? wyjazd integracyjny odwołany dzien przed przez „brak funduszy”, zero podwyżek, zero premii, ucięty fundusz na szkolenia. Po rozmowach rocznych odeszło bardzo dużo osób, bo ciężko wytrzymać w tak fałszywej firmie. Wynagrodzenia bardzo niekonkurencyjne.

Pablo Escobar

Niestety, ale w obecnej sytuacji nie mogę polecić Allegro jako pracodawcy. Kiedyś tak, Allegro miało swój niepowtarzalny klimat. Ci co wiedzą o co chodzi to wiedzą. Nadal zostali super ludzie (z tych co zostali), ale cała reszta to coraz większe korpo-bagno. Zaczęło się od momentu kiedy Allegro przejęły "Fundusze". Wymieniono zarząd na jakichś ludzi co najmniej egzotycznych, przyszli i teraz ONI rządzą (niestety jest to styl rządzenia typu (usunięte przez administratora) No cóż, czasem jest lepiej, czasem jest gorzej, obecnie jest po prostu źle. Kupiliśmy jakieś czeskie i węgierskie firmy, nic z tego się na razie nie zwraca, Allegro ma długi i tnie koszta. Oczywiście nie przeszkadza to naszemu zarządowi dawać sobie super premii. Pracownicy są załamani, nie wiem czy znam kogoś, kto nie wspomina o odejściu (mówię o IT).

Długoletni pracownik
@Pablo Escobar

Zgadzam się z wypowiedzią Pablo . Jestem pracownikiem od 8 lat i widać ewidentnie jak z fajnej ludzkiej firmy Allegro przeszło do korpo wyścigu szczurów . Decyzje podejmują chyba wróżąc z fusów najpierw robią a późnej myślą. okazuje się, ze nie ma narzędzi nie ma zasobów np do obsługi Czeskiej wersji ale nie już trzeba robić wszystko na hura i wszyscy lecą z klapkami na oczach nie wiedząc po co coś robią .

@Długoletni pracownik

i te opinie dotyczą działu IT? była wzmianka o zmianie zarządu czyli już na dany okres się z nim normalnie nie skonsultuje? jak wobec tego wygląda przyjęcie osób nowych do zespołu, w jaki sposób są wdrażane i jaka wizja jest im przedstawiana tak ostatecznie?

Product Manager

Pierwszy etap to kontakt telefoniczny i umówienie terminu spotkania online na Zoomie. Pierwszy etap to spotkanie techniczne z PMami. Po pierwszym etapie telefon z feedbackiem, zebraniem informacji o wymaganiach finansowych oraz zaproszeniem na drugi etap czyli spotkanie z leaderami oraz HR. Dzień po drugim spotkaniu telefon z feedbackiem oraz ofertą.

1 etap: życiowe case studies sprawdzające wiedzę i umiejętności 2 etap: trochę case studies ale głównie rozmowa o doświadczeniu itp.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
zxcv

Pracowałem na dziale logistyki jako starszy dev przez ponad 3 lata. Gdy do firmy przyszedłem, wydawało się to naprawdę wspaniałe miejsce pracy. Dobre budżety, świetna atmosfera, wokół sami specjaliści i ludzie z którymi po prostu chciało się pracować. W ubiegłym roku zaczął się cyrk, ale o tym już było w komentarzach ponizej, więc nie ma sensu tego powtarzać - jedynie to potwierdzam. Mogę też potwierdzić wszystkie negatywne komentarze poniżej w sprawie "exec teamu". Na spotkaniach kwartalnych widać zerowy szacunek do pracowników. Prezesi wypłacają sobie rekordowe premie, na spotkaniach na pytanie o ten fakt dostaliśmy odpowiedź "prawda, praca na premie dla zarządu jest ciężka, rozumiem Was" oraz żarty na temat tego, że ludzie zastanawiają się czemu nie dostają podwyżek inflacyjnych. To było po prostu słabe i pokazało nam, szeregowym pracownikom, że jesteśmy dla tych ludzi wyłącznie składową słupka w KPI i smutnym kosztem ;) Pod koniec ubiegłego roku zaczęła się nowa narracja - kontraktorzy są źli i musimy się ich pozbyć. Tak się też stało, z allegro zaczęto wyrzucać specjalistów znających się na robocie, na ich miejsce wskakują nowo zatrudnieni pracownicy etatowi. Wyjątkowo widoczna jest też różnica pomiędzy technicznym poziomem ludzi zatrudnionych pierwotnie w allegro, a tych, którzy zostali wchłonięci wraz z przeróżnymi software housami, szczególnie tym najbardziej popularnym w dziale logistyki. Czy bym polecił - jeszcze w połowie ubiegłego roku pewnie mógłbym powiedzieć, że nie jest tak źle, ale od kiedy wymusili na ludziach pracę z biura, exec team żartował z pytań o podwyżki, dokładają pracy pojedynczym zespołom i maksymalnie wyciskają ludzi, to nie, nie polecę i szczerze radzę unikać. Atmosfera jest taka, że niemal każdy zastanawia się nad tym, kiedy on lub jego zespół zostanie zwolniony. Samych minusów oczywiście nie ma - firma to ludzie, którzy ją tworzą, a z tego co mi wiadomo, kilku naprawdę wybitnych specjalistów wciąż tu pracuje. Tak czy inaczej było to bardzo ciekawe przeżycie.

Łohoho

Dziś z dnia na dzień wywalili babeczkę od Head of People and Culture, ciekawe czy będzie lepiej czy nie chciała się godzić na jakieś bzdurne wymysły zarządu i musieli się jej pozbyć?

Allegro: IT / Helpdesk ?

Czy w allegro oddział Kraków były lub są rekrutacje na stanowisko IT / Helpdesk / Pracownik Techniczny (hardware)?

jan

Po prostu nic u nich nie kupowac -sami znikną ze sceny

Lidka

W firmie jest coraz gorzej z miesiąca na miesiąc. Leaderami zostają osoby bez wiedzy biznesowej czy technicznej których jedynym zadaniem jest delegowanie zadań a które kompletnie nie mają pojęcia o tym co jest wykonywane. Ich jedyny cel to wyciskanie ludzi a ponieważ nie mają wiedzy to ich decyzje są złe i nakierowane na osobisty interes. Ilość pracy i nawał jak za najgorszych czasow w consultingu. W zasadzie nie ma minuty żeby ktoś czegoś nie chciał czegoś na zaraz. Jednocześnie góra tylko rozlicza i nakłada jak najwięcej sie da. Mimo inflacji zarobki w allegro stoją. W rezultacie część stanowisk ma widełki które kończą się, gdzie na rynku jeszcze się nie zaczynają..... Zaraz ten sam problem będzie dotyczył wieku stanowisk technicznych, bo tam też zaczynają się dysproporcje. Należy także wspomnieć, że rotacje osiągają wartość krytyczną. W zasadzie nie ma działu żeby nie było słychać o odejściach. Bardzo często odchodzą ludzie z głęboką wiedzą techniczną i domenowa. Benefity? Najpierw zabrano szkolenia a potem je przywrócono z takimi regulami aby maksymalnie utrudnić o ich wnioskowanie. Na koniec jeszcze kilka słów apropo tego jak góra odnosi się do pracowników. W zasadzie wszystkie ostatnie spotkania pokazuja pracownikom że nie warto być lojalnym wobec firmy. Lepiej nie wnikać z czego to wynika ale po raz kolejny zarządzanie ludźmi przestało być mocna strona allegro. Konkludując? Nie warto.

PoProstuTak
@Lidka

Zgadzam się. Management - dużo niepotrzebnych ludzi w DEX, przyszli do świata IT i myślą że złapali Pana Boga za nogi. Unikają podejmowania trudnych decyzji, cały zespół ciężko pracuje doradzając im pod kontem biznesowym. Nie raz sprowadza się to do zaawansowanej analizy. Tak PM jest osobą, nie raz o wykształceniu humanistycznym, dwa myślą że inżynierowie mają tylko mindset techniczny co nie jest prawdą bo mają bardzo dobre wyczucie produktowe. Team leader - leadership wymysł ludzi od zarządzania - najlepsi inżynierowie w Polsce nie pracują dla allegro. Bo nie chcą być zarządzani. Lata 90. W szczególności w DeX, mobbing wśród Team Leaderow... I słaby product management który ma ukryte stawki wynagrodzenia... Why?!

Wiking

Zostałem dwa razy (usunięte przez administratora) Najpierw na rozmowie przez HRy które obiecywały rozwój a potem przez ludzi którzy obiecuja podwyżki i awansie w obawie przed odejściem a potem wycofuje się rakiem. I tak się żyje od obietnic do obietnic. Wdrożenia nie ma. Dokumentacji nie ma. Zarządzanie na zasadzie gaszenia pożaru. Rozwoju też nie ma. Pozostaje obserwacja jak kolezanki i koledzy z innych korpo dostają automatyczne podwyżki przez inflację których w allegro też nie ma.

@Wiking

ostatecznie powody jakie mogłyby być, że akurat tu ich nie ma? piszesz, że HR gasi pożary... A wiadomo jak z warunkami u nich na dziale? mają identycznie w kwestii chociażby wynagrodzeń? interesował się ktoś ich działem? co jeszcze robią prócz rekrutacji?

Ktoś

Nie ukrywam że ostatnie akcje zarządu to jawny brak szacunku dla pracowników. Pomijam śmiechy z pytań o podwyżki inflacyjne ale ignorowanie niewygodnych tematów i pytań to niesmaczny żart. Kultura "możecie pytać o wszystko, jesteśmy jak rodzina" pod warunkiem że nie są to niewygodne pytania bo wtedy je zignorujemy jako trolling. Masz pytanie typu "na jakiej podstawie jakąś decyzja została podjęta?". Dostaniesz odpowiedź, że było to szeroko konsultowane z pracownikami. Tylko problem jest taki, że nikt nie zna nikogo z kim dane zagadnienie było to konsultowane. Ostatnio zwolniono masę osób a zapowiadane są kolejne zwolnienia. Pracuje w IT i atmosfera jest tragiczna. Wiele zespołów z dnia na dzień wymarło. Masa wartościowych ludzi jest na wypowiedzeniu a zarząd wprowadza bzdurne zasady związane z pracą zdalną i ucina budżety szkoleniowe oraz zapowiada że jak ktoś odejdzie to puste wakaty w zespołach nie będą uzupełniane. Do tego wszechobecne chorobliwe wręcz cięcie kosztów i absolutny brak liczenia się z głosem pracowników. Pracują tutaj wspaniali ludzie i skala robi wrażenie, ale z całego serce odradzam.

Ktos inny
@Ktoś

Dodam, że masa ludzi szuka sobie pracy. Zmuszanie ludzi do pracy z biura, gdy zespoły są rozproszone jest pozbawione sensu, niemniej firma ciśnie. Podobno były konsultacje i ludzie tego chcą. Ciekawe, bardzo ciekawe. Kiedyś mieliśmy hasło "dobrze tu być" teraz funkcjonuje "dobrze tu było". Ktoś trafnie podsumował ostatnie spotkanie z zarządem, że chyba omyłkowo włączył TVP...

biedronka

Od 1 stycznia pracownicy Biedronka dostali podwyżkę. Po 500-700 zł w przypadku wynagrodzeń na podstawowych stanowiskach. Dodatkowo Biedronka W kwietniu wypłaci swoim pracownikom po 3,75 tys. zł nagrody specjalnej za rok 2022.

Eeee
@biedronka

Ooo!!! Więcej niż w allegro?

@Eeee

Faktycznie więcej? A składał ktoś obiekcje do góry w tym zakresie? Budżetowo biedronka lepiej stoi niż allegro i z tego taka sytuacja wynika? tutaj mogliby płacić więcej czy na dany moment jest to jeszcze nierealne? Jakie są perspektywy na ten rok?

Lux
@Dorota

W allegro nie było żadnych podwyżek inflacyjnych, gdzie w wielu korpo to norma. Że SF wynika że firma generuje zyski ale jak widać nie można się podzielić.

Czy ktoś pracował kiedyś w firmie Grupa Allegro Sp. z o.o. jako Project Manager? Jakie macie wrażenia?

Pmallegro

Siemanko, ja pracuję jako PM w Allegro lecz nie w ramach PMO ale jako PM w jednym z działów. Generalnie jestem bardzo zadowolony. Dysfunkcje jakich doświadczam są naturalną konsekwencją tego że nie jesteśmy zorganizowani jak PMO, a wszelkie procesy zarządzania projektami powstają ad hoc metodą prób i błędów. Bywa to irytujące ale z drugiej strony daje szansę PMowi wykazać się wiedzą i umiejętnościami z tej dziedziny. Ponadto mam doczynienia nie tylko z projektami ale również portfolio i programami. Zatrudniając się jakiś czas temu byłem przekonany że zespół PMów do których dołączę to totalni wymiatacze legendarnego allegro. W rzeczywistości są to osoby z przeciętnym doświadczeniem w obszarze PM zupełnie jak ja więc uczymy się razem od siebie i nie każdy ma wykształcenie z obszaru zarządzania. Niektórzy mają ekwiwalent w latach doświadczenia, który w pełni nie rekompensuje braków wiedzy fundamentalnej no ale w jakiś przyzwoity sposób udaje się nam wspierać zespoły projektowe. Przynajmniej tak mi się wydaje. Jeżeli chodzi o zarobki PMa to nie jest to najwyższa liga ale określonym je jako "dobre" a w przypadku mojego działu są one adekwatne do oczekiwań wobec PMa. Generalnie trafiłem na bardzo fajny dział z łebskim szefem i łebskim szefem szefa więc jest gitarra. Z tego co się jednak orientuje nie każdy ma takie szczęście jak ja, bo jest wielu PMow pracujących w 10ątkach innych działów, którzy już tak optymistyczni jak ja nie są.

Renata
@Pmallegro

co trzeba zrobić żeby dobrze trafić? To loteria? Dobra atmosfera i rozsądny kierownik to podstawa, więc liczę, że może mi też się uda

@Renata

Chyba miałem poprostu sporo szczęścia. Na rozmowie kwalifikacyjnej spodobał mi się sposób myślenia i podejście potencjalnego szefa do różnych tematów i dlatego przyjąłem ofertę pracy.

@Pmallegro

Ciekawa dykcja, taka uniwersalna do pisania komentarzy na temat dowolnej firmy za łebskie wynagrodzenie od linijki.

Pmallegro

xD jak czytam swój komentarz z perspektywy czasu to faktycznie można go różnie odebrać ;) no ale co ja Ci poradzę? Może mam małe oczekiwania i dlatego jestem zadowolony? Dalej polecam allegro. Pracowałem w innym dużym korpo wiele lat i mam porównanie.

@Pmallegro

I to porównanie jest dość istotne? Bo jeśli tak to czy możesz je tak właściwie jakkolwiek przytoczyć? W których najistotniejszych obszarach są najlepsi i dlaczego?

@Dorota

Chyba w moim przypadku głównie rozchodzi się o podejście szefa. W poprzedniej pracy wszystko miało być tak jak szef to sobie wymyślił, a ponadto swoje pomysły próbował inputować prymitywnym podstępem. Tutaj akurat trafił mi się szef, który akceptuje specyfikę roli PMa i pozwala ci pracować zgodnie z twoją najlepszą wiedzą. Udziela się tylko, gdy jest przekonany że może wnieść coś wartościowego do twojej pracy. Jeżeli chodzi o warunki finansowe to żyjąc z dziećmi, kredytem hipotecznym 4k i żoną zarabiająca ok średniej krajowej i koniecznością polegania tylko na sobie jesteśmy w stanie odłożyć rocznie kilkadziesiąt tyś więc nie mam na co narzekać w tym zakresie.

@Dorota

Dodam jeszcze, że potwierdzam zgodność z prawdą krytycznych opinii jakie tu się ostatnio pojawiają. Ja natomiast dołączyłem do allegro w okresie cięć, a ponadto wynegocjowałem stawkę taka która miała mi pokryć ewentualne cięcia benefitow itp więc nie odczuwam tego jakby ktoś mi coś zabierał. Jestem natomiast w stanie zrozumieć wieloletnich pracowników którym faktycznie jest coś odbierane w ich mniemaniu. Ja tego doświadczyłem w poprzedniej pracy i wtedy byłem rozczarowany, tu natomiast spływa to po mnie, bo jak już wspomniałem zabezpieczyłem się w ramach basesalary.

ZAWIEDZIONY PRACOWNIK DEX :(

Na poczatku gdy przyszedłem w 2021 roku miało być "dobrze tu być" i nawet było miło ale mało konkretnie - mówię o ekspansji paczkomatowej. Natomiast od połowy poprzedniego roku zaczęło być coraz mniej konkretnie i coraz bardziej pod cwaniaków zarządzających . Obcinanie kosztów ,premii , możliwości rozwoju - niby że modyfikacja a tak naprawdę brak kasy , a do tego coraz głupsze pomysły ograniczające koszty choć oficjalnie ulepszające metodykę działania. Najgorsze zaczęło się od tego roku . Bez jakichkolwiek zmian w umowach o pracę dorzucono nam dodatkowe obowiązki w ogóle nie związane ze stanowiskami na które nas przyjmowano a dodatkowo nakazano nam na kilka dni w tygodniu wyjeżdżać w delegacje do miast odległych po kilkaset kilometrów i szukać w całkowicie niezgodnych z umowami o pracę terytoriach kraju lokalizacji w miastach których w ogóle nie znamy. Oczywiście bez nadgodzin za za wielogodzinne podróże i nie zmnieszając zadań w terenach do nas przypisanych pierwotnie. Cały managment wmawia nam że wszystko jest w porządku (usunięte przez administratora)podwładnych a HRy udają że nic nie wiedzą choć wysyłamy im sygnały i wiemy że do nich dochodzą. Niestety zawiązała się klika byłych pracowników od bankomatów i tępi pozostałych zarzucając im brak kompetencji i lenistwo choć sami robią wszystko tak aby nie brać na siebie odpowiedzialności za cokolwiek. Nie wiedzą że praktycznie wszyscy oprócz ich kolesi z bankomatów szukają już pracy i zaraz poodchodzą - ciekawe jak to sprzedadzą zarządowi -ale to już nie moja sprawa. Żałuje tylko straconego czasu

Staż - lato 2023

Czy allegro organizuje wakacyjne staże w 2023? Widziałam, że w poprzednich latach allegro przeprowadzało 3 miesięczne staże. Nie mogę znaleźć informacji czy w tym roku również się odbędą.

hehe
@Staż - lato 2023

Są plany ale prawdopodobnie będzie bardzo mało miejsc

Staż - lato 2023
@hehe

A wiesz może kiedy planują rozpocząć rekrutacje? Z tego co widzę w zeszłym roku był to 11 marca.

Robi się naprawdę bardzo mało fajnie: - przymusowy powrót do biur gdy w wieku zespołach ludzie są z różnych miast pod pretekstem "współpracy". - wypychanie ludzi na urlopy w celu zmniejszenia rezerwy urlopowej - liczbę odejścia bardzo technicznych osób - przyjmowanie juniorów gdzie zakres zadań obejmuje stanowiska specjalistyczne i seniorske - brak podwyżek inflacyjnych - ogrom roboty i pączkowanie na tych co zostali - rosnąca frustracja ludzi na każdym kroku Obecnie T To nie jest miejsce do polecenia.

Ławecki Wojciech

Zamówiłem urządzenie do ściągania izolacji przez Allegro i mimo dokonania wpłaty przelewem tradycyjnym w dniu 22.02.2023 do tej pory nie mam informacji o terminie dostawy. Jak do tej pory mam negatywną opinię o zakupach przez Allegro. Proszę o kontakt ze mną na e-mail lawecki47@o2.pl. Dziękuję za szybką odpowiedź.

Wypalony

Praca na obsłudze klienta to ciągle bicie głową w ścianę. Musisz wyjaśniać coraz to większe absurdy, jakie serwis wprowadza w działaniu systemu, samemu wewnętrznie widząc brak logiki i ciągłe uderzanie w sprzedających, na których to Allegro głównie zarabia. Do tego słaba współpraca między poszczególnymi zespołami (na linii zespoły od kupujących i sprzedających, ale nie tylko - otwarcie kąśliwe odpowiedzi, przerzucanie sobie zgłoszeń bez sensu, za co też jest się ocenianym). Ocena pracy - absolutnie niesprawiedliwa, mało skupiająca się na merytorycznej pomocy, bardziej na kreowaniu cię na bycie jak najbardziej szablonowym (co ciekawe, jeszcze nie tak dawno szablonowosc była krytykowana, więc dochodzi niespójność wymagań) bądź oparta na ankietach, gdzie ludzie - którym się nie dziwię - narzekają na Allegro samo w sobie, a nie obsługę doradców. Frustrujące na dłuższą metę

Klient

Allegro nie traktuje klientów jednakowo jak Sprzedawców. Przykład, sprzedawca otrzymał zwrot 3 stycznia i powinien zgodnie z regulaminem allegro zwrócić środki w ciągu 2-7dni kalendarzowych, tj. maksymalnie do 7 lutego. Jest 19 luty, a allegro wciąz wzywa sprzedającego do zwrotu środków, tym razem znowu wydłużając mu termin do 20 lutego. Czy my klienci dostajemy ekstra 13 dni na zapłacenie za produkt, po terminie naszej spłaty? Kupujemy na allgro mysląc, że będziemy chronieni, a wcale tak nie jest. Zwłaszcza, że większość czasu byłam jako klient smart.

Chciałem kupić sztuczne kwiaty zwisające,wszedłem na strone jednego sprzedawcy i co mnie potwornie zdziwiło,jest bardzo dużo różnych wzorów,wszedłem na opinie o produkcie i co ? wszystkie opinie o róznych produktach są identyczne,jak by skopiowane co do słowa,zdjecia niby kupującego te same,ba,nawet nik kupującego pod wszystkimi rodzajami kwiatów ten sam.Opinie jawnie pisane na zamówienie lub sprzedawca sam je pisze,ale żeby aż tak bezczelnie.Allegro już naprawde nad niczym nie panuje

M.
@Andrzej

Opinie są to same, bo dotyczą one konkretnego produktu, choćby i oferowało go wielu sprzedających w wielu aukcjach, a nie konkretnej oferty

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Allegro Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Grupa Allegro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Allegro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 257.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Allegro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 128, z czego 14 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Allegro Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grupa Allegro Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Allegro Sp. z o.o.