Opinie o allegro.pl - Allegro w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Grupa Allegro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Allegro Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Allegro Sp. z o.o. w Poznań

XD

Dziękujemy Pracodawcy, że bez konsultacji z nami rozdaje sobie wgląd do NASZYCH DANYCH :) Dziękujemy, że nie konsultujecie z nami tak wrażliwych i delikatnych spraw ze względów bezpieczeństwa. Dziękujemy, że nie dbacie o nasze bezpieczeństwo tworząc kolejne procedury, które są o kant d rozbić, czujemy się bardzo bezpiecznie. Dziękujemy, że nie słuchacie nas totalnie a to MY tworzymy tę firmę, to my codziennie zmagamy się z emocjami klientów, którzy są zdenerwowani waszymi irracjonalnymi procedurami. DZIĘKUJEMY, ŻE DAJECIE NAM WAŻNE INFORMACJE BEZ KONSULTACJI Z DNIA NA DZIEŃ. Dziękujemy, że nasze obawy zamiatacie pod dywan i je spłycacie. Wiecie, dlaczego nie ma incydentów bezpieczeństwa którymi tak się szczycicie? PONIEWAŻ JE OLEWACIE I UDAJECIE, ŻE ICH NIE MA. A SĄ, BARDZO POWAŻNE. Ta firma z dnia na dzień staje się co raz większym żartem. Chyba nie muszę dodawać, że bardzo nieśmiesznym?

cyrkowiec
@XD

Nie zapomnijmy podziękować za to, że w sytuacji, gdy zgłaszamy nasze niezadowolenie, zostajemy bez odpowiedzi, a osoby przełożone ukrywają swoje statusy w aplikacji. Po co? Żeby przesunąć odpowiedź do dnia, w którymś jakaś zmiana ma wejść w życie, a wówczas odpowiedzieć, że skoro to już istnieje, to nie można tego zmienić? Twarda ręka w pracy nikomu nie wyszła na dobre, więc poczekajmy aż polecą zbiorowe zwolnienia, buziaczki dla firmy :*

Firma, dla której wskaźniki liczą się bardziej jak bezpieczeństwo i komfort pracowników. Wszelkie decyzje podejmowane są nagle, bez wcześniejszej konsultacji z osobami, których zmiany będą dotyczyły. Nie polecam.

ccc
@:)

dodatkowe tworzenie procedur bezpieczeństwa które...nie działają, jak cała firma. Lecą na kase klientów zamiast zająć się bezpieczeństwem osób które tę firmę tworzą. Bez nas byli by nikim bo to MY odwalamy czarną robote i to MY jesteśmy pod ostrzalem wkurzonych klientów.

XYZZ
@:)

Procedury bezpieczeństwa pracowników nie istnieją. Pomimo pikiety, zostają ogłoszone zmiany, które działają na niekorzyść pracownika i spada przez to jakość pracy i chęć w uczestniczenia w strukturach firmy. Mam nadzieje, że będzie chęć oporu przed takimi zmianami.

DavidA

@Pracodawca Okazuje się, że po kilku miesiącach działalności Związek Zawodowy Pracowników Allegro nie może pochwalić się dobrymi relacjami z pracodawcą. Dlatego organizuje pikietę. Ta odbędzie się we wtorek o 16.15 przed siedzibą spółki w kompleksie Nowy Rynek. - W odpowiedzi na ignorowanie, zastraszanie i aktywne utrudnianie działalności związkowej przez Allegro.pl, postanowiliśmy przejąć inicjatywę i udowodnić, że nie da się powstrzymać naszych wysiłków na rzecz poprawy stosunków pracy! Allegro od miesięcy podejmuje próby wyciszenia Związku - tłumaczą związkowcy. - Od początku istnienia Związku pracodawca zamiast współpracy wolał nasyłanie na nas prawników. My wybieramy drogę konsekwentnego i głośnego podkreślania naszej obecności oraz mocy naszych postulatów - i nie zapominamy przy tym o odrobinie humoru. Towarzyszą nam bębny i samba! Jesteśmy jak one: głośni, prężni, nie do zatrzymania. Stanowczo domagamy się tego, aby pracodawca zaczął współpracować ze Związkiem Zawodowym. Na sukces Allegro codziennie pracuje kilka tysięcy pracowników firmy - godnie ich dzisiaj reprezentujemy i wyrażamy stanowczy sprzeciw wobec tego, jak obecnie zarząd firmy podchodzi do spraw pracowniczych. Wtorkowa demonstracja to dopiero początek walki o zmiany w firmie. Jesteśmy solidarni, znamy nasze prawa i nie damy się uciszyć. Równocześnie związkowcy poinformowali, że idą do sądu. W jakiej sprawie? - Wspominaliśmy niedawno o obowiązku złożenia do Allegro sprawozdania z liczebności. Dokonaliśmy takiego sprawozdania dwukrotnie - tak, jak wymaga od nas prawo. Pracodawca może próbować podważyć liczebność ZZ. Wówczas pracownicy zobowiązani są iść do sądu - celem formalnego ustalenia, że związek faktycznie liczy tylu członków, ilu deklaruje. Taka procedura może wywoływać lęk i niepewność komisji. Dlatego chętnie korzystają z niej firmy zwalczające związki zawodowe. Do takich firm należy Allegro. Co się wydarzyło? Allegro dwukrotnie podważyło naszą liczebność - relacjonują. Wymieniają też szereg innych działań, jakie zdaniem związkowców ma podejmować pracodawca: • podważanie samego istnienia ZZ i jego legitymizacji, • odmawianie Związkowi prawa do korzystania ze służbowych kanałów kontaktu i gwarantowanego ustawą dostępu do pomieszczeń i tablic informacyjnych w miejscu pracy, • odmawianie dialogu oraz zastępowanie go seriami pism prawniczych przygotowywanych przez kancelarie specjalizujące się w union bustingu, • odmawianie spotkań i jednoznacznego wskazania osób odpowiedzialnych za rozmowy z ZZ - zamiast tego, widzimy pełne bezradności "przerzucanie się" odpowiedzialnością, • warunkowanie podjęcia rozmów podpisaniem przez Związek umowy NDA z karą pieniężną 100k, • wzywanie do usuwania postów na Facebooku, • unikanie lub udzielanie nieprawdziwych odpowiedzi na pytania dotyczące Związku podczas firmowych spotkań i w wewnętrznych kanałach komunikacji, • cenzurowanie wypowiedzi na temat Związku na firmowym Slacku, • podważanie prawa reprezentantki Związku do występowania w jego imieniu, • stosowanie ustnych i pisemnych reprymend wobec reprezentantki Związku oraz nieuzasadnione posądzanie jej o niewywiązywanie się z obowiązków pracowniczych, • odmawianie reprezentantce Związku tzw. godzin związkowych, • przekraczanie wyznaczonego ustawą czasu na przekazanie ZZ informacji niezbędnych do prowadzenia działalności, • utrudnianie Związkowi przekazywania fizycznych kopii dokumentów, • niekonsultowanie ze Związkiem Regulaminu ZFŚS, • brak jakichkolwiek kroków mających na celu realizację postulatów Związku. Do zarządu - inżynierowie maja być wynagradzani w technologii najlepiej! Nie możemy zarabiać mniej niż inne stanowiska w technologii. Rządamy prześwietlenia wszystkich stanowisk gdzie mamy wiele przebranzowionych osób z poza IT.

@DavidA

Czy to jest związek zawodowy inżynierów czy ogólny?

Cccc

Nie jest to takie oczywiste, bo ten ostatni postulat o wynagradzaniu inżynierów (w dopisku a nie wynagradzaniu nie inżynierów) tak trochę kolesiowsko brzmi. Związek w założeniu reprezentuje interesy wszystkich pracowników, a tu wychodzi na to że niektórzy mają w wyniku działania związku dostać po t....

Kurop
@Cccc

Chodziło o dział technologii gdzie się wyzyskuje inżynierów. Blokuje awanse. Ocenia wedle rygorystycznych ecxeli, promuje się darmozjadow, kolesiostwo, przebranzowionych niekompetentnych ludzi. Wszelki nadmiarowy management zarabiający nieproporcjonalnie więcej niż ekspert z 15 letnim doświadczeniem - chodzi o to. W innych działach podobnie musi być.

@Kurop

Wg tabelek chyba tam wszędzie się ocenia, wyznacza niemożliwe do uzyskania w ramach 8 godzinnego dnia pracy widełki, wyścig szczurów gdzie nie ma zwycięzców, chyba że mowa o wierchuszce. Ale może się mylę

Paluch
@Cccc

To prawda. Dodatkowo, skrupulatnie oceniany jest tylko podwładny. Ocena pracy przełożonego to zaledwie kilka zamkniętych pytań, na które nie ma negatywnej odpowiedzi. Rolą przełożonego jest uświadomić podwładnego, że nie dołożył należytej staranności i wymusić na nim brania jeszcze większej odpowiedzialności.

Trener

It turns out that after several months of activity, the Allegro Workers Union cannot boast of good relations with the employer. That's why it is organizing a picket. This one will take place on Tuesday at 4:15 pm in front of the company's headquarters in the New Market complex. - In response to Allegro.co.uk's ignoring, intimidation and active obstruction of union activities, we have decided to take the initiative and prove that our efforts to improve labor relations cannot be stopped! Allegro has been making attempts to silence the union for months," the unionists explain. - Since the beginning of the union, the employer has preferred to send lawyers at us instead of cooperation. We choose the path of consistently and loudly emphasizing our presence and the power of our demands - and we don't forget a bit of humor in the process. We are accompanied by drums and samba! We are like them: loud, resilient, unstoppable. We firmly demand that the employer start working with the union. Several thousand of the company's employees work every day for Allegro's success - today we represent them with dignity and express our firm opposition to how the company's management is currently approaching labor issues. Tuesday's demonstration is just the beginning of the fight for change at the company. We stand in solidarity, we know our rights and we will not be silenced. At the same time, the trade unionists announced that they are going to court. On what issue? - We recently mentioned the obligation to submit a count report to Allegro. We have made such a report twice - as the law requires us to do. The employer can try to challenge the ZZ count. Then the employees are obliged to go to court - to formally establish that the union actually has as many members as it declares. Such a procedure can create fear and uncertainty for the committee. That's why anti-union companies are eager to use it. Such companies include Allegro. What happened. Allegro has twice undermined our numbers - they report. They also list a number of other actions the unions believe the employer is supposed to take: - undermining the very existence of the ZZ and its legitimacy, - denying the union the right to use official channels of contact and access to premises and bulletin boards in the workplace, guaranteed by law, - refusing dialogue and replacing it with a series of legal letters prepared by law firms specializing in union busting, - refusing to meet and unequivocally identify those responsible for talks with the ZZ - instead, we see helpless "flipping" of responsibility, - conditioning the talks on the union signing an NDA agreement with a 100k fine, - calling for the deletion of Facebook posts, - avoiding or giving false answers to questions about the union at company meetings and in internal communication channels, - censoring statements about the Union on the company's Slack, - undermining the Union's representative's right to speak on its behalf, An engineer cannot earn less than a rebranded person in technology e.g. in the product department

Product Manager

Pierwszy etap to kontakt telefoniczny i umówienie terminu spotkania online na Zoomie. Pierwszy etap to spotkanie techniczne z PMami. Po pierwszym etapie telefon z feedbackiem, zebraniem informacji o wymaganiach finansowych oraz zaproszeniem na drugi etap czyli spotkanie z leaderami oraz HR. Dzień po drugim spotkaniu telefon z feedbackiem oraz ofertą.

1 etap: życiowe case studies sprawdzające wiedzę i umiejętności 2 etap: trochę case studies ale głównie rozmowa o doświadczeniu itp.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Oszukiwanyprzezallegro

Jak wygląda praca np. na zleceniu? Jak trzymasz z kordynatorem to dodatkowe obowiązki cię nie dotyczą, siedzisz sobie i ładnie odpisujesz na maile podczas gdy inni za ta sama stawkę trudzą się telefonami, czatami, mailami, socialami oczywiście każdy za taka sama stawkę. Koordynator doskonale wie co robi i kto ma pracować na danych kanałach kontaktu a kto nie :) o to cała sprawiedliwość :)

Dramat

Chyba nigdy nie pracowalo się w tak tragicznej atmosferze jak obecnie w allegro. Góra i kierownicy popełniają błąd za błędem w zarządzaniu ludźmi a pracownicy masowo szukają pracy w nadziei że uda im się jak najszybciej odejść.

fajnykeczup
@Dramat

Nie tylko ludzmi. Spychanie pracy, ciagla zmiana priorytetow chyba po to, zeby znowu namieszac pod koniec roku i mowic ludziom ze ta premia to niby za co? Juz dwa razy tak bylo, a wy sie ludzicie ze w tym roku sie zmieni. Powodzenia. #dobrzejuzbycdaleko

Stas

Czy ktoś dostał feedback po rozmowie na Staż?

Dorota
@Stas

jeszcze nikt nie odpowiedział ale za to może ktoś napisze jak w tym roku taka rozmowa przebiega? widziałam jeden opis na forum tyle, że sprzed dwóch lat. o co więc mogą teraz spytać? jak się przygotować?

Klaudka

uciekać ze stażu? a co na nim takiego się dzieje? one chyba nie są tak zobowiązujące jak normalna praca? i ogólnie to chyba można wybrać specjalizację? jeśli tak to którą polecacie i czemu?

K.

No cóż, Allegro wzięło do serca słowa premiera o (usunięte przez administratora)", tak właśnie jest na UZ w tym cudownym Allegro :) dodatkowo co raz więcej obowiązków, co raz większa presja. I jeszcze ta pożal się boże premia, za wydajność której i tak nie dostaniesz, bo lidereczki ostatniego dnia walną Ci nieakcepta w monitoringu abyś przypadkiem nie dostał więcej kasy :) Szkolenia robione na odwal, każdy przekazuje co innego. Ucinanie godzin to też żart, któregoś miesiąca moja wypłata wynosiła zawrotne 750zł XD Nie warto tracić nerwów. Im dłużej tu jestem tym częściej łapie się na myśleniu o sam.... no sami dokończcie.

Niewolnikallegro
@K.

Jeszcze wiecznie wywalający się system i lecąca przez to wydajność XDDD że niby nasza wina (usunięte przez administratora)

Xdd

na uz nie ma czegos takiego jak okres wypowiedzenia, mozesz zrezygnowac z dnia na dzien :)

Xd
@Xdd

Normalnie nie ma, chyba, że w umowie jest zapis o okresie wypowiedzenia, wtedy jak najbardziej obowiązuje, a rozwiązanie za porozumieniem stron jest uzależnione od decyzji zleceniodawcy :)

AK
@K.

Potwierdzam. Informacje o godzinach dostaje się z dnia na dzień, a trzeba się o to prosić. Na uz pracownicy traktowani są gorzej niż (dokończ sobie). Niedługo to będzie sklejka studentów chcących sobie dorobić.

KYS

Gdyby naprawiali tak szybko system jak dają sobie prezesi premie by było super. Ale to my musimy się tłumaczyć z niższych wyników. Dobrze, że już mnie tam nie ma. A podejrzewam, że jest tam jeszcze gorzej.

Allegro powinno zacząć dawać w swoim sklepie książki "jak wykorzystywać pracownika za najniższą krajową". UZ nie pozdrawia. PS. sorry dla wszystkich sprzedających i kupujących. To nie nasza zła wola, musimy robić zgodnie z wewnętrznymi procedurami bo inaczej nas wywalą

Fransua Petrikuczi

Nie polecam. Team leadzi są wybierani z łapanki i to z odpadów, bo nikt nie chce tego robić. Potem twoim przełożonym okazuje się ktoś, kto nie ma żadnych predyspozycji, ani umiejętności do sprawowania tego stanowiska, co prowadzi do sytuacji typu: mówienie każdemu innych wymagań i tego jak liczą się statystyki do ocen (co ma wpływ na bonus); brak regularnych spotkań, więc o tym jak liczą się statystyki do oceny dowiesz się po fakcie, równolegle do informacji o bonusach; rozpowiada w zespole co team leadowi powiesz na tych nielicznych spotkaniach, do których już dojdzie. Śmiem twierdzić, że zespoły by funkcjonowały nawet lepiej, gdyby team leadów wcale nie było, a ich pensje rozdać pracownikom. Poza tym praca niewdzięczna. Za robienie po 12h nie dostaniesz nic poza słownym podziękowaniem. Grafiki są robione według widzimisię osoby odpowiedzialnej, która może na przykład ułożyć ci grafik tak, że w ciągu 11 dni spędzisz 10 w pracy. Pensja, przy uwzględnieniu charakteru pracy jest śmieszna, bonusy i podwyżki też, no ale skądś trzeba wziąć na te kilkanaście milionów dla prezesa. Na sam koniec, te wszystkie opinie o tym jak to allegro się kreuje na startupową korporację, a w tym samym czasie zarządzana jest w stylu wąsatych kierowników z Janusz-Polu są prawdziwe. Jeśli dla kogoś jest już za późno i już tu pracuje to niech się zapiszę do związku zawodowego, bo inaczej nic się nie zmieni i dalej przełożeni będą nam pluć w twarz, jak do tej pory.

xxx

UZ, z dnia na dzień jest coraz gorzej. Najniższa krajowa, cięcia godzin, grafik ustalany na podstawie widzimisię osób je robiących - preferencje zleceniobiorców nie są brane pod uwagę, losowe dni pracujące tam, gdzie ktoś zaznaczył, że chce/musi mieć wolne - nic nie dają tłumaczenia, że jest to umowa zlecenie, że kogoś nie będzie wtedy w domu - wszystko spławiane jest zdaniem "na wymianę" - trzeba samodzielnie szukać sobie zastępstwa na dzień, który miał być wolny. Regularne nadgodziny na zleceniu bez zgody - infolinię, czaty oraz media społecznościowe należy obsługiwać do końca zmiany. Jeżeli coś wpadnie nawet na 2 minuty przed końcem, rozłączenie się/przekazanie do kogoś innego grozi zwolnieniem - rozmowa z klientem może trwać ponad godzinę od zakończenia pracy, nikogo to nie interesuje, firma nie zna pojęcia work/life balance. Ciągłe zmiany, obsługa dodatkowych spraw, szkolenia słabe, robione na szybkości, albo w ogóle - w tym momencie chcę najmocniej przeprosić i Kupujących, i Sprzedających za, za przeproszeniem, (usunięte przez administratora) obsługę - często nie mam bladego pojęcia, co robię, czy robię to dobrze, odpowiedzi są oparte na podstawie odpowiedzi innych osób, które często wiedzą tyle, co i ja.

Bysia

Obecnie, jest to najgorszy pracodawca. Nie warto nawet dla wpisu do CV. Pieniądze jedne z najsłabszych na rynku ludzie w moim dziale fałszywi zero pomocy, czekają aż się Tobie noga powinie. Przełożeni z przypadku, ludzie bez pomysłu i wyobraźni. Każda inicjatywa zderza się z jednym argumentem, brak budżetu. Zaledwie garstka ludzi ciężko pracuje w poszczególnych działach, reszta stanowisk stworzona dla kolesi i koleżanek. Gdy jedni nie wiedzą co mają zrobić z nadmiarem obowiązków, to inni co pół godziny wychodzą na papierosa, bądź stoją w kolejce przez godzinę po kanapkę. Spychologia, jeden Ticket potrafi przez miesiąc krążyć po wszystkich działach i wrócić bez odpowiedzi. Narzędzia to jakiś żart, albo się wieszają albo w ogóle nie działają. Nie ma dnia żeby coś się nie wysypało. Parę lat temu to była naprawdę fajna firma, jedynie socjal typu punkty benefit czy gruszka albo bony na gwiazdkę ratują te miejsce pracy. Obecnie miejsce jedynie dla dinozaurów, bo co oni zrobią jak paręnaście lat poświęcili dla firmy, muszą siedzieć cicho.

Drapieżnica
@Bysia

Dodam, że są działy w których presja jest ogromna a jak czegoś ci się nie uda to masz rozmowę dyscyplinująca. Wszystko to za tragiczne stawki. Ktos jeszcze nie zauważył że rynek dawno odjechał, a ludzie odchodzą więc motywuje sie do odejścia kolejnych

Allegro Gankster

Allegro i uokik muszą mieć wspólne interesy, bo to nie możliwe że ta firma działa bez żadnych problemów. Okradli sprzedawców ze zdjęć i opisów wbrew prawu polskiemu. Narzucają chore prowizje. Łamią regulaminy i kiedy jest na nich nagonka i artykuł że zapłacą miliony kar, nie płacą nic. Czy ktoś, kiedyś się weźmie za tych legalnych gangsterów?

Biednypracownik

Na zleceniu od lipca minimalna stawka 23,50 zł i ani grosza więcej a pracy bardzo dużo i ciagle nowe obowiązki Największa platforma e-commerce ha ha ha Ludzie w końcu się obudzili i zaczynaja odchodzić

Praca - allegro one kurier - przełożeni są ślepi, albo udają / nie chcą widzieć (dobrze im to wychodzi, a nawet bardzo dobrze). Przełożeni obiecują gruszki na wierzbie, to, że zobaczysz świat w barwie sino-koperkowego-różu. Tam tylko pięknie mówią, wycisną cię jak cytrynę i to podwójnie, nic nie dostaniesz. Ścieżka kariery zamknięta dla tych, którzy im nie pasują, będziesz pracował na tym samym stanowisku, oczywiście z perspektywą awansu, ale tylko uprzywilejowani będą awansowani. Tragedia.

H

Nic nie przebije teamleaderki T. Która dzwoni na infolinie, aby zadowolic swoja nową chora szefową i zawyzyc wyniki. Nie wspominając juz o ciągłych obiecankach cacankach

Kobieta
@H

w jakim celu dzwoni, opiszesz o co chodzi, żeby było wiadomo? do tego te wspomniane obietnice czego konkretnie dotyczą? ktoś o coś już sie upominał w ostatnim czasie?

Tadazon

Stanowczo odradzam. Ta firma to po prostu (usunięte przez administratora) Otworzyłem firmę aby dostać 30 tysięcy zniżki na sprzedaż. Podczas rejestracji popełniłem pomyłkę gdyż kliknąłem konto zwykłe zamiast konto firma. Próbowałem przekształcić na konto firma, lecz nie było takiej możliwości gdyż na konto firma można przekształcić tylko w przypadku JDG, natomiast nie ma takiej możliwości w przypadku Sp z o.o.. Po telefonicznym skontaktowaniu się z allegro powiedziano mi że najlepszym wyjściem będzie zamknięcie tego konta , gdyż i tak nie ma możliwości jego aktywacji, i założenie nowego. Gdy otworzyłem nowe konto nie przyznano mi zniżki gdyż allegro stwierdziło że to konto jest powiązane z innym, a tylko na pierwsze konto istnieje możliwość otrzymania zniżki... A tamtego konta nie dało się fizycznie aktywować. Mimo odwołania nie przyznano mi zniżki. Dla mnie jest to bezczelność allegro po prostu w tej sytuacji. Nie polecam, Ci ludzie są tam po prostu bezczelni.

DS

Jak wygląda w Allegro praca typu data science/machine learning? Projekty ciekawe? Zarobki dobre?

Dritz

Pracuję w Allegro już ponad 7 lat. Z roku na rok jest coraz gorzej. W tym Q4: - Ograniczyli awanse, - Zatrudnienia - ograniczyli pakiety szkoleń - Dzisiaj 2 listopada poinformowano nas nawet o zmianach w preferencyjnym wykupie sprzętu... Wcześniej po około 3 latach użytkowania można było wykupić sprzęt za 10-15% jego wartości... nagle zakomunikowali, że z dnia na dzień następują zmiany na niekorzyść pracowników. Generalnie robi się z tego korpo jak z legend... ale nie tych allegrowych ale memów o januszexach oszczędzających na pracowniku. Jako aktualny pracowni, jeszcze 2-3 lata temu z chęcią bym polecił... Dziś STANOWCZO odradzam. Robi się mało przyjaźnie.

Agent000
@Dritz

Jakie są zarobki w dziale obsługi dla kupujących

Xxx
@Agent000

Odpowiem z autopsji - bardzo niskie, ja byłam wręcz zaskoczona jak bardzo niskie...

Franc

Niestety ale to prawda

slawomirsobczak240@gmail.com

Czy mogła by Pani swoją odpowiedź rozwinąć , swoją myśl Ja z Panią kilkanaście razy pisałem na czatach Agent555

X
@Dritz

Ograniczyli awanse? Co niektórych awansują... np kierownika z Wrocławia, który objął również inny oddział. Ciekawe kiedy się na nim poznają.

Dorota
@X

W sensie, że na czym tak właściwie mieliby się poznać? Dla kogoś z zewnątrz to trochę jak z kontekstu wyrwane to pytam. Pzt., z ciekawości to wiadomo jakie warunki zatrudnienia ma taki kiero? Zakres obowiązków i stawi mam na myśli

Xxx
@Dorota

Ano na tym, jakiego rodzaju to jest człowiek. Nie wystarczy byc tylko pracownikiem w firmie x. Do wszystkiego należy podchodzić z rozsądkiem i wykazać o się odrobiną człowieczeństwa. Jednym słowem, firma zatrudnia na stanowiskach kiero ludzi, których nie interesuje nic poza swoim własnym nosem. Po trupach do celu, jak to się mówi. Ale upadek będzie bolesny.

Zosia

HR na rekrutacji obiecuje rozwój, a firma możliwości. W praktyce chodzi o to żeby jak najdłużej wykorzystać kandydata zanim się nie skapnie że to bujda.

Amorq
@Zosia

prawda, a rozwoj to jest kilka szkolen dla devow jakosci tutoriala na (usunięte przez administratora) reszta jest dla managerow i pmow o zarzadzaniu ludzmi w excelu i wmawianiu im ze jest fajnie

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Allegro Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Grupa Allegro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Allegro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 257.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Allegro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 128, z czego 14 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Allegro Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grupa Allegro Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Allegro Sp. z o.o.