Opinie o allegro.pl - Allegro w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Grupa Allegro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Allegro Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Allegro Sp. z o.o. w Poznań

dobrzetotubylo2021

Ścierwo a nie praca. Tak - mowa o nawiększej platformie e commerce w Polsce hahahaha z czym do ludzi, typowe polskie janusze :) :) :)

Poz

Beznadziejny proces rekrutacji.

:>

Pracowałam przez pół roku w CEXie na stanowisku Partner Support Specialist i przysięgam, w żadnej innej pracy przez te pół roku nie byłam tak wyczerpana. Od początku: potrzebowałam zmiany, allegro skusiło mnie możliwościami rozwoju i faktem, że jednak duża polska korporacja jest miejscem, gdzie jednak patrzy się szefom na ręce i wszelkie prawa pracownicze są respektowane. Zapowiedziano mi 3miesięczne szkolenie (!!!) które juz samo w sobie było pierwszym red flagiem: bo na jakie stanowisko jest potrzebne aż TYLE czasu na szkolenie? Szkolenie samo w sobie, bo od tego zacznijmy, przeprowadzone było... źle. Bardzo źle. Nierównomierny podział szkoleń w tej firmie to jedna z największych zakał pracy tam. Tydzień szkolenia tzn. skillowego i od razu na sprawy na wszystkie kanały kontaktu, nie ma czasu na dłuższe szkolenie bo dalej dalej, już trzeba (usunięte przez administratora) A tymczasem kolejny tydzień pełen jest bezsensownych szkoleń "miękkich" których ja osobiście nie potrzebowałam, ale musiałam je przejść. Prowadzily je osoby, które Allegro zatrudniło tylko i wyłącznie po to, aby mówiły innym pracownikom jak być miłym dla innych i który uśmiech jest szczery. Naprawdę, nie żartuję. Mam wrażenie, ze w Allegro pracuje MNÓSTWO osób, których jedynym obowiązkiem jest mówienie przemęczonym pracownikom jak ważne jest work-life balance (:DDD) lub przeklikanie tabelki w excelu raz na godzinę, kiedy to osoby zarabiajace 3 razy mniej są przeciązone pracą i nie mają czasu podrapać się po nosie. Druga i chyba najgorsza sprawa to ogromny zapierdziel i ogrom wiedzy, który trzeba sobie przyspoić. Nie jest się w stanie tego ogarnąć. Kilka tzn skilli, mnóstwo zagadnień a niektóre dodatkowo zmieniają się z dnia na dzień... można oszaleć. Ja się dziwię, jak osoby pracujące x lat to wytrzymują, tym bardziej, że często jest to wiedza BARDZO specjalistyczna, granicząca z prawoznastwem, a pożadnego przygotowania do tego nie ma no bo znowu, szkoda czasu :DD Ciągła kontrola tzn shiftów i parcie na jak najszybsze odbieranie spraw to kolejny minus. Swoją drogą to dział nie powinien nazywać się CEX tylko Exclusive Call Center, bo tak się dosłownie czułam. Partnerzy szalenie niemili, mnóstwo gróźb z którymi allegro nic nie robiło. W przypadku bałaganu z reweryfikacją dział wystawił konsultantów na pierwszy ogień i musieliśmy sobie z tym ogniem jakoś poradzić, w moim przypadku - kosztem zdrowia psychicznego. Najniższe stanowisko w firmie, najmniejsza wypłata a ogarnialiśmy wiedzę za 10 chłopa. Partner i Customer Support Specialiści w Allegro to dosłownie osoby od czarnej roboty, przemęczone wiecznym zapierdolem i naciskiem na "produktywność". Jak przez tydzień nie wyrabiasz normy, to góra uznaje, że coś jest nie tak i uruchamia program, który ma cię "ustawić do pionu". Straszne, okropne mam wspomnienia z pracy tam, podziwiam osoby, które tam zostały za 4500 brutto miesięcznie. O, jeszcze bym zapomniała: co jakiś czas organizowane Q&A dzialowe, gdzie góra stanowczo unikała odpowiedzi na pytania i zażalenia, jedynie rysując sobie nawzajem laurki poprzez "wyniki i tabelki" jak to zwykło bywać w korpo. Pomysły urlopu menstruacyjnego dosłownie wyśmiano na jednym z takich spotkań. Jedyny plus to zespół, wspaniałe osoby, które zasługują na więcej za tą robote, którą ogarniają i system benefitów. Ale żadne benefity nie zmusiłyby mnie do zostania dłużej w tym kołchozie. Unikajcie, bo się zajedziecie na śmierć.

Tak
@:>

Oj jak ja się pod tym podpisuję... Niestety... Choć ujełaś to bardzo dyplomatycznie, ja rano budziłam się i na przemian ryczalam i przeklinalam, że czeka mnie dzień pracy tam. A nigdy tak nie miałam, lubiłam i lubię pracować, zmęczyć się psychicznie itd. Też miałam świetnych ludzi w dziale, bardzo wspierających... chyba wspólne nieszczęście łączy i jednoczy.

:>

Tak, działy supportowe mieszczą się tylko w Poznaniu

@:>

Pracownicy którzy pracują w dziale obsługi,klienta czy też mają dużo pracy, pisanie z użytkownikami na czatach, wykonanie połączeń telefonicznych gdy użytkownik zamówi kontakt telefoniczny . Jakie jest wynagrodzenie miesięczne, po ile godzin muszą pracować dziennie

Dorota
@222345

dodatkowo w jaki sposób ich praca jest wyceniana? czy jest jakaś liczba klientów, którą należy obsłużyć aby wbić się w potencjalne normy? zastanawia mnie to w kontekście trudniejszych sytuacji do obsługi. kto weryfikuje te wyniki w praktyce?

@Dorota

ustalany jest minimum spraw które nalezy obsłużyć i według tego jest oceniane. dodatkowo za wyniku przyznawana jest premia kwartalna, ale czasami bywa ciężko. przykładowo: kiedy macie godzinnego calla albo dwa czaty kilkugodzinne, w miedzyczasie wymaga się robienia spraw mailowych. system mailowy jest szalenie nieintuicyjny, przerzucanie spraw pomiędzy działami potrafi trwać kilka miesięcy, a wszyscy i tak wymagają od WAS żebyście ostatecznie wymyslili rozwiązanie c: wyniki kumulowane i oceniane są przez jakże wspaniały dział jakości, który z jakiegoś powodu zajmuje całe piętro i jest tam od zawalenia osób, które od LAT nie mają nic wspólnego z obsługą spraw, a i tak prowadzą z tego szkolenia XDDDD wynagrodzenie miesięcznie? ZALEŻY XD swojego czasu były ostre wojny na slacku w sprawie jawności płac, ale allegro stanowczo tego unika pomimo protestów pracowników. płace w dziale obsługi są przeróżne, zalezą od wielu czynników, ale niejednokrotnie jest tak, że nowym osobom proponuje się więcej, niż zarabiają starzy pracownicy. ja osobiście miałam niewiele ponad 3000 netto. opcję podwyżki inflacyjnej, oczywiście, wyśmiano.

Tak
@:>

Dodam, że u mnie najlepsze było, kiedy ktoś ze znajomych słyszał, że pracuję w allegro i np. widział że ze mnie strzępek nerwów, to często w ramach pocieszenia czy wsparcia mówił - ale na pewno porządnie płacą. ????????????????

Staz

Czy ktoś jeszcze nie dostał informacji na temat kolejnego etapu stażu? Czy ktoś zna widełki na staż w tym roku? Czego się spodziewać na rozmowie po testach?

Staz
@Staz

Rozmowy już się odbywają i trwają do końca tego tygodnia.

Product Manager

Pierwszy etap to kontakt telefoniczny i umówienie terminu spotkania online na Zoomie. Pierwszy etap to spotkanie techniczne z PMami. Po pierwszym etapie telefon z feedbackiem, zebraniem informacji o wymaganiach finansowych oraz zaproszeniem na drugi etap czyli spotkanie z leaderami oraz HR. Dzień po drugim spotkaniu telefon z feedbackiem oraz ofertą.

1 etap: życiowe case studies sprawdzające wiedzę i umiejętności 2 etap: trochę case studies ale głównie rozmowa o doświadczeniu itp.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
ZbigBB

Dzień dobry. Otrzymałem e-mail, takiej treści Cieszymy się, że sprzedajesz na Allegro/ Allegro Lokalnie i korzystasz z Monet. Pamiętaj, że może się to wiązać z opłatami. Choć obecnie korzystanie z Monet jest darmowe, do listopada 2020 naliczaliśmy opłaty za ich wymianę. Na swoim koncie masz nieopłacone saldo, na które składają się bieżące opłaty oraz naliczone przed 2017 r. Poniżej sprawdzisz łączną kwotę do zapłaty. Twoja kwota do zapłaty – stan na 1 maja: - 7,37 zł. Tyle treść e-maila. Teraz pytanie. Skąd wynika naliczenie tej kwoty ? Zgodzę się z tym, że jest niewielka ,ale chciałbym rozumieć proces jej powstania. Chyba, że otrzymany e-mail jest spamem. Proszę o wyjaśnienie tej kwestii. Pozdrawiam Zbigniew z.borek@op.pl

Ela
@ZbigBB

Też dostałam. Dziś napisałam zapytanie o co chodzi bo nigdy nic nie sprzedawałam. A oni mi odpisali, że to z 2010 r. Więc odpisałam najpierw by to wyjaśnili a potem, że należności z tytułu płatności przedawniają się po 6 latach a u mnie minęło 13 lat. Myślę , że to jakieś (usunięte przez administratora) nie klikam, nie płacę. Może trzeba na policję zgłosić bo może to te (usunięte przez administratora) co konta czyszczą

proszę o zwrot nadpłat.

Proszę o zwrot moich nadpłat. W sumie ubyło mi z mojej kasy około 300 Nzł. jak płaciłem sam przelewem wszystko było OK po zmianach po zmianach ubyło mi z kasy dodatkowo 300zł..Aleksander Talarek aletal@o2.pl tel 504077138.

Atmosfera jest podła, po cichu i pod płaszczykiem haseł o rozwoju organizacji odbywają się de facto masowe zwolnienia. Tegoroczne premie dużo niższe niż choćby w zeszłym roku, wyjątek stanowią premie i programy motywacyjne zarządu... Odeszła szefowa HR, którą na szybko zastąpiono. Rotacja i niezadowolenie pracowników szybuje. A to tylko część obrazu tego, co się dzieje. #dobrzetubyć stało się tak ironicznym i cynicznym hasłem, jak tylko można to sobie wyobrazić.

Zenon
@Ania

Uzupełniając, rosnący ogrom pracy jest spychany na tych co zostali, bo góra w obawie przed wycięciem obiecuje dostarczanie wszystkiego wszystkim. Co jest nie dostarczone? Znaczy nie dowozisz.Gdy jednak coś jest dostarczone to poklepywania i pieniądze kończą się na górze.

tester

Czy w Allegro można pracować tylko na podstawie umowy o pracę, czy też na kontrakcie B2B? Na jednym z portali jest wystawiona oferta na testera oprogramowania w Warszaw, ale nie jest wspomniana forma zatrudnienia

@tester

W Allegro nie ma b2b tylko uop

Stazysta

Jaka stawka dla stazysty? Są widełki czy każdy ma tak samo?

Kasia - staż

Ktoś już dostał jakiś feedback po teście na staż?

Dorota
@Kasia - staż

cisza widzę się zrobiła, a po jakim czasie miał byc, jakie info zostało podane? do tego widziałam jak jeden kandydat pisał o błędach przy pytaniach z SQL. Też miałaś podobne? a jakieś inne jeszcze? sama rozmowa jak przy tym wyglądała?

Kandydat - STAŻ
@Dorota

Od 15.05 mają odbywać się rozmowy więc pierwsze odpowiedzi powinny już być. Jeśli chodzi o pytania z SQLa to może problem był tylko u mnie. Jest tu ktoś kto przebrnął przez wszystkie pytania bez problemu?

AQ
@Kasia - staż

U mnie też cisza. Co ciekawe, po zakończonym teście podano informację, że wynik otrzymam PO 15.05.. Więc może nie poszło mi i od razu komunikat dopasował się do odpowiedzi.

@Kasia - staż

U mnie nadal cisza. Ale moja aplikacja na smartr nadal widnieje, więc chyba jest nadzieja? :)

asd

Aplikowałam na Junior Data Analyst. Rozwiązałam 4/6 zadań z SQL. Co do angielskiego to myślę, że bardzo słabo mi poszło. A Ty?

@asd

Też Data Analyst, ale zrobiłam tylko 3 z 6 zadań z SQLa. Angielski raczej dość dobrze. To, że udało mi się tylko połowę z tego SQLa zrobić raczej mnie eliminuje. Szkoda, że nie dostaniemy poprawnych odpowiedzi, wydawało mi się, że wpisywałam poprawne, a zwracało błędy :/

@Kasia

Zadania nie były super łatwe (tak mi się wydaje), więc 3/6 może się okazać całkiem dobrym wynikiem :)

@asd

Zobaczymy, myślę, że będą to też jednak zestawiać z tym co mamy w CV, bo ciężko ocenić wiedzę po 6 zadaniach. Daj tu znać jak Ci odpowiedzą ;)

Ja nie mam odpowiedzi. Raczej wątpię żeby wysłali w tym tygodniu. Pewnie od tego 15.05 zaczną wysyłać (co jest dziwne, bo podobno od 15.05 miały być już rozmowy) A ty z czego pisałeś/aś test? Spodziewasz się pozytywnej odpowiedzi?

Xxx
@Kasia

Pisałam z frontendu, „niestety” nie były one trudne i było ich tylko 10 abc. Wydaje mi się ze ciężko im będzie odsiać, bo przypuszczam, że większość uzyska bardzo dobre wyniki więc jestem ciekawa jak to będzie wyglądać :) jeśli spojrzą na CV to może będę mieć szanse, nie mam pojęcia właśnie przez to że test był prosty :(

mmm

Do mnie dzwonili już 12 maja, żeby umówić termin spotkania. Ale pewnie dzisiaj też jeszcze będą się kontaktować.

asd

Ja nic nie mam. Mam nadzieję, że będzie jakakolwiek informacja, chociażby negatywna.

dsasda
@asd

jeśli do 15.05 (dziś) nie otrzymał ktoś odp to znaczy że wkrótce dostaniecie odp zwrotną negatywną

Wiesz jak sytuacja wygląda w przypadku testu na Analityka danych?

xyz
@asd

Już 16.05 a dalej żadnej odpowiedzi, wydaje mi się to trochę nieprofesjonalne. Zastanawia mnie to, bo byłam pewna ze poszło mi dobrze na teście.

@xyz

A z czego pisałaś test? Niektóre podobno były łatwe więc pewnie wielu osobom poszło dobrze :/ Ja też nie mam wciąż odpowiedzi (Analityk danych)

agt

Ja pisałam UXa i też miałam taki komunikat. Jak dotad odp brak.

deff

też pisałem z ux i test zakrawał o poziom żenujący - błędy w pytaniach, pytania dziwnie skonstruowane (jakby ktoś je wrzucił z tłumacza ang na polski), angielski też - to nie był test poziomu tylko test sprawdzający wyjątki na poziomie X (jaki wybraliście) sam test zrobiłem z obu części w 20min? - był prosty i też jestem pewien, że dobrze go zrobiłem lecz odpowiedzi brak - nawet nie licze na to że będzie można sprawdzić złe odpowiedzi w teście.

zaqwsx
@deff

mam dokładnie te same odczucia co do testu - angielski wręcz śmieszny, test jak w gimnazjum, zamiast sprawdzać komunikatywność pytali o przecinki....

Może zrobili tak, że w pierwszej kolejności na rozmowy zaprosili tych którzy najlepiej wypadli na teście i w CV, a jak im nie pójdzie rozmowa to będą zapraszać kolejne osoby, które nie mają jeszcze odpowiedzi.

Niedoszły stażysta

Ja też ux i właśnie przyszła odmowa. Dajcie znać, jak Wam się udało i jak to dalej przebiega. Powodzenia!

Anon

Hej, czego spodziewać się na rozmowie technicznej z frontendu na staż? Teoria, zadania do wykonania? Ktoś już miał? Jakie zagadnienia się pojawiły?

alex
@Anon

kiedy dostałeś/aś wiadomość o przejściu do kolejnego etapu? Było to mailowo czy telefonicznie?

Anonymus
@Anon

Powielam pytanko tylko dla mobile dev? Ktoś już miał rozmowę?

Allegro - e-Xperience 2023

Hej mam kilka pytań co do rekrutacji na staż letni 2023. Właśnie dostałam zaproszenie do kolejnego etapu, czyli testu. Czy ktoś wie może do ilu osób allegro wysyła takie zaproszenia i ile miejsc przewidzieli na tegoroczną edycję programu? Chciałabym wstępnie ocenić swoje szanse, ponieważ biorę udział w kilku innych rekrutacjach. Dodatkowo interesują mnie widełki płacowe, nie widziałam nigdzie takiej informacji.

Elo
@Allegro - e-Xperience 2023

Wysyłają raczej do każdego kto wyślę, bo to pierwszy odsiew.

@Elo

Na jakiej podstawie to stwierdzasz? Większość firm jednak wysyła zaproszenie do testów tylko wybranym osobom. Dziwne żeby w tym przypadku było inaczej.

kandydatka
@Allegro - e-Xperience 2023

nie wysyłają do każdego. Niektórych moich znajomych odrzucili, więc już na testach robią odsiew

roszkox

Wszędzie cięcia budżetowe, zwalnianie ludzi na kontraktach, a czytamy teraz, że prezes w 4 miesiące pracy zarobił 12,7 miliona złotówek. Jak tam, moi przyjaciele w niedoli, cieszycie się ze swoich 300 zł brutto podwyżki i braku awansu bo "firma oszczędza"? Już wiemy, na kim oszczędza i kto na tym korzysta. Serdecznie polecam zrobić to, co uczyniłem ja - rzucić wypo.

bleh
@roszkox

dodaj duże rozpiętości zarobków na tych samych stanowiskach, w szczególności z niejawnymi wynagrodzeniami, i niejasne zasady nagradzania, przez co kompetencje a zarobki i stanowisko to często odrębne rzeczy.

Anka

Na jakie zarobki realnie można liczyć na stanowisku Key Account Manager? Warto zainteresować się tym stanowiskiem czy lepiej odpuścić Allegro?

Xxxx
@Anka

Skoro prezes za 4 miesiące pracy dostał prawie 13 ml. zł. to podejrzewam, że firma przyzwoicie płaci również swoim szeregowym pracownikom. ????

Darmozjad

A lubicie za darmo?

Kandydat - STAŻ

Połowa zadań z SQL niemożliwa do wykonania na platformie. Wpisywanie poprawnego rozwiązania daje błąd, nawet w różnych wersjach poprawnej odpowiedzi. Zastanawiam się czy tylko u mnie występował ten problem z pytaniami z SQLa. Czy podczas oceny testy są przeglądane i analizowane? Czy rekruterzy zwracają uwagę tylko na wynik? Dodatkowo platforma bardzo długo przetwarza odpowiedzi.

pytanie
@Kandydat - STAŻ

jak uwazasz? czy w organizacji jest inaczej?

Kggujv

Z dnia na dzień zrezygnowali z biura w Łodzi. Jednocześnie kilka dni wcześniej wprowadzono hybrydowy model pracy. Tym samym z pracownika zdalnego stałem się pracownikiem biura w Warszawie. HR Bussines Partner oczywiście nie widzi problemu bo to tylko godzina jazdy pociągiem, niestety godzinnego pociągu nie ma a dojazdy są bardzo uciążliwe. Firma dąży do tego aby pracownicy z Łodzi sami się zwolnili i podejmują w rym celu różne kroki.

ADOBRACENA
@Kggujv

Preparat A-CARDIN sam używałem i stąd moje zdziwienie , że jeszcze tylu sprzedawców, ponad 50, sprzedaje to świństwo na Allegro. Co najbardziej mnie zdziwiło, że prawie wszystkich poleca od 96 do 100% klientów, gdy tymczasem wszystkie opinie dotyczące tego suplementu są całkowicie negatywne. Pozytywnej opinii nie widziałem. Co tu jest grane? Czy Allegro pomaga okradać ludzi z pienędzy? ADOBRACENA

Chomikkorpo

Januszowska firma bez możliwości rozwoju. Chyba, że ma się znajomosci to i lepsze stanowisko wiadomo :) Płaca niska, pracy dużo :) Uciekać :)

ADOBRACENA
@Chomikkorpo

-----Ja o siebie się nie obawiam, mam 82 lata i niezłą emeryturę,ale z ciekawości chciałem zobaczyć praktycznie jak w tych warunkach można prowadzić handel jako firma czy w w ramach Dropschippingu.Mam niezłą wyobraźnię i myślę sobie co zrobi sprzedawca oferujący na Allegro towar za kilka milionów zł gdy nagle zostanie zablokowane konto sprzedaży. Jak myślicie jakie ma wyjście ; albo przekupi klienta, żeby zlikwidował złe oceny, a jeśli to nie pomoże przekupi kogoś innego. Dlatego twierdzę że ten sposób oceny może prowadzić do dokonywania przestępstw. Dlaczego tak myslę? Sam byłem świadkiem sytuacji kiedy sprzedający na moje zgłoszenie wad przysłanego towaru oddał mi pieniądze i zostawił towar żebym tylko poprawił wydaną ocenę. Czy to coś Wam nie mówi? Czy nie należy zreformować regulaminu tak by opinie były rzeczywiste, a nie naciągane, a wtedy zła opinia wyeliminuje chętnych do kupna od takiego gościa.Nie wierzę by kupujący życzył sobie czytać opinie , które są sztucznie naciągane.

trudy

---Oczywiście, że klient nie jest zorientowany kto zawinł, bo nie zna technologii współpracy, ale to nie znaczy,że winny jest sprzedawca. Klient nie ma możliwości ustalenia kto jest winny , ale tę możliwość ma Allegro. Proszę wobec tego napisać w czym ja zawinłem konkretnie? Czy moją winą jest to, że w transporcie towar zostanie uszkodzony lub rozkradziony, a ja nie mam żadnych możliwości dysyplinowania tych ludzi..Nie mam żadnego wpływu na jakość pracy hurtowni, bo klient wybiera ofertę która zawiera towar z danej hurtowni, a hurtownia dobiera transport.Czy źle zaprojektowane formularze utrudniające odczytanie spraw związanych z dyskusją są winą sprzedawcy.Czy ten człowiek, który oddał mi pieniądze i zostawił towar jest winny bo w transporcie uległ uszkodzeniui ,dlatego tak postąpił , bo bał sie złej oceny i ewentualnej blokady konta itd. itd. Samol trudy ADOBRACENA Jesli klientowi napiszecie jak tworzy się opinie i sztucznie (usunięte przez administratora) czy bedzie zwracał uwagę na takie opinie?

starzysta-wanabe

Dużo trudniejszy niż się spodziewałem, niestety jeszcze chyba dluga droga przede mną

Kandydatkaa

A jaki komunikat mieliście na koniec po teście? Mi się pokazało, że czas mi się skończył i że moje odpowiedzi zostały zachowane. Mimo iż jeszcze kilkadziesiąt sekund było ;). Ale zero informacji, czy będą wszystkich informować i ewentualnie kiedy. Generalnie uważam, że to dobry sposób, bo szybko można dużą grupę osób sprawdzić. Obiektywnie i uczciwie:)

Zielone
@Kandydatkaa

Jak skończył ci się czas na godzinnym teście, gdzie pytania oraz zadania nie przekraczały poziomem trudności studenta 1-szego roku informatyki, zastanów się czy na pewno dobry kierunek w życiu obrałaś

robbie02
@Kandydatkaa

Ja wraz z moimi znajomymi skończyliśmy test i zostało nam około 40 minut z przeznaczonego czasu, a nawet nie trzeba było nic googlowac na tak banalnych zadaniach. Naprawdę myśli pani ze teraz ma to jakiekolwiek znaczenie jaki komunikat się wyświetlił? W pracy tak samo liczy się efektywność

@robbie02

Na jakie stanowiska pisaliście test? Ja mam do napisania na Analityka danych, ma być 6 zadań z SQLa.

@Kandydatkaa

Na jakie stanowisko pisałaś test?

Kandydatkaa
@Zielone

Chyba nie czytasz ze zrozumieniem, pisałam, że wyświetlił mi się komunikat, mimo iż czas jeszcze miałam :-) W każdym razie pozdrawiam serdecznie, bo widzę, że trochę jadu Ci się ulało ;-)

anon

a z frontendu było dużo pytań? czy większość ogólnych

gegegeo2
@anon

było bardzo dużo pytań, bardzo szczegółowych i wymagających wydaje mi sie dużo doświadczenia - miałem problem żeby je rozwiązać nawet z dokumentacją i stack overflow... ogólnie porażka i test strasznie trudny dlatego jak chcesz sie przygotować to lepiej napisz mi namaila.... dam pytania

StopPmowm

A co się stanie jeśli najważniejsza grupa - inżynierowie dowiedzą się że taki przebranzowiony Product Manager z jakiegoś project managera czy czego tam zarabia więcej niż wysoce wykwalifikowany inżynier z wieloletnim doświadczeniem z umiejętnościami miękkimi oraz działający od wielu lat na styku biznesu - czyli nie ktoś techniczny ale łączący wiele cech potrzebnych dzisiaj aby projektować produkt / software szyty na miarę. Wspomagać biznes itp. A co u nas PM potrafi - gadać górnolotne i nic poza tym. Allegro od początku istnienia ma swoją główną siedzibę w Poznaniu i obecnie zatrudnia około 3000 pracowników. Od środy część z nich jest zrzeszona w Związku Zawodowym Pracowników Allegro Komisji OZZ Inicjatywa Pracownicza. - Reprezentujemy osoby ze wszystkich spółek i działów Grupy Allegro. Łącząc różne perspektywy, zebraliśmy pierwsze postulaty i przedstawiliśmy je zarządowi - wyjaśniają założyciele związku. - Jako osoba współtworząca Związek, będziesz mieć wpływ na plan działań i sprawy, którymi się zajmujemy. Chcemy poznać Twój głos i włączyć Cię w sieć wsparcia, którego udzielamy ponad podziałami na spółki, obszary czy role. Zależy nam na zbudowaniu dużej, solidarnej i inkluzywnej reprezentacji pracowników. Chcemy razem kształtować przyjazne i sprawiedliwe miejsce pracy - dla wszystkich - dodają. O jakie postulaty chodzi? Po pierwsze związkowcy chcą, aby głos pracowników był uwzględniany przy podejmowaniu decyzji dotyczących spraw pracowniczych. Po drugie, chcą przejrzystej siatki płac i warunków zatrudnienia, dlatego domagają się m.in. upublicznienia widełek płacowych dla wszystkich stanowisk w grupie. Piszą też o inflacyjnym wyrównaniu wynagrodzeń. Dodatkowo chcą m.in. zmiany systemu ocen pracowniczych, uzdrowienia procedury rozwiązywania sytuacji spornych oraz zmiany priorytetów w działach Human Resources.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Allegro Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Grupa Allegro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Allegro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 257.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Allegro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 128, z czego 14 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Allegro Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grupa Allegro Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Allegro Sp. z o.o.