Opinie o Unilever w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Unilever. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Unilever o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever w Katowice

chance

firma ledwo przędzie najpierw cięcie nadgodzin a teraz sprzedaż zewnętrznej firmie masakra !!!

Kadet
@chance

Nie pamietam żeby kiedykolwiek płacili tu nadgodziny (w każdym razie nie za mojej kadencji), a wybrac i tak nie ma kiedy bo robota zawsze zalega wiec może z nowym nabywca zmieni się na lepsze!

Karoll
@Kadet

możesz wybrać a potem nadrabiać po nocach pro bono :)

Kb

Pracowalem 3 mies. Ogromny nawal obowiązków, kolesiostwo, profilowanie pod kątem płci, wiecznie niepłatne nadgodziny, robota ma być wykonana a reszta to twoj problem. Najgorszy reżim z korpo w kato. Na szczęście znalazlem inna branże

biała
@Kb

też słyszałam o tym co dzieje się w tef firmie, jednak za te pieniądze które płacą mają prawo wymagać. niewiele jest w kato firm gotowych płacić 9 tys brutto za taką pracę. Jednak ponoć już nie długo, słyszałam że sprzedają firmę i planują przenieść część zadań za kilka lat na inny kontynent

M.S.
@biała

hejka, moja żona pracuje w tej firmie, w jakimś dziale pracującym z Niemcami i jest bardzo zadowolona. W czasie pracy może wyjść na zakupy, wyskoczyć na spacer, wystarczy że ktoś porusza myszką raz na godzinę. Jej podwładni siedzą za darmo po godzinach a moja kochana ma pełen luz. Ja mam wolny zawód więc mogę pomóc jej czasem w pracy :)

coimp
@biała

ile?? 9000?? większość pracowników czy to OE OV MDM czy CF dostaje połowę tego na dodatek do 12 jest taki nawał pracy (usunięte przez administratora)

akyż
@M.S.

co w tym fajnego że Twoja małżonka nic robić nie musi skoro jej podwładni pracują ponad siły? gdzie tu sprawiedliwość? Team Lider czy Junior Manager powinien wspierać swoich podwładnych bądź być nawet w stanie ich zastąpić w razie nieobecności a nie traktować ich jak beduinów

Wirus

Coraz bardziej boję się chodzić do pracy Nie chciałbym się zarazić tym wirusem ani moich najbliższych a w tym zakładzie pod tym względem jest bomba zegarowa która może wybuchnąć

AAAAA

No może głupotą jest prowadzenie produkcji , kontakt z wieloma osobami ( wskazania BHP trzymać się poręczy bo kto nie będzie przestrzegał to do zwolnienia) czy herbata jest artykułem 1 potrzeby?? Nie można zatrzymać produkcji??? Kasa najważniejsza???

Biedronka
@Wirus

Ja też boję się chodzić do pracy,za dużo osób tam jest,produkcja może iść ale powinni ograniczyć pracowników do 3 lub 5 na każdej stronie. Tak wiem co i innymi...Ale można tak to zorganizować aby nikt nie był poszkodowany np. Wymiana pracowników dzień pracy dzień urlopu,co do masek nie powinno się je nosić jeżeli ktoś jest zdrowy,wirus lubi chłodne wilgotne miejsce a pod maską człowiek szybko się poci.

Obserwator1995
@Wirus

Nie ma żadnego wirusa kobieto , robia was w Balona a wy w to wierzycie , jak mozna wierzyc w takie bzdury nie i nie było wirusa.....

Świrus
@Wirus

Ludzie, to gdzie chcielibyście pracować? W każdej branży jest skupisko ludzi. Jak się nie podoba to zmykać skręcać długopisy.

Xaver
@Wirus

wirus juz był w ul. W lutym w biurach były 2 fale grypy w odstępie dwutygodniowym. Druga fala byl koronarirus

@Wirus

Dalej pracujesz ? Bo Teraz co się tam dzieje to jakaś kpina,jeżeli ktoś jest chory ma covid to dlaczego zakład nie zrobi testów pracownikom WSZYSTKIM ?

piniata
@Obserwator1995

powiedz to setkom osób zabijanych codziennie przez wirusa

Kamil

@lila a ile osób zamierzają zwolnić ?

lila
@Kamil

Na chwilę obecną nie ma oficjalnych informacji prawdopodobnie 1/4. część osób również po przejęciu może zostać oddelegowana do pracy innych klientów nowego właściciela firmy bo ta zajmuje się obsługą procesów dla wielu firm stąd największy nacisk będzie kładziony teraz na wydajność i automatyzację

piniata
@Kamil

dokładnie nie wiadomo, prawdopodobnie 1/4 w pierwszym roku po przejęciu i i wsumie połowę w ciągu 3..Nikt nikogo zwalniać nie będzie, raczej przenieść a później sami odejdą zwłaszcza ze główna siedzibą w Krakowie :(

Firma Unilever poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Anna 1234

Witam jest możliwość pracy na jedną zmianę lub jest jakaś zmiana rodzicielska ?

Tom

????

Wioocha

To co się dzieje w HUB to skandal. Kolesiostwo, nękanie podwładnych jest na porządku dziennym, oczywiście jedynie podczas rozmów zeby zachować fason. Ostatnio pojawia się coraz częściej również dyskryminacja osób mniejszościowej płci w zespole przez junior managera. Odradzam

@Wioocha

też się z tym spotkałem że niektóre osoby są dyskryminowane nawet na meetingach mimo że pracuję w firmie dopiero drugi miesiąc

Alan

hej, dostałem propozycję pracy od unilever na chorzowskiej do działu obsługi klienta zagranicznego. Proponują 8700 brutto plus dodatek językowy. Brać czy negocjować?

Simek
@Alan

Bierz. Kolega ze studiów zaczyna u nich pracę w poniedziałek w dziale obsługi niemieckojęzycznej, chwalił się że dostał już na start 8000 brutto plus dodatki. Ciekawe ile płacą po roku ?

Zielonooka
@Alan

Hej i co zdecydowales sie? Powiedz prosze czy to Unilever czy Upfield? Ja dostalam propozycje z Upfilda i mysle nad kasa....

@Zielonooka

unilever. Tak a teraz mam przerąbane bo sie okazuje że w zespole większość ludzi ma 5-6 tyś brutto i sa gotowi zabić za podwyżkę.. a co upfield proponuje?

Zielonooka
@Alan

Nie wiem na razie powiedzialm, ze Unilever daje 8 :)))) haha to musisz miec super doswiadczenie albo dobrze negocujesz!! Super gratuluje

@Zielonooka

nie mam doświadczenia poprostu kolezanka ze slaskiej godki tam pracuje i ma wtyki ale ponoć to standardowa płaca na start bo ciężko znaleźć dwujęzycznych pracowników

Koala
@Zielonooka

I na ile zgodził się Upfield jeżeli można wiedzieć?

Smerfet
@Alan

Z jakim językiem obcym obslugujesz klientów? Na czym dokładnie polegają obowiązki w customer service?

@Smerfet

@ SMERFET. U mnie wymagany jest język Niemiecki. Praca polega na obsłudze klienta, w tym skrzynka, połączenia, obsługa wewnętrzna, tickety, kontrola kredytowa i proaktywne akcje

Jacek K

Muszę przyznać, że po odejściu z Unilever czasem brakuje mi czegoś w życiu ,brakuje mi tej pracy. Zatrudniłem się w popularnym dyskoncie, ale praca była super cudowna. Dzisiaj schowany w krzakach za Unileverem, wyobrażam sobie, że znowu tam pracuję na produkcji.

Sabina

Pracuję w tej firmie od kilku lat. Jestem specjalistą w obsłudze klienta rynek Niemiecki. Z początku było ciężko ale udało nam się poprawić proces. Na chwile obecną jednak nasza managerka ma fiola na punkcie wellbeing i jest przeciwnikiem nadgodzin, mimo to narzuca nam sporo obowiązków w efekcie mamy do wykonania obecnie 300 proc więcej zadań niż pół roku temu a płaca wciąż ta sama. O płatnych nadgodzinach nie ma mowy wiec by się wyrobić powstrzymujemy się z oddawaniem moczu, jemy przy komputerze czy nadrabiamy zaległości po godzinach pracy. Nikt nie docenia naszej ciężkiej pracy mimo że 2 osoby z zespołu mają dlugie l4 z przeciążenia. Nie ma tez szans na podwyżkę bo warunkiem są ponadprzeciętne wyniki, improvementy (na które przecież nie ma czasu) itp. Obecnie każdy z nas ma już dość i rozglądamy się za inną firmą. Dwie osoby prowadzą już rozmowy z Honeywell

Byly pracownik
@Sabina

Czyli w Wielkim U bez zmian :(

Impro
@Byly pracownik

zmiany są.. improvement improvement goni. Skutek wciąż ten sam. Gdzie pracujesz teraz były logistyku?

Byly pracownik
@Impro

Zmienilem branze, choc dalej korpo w Kato.

Gustaf Kamil

Pracuje w firmie kilka lat i polecam. Na mieszalni jest spoko. To taka moja fanaberia poza druga praca. Nie czepiaja sie L-4 i nikt nie sprawdza czy nie ma sie innej roboty na boku (a ja mam pranir sprzatanie mebli skladanie). Wiem co muwie. Koledzy sie denerwuja zevniby leser jestem ale to ich problem. Kiedys pracowalem na produkcji ale mnie wyciepli i teraz sciemniam na mieszalni. Kasa srednia. Pozdro

Kroto

dyskryminacja i kolesiostwo to domena tej firmy, udzielanie odpowiedzi ustnie przy jednoczesnej odmowie formy pisemnej potwierdza świadomość przełożonych co do łamania praw pracownika

Xaver

praca spoko benefity też ale przełożeni masakra mega naciski ze strony JM a pomocy zero

Ma

Praca ok, czasem bywa ciężko w związku z częstymi brakami kadrowymi i natłokiem obowiązków ale ogólnie spoko, atmosfera pracy w zespole ok, denerwują jedynie naciski z działu i tak jak wspomnialy przedmówczynie zbyt wielkie aspiracje TL co do naszej pracy

Martyna

pracuję w UL (Hub) jako Customer Facing Dach od jakiegoś czasu. W zespole sie świetnie dogadujemy, moze nie wszyscy bo niektóre dziewczyny wolą wyścig szczurów ale ogólnie atmosfera ok. Niestety przelozeni nie do końca. Moja TL wróciła 3 mies L4 z powodu wypalenia spowodowanego zwolnieniem się połowy teamu i natłokiem obowiązków, niestety przyczyna jej choroby nie pomogła jej zrozumieć w czym problem bo obecnie stara się nam dorzucic ciągle kolejne zadania przez co musimy wstrzymywać mocz do 12-13. Dziewczyny nie dają rady - dwie z nas poszły na l4. Dostaliśmy pomoc z innego działu ale co z tego skoro przeszkolenie nowych pracowników zabiera wiecej czasu niż daje korzyść z ich wsparcia. Placa slaba ciezko o podwyżkę. Kolega i koleżanka z teamu planują juz ucieczkę do innej firmy

Czaskowski

I tak cie nikt nie lubi. Ja wygram

Marzena

Najlepszy plus to firma ma jeżeli chodzi o dziewczyny dużo rozmawialiście o sprawach damsko męskich a praca be stanie miedzy regalami i pociskanie bzdur na temat gościa który lubi gadać na temat pięknych pan facet jak facet ale nieszkodliwy dla otoczenia, ja bym go niezwalniana, zamiast tego dać facetowi to co najlepsze i słodkie jak miód.

Nena

Normalnie włos na głowie staje jak czytam te opinie o ludziach. Sami dorośli a jeden na drugiego najeżdża jak ktoś ma coś do kogoś niech osobiście powie a nie na takich forach pamiętajcie że idzie was namierzyć Ci co oczerniają innych i karma wraca prędzej czy później. A jeśli chodzi o prace była to dla mnie najlepsza praca jaka kiedykolwiek miałam

operator

Jestem na stronie wschodniej i niestety muszę chociaż nie chciałam podzielić się moimi obserwacjami,na dzień dzisiejszy nikomu nie polecam pracy na linii pakowania na zmianie B jest to najgorsza zmiana jaka może być,dziewczyny ciągle się obgadują,nawet jak przyjdzie nowa osoba z tak zwanego doskoku jest traktowana w sposób jak najgorsze zło,kiedyś to była jedyna zmiana co każdy na niej chciał być,nie wiem czy pan (usunięte przez administratora) tego nie widzi,jest tam od jakiegoś czasu nowa osoba pani(usunięte przez administratora)" czuje się jakby była na targowisku śpiewa śmieję się tak że ją słychać na maszynach ! dziewczyno opanuj się jesteś w pracy,i nie wiem czy pani(usunięte przez administratora) wie ale ściany w szatni nie są dźwiękoszczelne,słychać koleżanko kogo obgadujesz,jak tylko będę miała okazje zgłoszę to u kierownictwa unilever bo nie sądzę aby randstad dał ci naganne,mam nadzieje że to przeczytają i może coś z tym zrobią,.

@@@
@operator

Tam są dwie panie na zmianie b i obie powinny polecieć a nie jedna, ta druga oani to już nie jedna zmianę rozpieprzyła przez obgadywanie i (usunięte przez administratora)

Jaki dress code obowiązuje w Unilever?

Jurek

Absolutnie żaden dres! Co najwyżej zamszyk.

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever - Katowice

• Jak się pracuje w Unilever?

Zobacz opinie na temat firmy Unilever tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unilever?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unilever