Unilever

Katowice

Opinie o Unilever

Małgorzata 2016-12-02 17:05
Czy może mi ktoś wytłumaczyć z pracowników Unilevera , dlaczego jest tak że zamawiani są ludzie z ran stadu w każdy piątek ( wystawiany jest grafik ) , a później są jakieś poprawki nie dociągnięcia grafiku , odwoływane i odprawiane z kwitkiem ludzi . Co jest przyczyna takiego stanu rzeczy ? - maszyny się psują ? , za dużo mają ludzi ? , przekręty ? , albo swoimi pracownikami z Unilevera obstawiają zmiany . ?
tyna222 2016-12-21 15:31
pani Marta tylko zacytowala poprzednią osobę i to ona napisała "cherbata", czytajcie całość a nie pojedyncze komentarze :)
Pozdro600dlaekipy 2016-12-27 16:41
Ja od 4 lat wiem co mnie czeka po przekroczeniu. Banda chuja na łączyć łapach. Nie powiem jest sporo spoko osób i znajomych. Ale zawsze trza tam wchodzić z założenia że koło chuja latają sprzedawcę konfitury i robić swoje.
Pozdro600dlaekipy 2016-12-27 16:48
Hahaha pewnie liczyła że ktoś podrapie
Pozdro600dlaekipy 2016-12-27 16:57
Sezon zimowy otwarty, do pica trza dokładać
Pozdro600dlaekipy 2016-12-27 17:00
Sex afery? Myślałem że demokracja jest i można se podupczyć najzwyczajniej w świecie
Randstad 2016-12-31 09:32
Bestio!!..co kusisz i rozpalasz moje żądze uśpione,przez Ciebie staje się niegrzeczną chłopakiem,moje myśli owładnięte Tobą,moje ciało rozpalone czeka...byś zawładnął nim,ustami,językiem co spragniony w pot i nektar.Niech utonę w Twych silnych ramionach,niech poczuje Twój kobiecy zapach,wilgotna skórę...chce usłyszeć Twój szybki urywany oddech! Chce słyszeć Twój krzyk ekstazy ,wykrzyczane moje imię! Moje ciało nadal rozpalone,czeka...
Bober 2017-03-10 23:09
Unilever jest super!
Sonia 2017-03-17 23:10
Szkoda że Erika B. odeszła :(
Gość 2017-03-27 21:56
Gość ale ja się nie dziwię że ludzie odchodzą z tej Firmy , bo musi być coś na rzeczy , albo z waszymi móżdżkami , bo nie szanujecie ludzi........
Adam Wyleżał 2017-03-31 20:27
Adam mam pytanie czy są jakieś przyjęcia , na produkcję mam doświadczenie w tej dziedzinie , szukam pracy . ?
Bardzo proszę uczciwe i szczere osoby o odpisanie , gdzie się mam zgłosić w sprawie pracy .
Adam Wyleżał 2017-04-06 08:32
Czy na tej ulicy Kołodzieskiej jest Zakład Kołodzieji produkcja kół do furmanek .??????
Lolo 2017-04-10 06:53
Witam, to prawda, ze zamykają oddzial Unilever Katowice?
Marek Kondrat 2017-04-12 21:58
Bolo ty kretynie zastanów się co piszesz , bo jak cię znajdę to ciebie zamknę.!!!!!!!
Lolo 2017-04-13 14:45
Naucz się czytac! A jak nie jestes w temacie to zamknij paszczura! Banino przeniesli do Poznania, a Katowice ponoc sprzedali, lub zamkna..to pytam czy to prawda!
Lestek 2017-05-07 20:09
Dobra firma. Jak na korpprację stosunkowo mało korporacyjna. Dobre benefity i atrakcyjne wynagrodzenie. Miła atmosfera w biurze
Ania Wszechwiedząca 2017-05-16 18:22
Nie przepraszaj.Na margarynach co drugi to ciota.
Gość 2017-05-19 22:50
Ty chyba piszesz o sobie i o swoich koleżankach.
Jestem pracownikiem i nie mam czasu na gdybanie co 2017-05-30 21:59
Jestem pracownikiem i nie mam czasu na gdybanie co by było. Czy wy ludzie macie czas na pracę? Najlepiej będzie jak każdy będzie robił to co do niego należy a rządzenie sprawami firmy zostawcie szefom!
Piecyk 2017-06-02 09:02
Pracuje w Unilever od dobrych kilku lat. Zacząłem swoją pracę w fabryce, a obecnie jestem zatrudniony w HUB na Chorzowskiej i o firmie mogę się ogólnie dobrze wypowiadać. Osoba świeżo po studiach może się tutaj sporo nauczyć, jeśli tylko będzie chciała. Na plus: co jakiś czas pojawiają się nowe projekty ( mniej lub bardziej ciekawe), luźna atmosfera, przełożony nie stoi i nie patrzy mi na ręce, szkolenia ( jest ich mało, ale w dziale wewnętrznie sami się szkolimy). Minus: zarobki zdecydowanie za niskie, za wczasy pod gruszą można pojechać do Zakopanego ( ale tylko w jedną stronę chyba), ciągłe cięcia.
Ogólnie sporo się nauczyłem i chce dalej się rozwijać, ale już w innej firmie.

Jon 2017-06-08 12:12
Jak się robi w Krafcie. Margaryniarze.
Jestem pracownikiem i nie mam czasu na gdybanie . 2017-06-08 21:34
Pisz jaśniej o co Ci chodzi Cioto.???
Pozdro600dlaekipy 2017-06-09 23:41
Jak faceci są ciotami , to wy kobiety jesteście cipami!!!!!!!
xyz 2017-06-13 10:32
Od jakiegoś czasu notorycznie pojawiają się ogłoszenia do Unileveru w Katowicach na stanowisko Planisty Materiałowego, dlaczego? Jest tam taka rotacja ludzi czy firma się tak rozwija?
Zadziwiające jest to, że co raz to ogłoszenie ma inna Agencja Pośrednictwa Pracy.
Jest tam aż tak źle?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
gosia 2017-06-21 19:20
chodziło o "cherbata" a nie "herbata"
On 2017-06-24 13:30
Chodziło o zdrady ????
Ja 2017-06-24 23:23
Czy chodzi o zdrady damsko męskie.????
On 2017-06-26 00:55
No raczej on i ona????
Xxx 2017-06-26 23:20
Np..mechanik z operatorka????
Anna. 2017-06-27 17:33
Dlaczego obecnie jest taka rotacja przez agencje?Złote gòry obiecują.Czy to tylko sezonowa potrzeba?
Ja 2017-06-29 08:02
Kocham Cię !!!!
xyz 2017-06-29 10:54
A jak wygląda praca w biurze?
Ja 2017-06-30 17:56
Wszyscy się kochają...
Kowol 2017-07-04 18:22
Nie masz racji ...
Pracowałem na pakowaniu herbat i w jednym miesiącu 3 osoby nie otrzymały przelewu wogóle bo w kadrach się pomylili i przesłali je na inne konta a ja osobiście otrzymałem 1100zł za 166h pracy .
Warunki beznadziejne a kierownictwo jeszcze bardziej ... Szkoda słów
Ja 2017-07-06 09:01
Drodzy koledzy i koleżanki obchodziliśmy 25 - lecie Unilevera dostaliśmy prezenty w postaci tabletów co myślicie o tych prezentach . ? ? ? ?
xyz 2017-08-02 17:37
Unilever Katowice Chorzowska

Ciągła rotacja pracowników, niskie zarobki nieadekwatne do wymagań i ilości pracy, bezpłatne nadgodziny. Ogólnie firma nie dba o pracowników, są traktowani jako zło konieczne. Plusy opieka medyczna, nowe biuro, umowa o pracę
Loka2 2017-08-04 09:02
Też myślałem o pracy w tej firmie, ale nie spodziewałem się takich słabych opinii. Na brak pracy raczej nie powinniśmy narzekać, bo na śląsku bezrobocie jest teraz bardzo niskie. Tutaj http://slask-praca.pl/ znajdziecie sporo informacji o tym w jakich branżach i zakładach szukają pracowników.
Ja 2017-08-05 10:23
Aby się przekonać jaka jest praca w tej firmie, i z jakimi ludźmi pracujesz to podejmij pracę a sam się przekonasz, a nie sugeruj się tym co ludzie piszą na forum, bo jeden drugiemu kopie dołki.
odp 2017-08-05 16:12
skoro ludzie kopią dołki to jak wytłumaczysz fakt że w ciągu miesiąca potrafi się zwolnić hurtem 50 osób? nie określiłabym tego nawet masowym zwolnieniem tylko exodusem pracowników, odchodzą zarówno pracownicy liniowi jak i kierownicy. co do zarobków na start 3200 brutto i często jest to stawka na koniec. niektórzy po roku pracy nie dostali nic tylko przedłużenie umowy a jak już to są to kwoty rzędu 100zł brutto. co do samej pracy tempo gorsze niż na produkcji przy taśmie, nie dość że trzeba szybko pracować to jeszcze ogarniać kilka rzeczy na raz. jeżeli ktoś jest pracoholikiem którego pociąga szybka prosta praca i nie ma jakiś specjalnych wymagań to na pewno będzie zadowolony trzeba tylko znać angielski b1, 1-2 letnie doświadczenie w branży nie jest wymagane
z 2017-08-05 16:23
tak, pracownicy się zwalniają, liczba etatów jest stała
Ja 2017-08-06 00:06
Ty ośle , skąd masz takie statystyki o zwolnieniach pracowników fizycznych i biurowych.???,wykąp się w zimnej wodzie, a jak to nie pomorze to włóż łepetynę do piekarnika.
Ja 2017-08-06 00:12
Weś się za robotę , i przestań biadolić lewusie.
Wacek 2017-08-11 07:35
Która z koleżanek napisze do mnie .? , tylko SMS +48 795 607 721
Don't go there for longer 2017-08-11 21:10
Hej,
Pracowałem w HUBie na Chorzowskiej w Katowicach prawie 1,5 roku; przypomnę, że firma zatrudnia pod agencją pracy najdłużej, jak się da. Zero kredytu w banku.
Dużo zależy od działu, do jakiego się trafi. Pierwszy był związany z finansami i płatnościami, spokojna, biurowa praca, manager doświadczony, przykład szefa; traktujący z szacunkiem pracownika. Chciałem rozwoju i miałem; nowy dział, kilkukrotnie większa ilość pracy, ilość godzin i stawka ta sama, komentarz przełożonego: "wychodź z pracy jak wszystko zrobisz", zero wypłacania nadgodzin - najlepiej w ogóle się nie przyznawać, że siedzimy wieczorami nad laptopem w domu. Na kartce 8h i do widzenia.
Przełożony dobry na kolegę, nieodpowiedzialna osoba. Manager to dwudziestoparolatek, świeżo upieczony student z zagranicy, bez doświadczenia.

Ktoś wyżej pytał o pracę planisty materiałów; praca jeszcze bardziej stresogenna i wymagająca niż w obsłudze klienta, a zarobki przypominam słabe i niezmienne. Firma, zamiast zainwestować w dwóch pracowników więcej, wykorzystuje obecnych do ostatniej nitki, tnąc w ten sposób jakość pracy i wydawane pieniądze na ładunki. Można by zainwestować w parę osób, uczynić pracę wydajniejszą, oszczędzając każdy grosz na sprzedaży towaru firmy przewoźnikom. Ale kto z nich na to mógłby wpaść. Jeden szef jak Kaczyński, ma swoją wizję i prędzej HUB zamkną, niż firma wyjdzie na proste i zyska.

Parę miłych słów: Unilever to dobra firma dla osoby chcącej zdobyć doświadczenie: ja zdobyłem go tam wiele. Na dłużej: "kolesiostwo" i, jak to inny były pracownik powiedział: "umiejętność podlizywania się".

Pozdrawiam tych, którzy do "liżących [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; nie należą.
Baska 2017-08-21 12:37
Witam mam pytanie czy dostaliscie wyplaty bo ja czekam od 10 tego.W ksiegowosci mydla oczy ze przelew juz robią to slyszalam w piatek 11 i do dzis nie dotarl.Dzisiaj dzwonilam i pani Martyna M stwierdzila ze ona niewie jak to mozliwe bo wszystkie przelewy wyszły z firmy.
Marek 2017-08-21 12:41
Ja tez czekam na reszte wyplaty bo dostalem tylko 300zl za serwis 88 godz.
Baska 2017-08-22 12:10
Panie Marku czy dostal pan juz reszte wyplaty?bo ja dalej czekam.Niewiem co się porobilo z ta firma ale chyba przeginaja.Moze sprawe trzeba naglosnic.Sad pracy czy pip.
Marek 2017-08-22 23:56
Marek tak otrzymałem resztę wypłaty dzisiaj.......
ciekawy 2017-09-07 15:51
odpowie mi ktoś ile się zarabia w unileverze przez randstad
Wacław 2017-09-08 13:09
Aby się przekonać jaka jest praca i ile zarobisz w tej firmie, i z jakimi ludźmi pracujesz to podejmij pracę a sam się przekonasz, a nie sugeruj się tym co ludzie piszą na forum, bo jeden drugiemu kopie dołki.
Zostaw swoją opinię o Unilever - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unilever