Opinie o Unilever w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Unilever. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Unilever o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever w Katowice

Potrzymuje opinę pracowników..

Opinia sprzed kilku a nadal aktualna - atmosfera pracy na codzień nie do wytrzymania, plotkarstwo i publiczne wyśmiewanie się z pracowników przez przelozonych na open-space, zlosliwosc i brak podejścia do pracownika, nieustanne oszczędności na pracownikach (nawet na obwarowanym z każdej str socjalu i benefitach), odgórna redukcja zespołów i ciagle podkręcanie śrubki, dokładanie obowiązków przy braku należnych gratyfikaci, brak możliwości awansu powyżej specjalisty, stronniczość i wszechobecne kolesiostwo, praca po godzinach których nie ma kiedy wybrac i totalny brak szacunku dla pracowników i ich prywatnego zycia - ogólnie bardzo duży niesmak i bardzo niezdrowa atmosfera pracy, ale wszyscy jedziemy na jednym wózku wiec zaciska się zeby i robi się dalej bo co innego pozostaje jak już się wypadło z rynku pracy...

Prawdziwek
@Potrzymuje opinę pracowników..

Trochę wiary w siebie i rynek pracy- niejedna pobliska firma płaci więcej za mniej obowiązków i odpowiedzialności, a swiat nie kończy się poza ścianami HUBu (wystarczy się tylko dobrze rozejrzeć w okolicy - korpo rosną w Katowicach jak grzyby po deszczu!)

Roma

(usunięte przez administratora) „Weszłabym za Ciebie ze wstydu pod stół „na open space od głównej kierowniczki Ultra- taki tekst padł w moim kierunku. Mogłabym pozwać ta Panią o (usunięte przez administratora)ale żal mi czasu na takich okropnych ludzi. Beznadziejna praca brak możliwości rozwoju, okropne kolesiostwo!

INKA

Dzień dobry, Czy ktoś z Państwa pracował jako specjalista ds. planowania? Zatrudnienie przez Randstand. Proszę o opinie

Jola 24

Jestem tu od paru tygodni i powiem tak nikt tu nowy nie zagrzeje miejsca długo Jak kogoś znasz z góry to ok masz prace jak w banku a jak nie dasz (usunięte przez administratora) to g ... z twojej roboty Masakra jednym słowem wytrzymam do końca miesiąca i uciekam z tamtą wole na kasie siedzieć w markecie niż tam..

Moni
@Jola 24

Witam ,czy Pani pracuje przez agencje pracy bo tez mam zamiar sie tam zatrudnic proszę o odpowiedz i jeszcze jedno jaka atmosfera w pracy panuje ,czy praca na trzy zmiany?

Jola24
@Moni

Nie warto tam iść oni pomiatają ludzmi jak szmatami a na pewne omamiają na rozmowie Przez agencje bo przez firme na pewno nie dostanie nigdy pani pracy

Firma Unilever poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Mistrz

Jakie są zarobki na utrzymaniu ruchu?

Opinia nadal aktualna......

Opinia sprzed kilku a nadal aktualna - atmosfera pracy na codzień nie do wytrzymania, plotkarstwo i publiczne wyśmiewanie się z pracowników przez przelozonych na open-space, zlosliwosc i brak podejścia do pracownika, nieustanne oszczędności na pracownikach (nawet na obwarowanym z każdej str socjalu i benefitach), odgórna redukcja zespołów i ciagle podkręcanie śrubki, dokładanie obowiązków przy braku należnych gratyfikaci, brak możliwości awansu powyżej specjalisty, stronniczość i wszechobecne kolesiostwo, praca po (usunięte przez administratora)godzinach których nie ma kiedy wybrac i totalny brak szacunku dla pracowników i ich prywatnego zycia - ogólnie bardzo duży niesmak i bardzo niezdrowa atmosfera pracy, ale wszyscy jedziemy na jednym wózku wiec zaciska się zeby i robi się dalej bo co innego pozostaje jak już się wypadło z rynku pracy...

Bugi

Firma profesjonalna na wysokim poziomie, przy zaangażowaniu w pracę można być zadowolonym z płacy oraz profitów poza płacowych. Jeśli chodzi o rozwój zawodowy to średnio choć może będzie z tym lepiej.

co
@ Bugi

podpisano dział HR

Ze co
@co

Dokładnie - taki wpis mogły zrobić tylko HRy bo maja już dosyc tej nieustającej rotacji albo swiezak na okresieprobnym który jeszcze nie zdążył zweryfikować ich pustych obietnic...

Krótko mówiąc nepotyzm i kolesiostwo

ciesze sie ze nie pracuje tam

Najgorsza firma w życiu! Możesz zostać na długo w tej firmie, tylko jak masz znajomości lub jeżeli kolegujesz się z kimś z "góry". Jak nie, to musisz robić wszystko i więcej, a jak coś powiesz, to ciebie będą traktować jak(usunięte przez administratora)Managerzy puszczają plotki o tobie i lubią pisać maily z groźbą (mam potwierdzenie) . Firma cały czas prowadzi rekrutacje, bo jej nie zależy na ludziach. Polecam pracę w tej firmie, jak chcesz poznać dwulicowych ludzi.

Pracuje w Unileverze juz 10 lat. Praca tak jak juz ktos wczesniej pisal, dla pracocholikow. Zarobki nie adekwatne do wykonywanych obowiazkow. Ciagle dodaja pracy. Notorycznie szukaja oszczednosci, oczywiscie na pracownikach. Siedze tam z przyzwyczajenia ale wszystko jest do czasu. Awansuja osoby po znajomosci, ktore zbytnio nie maja podekscia do pracownika. Ciagle wymagania, ale co zrobic? Pracuje sie dalej.

Czy to wazne
@anonymous

Pracuje tam 11 lat i przyznam ci racje

Blein
@Czy to wazne

Też tam pracuje już 8 lat i jest coraz gorzej.

Kobietka.
@anonymous

Uwierz mi,że jeszcze nie widziałeś prawdziwie wyczerpującej pracy!Tam jest w porządku.Miałam kiedyś taką pracę,że po przyjściu do domu leżałem parę godzin,aż ręce przestały boleć....Boże gdzie ci mężczyźni!!!!!

ATIKE

Witam . Chciałam zapytać dlaczego sie przyjmuje się w listopadzie przez Ramsztad pracownikow a potem im daje postojowe bo jest konserwacja maszyn ?Wmawia im sie ze poł roku jest pracy a potem przejmuje Unilewer . Mówią ze 3/4 etatu przez tydzien a potem caly etat a to nie prawda na 3 zmiany caly czas 3/4 etatu a pracuje sie na okrągło a kasa mniejsza ? Zapewniają ze pracy duzo a potem każą nie przychodzić . To jest jedna wielka sciema . Nie zarabia sie 3200 brutto tylko 2200. Szkoda czasu na ta prace . Lepiej szukac cos co nie jest pośrednikiem .

Kobietka.
@ATIKE

Gdy pracuje się na 100%,to liderzy będą Cię "zamawiać".Ja też pracowałam przez Randstad ( ponad rok).Na początku miałam umowę na 1/4 etatu,potem na 1/2 etatu.Uwierz mi,że miałam wszystkie dni pracujące.Jeśli ktoś tylko siedzi na krzesełku i nie okazuje zaintetesowania pracą to jest omijany.

Stażysta

Staż trwał 6 miesięcy, od lipca do grudnia. Na początku było dużo obowiązkowych szkoleń dla nowych pracowników i stażystów dotyczących tematyki komunikacji, obsługi klienta, excela itp. Potem już tylko szkolenia wewnętrzne w zespołach, konieczne, aby wdrożyć się do ciągle wprowadzanych zmian. Miałam okazję obserwować wdrażanie nowego systemu, niestety brak organizacji i totalny chaos. Dzięki ciężkiej pracy ludzi z zespołu to wszystko nie runęło. Oczywiście ktoś „wyżej” gratuluje sobie implementacji nowego narzędzia. Nowe osoby rzuca się na głęboką wodę i oczekuje osiągnięcia operatywności i samodzielności w krótkim czasie. W zależności od zespołu, otrzyma się pomoc chętnie bądź niechętnie, czasami w ogóle, przez co można narobić mnóstwo syfu, z którego potem jest się rozliczanym. Praca w dużym stresie, szczególnie z powodu nakładu pracy na jednostkę i wiecznych eskalacji do przełożonych. Plusy to biuro na poziomie, dobrze wyposażona kuchnia, wysoko rozwinięty socjal. Płatne nadgodziny (mimo sprzecznych opinii, zdarzają się!). Niestety praca w weekendy i święta, żeby nadgonić z robotą. Ogólnie warto się sprawdzić, niektórym takie tempo pracy będzie odpowiadało, inni będą przytłoczeni. Na pewno nie można się nudzić. Wynagrodzenie takie jak w korporacjach bywa, na początku wypada dobrze, potem w zależności kto ma jakie osiągnięcia. Działalność poza obowiązki wynikające ze stanowiska oczekiwana (żeby nie powiedzieć wymagana).

Przyszly stazysta
@Stażysta

A jaka stawka jest na stażu? W ofercie jest napisane 15 zł/h. Mowa tutaj o kwocie netto, czy brutto, bo tego w ofercie nie sprecyzowali..

@Przyszly stazysta

Brutto

Gh
@Stażysta

Kuchnia to jest zaleta miejsca pracy? Ilość widelców wynagradza pracę za 15zl/h? Już się nie dziwię, że 80% pracowników jest tuż po studiach. Wystarczy zakupić parę kompletów nowych sztućców i zadowolenie sięga zenitu :)

@Stażysta

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Oczekiwania są takie, że należy nadążyć z pracą - nawet jeśli są to nadgodziny lub praca sobota niedziela w domu. Atmosfera w zespołach - to zależy od ludzi- można trafić na typowych pracoholików, ludzi, którzy chorzy i smarkający z temperaturą przychodzą do pracy, są gotowi pracować w weekendy. Raczej nie ma co liczyć na pomoc kolegów. Pracy jest dużo jak na jedną osobę- trudno zorganizować zastępstwa w przypadku choroby/urlopu - wszystko to za akceptacją przełożonych. Szkoleń dużo - w trakcie pracy, oczywiście pracę należy też wykonać. Plusem jest zdobycie doświadczenia.

SS

Żałosna jesteś

Stażysta
@Gh

Ale zabawnie ;) Przyznaję źle sformułowaną myśl, w kuchniach są ekspresy z darmową kawą, herbaty, zupki instant itp., a widelce owszem też są, czasami brakuje małych łyżeczek ;D

XVZ
@Stażysta

Zupki instant wow.... brzmi apetycznie .... a mielonka tyrolska teź jest ?

Agi
@XVZ

Jakbys nie mial zadnej z tych rzeczy to bys tak nie ironizowal

Andrzejek

Plusem jest zdobycie doświadczenia w pracy to prawda, ale przeważnie jest tak ze pracownik jest lekceważony przez przełożonych , i pracowników, każdy pracownik pilnuje swojego stanowiska, aby nie dopuścić pracownika z wieloletnim stażem pracy do nauki bo nie może być lepszy od niego.

Blein

Firmy prywatne zgarniają kokosy za świadczenie usług dla zakładu a tak naprawde usługi są na marnym poziomie plus ludzie nieodpowiedzialni niewykwalifikowani z łapany.

Katarzyna
@Blein

Jak długo pracujesz już w Unilever? Mógłbyś podzielić się swoimi spostrzeżeniami będącego wynikiem Twojej współpracy z tym pracodawcą? Zainteresujesz swoją wypowiedzią pozostałych użytkowników odwiedzających ten wątek w poszukiwaniu informacji o nim przed podjęciem decyzji o ewentualnym aplikowaniu.

bi

O firmie mówi się (usunięte przez administratora) (produkcja) i faktycznie coraz bardziej go przypomina.

15?

Jaka stawka na herbaciarnie przez randstad?

Tamka
@15?

Podobno od 01.10 przez Randstad nowa stawka, tak piszą w ogłoszeniu... to ile? ktoś wie jaka stawka?

pb

A jak wyglada kwestia zatrudnienia? Zatrudniają na umowę o prace?

zlomiasty

Traktowanie pracowników w biurze w KCB mija się z jakimikolwiek zasadami.. Nadgodziny, które nie są płatne to codzienność. Człowiek jest traktowany jak "trybik" w kole zębatym, jeśli nie Ty to ktoś inny wejdzie na Twoje miejsce. Praca w której menadżerowie, obwiniają Cię za nie Twoje błędy, zmuszają do "dyżurów" poza godzinami pracy mija się z przekonaniem, że kończąc studia jest się w stanie coś więcej osiągnąć niż być na każde kiwnięcie paluszkiem niekompetentnego szefa, który zdobył posadę przez znajomości.

Ciekawski

Ponawiam pytanie o zarobki.Czy na produkcji realne jest 2300 netto na początek,bez nadgodzin? Chciałbym się zatrudnić ale nie mam doświadczenia.Mają jakieś specjalne wymagania na produkcji?

roki
@Ciekawski

można zarobić max 2 tyś zł , ale na początek z 1600 zł nic więcej

Lolo

Witam, to prawda, ze zamykają oddzial Unilever Katowice?

Marek Kondrat
@Lolo

Bolo ty kretynie zastanów się co piszesz , bo jak cię znajdę to ciebie zamknę.!!!!!!!

Lolo
@Marek Kondrat

Naucz się czytac! A jak nie jestes w temacie to zamknij paszczura! Banino przeniesli do Poznania, a Katowice ponoc sprzedali, lub zamkna..to pytam czy to prawda!

pipl
@Lolo

Banino pozostało w Baninie, w Katowicach pozostaje herbata .....

Katarzyna

Firma Unilever poszukuje obecnie osoby na Staż w Projekcie: Optymalizacja Procesów Produkcyjnych. Wymagana jest dyspozycyjność 3 dni w tygodniu. Czy ktoś zamierza aplikować? A może ktoś już brał udział w projektach stażowych w tej firmie i chciałby podzielić się swoim doświadczeniem?

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever - Katowice

• Jak się pracuje w Unilever?

Zobacz opinie na temat firmy Unilever tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unilever?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unilever