TomTom

Poznań

Opinie o TomTom

fana-banana 2016-03-06 18:14:54
hehe, same posty "sponsorowane" są powyżej. żadnej prawdy. to samo co było wcześniej wypisywane na Goworkuo Finderze .
jeżeli czytacie takie "lukrowane" wpisy to wiedzcie że to piszą ludzie z kadr, żeby ściągnąć więcej frajerów do pracy... :(
fana-banana 2016-03-23 11:12:17
hehe, to samo co było w Finderze... :)
pewnie piszą to ci sami ludzie z kadr, albo nawet jeden człowiek.
maja 2016-05-17 23:30:32
a ty fana-banana pracujesz może w tej firmie?Wiesz coś o stanowisku Java Experts? Przeczytałem o ich wymaganiach czyli znajomość Java i używane narzędzia, bardzo dobry język angielski itp. Powiedz mi jeżeli możesz czy są tu umowy o pracę czy może B2B lub zlecenie. Dzięki
klient 2016-11-04 00:10:59
Jako ze firma tomtom do swojego zegarka sportowego po zarejestrowaniu paragonu w promocji oferowała gratis do pomiaru tętna, zakupiłam ten zegarek. OK 2 tygodnie po dostarczeniu przesyłki pracownica firmy tomtom pani Kamila Krupa, zaczęła nakaz mnie telefonami, za niby otrzymałam dwie przesyłki i jedna z nich sobie przywlaszczylam. Do dnia dzisiejszego pani krupa nie przesłała mi mailem potwierdzenia ze dostarczyła dwie przesyłki. Dodatkowo sprzedała mój nr telefonu firmie kurierskiej. Z danych w internecie wynika, że pani krupa w żadnej firmie nie przepracowała więcej niż rok. Może to świadczyć ze jest pracownikiem nierzetelnym. Pani Krupa ma też bałagan w dokumentach. Najpierw twierdzi ze ma dwa potwierdzenia dostarczenia przesyłki a następnie pisze mail, że przesyłkę nada w dniu następnym.
najprawdopodobniej pani krupa ma matko w kasie i próbuje kogoś wrobić. Albo firma kurierska mogła dokonać kradzieży na konto klienta.
PRZESTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ I JEJ NIEUCZCIWYMI PRACOWNIKAMI.
Zostaw swoją opinię o TomTom - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TomTom