Opinie o UPFORCE w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie UPFORCE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w UPFORCE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPFORCE w Lubliniec

WojtekCzewa

Kto jeszcze czeka na telefon w sprawie wyjazdu 23 czerwca do Eindhoven warzywa i owoce?

WojtekCzewa

Witam :) Jest szansa , że pojadę 23 czerwca do eindhoven z direct people na przetwórstwo warzyw i owoców. może ktoś przybliżyć warunki mieszkalne itp. itd? czekam :)

Piotras

Witam.Jak jest na produkcji w Eindhoven?Jaka jest stawka na godzinę oraz ile wychodzi tygodniowo?Jak z warunkami mieszkalnymi?

bartekntphl

Pracownik - 2013-05-01 18:02:24 Ja narazie cały czas pracuje. Pracy jest dużo i czasami zostajemy po godzinach wiec jest ok pod tym względemi jak zarobki teraz wychodzą?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie UPFORCE.
Edyta

Dzięki za odpowiedź. Sprawa się rozwiązała, ratunkiem okazał się być znajomy, który mieszka w pobliżu. Pozdrawiam.

xxx

Edyta - 2013-06-02 17:39:12 Witam. Może na początku nakreślę sytuację. Mój brat pojechał pierwszy raz z tej firmy, ogólnie zadowolony jest z pracy itd, są nadgodziny i jest ok, ale w czym problem. Chodzi o to, że będąc w mieście i chcąc wypłacić gotówkę, bankomat połknął jego kartę. Brat mimo słabej znajomości języka, poszedł do banku, mimo wszystko karty nie udało się odzyskać. Teraz jest drugi tydzień w Holandii bez grosza przy duszy, nie wspominając o jedzeniu. Był u koordynatora mówił, że nie ma funduszy i pytał, czy jest możliwość uzyskania zaliczki "do ręki". Koordynator powiedział, że NIE. Brat jest sam, nie ma dostępu do internetu, do funduszy, do konta, nie jest w stanie wypłacić żadnej gotówki. Co w tej syt mógłby zrobić? Czy ktoś może pomóc? Ja jestem w Polsce i nie mam żadnych uprawnień do jego konta, tak więc w żaden sposób nie mogę mu pomóc. Proszę o odpowiedź. jest jedno proste rozwiązanie-niech założy nowe konto w banku,najlepiej w ING,ale niekoniecznie,może też w innym.Wmomencie otwarcia rachunku,dostaje numer swojego konta,i niech go od razu poda do biura,a do czasu otrzymania karty,pieniądze może wypłacać w tym banku w którym założył konto. Myślę że innego wyjśćia w tej sytuacji niema,a z założeniem konta w Holandii niema żadnego problemu.

Edyta

holender

Bez jaj, że zycie w Holandii jest bardzo drogie. Wiadomo jak kolega przelicza na złotówki to tak się wydaje, jak nie to wszystko jest od 2x do nawet 4x tańsze niż w Polsce.

tomek3

a jest ta pralka? domki sa w dobrym stanie?

ewelina

Hej był ktoś może na pakowaniu warzyw i owoców ? podobało wam się tam? jedzie jeszcze ktoś 26 maja do pracy?

ewelina

tak jade w niedziele 26 maj

marek1

Czy w tych domkach jest telewizor i darmowe wifi? Po ile osob sie tam mieszka? Ile Mozna wyciagnac za miesiac na czysto? Wyjezdzam w ta niedziele Prosze o szybka odpowiedz

slawek

Siama :D jedzie ktoś teraz do Holandii w Niedziele 26 maja ??

Slav

Jestem u nich Reacherem, zarobi ok, ja mieszkam na Oosterhout, domki sa w bardzo dobrym stanie, pelne wyposazenie.Nie wiem jak jest na produkcji.

Damian

no i taka odpowiedz mi sie podoba - wakacje sezon pakowanie pełną parą;)

Damian

Vaaleknsvaard to miejscowość gdzie maja domki z Directu - a ludzie pracują w różnuych firmach jeżdżą do Scherpenhuizen, Giebels, fosa , Slegers , Herman Keijsers, Rozen Keijsesrs moze coś doszło od tego czasu co mnie nie było - co do godzin to pewnie niektórzy pracja całe tygodnie a niektórzy siedza po pare dni na domkach ale jeszcze nie spotkałem sie żeby ktoś mial ochote pracować a siedział dwa tygodnie !

-Zaliczki dostajemy co tydzień po 100 ale od drugiego tygodnia jak nie masz sofi -ja mieszkam na parku w Vaalkensvard ale jest tez inny 2razy wiekszy Chyba kiedys były zaliczki po 200 ze piszesz kolego?

Damian

Siemano co do sofi kolego to jest tak ze wyrobią do 3 tygodni wiec przez ten okres bedziesz dostawał tzw zaliczki po 50 dyszek euro ;) A ja chcialbym sie dowiedzieć czy stawki pozostały takie same powyżej 23 roku zycia 200euro tygodniówki ? cos sie zmienilo od 2009/10 roku ? A i jeszcze jedno pytanko parki to Mierlo i Vaalkensvard czy zmienili gdzięki jak w ogole ktos się tym wpisem zainteresuje pozdro !

Pati

hey ja planuje wyjazd na maj razem z kumpelm zastanawia mnie kwestia sofi nr ile sie czeka na niego i czy to prawda ze bez sofi nie wyplacaja kasy??

Zostaw merytoryczną opinię o UPFORCE - Lubliniec

• Jak się pracuje w UPFORCE?

Zobacz opinie na temat firmy UPFORCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPFORCE?

UPFORCE