Opinie o TZMO S.A. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TZMO S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TZMO S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TZMO S.A. w Toruń

Alicja

Nie polecam pracy w tej firmie ,jesli szukasz zatrudnienia i zależy Ci na dobrej atmosferze to nie znajdziesz napewno jej w tej firmie. Jesli zatrudniasz się przez Randstad licz godziny i nadgodziny i sprawdzaj uważnie pasek płacowy. Stawka jaka oferuje agencja to smiech na sali ,robisz to samo co cala elita z belli, ale nie traktują Cię na równi. Co do belli to robią sami bałagan ,przenoszą Cie co kilka miesięcy ze zmiany na zmiane ,jak smiecia i tu nikt nikogo nie pyta o zdanie. Ta firma to porazka ,nie warto się starac ,bo i tak tego nikt nie zauważy i nie doceni ! Ps.pozdrawiam Pania Paryżankę ,kobieta z dużym poczuciem swojej wartosci ,to za mało powiedziane.Żałosna do granic możliwości .Pracujac z nią pamiętaj nie wyrzycaj kartonów po uprzednim ich dokładnym rozłozeniu i ułozeniu co do mm w koszu ,bo tam musi byc idealnie ułożone. ZENADA !!!

Asha

Nie polecam ! Atmosfera okropna ,człowiek siada psychicznie ,najgorsze osoby co pracuja po 20 pare lat,zniżą do poziomu ,ze sam zaczynasz się zastanawiac czy jestes cos wart.Mobing ! (usunięte przez administratora) ! Jeszcze raz (usunięte przez administratora) ! Obgadają Cie za plecami tak ,ze wlosy na glowie się jeżą ! Operatorki wyżej srają niż (usunięte przez administratora) mają ! Przypominam.,ze pakowaczki są od pakowania ,a nie pilnowania maszyny czy pakowarki ! Nie jestes w stanie pilnowac pakowarki i w jednym.czasie pakowac ,sprawdzać jakośc co15 min.i jeszcze odstawić sobie karton na paletę .Najgorsza brygada A , szałunie robi i (usunięte przez administratora) nie urywa Brygada B ,zwłaszcza hala 5 ,tam.pracuje sama elita .....Jedna drugiej (usunięte przez administratora) obgaduje ,po czym gadaja ze sobą jak najlepsze przyjaciółki ! Żal ! Góra powinna zwrócic uwagę na to co tam.się dzieje ....bo opinia ciągnie się latami ,niedlugo nikt tam.nie bedzie chcial pracowac ! Przepracujesz 1800 godz.przez agencje ,jak.Cię zakład nie przejmie ,to Ci dziękują za współprace ,wyrzucą Cię na ulice jak psa ! Uwaga ! Pracownik Randstad nie ma prawa chorowac ,bo jesli zachoruje juz po L4 nie ma dla niego miejsca !!!! Urlopy dają tak jak.im pasuje ,anie jak potrzebujesz ! Nie warto się angażować ,bo i tak tego nikt nie widzi i nie doceni .Pracowalam 8 miesiecy i tylko dlatego ,ze zachorowałam.kazali mi rozliczyc się z szafki i dali do zrozumienia ,ze miejsca w tym zakladzie pracy dla mnie nie ma .Nie polecam !

Stary

Od czasu pandemii obroty firmy się podwoiły albo , potroiły ale zwykły pracownik tego nie odczół. Pracy jest coraz więcej i więcej w systemie trzy zmianowym. Podwyżki dostają tylko znajomi kierownika albo jak ktoś ma rodzinę w biurze. Do tego panuje duży (usunięte przez administratora) Ludzie którzy pracują po kilkanaście lat mają mniejsze stawki od pracowników z krótszym starzem

Biedra
@Stary

Po co wypisujesz takie bzdury , ośmieszasz siebie tylko takim wpisem. Chyba nie wiesz co oznacza dla lidera na rynku możliwość zwiększenia sprzedaży dwu czy trzy krotnie - litości. Od stażu jest wypłacane stażowe a nie wynagrodzenie podstawowe i to robi zdecydowana różnice ?

Edward
@Stary

Skoro obroty w firmie TZMO się potroiły to pracownicy mogą wypracować premie uznaniowe? Na jakiej wysokości są targety które trzeba zrobić żeby dostać dodatek finansowy do pensji?

jack
@Stary

Nie odczułeś ,i nie odczujesz. W Polsce kapitalizm był jest i bedzie oparty na wyzysku pracownika

aneta

ciezko co kolwiek w czasie pandemi zalatwic w tzmo ,nawet firma "a 100" wymaga szczepionek na covid

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie TZMO S.A.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Specjalista ds. personalnych?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Jakub

Witam, proszę o opinie pracy jako kontroler jakości w tzmo w Toruniu

E
@Jakub

Podpinam się pod to pytanie. No chyba że zacząłeś pracę i możesz coś napisać o niej?

Gosc

Jak można dostać pracę w tej firmie? Przyjmują nowych pracowników?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie TZMO S.A.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Sikorka

Są oferty... aplikujcie tokarz mechanik frezer i wiele innych dla każdego coś się znajdzie????????

OLI

Kilka razy aplikowałem do TZMO , nawet nie raczyli mi odpowiedzieć, cały HR TZMO lekceważy ludzi. Czy podobnie lekceważy się tam pracowników nie wiem, w innej firmie proces rekrutacji trwał 20 dni. Tłumaczenia kogoś z TZMO że ktoś zapomniał czy przeoczył są po prostu śmieszne.

Dział Personalny TZMO SA
@OLI

Dziękujemy za informację. Zamieszczamy komunikat na stronie, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Każdy kandydat jest dla nas bardzo ważny, który zgłosi się do procesu rekrutacji, ale kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o kontakt indywidualny jeśli są potrzebne szczegółowe informacje: kariera.pl@tzmo-global.com.

OLO
@OLI

Pycha i samozachwyt jest podstawą działania działu HR TZMO, taka prawda.

@Dział Personalny TZMO SA

To może Dział Personalny z Działem Kadr zainteresuje się dlaczego w CLu na jednej ze zmian jest duża rotacja pracowników i największa ilość L4?

ann
@OLI

Widocznie nie spełniałeś oczekiwań - normalne, że się nie odezwali, w 90% tak jest

duszyczka

wiecie co teraz dzieje się na produkcji?(usunięte przez administratora)rząd zdejmuje restrykcje a Bella nakłada na nas pracowników swoje zakazy.mieliśmy wiele tzw.dróg do przemieszczania się po zakładzie teraz wyznaczyli nam trasy ,dobrze że nie musimy nosić rękawiczek i gogli.maseczki pozostały nie wyobrażam sobie pracy w maseczkach podczas upałów czekamy na przyłbice,nie wiadomo kiedy będą i czy wogóle będą najgorsze to system pracy na rano-6-00,6-30,7-00 itd.a teraz większość produkcji przechodzą na trzy miany weekendy wolne ,a perfecty na czterobrygadówce TO NIE JEST FAIR Nie polecam jak masz możliwość iść gdzie indziej to tylko nie do Belli pracuje tam już troche czasu i z roku na rok jest coraz gorzej

Sikor

A w dziale mechanicznym ile można dostać na początek? Czy takiemu frezerowi czy tokarzowi opłaca się zmieniać pracę? I zaczynać jako świeżaK w tzmo

Dlaczego nie szyjecie maseczek. W obecnej sytuacji powinna być uruchomiona produkcja maseczek. A wy jak zwykle tylko żeby zarobić po trupach kasa musi się zgadzać.

duszyczka

co w zwiazku z epidemią która teraz panuje mierzą temperaturę -ok,ale pozostałe środki nie są ok. brak płynów dezynfekujących,rękawiczki które otrzymujemy na dziale produkcji-po 1parze na 8 godzin pracy do przerwy śniadaniowej nie zawsze wytrzymują więc zdejmujemy i pracujemy bez ochrony,gdzie sa maseczki dla pracowników?przejmowanie maszyn w tzw,biegu?skupisko osób a gdzie przestrzeganie unikania zgromadzeń?to narazie tyle

Prac.
@duszyczka

Racja, powinno się maksymalnie ograniczyć kontakty z innymi, maszyny powinny być zatrzymane z 20 minut przed końcem zmiany, zdezynfekowac miejsca pracy i używane narzędzia i następna zmiana powinna wchodzić z 5 minut przed rozpoczęciem zmiana, a nie jak teraz maszyny w biegu i 10 minut przed końcem zmiany na hali spotyka się z 40 osób produkcja nie jest teraz najważniejsza tylko ludzie.

Dolas

Witam .pracowałem na magazynie dłużej niż rok. Zarobki są ok ,ale tylko wtedy jak się chodzi w weekendy na nadgodziny . praca nie jest zła. Ludzie jak wszędzie są w porządku i też ci toksyczni.sporo robotników pracujących ponad 10 lat uważa się za kierowników a nawet za ważniejszych. Brak zadbania o cały magazyn i o jakiekolwiek potrzeby pracowników. Rampy , wózki , sprzęt zniszczony Pomieszczenia socjalne w złym stanie . może się coś zmieniło ,ale było nieciekawie jeszcze jak na taką wielką firmę trochę wstyd. p.Chmielewski kierownik magazynu czasami można go zobaczyć ,ale nic z tego nie wynika .poza tym że ma ciężko odpowiedzieć dzień dobry ,a co dopiero coś zrobić by usprawnić na hali. Kierownicy i brygadziści raczej wybierani nie pod względem umiejętności na stanowisko.(możliwe że na innych zmianach trochę lepiej) Na tej co miałem przyjemność pracować to zero pochwał ,motywacyjnych rozmów ,podjechanie zapytanie czy wszystko gra ,tylko wymagania w dokręcanie śruby z normami. Interesują tylko panów siedzących cyferki w excelu.pan C .Z to kompletna pomyłka jemu nawet szkolenia nie pomogą do zarządzania ludźmi ,ale znając życie to pewnie już awansował i zniechęca ludzi do pracy w tej firmie a nawet w tym zawodzie. Mam nadzieję że komuś pomogłem.reklama z Lindą zmotywowała mnie żeby wypocić jakieś zdanie .

arcun

Dobra firma.Pracuję tam jako zwykły robotnik 28 lat

Mark
@arcun

Ile zarabia magazynier?

Grzegorz
@Mark

Jesteś zainteresowany praca w magazynie? Niestety nie znam wysokości zarobków, ale pracodawca zapewnia stabilna umowę o pracę i realne możliwości awansu. Na stronie https://tzmo-global.com/pl_PL/job_offer/ jest aktualna oferta dla pracownika magazynu. Daj znać jeśli będziesz aplikował.

kosmaty
@Mark

ten co leży i ten co (usunięte przez administratora) tyle samo z tym że zjebie sie do tego że (usunięte przez administratora) bo zwolnił i procenty spadły u Gebelsa

Aleksandra
@kosmaty

Pisanie tak wulgarnym językiem na forum jest raczej słabe. Połowa Twojej wypowiedzi została nawet usunięta przez administratora, a więc nie do końca jasne jest, o co Ci chodziło. @Mark pytał o zarobki Magazyniera w TZMO. Możesz coś konkretnego na ten temat powiedzieć?

Zadowolony

ok.4,5 na rękę

Edward
@Zadowolony

Podajesz dobrą stawkę jeśli chodzi o stanowisko magazyniera. Pracownicy muszą mieć uprawnienia na wózki widłowe, czy mogą je zrobić już podczas zatrudnienia? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Zadowolony
@Edward

Uprawnienia na wózki raczej to podstawowy warunek zatrudnienia . Firma nie sponsoruje kursu.

@Zadowolony

To ładnie tam zarabiacie w magazynie.. U nas to o 3 z przodu ciężko, chyba że ze dwie setki zlapiesz, zresztą na każdym dziale jest podobnie, odostajemy od innych firm spółki , Ale już od dłuższego czasu TZMO o Belli zapomina, a to my zbudowalismy tą firmę ale cóż dziadki już się nie zwolniom.

@Z belli

Pracuje na magazynie i nie potwierdzam takich zarobków na swoim przykładzie. Średnio 18-19zł/godz płacą, premia do 20 procent, jak jesteś na chorobowym to minus 2 procent za każdy dzień tzn 10 dni chorobowego nie masz premii. Np. chorujesz od 01 do 10 danego miesiąca i premia 0 procent. Wracasz 11tego i motywacja? Żadna, premii Ci nie zabiorą bo nie ma z czego, a Ty tylko że jesteś, zrobisz 20 procent normy czy 100 przez kolejne dni miesiąca stawkę godz zapłacą bo muszą. Przy zwykłych godz 3 tyś nie przekroczysz mając 2 tyg nocek. Dostaliście od 01.02 podwyżkę, bo my nie.

@CL

Zapomniałeś dodać o dodatkach zmianowych, zapleczu socjalnym itd. Pokaż fotkę z kwitka. Co do premii to może się nie znam ale to zależy czy masz motywacyjna czy uznaniowo - i zasady o których piszesz są związane z typem premii. Trochę byłoby dziwne że jak Hrabia przyjdzie pół miesiąca do pracy to ma dostać jeszcze za ten okres premie ? Premia nie jest obowiązkiem ona jest za coś i jest między innymi za to za Pracodawca ma w pracowniku wsparcie i może na jego usługę pracy liczyć. A swoją drogą skoro Ci tak tam źle a podobno jest rynek pracownika to czemu jeszcze tam pracujesz ?

@CL

A kiedy miałeś ostatnia podwyżkę ? U nas jest przeciętnie raz na dwa lata.

Killer

Skoro piszesz że dodatki nie mają znaczenia to sory, nie dziwię się że nie masz więcej jak liczyć nie umiesz. My mamy pracę w czterobrygadowce i niższe stawki bez dodatkow. Chętnie się z Tobą zamienię .

ZUZU

Ja nie pracuje w tzmo, dlatego pytałem jak jest u was, z tego co piszesz to macie stawki rynkowe, u nas jest podobnie

@ZUZU

(usunięte przez administratora) Nie wiem dlaczego narzekasz , zobacz że masz rynkowo a mało tego piszesz zenie miałeś podwyżki czyli zarabiałeś w górnym przedziale . Chcesz więcej to idź na studia

@Killer

Albo ja ciebie, albo ty mie nie rozumiesz, mamy dodatki które nam się należą zgodnie z kodeksem pracy.. Skoro ty pracujesz w tym samym systemie pracy to tobie też się należą, jeśli ich nie dostajesz to zgłoś ten fakt pracodawcy. Do kolegi z CL-dodatkowo u nas premia to składowa kilku czynników nazywa się magicznie pndek, system ten przypomina grę w,, jaką liczbę sobie pomyslałem'':) bo mogą tam wpisać co chcą bo do danych na ten temat i tak nie mamy dostępu, miało to oczywiście nam,, polepszyć '' a tak poleprzylo że na picie miałem 2 tys mniej a niektórzy koledzy nawet więcej.

@Z belli

Jak podupadło Ci zdrowie to dostałeś mniej, sam pisałeś że jak masz chorobowe dłuższe niż 10 dni to masz w plecy. Nadal nie rozumiem dlaczego tam pracujesz skoro jak piszesz wszystko jest do niczego ?

@Killer

Ja tego nie pisałem.. Sprawdź najpierw kto co pisze a później przytaczaj.. A ja nie narzekam tylko pisze jak jest, prostuje informację żeby zainteresowani nie myśleli że mamy tyle co napisał Pan,, zadowolony '' podejrzewając nieprawdę (bo kilku znajomych w celu mam) zareagowałem. I tyle w temacie

@Z belli

Tak wiem że nie Ty pisałeś o chorobowym. Ale się zastanawiam jak inaczej wytłumaczyć że zarobiłeś rocznie mniej niż w ubiegłym roku. Jedyne wytłumaczenie dla mnie to takie ze nie miałeś tyle samo premii co rok temu.

@Killer

Co do premii, masz rację, nie znasz się więc zamilcz, premia motywacyjna jaka obowiązuje w tzmo jest od godz przepracowanych. Gdzie mam Ci pokazać fotkę z kwitka?

psycholog biznesu

Przeczytałem parę negatywnych opinii o Dziale Personalnym TZMO , nie wiemy może jest to taktyka zarządu. Wiele większych firm niż TZMO upadło prowadząc politykę zatrudniania Piętaszka z powieści autorstwa Daniela Defoe. W tej chwili korporacje stosują politykę, "naszą siłą są nasi pracownicy ". Czas pokaże kto ma racje w układzie master slave. Niestety polskie HR nawet nie umieją się poruszać w opcjach SI.

NO

Nie polecam szczególnie WIPE& GO, przyjmą cię na okres próbny 3-mc potem wywalą, nawet nie wiesz dlaczego. Traktują Cię jak robota, nadejdzie czas, gdy zabraknie im tych ludzi których w ten sposób traktują. Są też plusy, pomogli mi w podjęciu decyzji o wyjeździe z Torunia do Poznania, iiiii dzięki takim firmą nasz piękny Toruń się wyludnia.

Co jaki okres czasu w TZMO S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

Tokarz

W dziale mechanicznym u lorda Brzozowskiego nie można bo Cię zwolni. Przykre ale prawda. Trzeba trzymać odpowiednio paluszek

biedra 33

W głowie się nie mieści jak można szkalować tego Prezesa Belli - gość w końcu rozpoczął normalne porządki i nie dziwota że ludziom którzy tzw "tworzyli czy budowali firme" się nie podoba że rozbija stare układy. Ty szmaciarzu napewno chciałbyś aby nic się nie zmianiało i żebyś nadal mógł się opr... Maszyny są remontowane i kupowane nowe - ludzie którzy się opr,,,, są odsuwani a Ci którzy chcą i uczciwie pracują dostają podwyżki - tyle

Niezadowolona
@biedra 33

Głupoty piszesz musisz używać dużo wazeliny że tak ci tam dobrze :-)

Elza
@Niezadowolona

Ano, @biedra 33 (usunięte przez administratora) W jednej ze spółek 12 zeta brutto za godzinę, także jak jest krótszy miesiąc to dodatek wyrównawczy muszą doliczyć aby najniższa krajowa była ????

Niestety firma mnie bardzo rozczarował. Była dwu krotni na rozmowie kwalifikacyjne. Na druga rozmowę zrezygnowałam z wyjazdu żeby dostosować się do terminu. Na stronie pięknie napisane że po dwóch tygodniach dają odpowiedz również negatywną. Po dwóch miesiącach cach nadal nie mam żadnej informacji. Dla mnie firma która nie szanuje ludzi. Teraz już wiem że na pewno nie chce pracować w takiej firmie.

OLa

Ja również miałam tak samo. Rozmowa przeprowadzona w maju 2018 (praca z językiem francuskim). Na drugim etapie rozmowy zapewniali, że dadzą znać, nawet jeśli odpowedź będzie negatywna. Czekam na tę negatywną odpowiedź do dziś...

Emilia
@OLa

Oczywiście - firma TZMO, jeśli obiecała, powinna poinformować Cię o wynikach rekrutacji. Jednak różne sytuacje mogą mieć miejsce, a więc czasami warto jest okazać trochę zrozumienia. Widziałam, iż TZMO nadal poszukuje nowych pracowników do swojego zespołu: https://tzmo-global.com/pl_PL/category/kariera Może nadal byłabyś zainteresowana pracą w tym przedsiębiorstwie?

Kropelka

Mialam podobnie. Co prawda odpowiedzi sie doczekalam ale duuużo po czasie. Mail ze standardowa formułka, 0 personalizcji, 0 feedbacku.

Emilia
@Kropelka

W tego typu sytuacjach uważam, że warto samemu zgłosić się do firmy TZMO, przypomnieć o sobie i poprosić o feedback co do rezultatu z rozmowy rekrutacyjnej. Często jest tak, że firmy zapominają poinformować potencjalnych pracowników o swojej decyzji a w momencie przypomnienia się przez pracownika odpowiedź jest natychmiast wysyłana.

kandydatka
@Emilia

To nie kandydat powinien przypominać się z prośbą o odpowiedź. Jeśli chce się mieć profesjonalny HR to takie sytuacje są nie do pomyślenia. I startował na stanowisko specjalisty. Trzeba być ostatnim (usunięte przez administratora) i prostakiem.

Dawid
@kandydatka

To prawda że najlepiej dostać odpowiedź bezpośrednio z HR, jednak nie jest sytuacją bardzo rzadką wysłanie pytania o wynik rekrutacji przez samego zainteresowanego. Czasem po prostu warto spróbować zamiast obrażać się na firmę, bo mógł to być zwykły błąd lub niedopatrzenie.

Pola
@Emilia

No wiec o tym piszemy- taka forma jest bardzo nieprofesjonalna. O wypłacie tez trzeba będzie przypominać???

słoneczko

Poproszę o informację czy warto aplikować na stanowisko kontrolera jakości oraz jakie są zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o TZMO S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w TZMO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TZMO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TZMO S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TZMO S.A.