Opinie o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

zaniepokojony

Witam,czy slyszeliscie ze spolka chce nam.zabrac calą premie,tym co sie konczy umowa przeniesc na zlecenie,zabrac stawke z 12 na 10 w kr.i ponoc w pozniejszym terminie pozabierac na grupy i zmienic uklad zbiorowy po to by nam wszystko zabrac???.wiec przestancie gadac o pierdolach a zainteresujcie sie tym co trzeba..

Bobrek
@zaniepokojony

Tak mówili nam na spotkaniu kierowników że wszyscy mają mieć umowy zlecenia wszyscy pracownicy KOK, ochroniarze,biurowiec, centra demontażowe, strażacy wszyscy tylko prezesi maja mieć umowy( kontrakt ) za kilkanaście tys. zł

Krzys

Napisze kulturalnie: solisz

Tranzystor
@Bobrek

A ja napiszę że jesteś bezmózgowiec i straszysz ludzi , a SAM PEWNIE ROBISZ W SPODNIE, ALBO W STRINGI.

zw
@Bobrek

Ja natomiast słyszałem że mamy dostać na święta za pranie i że żadnych zleceń nie będzie, a chwilowe problemy finansowe są już rozwiązane.

The end
@zw

" chwilowe problemy" stały sie przewlekłymi problemami. 1,5 roku temu wiedzieli ze będzie dziura finansowa i zbagatelizowali problem. Gdy zaczęli załatwiać kredyty to zrobiło sie trochę po czasie ale uważa sie ze zarząd robił co w ich mocy. Niegospodarność, niekompetentności,brak pomysłów i logicznego samodzielnego myślenia.

k-s

Kto dobrze daje ten stołki dostaje !

zwol.zw. Solidarności k. rewizyjna

Walka o uczciwe demokratyczne Państwo Polskie w moim wydaniu nie skończy się bo tak życzyłby sobie np. Kazimierz N . Nie zamknięto mi ust w czasach PRL-u , tym bardziej nie zamkniecie mi ich dzisiaj, bo tak byłby dla Was wygodniej . To nie żadna nienawiść Panie "spokojny". Dzisiaj jeszcze spokojny, jutro nie koniecznie!

Obser........

Ania a skad ty wiesz to napewno jestes pewna ..

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
wer

Witam słyszałem że na Knurowie w niedługim czasie zwolni się miejsce kierownicze ,a co za tym idzie niektórzy dowódcy jak pieski pobiegną za swym panem .Zapraszam chętnych do startowania na miejsce tego Pana .Może wkońcu będzie ktoś odpowiedni na odpowiednim stanowisku .Jak na razie to pieski wyją z żalu bo ich pana w (usunięte przez administratora) ktoś kopnie.Poleją się łzy.Po jednej stronie to będą łzy szczęścia a po drugiej łzy rozpaczy gdyż,koniec już się zbliża wielkimi krokami.Wyjcie z rozpaczy bo jak wejdzie firma to Wam pokaże kto tu rządzi.

@wer

Nowym kierownikiem na Knurowie zostanie kobieta z pobliskiego ONF ;-)

Jan
@ania

Ania jest to pewne !

ramzes

wiem o tym dobrze ale potrzymuje moje slowa w koku robią debile a ty nie bądz taki swiatowy palant

Gin
@ramzes

Debilem to może ty jesteś i nie oceniaj innych swoimi kategoriami nieudaczniku. Ramzes to był syn Boga Ra, a ty nawet ukłonów nie jesteś godzien mu składać , co dopiero pisać pod jego psełdonimem.

ramzes

w koku robia debile ale zdarzaja sie też normalni ale co zrobic jak na takiej kopalni bobrek są tacy co maja poziom inteligencji 0000000000000 jak ktos ci mówi że ma serce po prawej stronie to (usunięte przez administratora) tylko plakać debil dżepetto tak go zwiom

dżepetto
@ramzes

Napisałeś sam o sobie, ocena twojej inteligencji i tak jest zawyżona. Deksrocardia (prawostronne położenie serca) jest rzadką odmianą rozwojową ludzkich organów wewnętrznych, w której serce jest lustrzanym odbiciem serca u większości ludzi. Jestem poprosu inny.

ramzes

(usunięte przez administratora) to będzie (usunięte przez administratora) w DGP jak wiem to trzeba tam co miesiac robic 3 dniówki za2 zeta na godzine brutto

brama I

a co z Wijasem i Marasem ?

...i co ?

...... zmieniamy forum z KOK na DGP ????????

WOTAN

Tylko nikt nie zostanie w tej pseudo-firmie jaką jest DGP. Nawet w Mc Donalds zarobie wiecej na pól etatu niz w DGP :))))

@WOTAN

Powodzenia na nowej drodze zarabiania ...

Obser........

Witam ale nie wszyscy z was zostana na kopalni, ci co tak wypisuja zle o DGP napewno moga sie pakowac ...

kolo

byleby wypłata i paczki byli w grudniu

kula

Beznadziejne kierownictwo , a pracownicy {mysle o wiekszosci]..tyle samo warci !

Boguś
@kula

Jasne gdp !

Boguś

DGP kolego DGP. Co to jest gdp ?

@Boguś

Oczywiscie DGP. Od grudnia za 11 zlotych umowa zlecenie.

krzysiek

Witam ale mi chodzi o Ochrone kiedy zakańczamy na Sosnicy bo słyszałem ze przychodzi inna firma, tylko nie wiem od którego bo jestem na L-4 pozdrawiam

@krzysiek

od 1 grudnia wchodzi gdp. wracaj krzysiu bo miejsca w nowej firmie ci nie starczy

jazyd

@krzysiek, weź się ogarnij, na różnych kopalniach jest różna sytuacja, przetargi, ewentualny koniec wydobycia, zakup przez Węglokoks, zresztą nikt ci tu nic pewnego nie napisze, jedź do Tarasa zapytaj jaki ma plan, a później podziel się z nami informacją. To będzie dużo bardziej produktywne niż to ględzenie "a kiedy kończymy pracę, kiedy kończymy pracę, kiedy kończymy pracę..."

krzysiek

Hej czy ktos mi odpowie kiedy konczymy prace na kopalni, piszecie takie bzdety ale nikt nie odpisze ..pozdrawiam

tester

Jest taki co mu się chce! Firma upada a on stawia nowe posterunki! To dopiero bezmózgowiec!

bolo
@tester

znam takiego bezmózgowca i lenia.wybrał inna droge.Został związkowcem i tak pcha ten wózek wcale nie zakładając uniformu.

Półmózgowiec

Jestem pół idiotą i o tym wiem, pracuje w ochronie, bo tu innych nie przyjmują. Wy nie chcecie się do tego przyznać dlatego jest wam tak źle. Trzeba mieć tylko połowe mózgu tak jak ja żeby tu pracować. Kto ma drugą połowę mózgu to zapraszam może razem znajdziemy lepszą pracę.

Leń
@Półmózgowiec

Nareszcie jakaś bratnia dusza. Ja to się dziwię że w ogóle mi płacą. Jestem leniem i nic mi się nie chce. Szczytem moich dotychczasowych osiągnięć jest samo chodzenie w tym uniformie z napisem ochrona. Jestem jednostką aspołeczną i aż dziw bierze że jeszcze mnie nie wylali. Nie chce mi się już pisać …………

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Ochrony Kopalń - Zabrze

• Jak się pracuje w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Ochrony Kopalń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konsorcjum Ochrony Kopalń