Opinie o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

zwol.zw. Solidarności k. rewizyjna

Nie rozumiem dlaczego pracownik wykorzystywany w stopniu maksymalnym miałby walczyć o interes tego co go traktuje jak niewolnika . Przeciętny ochroniarz nie wiele straci nawet, gdy dojdzie do przetargu . Bardzo dużo stracą na pewno osoby związane ze ścisłym kierownictwem KOK , bo rzadko gdzie tak dużo płacą za taką ściemę jak ma to miejsce w tej konkretnej firmie. I to właśnie te osoby powinny zrobić zadymę. Walka o nie swoje interesy to rzecz całkowicie zbędna. Dzisiaj pracownicy powinni się zastanowić jak się zorganizować by u przyszłego pracodawcy być lepiej traktowanym niż za czasów KOK - u. Na taką zadymę powinni z pewnością pójść osoby zatrudnione w biurowcu na lompy. ,kierownicy oddziałów ,to znaczy wszyscy, którzy na tym przekształceniu stracą najwięcej.

nikt
@zwol.zw. Solidarności k. rewizyjna

Zwolniony, pezestan podjudzac. Po wejsciu innej firmy dostaniemy smiecie. Nigdzie indziej nie dostane 13 grupy, swoje zale wylewaj gdzie indziej.

Wariat

Ja biorę oponę, będzie zadyma!

iRENA

Wy nawet podpisać się nie umiecie piszecie bzdury o zjednoczeniu kogo? tych 90 % mało inteligentnych ludzi na oddziałach? jak oni by za złotówke dali by dupy wystrzyc!!! nie umią się nic odezwać boją się wszystkiego nie ma zjednoczenia!!! ZRÓBMY PROTEST POD FIRMĄ 28 LIPCA O 10 RANO- ŻEBY ZARZĄD ZACZOŁ OD BIUR A NIE OD TYCH NAJMNIEJ ZARABIAJACYCH!!!!!!!!!! CIEKAWE ILU JEST ZAINTERESOWANYCH SWOJĄ WALKĄ O DOBRE WQARUNKI W TEJ FIRMIE!!!!!!!!! DO ZOBACZENIA!!!!!!!!!!!!

TORN
@iRENA

Zgadzam się z Tobą, nikt nie odważy się przyjechać pod spółkę zrobić zadymy, bo na oddzialach pyszcza głośno ale jak już trzeba coś zrobić to siedzą cicho i tak jak piszesz za złotówkę każdego sprzedają.Poprostu boją się o swoje (usunięte przez administratora)

;)

"pomagał"im Wiesiek aktywista(usunięte przez administratora)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Polak mądry po szkodzie. Co mądrzejsi to już przewidywali rok temu już wtedy zdawali sobie sprawę z powagi sytuacji i kompromitujacego zarządu z przydziału ZZ.

pytajnik

Czy ta obecność p.Kłysza w radzie nadzorczej i upolityczniony zarząd to nie jest pocałunek śmierci dla KOK ?

admin

No! Pani przewodnicząca i Panowie przewodniczący zz , czas wywiesić sztandary i zrobić zadymę , bo wasi członkowie zarządu kok-u nie są zdolni do zarządzania firmą. Zawsze można powiedzieć że to wina zarządu, że to nie my to oni, a że oni są z waszego nadania to trzeba pominąć. Nie pierwszy i nie ostatni zarząd który wyautujecie dla swoich interesów, ale tego zarządu nie żal, każdy dzień ich zarządzania przybliża kok do przetargu.

kadry

w zarzadzie bedzie max. 2 ! Kto wypadnie? trzęsawka,chiński myśliciel,czy niedouczony ekonomista z przydziału ?

JO

I wszystko w temacie -> W innej - Konsorcjum Ochrony Kopalń - ceny usług realizowanych na rzecz Kompanii są zdecydowanie wyższe niż średnia rynkowa, po jakiej takie same usługi kupują pozostałe spółki węglowe. Jako podmiot dominujący Kompania jest zobligowana do restrukturyzacji i dostosowania do realiów i wartości rynkowych operacyjnej działalności spółek zależnych. Będziemy w tym konsekwentni" - dodał. Źródło wnp.pl

prac. kpof

Ludzie obecnie średnia p-rawie wszędzie na każdego z nas pracującego na kopalni wynosi około 3.000 zeta /tyle płaci kompania/. Z tego 5% miała zabierać dyrekcja do utrzymania kadr itp. - tylko 5% od każdego z nas / lub jak kto woli z wystawionego rachunku za cały miesiąc/.Więc gdzie jest reszta pytam się jak średnio zarabiamy 2.000 zeta BRUTTO a nie 2.850 zeta.?????

zwol.zw. Solidarności k. rewizyjna

W końcu sensowny wpis MM, w tej konkretnej firmie zbyt wieku jest Specjalistów od Spraw Niepotrzebnych. Jednocześnie brak konkretnych osób w kierownictwie, które by by były w stanie doprowadzić do koniecznych do niezbędnych przekształceń .

Niekwalifikowany

To dlaczego zarząd kompanii węglowej liczy sie z zdaniem zarządu innych spółek-córek a kompletnie nie liczy sie zarządem kok-u. Odpowiem, bo ten zarząd kok-u nie szanuje sam siebie, podejmuje głupie decyzje , NIE ZARZĄDZA TYLKO BAWI SIE W ZARZĄDZANIE FIRMA.

M U
@Niekwalifikowany

Obniżenie wartości usług przez KOK wcale nie oznacza zmniejszenia stawek.obecny zarzad strasznie podniósl koszty f-my poprzez utrzymywanie różnych stanowisk dla swojaków,które w innych firmach nie istnieją(nie wspominajac o posadkach dla działaczym,swoich uposażeniach i swoich asystentów sztucznie stworzonych)

Kwalifikowany.

Ludzie ,zacznijcie myśleć logicznie.To Kompania obecnie jest naszym wrogiem a nie KOK.Czy to tak trudno zrozumieć,ze jeśli KOK nie chce zejść ze stawek to walczy o nasze umowy o pracę (zamiast śmieciówek)i o stawki.A dlaczego walczą o nasze stawki-po prostu,jeśli nam obniżą to zarobimy poniżej najniższej krajowej.W związku z tym że nie możemy ,musielibyśmy przejść na umowy zlecenia .Zrozumcie wreszcie-Kompani nie chodzi o jakieś pierdołowate parę groszy z których byście chętnie zrezygnowali aby uratować firmę,Kompani chodzi o prawdziwe pieniądze,czyli o to abyśmy pracowali za 5 zl na godzinę.Prawda jest taka że urzędasy z Kompani nakradli ile się da i odeszli na inne stołki (uprzednio wypłacając sobie sowite odprawy) a za całe (usunięte przez administratora) które zostało ma jak zwykle zapłacić ten najmniej zarabiający.Zresztą nowa ekipa w Kompani musi zadbać przede wszystkim aby i oni odchodząc mieli na sowite odprawy i premie a to można uzyskać tylko pogrążając słabszych. I to jest słowo kluczowe-JESTEŚMY SŁABI- bo nie potrafimy się zjednoczyć i walczyć .W erze komputerów i telefonów komórkowych nie potrafimy się zjednoczyć ,podczas gdy 25 lat temu (kiedy tylko elita posiadała telefony) ludzie potrafili walczyć razem o godność robotnika.

pulok

Grunt ze wypłata w KOk będzie,bo w KRach ?

ok

masz całkowitą rację, z tym że trzymać się razem należało rok lub półtora roku wcześniej. Teraz już jest posprzątane. A co do Polok i jej koleżaneczek typu Wróbel itd. to już dużo wcześniej przestrzegano na tym forum, wtedy należało się trzymać razem.

prac. kpof

Tak nawiązując do przesłanego do naszych oddziałów pisma ŻĄDAMY ... , które to niby mieli wymyślieć zwykli pracownicy tacy jak my - proponuję napisać żądanie ale następującej treści : MY PRACOWNICY KOK ŻĄDAMY : zmniejszenia wypłacania premii pracownikom zatrudnionym w dyrekcji firmy KOK - poczynając od pani Polok i jej koleżanek, dobrowolnego poddania się zmniejszeniu wypłat - poczynając od tej pani i jej koleżanek, zakazu tworzenia takich bzdurnych pism jak przesłane ostatnio do naszych ONF-ów " ŻĄDANIE ..." , sprzedania 90% samochodów należących do naszej spółki /znikną wydatki na paliwo/, oddania psów służbowych na stan panu Prezesowi Badowskiemu oraz / ale to zależy tylko od nas wszystkich / pozbycia się ZZ działąjących przy KOK. Ponadto żądamy stawek /grup płacowych / podobnmych dla wswzystkich a nie tak jak to jest na jednej z kopalń, że zwykły pracownik ochrony jest na 20 grupie/chyba 3.400 brutto/ i nie jest to już szef ochrony . Takie lub podobne żądanie powinniśmy przesłać do Prezesa Kompani Węglowej a nie ten "świstek" który został przysłany do nas przez prawdopodobnie kierownika R.Karwan . LUDZIE Z 'DOŁU TEJ DRABINKI' - ZACZNIJMY TRZYMAĆ SIĘ RAZEM.

ak(ł)ysz

niech najpierw Zarząd obniży sobie swoje uposażenie o 15 % i służbowe fury i komóry,równocześnie obcinając frukty i oddelegowania wypasionym zw....

TORN

Ludzie trzeba się wreszcie zjednoczyć i zrobić porządek w spółce bo nam wszystko zabiorą, zróbmy cośwwreszcie! !!

admin

Nie pierwsza i pewnie nie ostatnia wiadomość , którą wycina jeden z członków zarządu KOK-u

PiekielnieSzybki

Kto prowadzi cenzurę na tym forum ? Wczoraj była tu wiadomość że KW nas opchnie... Pociągnijmy temat ! Sprawa na dzień dzisiejszy wygląda tak... 1.Kok nie chce zejść na stawkach 10 % cały zarząd KoKu łącznie ze ZZ idzie w zaparte. 2.Zarząd KW stawia ultimatum,albo KOK zejdzie ze stawek albo zostanie rozpisany przetarg co jednocześnie oznacza że popłyniemy... 3. W chwili obecnej trwa pat ! Czy lepiej żeby pracownikowi obciąć z wypłaty czy likwidacja KOK i wejście innej firmy ochroniarskiej ? Tak to wygląda na dzień dzisiejszy ! 4. Trzeba bardzo mocno podziękować tej czerwonej hołocie ze ZZ że jeszcze 1,5 roku temu nie dali możliwości utworzenia WSO. Tak to jest jak socjaliści patrzą krótkowzrocznie ja swój interes !

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Ochrony Kopalń - Zabrze

• Jak się pracuje w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Ochrony Kopalń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konsorcjum Ochrony Kopalń