Opinie o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

przegruk WNP

"Przewodniczący kadry DT uratował spółkę konsorcjum ochrony kopalń w której pracuje jego flama (rownież przewodnicząca związków).w zamian poświecił przywileje administracji KW. Nadmieniam ze powyższa spółka była przeznaczona do sprzedaży gdyż dla KW stanowi zbyt duży koszt, z reszta podobnie ZZM i wiele innych. Uważam ze sprawę należy nagłośnic medialnie. Dlaczego odstąpiono od sprzedaży kosztownych dla KW firm i poświęcono pracownikow górnictwa dzisiaj administracje a w następnej kolejności bedą pozostali pracownicy. Dlaczego zadłużona KW utrzymuje tak drogie firmy jak KOnsorcjum OChrony, ZZM, TRakt, HAldex, REmasz. Usługi tych firm powinny iść na przetarg wtedy koszty dla KW nie wynosiłyby rocznie 300 mln, tylko 150 mln. A dlaczego tak nie jest, a no dlatego ze: - spółkami tymi zarządzają byli komunistyczni dyrektorzy kopalń, najcześciej emeryci, - W spółkach tych maja swoich członków związki zawodowe a co za tym idzie bezpieczniejsze dla siebie stołki. Patologia, którą należy nagłośnic. Przedsiębiorstwa państwowe nie sa prywatnym folwarkiem związków zawodowych. Czas powiedzieć dość zanim będzie za późno, bo następnym krokiem będzie pozbycie przywilejów dla górników"

@przegruk WNP

Oszczędności należy szukać właśnie w administracji (usunięte przez administratora)

KOK
@przegruk WNP

Co ty bredzisz???? Myślisz, że po sprzedaży ine firmy będą świadczyć uslugi dla KW za darmo???(usunięte przez administratora)

terminator

Kazik i Radzik(usunięte przez administratora)

Anonimowy

Słuchaj" Taka jedna" po pierwsze to sama piszesz anonimowo. Po drugie piszesz anonimowo bo jesteś przewodnicząca kadry zdradziły cię niektóre wyrażenia których używasz.po trzecie pokory przydałoby sie właśnie TOBIE . A dlatego ze jesteś osoba wyniosła, obłudną, zakłamaną z czarna dusza zdolną tylko do zemsty. I jeżeli jest mowa o zazdrości to mówisz chyba o sobie. Bo kiedy nie blyszczysz i nie zachwycają sie tobą inni, wtedy znajdujesz sobie ofiarę. Zastanów sie kobieto nad sobą, bo co ty takiego osiągnęłas aby ci zazdrościć, potrafisz tylko opowiadać jak bardzo wszyscy chcieliby cię zatrudnić, a tak naprawdę to kto normalny zatrudni obiboka.

Taka jedna
@Anonimowy

Błąd. Nie jestem tym za kogo mnie uważasz. Znowu tylko plucie jadem i nic więcej. Zero merytorycznych argumentów.

Taka jedna

Po co ma pisać? Wszystko wiesz najlepiej. Trzeba czytać opinie prawne do publikowanych treści. Nie wszystko znaczy właśnie to co czytasz. Jedno słowo zmienia warunki, na jakich zawarte jest porozumienie. Bez sensu tlumaczenie komuś, komu wydaje się, że wie lepiej i nie ma w sobie pokory, aby próbować zrozumieć co się do niego mówi.(usunięte przez administratora) Wytykanie szkoleń Przewodniczącej Kadry jest właśnie przykladem. Każdy Przewodniczący i czlonkowie zarządu zwiazku zawodowego biorą udział w szkoleniach. Nie są prawnikami ani specjalistami od prawa pracy, więc aby reprezentować pracowników muszą uzupełnić tą wiedzę. Dla inteligentnych ludzi to oczywiste. Przypuszczam, że w tymprzypaku chodzi o zwykłą zazdrość, bo fajnie pojechać naszkolenie. Wiele osob chciałoby, ale mało kto się do tego przyzna. Sukcesy innych ludzi bolą, gdy nie ma się swoich. Każdy może zaangażować się w działalność związkowa i pokazać co potrafi, tylko , że latwiej pluć jademna forach internetowych. Szkalowac opinię, gdy samemu pozostaje się anonimowym. To takie ludzkie. Bohater jednego forum, a w realu teczki szefowi nosi, sprzedaje współpracowników, a do związkowców usmiecha się szeroko.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
koczek

wiesiek na posterunku(usunięte przez administratora);koń by się uśmiał.Przecież munduru nawet nie ma.

Hihot

ha,ha,ha chcieli byście !

Admin.kok

Zgadzam sie z przedmówcami. Niestety (usunięte przez administratora) KOKu polega na tym ze związki a szczególnie kadra bardzo często przypisuje sobie jakieś zasługi których nie było i nie ma. Może niektórych potrafią jeszcze omamić swoim wciskaniem kwitów ale na szczęście w KOKu pracuje dużo inteligentnych ludzi którzy czytają gazety i potrafią wiele wypośrodkować . A kadra jest dobra w przechwalaniu i robieniu świństw tym którzy maja inne zdanie na dany temat. Przewodnicząca nie na daremno ciagle sie szkoli jak " jak byc wiarygodnym i przekonującym dla swoich członków". Prawda jest taka ze niszczy tych którzy jej sie przciwstawia. (usunięte przez administratora) rownież polega na tym ze brakuje u nas prawdziwych przywódców w zarządzie ponieważ związki wsadzili (usunięte przez administratora) wiec nie ma sie co dziwić ze zarząd wykonuje kazde ich polecenie gdyż długi należy spłacać. Solidarność i kadra wydeptala już chodnik w KW w tej sprawie. Bo chodzili ponoć jak ze (usunięte przez administratora) do zarządu KW kto ma byc w zarządzie KOKu . (usunięte przez administratora)

AniaM

Dodam też troszkę szczegółów; szczególnie dla tych, co wychwalają Kadrę... W pierwotnej wersji porozumienia nie było opcji sprzedaży m.in. KOK-u Szczegóły na stronie (usunięte przez administratora) Po tym jak Kadra tego nie podpisała, wrócono do wcześniejszych 3 wersji. Po ostatnich negocjacjach powrócono do pierwotnego projektu, gdzie i tak administracji zabrano wiele przywilejów o które to niby Kadra walczyła. I co, wywalczyła ich pozostawienie? Nie. I po co to zachwalanie jaka to Kadra jest wspaniała i dzięki niej KOK nie został sprzedany? Gdyby nie jej szopka dogadano by się o wiele wcześniej.

-czytelnik opini

NO I KOCHANI PRACOWNICY KOK NADAL MOŻECIE OPLUWAĆ NASZĄ SPÓŁĘ AŻ DO CZASU NASTĘPNEJ INFORMACJI O SPRZEDAŻY LUB LIKWIDACJI FIRMY. WTEDY ZNOWU ZACZNIECIE PŁAKAĆ JAKA TO FAJNA FIRMA. MYŚLCIE CZASEM/I CO NIEKTÓRZY/ CO WYPISUJECIE NA TYM FORUM. PAMIĘTAJCIE TEŻ ŻE TO NIE JAKIKOLWIEK ZWIĄZEK Z KOK-U URATOWAŁ NAS PRZED SPRZEDAŻĄ TYLKO SAMA KW. NIE CI NASI KOLEDZY I KOLEŻANKI PRZIBICI 20 CALOWYMI GWOZDZIAMI DO SWOICH KRZESEŁ. NIE CI KTÓRZY TE KRZESŁA CHCIELI RAZEM Z SOBĄ PRZESUNĄĆ DO EWENTUALNEJ NOWEJ /KUPIĄCEJ KOK/ FIRMY. NASZE ZWIĄZKI JEDYNIE CO UMIEJĄ TO DOBRZE WCISKAĆ KIT DO NASZYCH GŁÓW. DRODZY PRACOWNICY KOK - TO TYLKO I WYŁĄCZNIE WY JESTEŚCIE TEMU WINNI ŻE CI LUDZIE /PRZIBICI DO KRZESEŁ/ NADAL SĄ NA SWOICH STANOWISKACH I WCISKAJĄ NAM BYLE CO. CHCIAŁBYM KIEDYŚ ZOBACZYĆ JAK TE NASZE NIBY ZWIĄZKI NA JAKIŚ CZAS PRACOWNICY BY OLALI I WYPISALI SIĘ Z NICH . (usunięte przez administratora) CHCIAŁBYM ZOBACZYĆ MINY PRZEWODNICZĄCYCH I ZASTĘPCÓW WTEDY KIEDY BYŚCIE ICH SAMI WYLALI Z TYCH STANOWISK I POWOŁALI INNE - NOWE - ZARZĄDY. WIEM JEDNAK ŻE TEGO NIE DOCZEKAM BO CI CO TU W WIĘKSZOŚCI PISZĄ PRAWDOPODOBNIE JESZCZE TYCH PARE GWOzDZI DOBILI BY DO TYCH KRZESEŁ ABY ICH ZWIĄZKI SIĘ TRZYMAŁY W TAKIM STANIE JAK SĄ. PISAĆ FARMAZONY TYLKO UMIECIE - jak to napisała (usunięte przez administratora)- A WIEM O TYM BO NA KOPALNI GDZIE JA PRACUJĘ PRAWIE WSZYSCY NARZEKAJĄ NA ZWIĄZKI DO KTÓYCH NALEŻĄ JEDNAK JAK PRZYJDZIE CO DO CZEGO DO MORD - PRZEPRASZAM - BUZIE MAJĄ ZAMNKNIĘTE I NIC TEMU JEDNEMU,DRUGIEMU,TRZECIEMU etc. PRZEWODNICZĄCEMU NIE POWIEDZĄ. WAŻNE ŻE RAZ W ROKU PACZKĘ NA ŚWIĘTA DOSTANĄ. POZDRAWIAM WAS DRODZY WSPÓŁPRACOWNICY KOK-U I ŻYCZĘ ABYŚMY WSZYSCY DOCZEKALI LEPSZYCH CZASÓW , ABYŚMY W NIEDALEKIEJ PRZYSZŁOŚCI NIE MUSIELI PRACOWAĆ Z (usunięte przez administratora)

kokoczek

wieaiek przeproś i spadaj

Kadra

Złe powiedziałeś członek ZZ KAdra. My jesteśmy elastyczni, bo potrafimy powiedzieć NIE i jednocześnie odpowiednio sie poukładać, a inni niech nam zazdroszczą:))) na tym polega polityka.

@Kadra

Jeśli jesteś taki wszystko wiedzący, to napisz a nie pitol farmazonów.

Wiem

Pogadamy za pół roku. Sprzedany nie, ale ijest inna opcja na pozbycie sie kok-u.

Naraz ie

Boże KOK nie będzie sprzedany. Czyżby Kadra była na dalekiej wycieczce, bo teraz się udało i nie zdążyli nic zepsuć.

Członek ZZ Kadra

Przecież wyżej było napisane, że będziecie dziękować Kadrze. Jako jedyny związek miał odwagę głośno powiedzieć NIE i twardo negocjować warunki porozumienia zamiast po cichu układać się z Zarządem KW.

koczek

KOK uratowany dzięki KADRZE.Na pohybel steropianowcom (usunięte przez administratora)

cdn

kafelkarz z fugą.

prac.kok

(usunięte przez administratora) myślał że ochronę (a ściślej niektóre osoby ze stanowisk kierowniczych w ochronie)podepnie pod WSO w KW, (usunięte przez administratora)

ktosik

A Każmierz to z jakiego nadania,przecie też od Wieśka.nie nadawał się na wicka to Reymana wykończyli i powołali bezwolnego swojaka

LG

Wszyscy myśleli że jak przyszedł wojskowy ,to się nie da i coś się zmieni, ale szybko go przerobili na swoje kopyto.

kadrowy

i trzęsie cały m KOKiem

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Ochrony Kopalń - Zabrze

• Jak się pracuje w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Ochrony Kopalń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konsorcjum Ochrony Kopalń