hms

Łódź

Opinie o hms

anonim 2011-01-19 11:44:19
Dobra firma, dobre warunki pracy, ludzie w porządku, mi jest tam bardzo dobrze, jedynie zarobki mogłby by być lepsze ale na początku prawie zawsze są kiepskie
Blender 2011-04-15 08:56:44
Mam 36 lat stażu pracy w Polsce. I widzę, że wszędzie psy boso chodzą. Ludzie są tacy, że choćby im [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] miodem smarowali to i tak by mówili, że im źle. Jak in tu tak nie dobrze to niech idą do prywaciarza on ich zarejestruje na 1300 brutto lub nie. A będą [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po 10 - 12 godzin tak, że po szychcie sobie na stojąco sznurowadła zawiążą to zobaczą. Od maja Niemcy czekają. Ci co chcą niech jadą.
Wiek 2016-05-18 16:55:56
Mam nadzieję, że coraz lepsze warunki pracy działają na to w jaki sposób wszyscy pracują, wydaje mi się, że warto byłoby powiedzieć wprost, że to podwyżki na to wpłynęły i to znaczne, ale moge się mylić
Zostaw swoją opinię o hms - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hms