Opinie o TEKRA Sp. z o.o. w Gubin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TEKRA Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w TEKRA Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TEKRA Sp. z o.o. w Gubin

B00mer

Mając druga zmianę wchodząc równo o 18 na stołówkę, człowiek igła i spółka zawsze już jedzą posiłek. Masz dłuższa przerwę(może), spoko ale nie zjadaj jedzenia osób które zamówiły, a z różnych powodów w dany dzień nie przyszły i były zmuszone do wzięcia żądania . Jak ma się znajomego/ych to można go poprosić, albo żeby schował do lodówki na następny dzień, albo podał przez płot.

Szybki bill

Ja tam nie narzekam, ale jakbym trafił na zmianę do człowieka igły (olka) to raczej bym się zwolnił typ myśli że zajebie kilka igiel i jest guru zero szacunku do człowieka poprostu sprany mózg sterydami myśli że jest (usunięte przez administratora)wie kim a koszulki dzieciom z podstawówki (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)

Boom Boom
@Szybki bill

(usunięte przez administratora) dostał wyższe stanowisko i uważa się że kogoś lepszego. Z resztą z innymi wcale nie jest inaczej. Ale Olka nie zwolnią bo to (usunięte przez administratora)Mariuszka kierownika a jak wszyscy wiedzą tam jest jedno wielkie kolesiostwo w tej firmie. W biurach to tam każdy z kimś jest rodziną bo sobie załatwili.

Agacia

Agencja wystawiła ogłoszenie dla sprzedawcy w drogerii. Zaintrygowała mnie stawka bo podana jest w ogłoszeniu jako 25 zł za h. 25 zł netto czy brutto? Można po pewnym okresie pracy starać się o umowę o pracę a nie zlecenie?

Iguana

Wieczne problemy ze wszystkim. Pajacerka jaką odgrywa kierownictwo, mistrzowie, brygadziści i biurowcy woła o pomste do nieba. Nie da się z nimi nic sensownie załatwić. Do tego warunki pracy jakie panują na halach, nieporządek, brud przypominają warsztaty PGR rodem z (usunięte przez administratora) Odzież jaką daję Tekra to jakościowo też słabo, lecą po kosztach. Dostałem buty na wejściu, mierzyłem je z mistrzem i rozmiar mniejszy był za mały, a większy za duży. Polecił mi wybrać większy, po tygodniu chodzenia w tych butach na jednej stopie zrobił się krwiak, na drugiej nie wiem jak to nazwać, straciłem czucie na połowie stopy. Wykonanie tragiczne. Chciałem je wymienić, jednak nie należy mi się porządne obuwie, jak dowiedziałem się od mistrza informując go o tym, z drugiej strony dostał bym to samo dziadostwo i musiałem za swoje pieniądze kupić porządne buty do pracy. Szczerze wywalone w pracownika

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie TEKRA Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Inżynier Elektryk - Mistrz działu utrzymania ruchu wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Gutek

Gorszej firmy nie spotkałem jeszcze. Poszedłem tam bo ogłaszali się że to dobrze rozwijająca się firma z perspektywami. Po przyjściu tam bardziej przekonany jestem że to firma z samymi nied0r0zw0jami umysłowumi. Warunki pracy tragiczne, pracowniki to sami nieudacznicy, brygadziści i kierownicy to już w ogóle inteligencja zerowa. Warunki takie że opracował bym parę lat i resztę życia spędził bym chodząc po lekarzach i zastanawiał się po co mi to było. Całkowicie odradzam pracę w tej firmie

Kinia
@Gutek

Ale o jakie warunki pracy chodzi? O pensje i rodzaj umowy, czy też o warunki w sensie zaplecze socjalne, sanitarne itd.? Jak wygląda miejsce pracy, jest czysto i wyposażenie dla pracowników?

Tobi King

Nie polecam. Wszechobecny bród, praca szkoda język strzępić, pracownicy na halach to banda ameb umysłowych mających pusto we łbie, normalny nikt tam nie pracuję. Do tego pełno (usunięte przez administratora)których sprowadzili bo nikt normalny i inteligentny nie chce tam przyjść pracować. Kierownictwo tej firmy też pozostawia wiele do życzenie. (usunięte przez administratora) którzy dorwali się do wyższych stanowisk, jedno wielkie kolesiostwo. Ci tam na hali niech zdychają, kierownicy i biurowcy mają gdzieś pracowników produkcji i jedynie co masz robić to pracować, pracować, pracować. A reszta to mają cie głęboko w czterech literach

Majster

Jak się komuś nie podoba, droga wolna! Na przeciwko macie super firmę, robota przy drewnie z przecinakiem i klejem. Kumpel tam pracuje, zachwycony. Kasa za darmo bo prawie ciągle postoje, można dorobić gdzie indziej. Znajoma tam robi i twierdzi że nie zamieniłaby na co innego bo kierownik to totalny ignorant i nie ogarnia tematu. Także tak...

Były Beduin

Poszłem do pracy do Tekry, gdy powiedziałem znajomemu że tam się przyjąłem wyśmiał mnie. Powiedział że ten zakład to spęd nieudaczników życiowych o IQ maksymalnie 20. Po paru dniach pracy przekonałem się o tym że jest to prawdą, jak nawet ludzie niedorozwinięci intelektualnie zostają mistrzami zmiany. Wystarczy mieć (usunięte przez administratora) zamiast mózgu, groźny wygląd, tatuaże i udawać kozaka. Nie polecam tego miejsca pracy!!! O reszcie tego chorego zakładu szkoda gadać

Frog
@Były Beduin

A czego spodziewałeś się po Tekrze? Że będą tam normalni ludzie? XD Tam sama inteligencja pracuje

Super Mario Bros

Poszedłem do pracy do Tekry, tak ładnie pan Mariusz opowiadał jaka ta firma jest oh, ah i eh. W pierwszy dzień przychodze a tam... Pełno ludzi azjatyckiej urody, jacyś hindusi, mongołowie i jeszcze niewiadomo co. Wtedy już wiedziałem że jak naściągali tu azjatów to nie będzie to dobra firma. I nie myliłem się, masakra co tam się dzieje. Gdzie ja #&$%@ przyszedłem? Tragedia

Nadia
@Super Mario Bros

No to opowiedz moze czemu taka masakra? Bo to kto tam pracuje to chyba nieważne? Coś nie tak z atmosferą? A moze są jakieś bariery jezykowe?

Super Mario Bros
@Nadia

Ty z biura że tak szczekasz? Nie ma żadnych dziewczyn na produkcji a najwięcej się wypowiadają. Na 90% pani z biura (usunięte przez administratora) życiowy się wypowiada. Jeśli w polskiej firmie w której rzekomo jest dobrze, Polacy nie chcą tutaj pracować tylko ściągają masę imigrantów z dalekiego wschodu to daje to do myślenia. Jeśli była by to taka dobra, świetna firma to miejscowi pchali by się drzwiami i oknami, a nie zwozili by azjatów z kilku państw. Z resztą wśród mieszkańców Gubina Tekra ma bardzo fatalną opinie, przez co mieszkańców Gubina jest kilku może.

TEKRA Sp. z o.o. szuka kandydatów na stanowisko Inżynier Elektryk. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 6100 PLN?

Wódz wioski Gubin

Nie polecam, do tego przestrzegam na pracę w tym zakładzie. Wszędzie unoszący się pył od szlifierzy przez co człowiek uwalony jakby węgiel przezucał i tak codziennie, cała reszta też w (usunięte przez administratora) O całej reszcie jak burackie kierownictwo i brygadziści tej firmy już nie wspomnę. Jedyne określenia jakimi można ich określić są bardzo niecenzuralne.

Betoniarz

Widać że firma zdesperowana. Braki w kadrach a plany ambitne. Co robi Tekra? Wpadła na pomysł! Nabiorą ile się da uczniów do praktycznej nauki zawodu i tak będą rekompensować braki w pracownikach XD Ciekawe czy będą też pracować na dwie zmiany? :D

@Betoniarz

Czy po takich praktykach to chociaż oferują stałe zatrudnienie? Skoro jakies braki są to rekrutacji żadnych nie ma tak poza tym? Firma zdesperowana czyli co masz na myśli, oszczędzają?

Byłem tu kiedyś

Szkoda strzępić język. Nie polecam tej firmy, omijać ją z daleka, nie myśl nawet o tym by złożyć tam podanie. Szkoda zdrowia psychicznego jak i fizycznego. Po pracy w tej firmie latanie po lekarzach, szpitalach i leczenie się. Organizm przegrywa po pracy w tych warunkach jakie tam panują

Maja
@Byłem tu kiedyś

A jakie warunki tam panują? Zastanawiam się, o co ci może chodzić, czy o ludzi czy samą pracę. I czy oferują ubezpieczenie zdrowotne na wypadek właśnie jakichś kłopotów zdrowotnych?

Hojrak

Dni otwarte dla uczniów klas ósmych w Tekrze, czyli próbują zwerbować uczniów co by podjęli zawód między innymi spawacza i podjęli praktyczną naukę zawodu w firmie Tekra. Hahaha czyli braki w robolach będą ratować młodociani pracownicy XD Spawacze nagminne uciekają z Tekry do lepiej płatnej pracy i w lepszych warunkach. W przypadku uczniów będą mieli jakąś gwarancję że nie uciekną do końca nauki :D Brzmi jak dobry plan

Użytkownik

Nie polecam!!! Przez tą pracę jak nigdy nie musiałem nosić okularów korekcyjnych, to przez wyciąganie kilka razy w miesiącu opiłków metalu z oczów teraz muszę. Uprzedajac pytania nosiłem ciągle okulary ochronne. Coś chroniły ale widać efekty. Ciesze się że odszedłem, przynajmniej zaoszczędze swoje zdrowie

MK master

Często słyszę taką opinie o Terkrze że ktoś z rodziny tam pracuje i sobie chwali. Osobiście mi by było bardzo wstyd sie przyznawać że ktoś z mojej rodziny jest tam zatrudniony. Ktoś kto tam pracuje od właściciela, kierownika, biurowców po zwykłych pracowników to zwykli nieudacznicy życiowi bez jakichkolwiek ambicji którym w życiu nic się nie udało dlatego poszli pracować do Tekry

Julia
@MK master

Fajnie by było gdybyś dał jakieś argumenty popierające Twoje zdanie. Inni piszą o złych warunkach i dezorganizacji, to o to chodzi czy o coś innego? A nie wiesz jak tu płacą?

MK master
@Julia

Wiem jak płacą, pracowałem tutaj. Moje zdanie jest poparte właśnie tym że miałem tą nieprzyjemność pracować w tej firmie. Przyszłem, popracowałem i po czasie jak zobaczyłem jak tu jest, jacy ludzie tam pracują, jaka jest beznadziejna atmosfera to zrezygnowałem. A dla ciebie zarobki i tak są nieistotne, nie przyjmują kobiet na produkcje

ExPracownik

Przyszedłem do Tekry z polecenia kolegi że to bardzo dobra praca. Nie wiem jak zdesperowanym, niespełna rozumu, skończonym (usunięte przez administratora) trzeba być żeby chwalić sobie pracę w tej chorej firmie. Dziwię się że Państwowa inspekcja pracy, sanepid i inne instytucje nie zainteresują się tematem beznadziejnych warunków pracy. Omijać szerokim łukiem

Mitarbeiter

Jeśli jesteś młody i zdrowy, to w Tekra sp. zo.o. masz gwarancje że po czasie zdrowie ci bardzo pogorszy. Sprawdzone niestety

Co tam się dzieje. Jedna wielka dezorganizacja. Rób to, pół godziny później wpada majster że zostaw to, bierz się za tamto. Za chwilę kolejna zmiana. Cyrk na kółkach. Nie wiedzą za co się brać, co jest pilne, co nie jest i jak to zrobić żeby było dobrze

Szlifierz

Przyszedłem do pracy na szlifierza. Jako nowy świeży pracownik który jeszcze nie wiedział co z czym i do kogo iść. Dostałem szafkę nie wiem po kim i część narzędzi były zajechane. Poszedłem do brygadzisty po nową szlifierkę, stara miała luzy, włącznik żył własnym życiem a pokrętło regulacji obrotów wyrwane. Brygadzista do mnie: to sobie załatw i miał ma mnie (usunięte przez administratora) Potem się dowiedziałem od kolegów, że ze starą szlifierką mam iść do elektryków. Poszedłem. Nikogo nie ma. Nikt nie wie gdzie oni są. Szkoda że nawet nie wiedziałem kto jest elektrykiem bo nie znałem ludzi. Brygadzista na to lachę kładł że nie mam narzędzi do pracy i musiałem tym złomem robić. Nie polecam nikomu tej firmy

Stefan
@Szlifierz

Dobrze, że Ci koledzy powiedzieli gdzie z tą szlifierką iść. Ogólnie jak tam jest z dostępnością sprawnych urządzeń i narzędzi do roboty, czy z ciuchami i środkami ochrony, choćby rękawicami i goglami do pracy? Nie chciałbym, żeby coś mi do oka wpadło, jak będę robił, a własnych narzędzi nie zamierzam do firmy nosić.

Szlifierz
@Stefan

Są narzędzia, jednak jak jesteś świeży w firmie to od strony brygadzisty czy mistrza niczego się nie dowiesz, czasem nawet im się nie przyznawaj że strzęt padł. Jak ten głupek chodzisz i się pytasz pracowników gdzie i do kogo trzeba iść gdy np kątówka się zepsuje albo coś innego. Środki ochrony typu okulary, rękawiczki, buty robocze, kask, maskę ochronną dostaniesz na wejściu. Ciuchów nie dostaniesz na początku, musisz kilka miesięcy chodzić w swoich zanim z wielką łaską ci dadzą. Często pracownicy przynoszą też swoje narzędzia typu klucze nasadowe z przedłużkami. Bo tam takiego czegoś nie ma a przydają się czasem.

Zostaw merytoryczną opinię o TEKRA Sp. z o.o. - Gubin

• Jak się pracuje w TEKRA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TEKRA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TEKRA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TEKRA Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 100 ocen.
  • Przemysłowa 1
    66-620 Gubin