Opinie o TEKRA Sp. z o.o. w Gubin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TEKRA Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w TEKRA Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TEKRA Sp. z o.o. w Gubin

Harald

Nie polecam!!! Duża przykrywka że wszystko jest ładnie i pięknie. Jak przyjdzie co do czego to mają wywalone na pracownika. Jesteś dobry jak zasuwasz i nic nie potrzebujesz. Jak coś się wysypie, potrzebujesz coś to potrafią z ryjem wyskoczyć że oni kim są? Że ich to nie interesuje. Tylko frajerzy co dają sobą pomiatać, przysłowiowo plują pracownikom w twarz, a oni że deszcz pada

@Harald

A wynagrodzenia? Możesz napisać czy dobrze płacą i czy wszystko jest na czas? Chciałabym też zapytać na jakich umowa pracujecie?

Арслан

Nie polecam. Złe warunki, Słaba wypłata, Chodzić szukać szefa dowiedzieć się co robić za każdym razem jak wykonam swoje zadanie i chcieć zacząć pracować przy nowy element. Nie ma mówione wcześniej co będzie robić następne tylko jak skończę to szukać 20 minut żeby wiedzieć co następne.

Alt + F4

Jeden wielki śmietnik ta firma. Niby taka porządna firma z dobrymi warunkami. Mądrzejsi Polacy już dawno się zwolnili, to naściągali Azjatów którzy też zaczynają stamtąd uciekać i pierdzielić taką pracę

Jakie są warunki zatrudnienia w TEKRA Sp. z o.o.?

dzikowski

Warunki są takie, że bardzo dobrze płacą. Za to pracujesz w tragicznych warunkach. Jak nie szkoda ci zdrowia i chcesz po kilku latach biegać po lekarzach i męczyć się ponieważ teraz bardzo dobrze zarobisz to praca idealna

Julia
@dzikowski

Co masz konkretniej na myśli z tymi warunkami? Jakieś warunki bhp nie są spełniane? Nie ma nikogo, komu można zgłosić tego typu sprawy?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie TEKRA Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Inżynier Elektryk - Mistrz działu utrzymania ruchu wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
tomek_m

Praca w (usunięte przez administratora) jak ktoś lubi pracować w takich warunkach i nie dba wcale o swoje zdrowie to jak najbardziej spoko

em en

monter spawacz. jestem tu krotko ale mi sie podoba pracy mozna sie naczyc wypłata nie zla i na czas i palić mozna bez problemu bez chodzenia na jakies palarnie.

Iza
@em en

czy jest wyznaczany jakis czas w czasie dniówki na palenie np. 2x10 min jak w wiekszosci firm czy nikt tego nie liczy i nie odlicza od czasu pracy?

Aneta
@em en

Skoro wypłata niezła, to czy firma oferuje coś więcej? Mam na myśli dodatkowe benefity? Są jakieś dodatki np. paczki na święta albo dofinansowanie obiadów?

Spawacz

Witam spawacz tig mig/mag z 7 letnim doświadczeniem może liczyć na przyzwoite zarobki ?

@Anonimowo ale bojowo, czy pomimo opinii, z którymi się zapoznałeś, zdecydowałeś się na wzięcie udziału w wybranej przez Ciebie rekrutacji w TEKRA Sp. z o.o.? Jeżeli tak, to proszę Cię o napisanie kilku zdań na temat Twoich wrażeń z jej przebiegu. Będą one cenne dla tych osób, które czekają na wzięcie udziału we własnym procesie rekrutacyjnym w tej firmie.

Adam (anonimowo ale bojowo)
@Karolina

Wyslalem tam CV przez Burmistrza Gubina ktory przekazal dokument odpowiednim osobom, do tej pory nie ma odzewu. Puznien sam wyslalem CV na maila ktory jest na stronie internetowej Tekra, ale nie stety nie ma nadal zadnego odzewu. Wiec nie moge pomoc w tej kwesti. Jestem bardzo ciekawy jak to mozliwe ze z tak duzym doswiadczeniem na CNC i na produkcji ze znajomoscia jezyka Angielskiego nawet nie raczyli odpisac ani sie skontaktowac ze mna droga telefoniczna albo mailowa. Jestem nie mile zaskoczony ta sytuacja ale nie poddalem sie i znalazlem tymczasowa prace przy granicy , kontrakt na inwentaryzacji.

Mybracin
@Adam (anonimowo ale bojowo)

Taki wykształcony a analfabeta z polecenia burmistrza :)

Aga
@Mybracin

Nie oceniamy. Może dyslektyk. Ważne co ma w głowie

Justyna
@Aga

Ale umiejętności chyba też ważne? ;) Na co tutaj najbardziej się zwraca uwagę podczas rekrutacji?

Lolek

Dzięki za te wszystkie odpowiedzi :( Niestety słyszałem że szału to tam nie ma. Ale może ktoś kto tam teraz pracuje jeszcze coś napisze.

GalAnonim
@Lolek

Jeśli chcesz wiedzieć jak tu jest, to przekonaj się osobiście. Jak wytrzymasz okres próbny to chyba nie będzie tragedii, chyba że trafisz na nocne zmiany to już współczuję. (usunięte przez administratora)

Janusz
@GalAnonim

Czy Tekra robi dzisiaj Wigilię dla pracowników

Krzysztof
@Lolek

Jak ktoś jest sumienny i pracowity nie będzie narzekał

Katarzyna
@Krzysztof

To jak tam jest ?:) jak pieniądze, jak atmosfera? warto w takim razie tam pracować jeśli człowiek się stara? :)

krzysztof
@Katarzyna

pieniądze ok, atmosfera w miarę i wydaje mi się że warto tu pracować w tych czasach jakie mamy ,bo jest stabilnie a jak ktoś się stara to jest ok.

Julia
@krzysztof

A macie jakieś premie dodatkowe jeśli ktoś się mocno angazuje w pracę?

henry

@GalAnonim a co złego na nockach?

Czy pracodawca TEKRA Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

???

oczywiście,jak najbardziej,własnie sie pracownicy lawinowo zwalniają

<?>

Tekra motywuje do szukania lepiej płatnej pracy.

Mateusz

Jak wygląda proces rekrutacji, można gdzieś aplikować swoje CV?

Norbert

Dużo pytań i żadnych odpowiedzi, szkoda. Jest tak dobrze, że nikomu nie zależy na zostawianiu opinii?

Witam , jak wyglądają przyjęcia w waszej firmie , czy ktoś kto nie miał styczności ze spawaniem ale pracuje już na produkcji jakiś czas ma możliwość załapania się do was żeby przyuczyć się do zawodu ?

Daniel

Jestem Chetny do pracy

Adrian
@Daniel

Interesuje Cię jakieś konkretne stanowisko związane z tym miejscem pracy? Daj znać, jakie są Twoje preferencje zawodowe. Będzie łatwiej dostosować wtedy ewentualne stanowisko, na które mógłbyś aplikować.

Konrado

Mam nadzieję, że ta cisza to wynik zadowolenia i dlatego rzadko tu zaglądacie?

LOLEK

zastanawiam sie nad podjęciem pracy w tej firmie, ktos może napisac jak tam teraz jest?

Nie karmić troli.

Ludzie przydało by się wam trochę Netykiety. Ktoś kto założył to forum nie robił tego po to by obrażać innych. W sieci każdy zostawia swój ślad, w internecie nie jesteś anonimowy. Pozwolę sobie zacytować pewien artykuł: "Wielu użytkowników internetu błędnie przypuszcza, że zapewnia on całkowitą anonimowość. Dlatego bez oporów znieważają lub pomawiają osoby lub instytucje. Najczęściej ich ofiarą padają przedstawiciele wolnych zawodów, m.in. lekarze, weterynarze. Coraz częściej też pracodawcy, którzy są szkalowani na forach przez byłych pracowników. Tego typu czyny nie są jednak bezkarne" Wiec zanim kogoś obrazisz, zastanów się dwa razy. Pozdro71.

@Nie karmić troli.

Nie masz racji , to jest karalne, ponizej masz opis. A jeszcze pamietajmy o prawie z Uni Europejskiej ktore tez obowiazuje. Znieważenie kogoś na forum internetowym, a więc za pomocą jednego ze środków masowego komunikowania się, stanowi kwalifikowany typ przestępstwa zniewagi, o którym mowa w art. 216 § 2 Kodeksu karnego. Jest ono zagrożone karą grzywny (co do zasady od 10 do 540 stawek dziennych), ograniczenia wolności (od 1 do 12 miesięcy) lub pozbawienia wolności do roku. Przestępstwo to ścigane jest z oskarżenia prywatnego, co oznacza że pokrzywdzony musi sam złożyć prywatny akt oskarżenia w sądzie albo skargę (ustną lub pisemną) na Policji. Zgodnie z art. 487 Kodeksu postępowania karnego, akt oskarżenia może ograniczyć się do oznaczenia osoby oskarżonego, zarzucanego mu czynu oraz wskazania dowodów, na których opiera się oskarżenie.

kcin
@Anonim

AnonimCzytaj ze zrozumieniem w końcu autor napisał "nie jest bezkarne"

Adrian
@kcin

Odpowiedziałeś na dosyć dawny wpis, dlatego zastanawia mnie, czy masz jakieś informacje na temat pracy w firmie TEKRA? Ciekawi mnie, jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia, które oferuje pracodawca. Twoje informacje na ten temat będą pomocne dla osób, które rozważają pracę w tym miejscu.

eh.

Weź chociaż słownik zainstaluj sobie, albo sprawdzaj wiadomości przed ich napisaniem. Ty firmę reprezentujesz przecież... Później takie osoby z zewnątrz będą szukać informacji o zakładzie, trafią oczywiście tutaj i wstyd że firma ma pracowników, którzy nie potrafią poprawnie napisać jednego zdania.

XyZ
@eh.

Wszystko co kolega z prasy na mnie napisał to niestety prawda! Boję mu się mu w twarz powiedzieć bo zrobi ze mnie dżem! Sam jestem nie lepszy,chyba już najwyższy czas wziąć się za siebie,czytać więcej książek, iść do lekarza,i bardziej przykładać się do roboty,a nie oceniać innych.

Qwerty
@eh.

Właśnie tak się stało. Patrzę, czytam i nie wierzę. Kto tsm pracuje , obcokrajowcy czy ludzie bez podstawówki. Ile można zrobić błędów w jednym zdaniu?!?

@Adam (anonimowo ale bojowo), może z jakiegoś względu rekrutacje w TEKRA Sp. z o.o. musiały zostać wstrzymane. Jeżeli jednak firma nawiąże z Tobą kontakt, to proszę Cię o kilka słów będących oceną poziomu rozmowy, która zostanie z Tobą prawdopodobnie przeprowadzona.

@Karolina

Naprawde niewiem co sie stalo ale bede dobrej mysli. Napewno podziele sie doswiadczeniem z procesu rekrutacji. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o TEKRA Sp. z o.o. - Gubin

• Jak się pracuje w TEKRA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TEKRA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TEKRA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TEKRA Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 100 ocen.
  • Przemysłowa 1
    66-620 Gubin