Opinie o TEKRA Sp. z o.o. w Gubin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TEKRA Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w TEKRA Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TEKRA Sp. z o.o. w Gubin

@

Żadne bzdu3ry sama prawda.

Xxx

Zarobki może i spoko bonusy świąteczne i wakacyjne też ale to nie zrekapesuje twojego zdrowia (robilem tam 2,5r, zwolniony bo ,,TAK,, .nie podobało się nie robienie nadgodzin i należne mi wolne wykorzystywalem) a co do zdrowia to najbardziej (usunięte przez administratora) stop stali jaki znam i spawanie go bez przełbic ,,airfresh,, i filtrów węglowych jest nie dozwolone w BHP (NAWET NA KAŻDEJ SZPULI DRUTU PISZE TŁUSTYM DRUKIEM POWODUJE RAKA) ale nie po polsku .ale cwaniaki umowę dają ślusarz. Monter.spawacz i nie muszą o to dbać. A o nerwach szarpanych nawet nie mówię bo bym tu z godzinę pisał

... firma moze i ok ale kierownictwo popier... i zupelnie niekompetentne... szczegolnie Agnieszka.... stara klika z Teleskopu w Kostrzynie... ODRADZAM

greg

jak ktos chce zarabiac krocie a sie niw narobic to niechwlasny interes zalozy,zatrudnienie na umowe o prace,kierownik jak kierownik w kazdej firmie i tyle,jak tak komus ciezko to niech zmieni prace,jak bys popracowal na stoczni jako szlifierz to zobaczylbys co to ciezka praca,

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie TEKRA Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Inżynier Elektryk - Mistrz działu utrzymania ruchu wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
chętny

Witam proszę o trochę więcej informacji na temat tej firmy tz-jaka praca czy ciężka jak z godzinami i nadgodzinami premie dodatki jaka forma zatrudnienia i cała reszta wiem że nigdzie nie jest super ale proszę o obiektywną informację obecnie działam w lubstalu zielona góra i jest dosłownie kibel.

maly

zabiera kierownik premie bo tak mu sie podoba albo nie. Traktuje ludzi jak niewolnikow.... Pyta czy robisz nadgodziny? jak powiesz ze nie to premia do zera a narobic sie trzeba

a

to fakt,nie lubią kombinatorów wiecznie na chorobowym,dużo wymagają ale i sporo płacą,moje średnie zarobki to 4000, do tego premia świąteczna 2000 i kasa na wakacje 2000,fenomenalne ubezpieczeni.praca ciężka ale w końcu produkują duże elementy do dźwigów.

!
@a

Nie przesadzaj gadając takie bzdury

100 %

Pracowałem tam rok najlepsza norma na zakładzie z 2 zmian jako szlifierz i 0 premi hehe 1 miesiac dali 100 potem zabrali pytam sie dlaczego juz nie mam cytuje slowa brygadzisty ps kondon xD ( bo taki mam humor ) a co do zdrowia jak miała byc jakas kontrola to kazali nam pilnikami robic aby bylo jak naj mniejsze zapylenie jezeli macie mozliwosc pracy gdzie indziej UNIKAC tgo obozu pracy moze i placa ale czy pieniadze sa wazniejsze od zdrowia

niezadowolony

Bardzo dziwna firma. Ciężko się z nimi skontaktować. Potencjalnych pracowników traktują z duzym "dystansem" odmawiając podjecia pracy bez podania przyczyny.

dobra-rada

unikać!

;(
@dobra-rada

Potwierdzam

adi1411

Zastanawiam się nad podjęciem pracy w tej firmie, ale nie znam opinii na jej temat. Wiadomo co się w niej dzieje? Czy coś dobrego czy wręcz przeciwnie. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o TEKRA Sp. z o.o. - Gubin

• Jak się pracuje w TEKRA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TEKRA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TEKRA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TEKRA Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 103 ocen.
  • Przemysłowa 1
    66-620 Gubin