Opinie o TEKRA Sp. z o.o. w Gubin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TEKRA Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w TEKRA Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TEKRA Sp. z o.o. w Gubin

Xx Kamil xx

Witam chciał bym zapytać jaki na start na początku np. Na okres próbny są zarobki? Jakie są warunki pracy? Pracuje w firmie jako szlifierka i chciałbym zmienić. Pozdrawiam

Anonimowo ale bojowo

Witam bardzo mnie interesuje praca w firmie Tekra i czytam tak sobie te forum i sobie mysle... ale w sumie nie wiem co myslec bo jeden nazeka a drugi mowi ze fajnie jeden ze brygadzisci zli drugi ze fajni. Xyz tu nazeka i nazeka i szczerze to az zal (usunięte przez administratora) sciska jak sie czyta takie pierdoly, i popieram nasterydowanego z prasy ze jak cos do kogos masz to w cztery oczy. Bo widze ze powstal maly zgrzyt. Wnioskujac po reszcie opisow ze bylo by pare fajnych ludzikow i mozna dobra ekipe zrobic zeby sie milo pracowalo , wiadomo ze kazdy pracuje na roznych stanowiskach i ma inny charakter wiec nigdy na produkcji nie bedzie 100% zgody miedzy pracownikami, wiem gdyz mialem okazje zazadzac mala produkcja z grupa 15 osobowa przy panelach solarnych G24 Power ktora zamknieto po skonczeniu kontraktow z Logitech i MGM Grand Hotel w Nowym Yorku gdzie panele solarne znajduja sie na budynku i zasilaja w oknach tzw. Automatyczne zaluzje a z Logitech nadal mozecie nabyc Klawiatury z panelem solarnym ktorej nie trzeba bedzie nigdy ladowac bedzie nawet ladowac sie w swietle dziennym jak i w pokoju dziennym z normalnej zarowki. Wracajac do tematu zawsze byly jakies zgrzyty miedzy pracownikami i tylko zalezy od brygadzisty czy to dobrze rozegra zeby produkcja szla dobrze i kazdy byl zadowolony gdyz nie zadowolony pracownik to kiepski pracownik. Moje pytanie do was moi przyjaciele jak wyglada sytuacja z praca w Tekrze na dzien dzisiejszy? Spawac nie umiem ale mam duze doswiadczenie na maszynach CNC + inne znam jezyk Angielski troszke Niemiecki ktorego sie ucze. Z gory dziekuje za pomoc w wszelkich podpowiedziach informacjach. Mam nadzieje ze ktos bedzie umial mi tutaj pomoc. PS: Nie uzywam slownika polskiego w tel. Tylko angielski prosze bez uwag. Dziekuje.

@Nie karmić troli. Forum jest anonimowe, więc nie ma na nim obowiązku podpisywania się imieniem i nazwiskiem, to dobra wola użytkowników. Co do reszty wpisów @Xyz, o jakim traktowaniu mowa? Nie napisałeś nic konkretnego, może napisz czego należy się bać ,skoro twój przepełniony jest goryczą? Pracujesz nadal w firmie?

Xyz

CZESC BUSZA BYLA I BUSZA SIE SKOMCZYLA NIC SIE NIE ZMIENILO NADAL JESTESMY TRAKTOWANI JAK BYDLO I TANIA SIŁA ROBOCZA majstry NADAL teroryzujom kontrola sie dalej czepia a prasowy nadal agresywny wobec mnie a ja chcialem tylko sobie z nim bajere óskutecznuc to kazal mi spr...cham i prostak. Majster muwi do mnie ze mam byc w sobotem w pracy bo jak nie to premie mi zabieże a wez jom sobie i tak jusz wszystko zabraliscie. NIE POLECAM ! i jeszcze slowo do wowo zajmnij siem swoimi ludzmi a nie do nas na chale przylazisz na szpiegi pewnie rzeby donosic

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie TEKRA Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Inżynier Elektryk - Mistrz działu utrzymania ruchu wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
;-)

'-)

XyZ

Nom siemanko chcialem jeszcze cos pogadać bo ominolem jednego platfósa chodzi o Tomka T pseudonim rudy hahiha. Chłopaki gadajom ze najmondrzejszy jestes..tylko ty tak mowisz a głupia jak but jesyes wszyscy wiedzom ze chciles iść na UP tylko nikt ciem tam nie chcial. Skącz się mondrowac bo duzo gadasz malo robisz

Jak wam tak źle to zmiencie pracę! Każdy ma prawo poprawić swój standard życia . Ktoś tam z Iwanickim wyjechał, chyba fora pomyliłeś. Robiłem na tapicerni i źle nie było. Przyszedłem do tekry bo lepszy pieniądze ale traktowanie ludzi na tym samym poziomie. Jeśli Ci tak źle i Iwana do zapraszamy do Tekry

Władza odbiera rozum - brygadziści z Tekry wzięli sobie to do serca, nie wszyscy ale zdecydowana większość. Wywyższają się ewidentnie przy kazdej okazji. Żenada.

A

Przyjmują spawaczy teraz?

Jaja

Jak wygląda praca na spawalni spokojna czy cały czas gaz gaz i po ile godzin

wer

Prawie same marudy się tu rozpisują. Brygadzista ,,Hiszpan" jak najbardziej w porządku.

allmoc

1 ~zasada Chlopaki ,nie plotkujcie jak baby i nie żalcie sie jak "XYZ psudonim "Bo jak Ci sie nie podoba w Tekrze to znajdz sobie inna prace o tyle na temat

Cwaniak

Na Olka złego słowa nie można powiedzieć zawsze pomoże rure na chłopaków konto zrobi jak chłopaki nie mają co w kartę wpisać za spawaczy pospawa pomaga Rafałowi normę wyrobić chłopak pierwsza klasa A kierownik przyjdzie pochwali po plecach poklepie nic tylko przy pierwszej lepszej okazji zawijać się z tego zakładu paląc podeszfy obóz pracy nic więcej pozdrawiam i nie polecam tego zakładu!!!! :-)

SpawMix

Dziwne jest to że nikt o naszym inżynierze nie wspomniał mówią oczywiście o Panu Dariuszu. Może i teorii jest dobry ale nie idzie to w parze z praktyką. Chyba wszyscy wiemy o co chodzi . Zamiast gadav może lepiej pokazać? Albo lepiej nie po co się pogrążać......

Ferdynand Kiepski

Nie z Oleksy tylko z Olkiem Sorry za błąd Szczjeść Boże

Ferdynand Kiepski

Jeśli chodzi o premie to Olek jak najbardziej ok , jest słowny jak powie tak zrobi. Tak powinno być wymagasz ? Ok ale daj też coś w zamian. Z Oleksy to funkcjonuje jak najbardziej na PLUS. Szczęść Boże

Pazdzioch

U mnie podobnie Rafał Olek Grzesiek Hiszpan

Halina Kiepska
@Pazdzioch

Pazdzioch pan to jesteś menda i złodziej Sa też tacy którzy tylko zabierają nasze skromne premiulki

Sędzia

TAK WŁAŚNIE PANOWIE TROSZKĘ WIĘCEJ SZACUNKU DLA LUDZI PRACUJĄCYCH W TEKRZE. TO MY WYKONUJEMY CZARNA ROBOTĘ ZA KTÓRĄ OCZYWIŚCIE OTRZYMUJEMY WYNAGRODZENIE ALE TO WCALE NIE OZNACZA ŻE MOŻECIE NAMI POMIATAC MOJA LISTA BRYGADIEROW OD 1 DO 5 GDZIE NR 5 TO KATASTROFA 1 RAFAŁ NORMALNY GOŚĆ WYMAGA ALE NIE PO TRUPACH DO CELU 2 OLEK - MARUDA I TERROR ALE JAK TRZEBA TO JEST OK 3 GRZESIEK - OCENIAM CZAS GDY U NIEGO ROBIŁEM - STRASZNIE BOJAZLIWY GDY TYLKO SŁYSZY IMIĘ KIEROWNIKA 4 ŁUKASZ- NIE MARUDZI - NIE POGANIA EWENTUALNIE DAŁBYM GO NA 3 MIEJSCE A GRZESKA NA 4 5 HISZPAN - NIE ROBIŁEM U NIEGO NA ZMIANIE MOŻE NAWET TO I LEPIEJ

Master SpawSter

brygadzistów można poukładać od najlepszego do najgorszego 1 - Rafał- mówi co ma być zrobione i jest. 2 - Łukasz - nie łazi nie marudzi 3 - Grzesiek krudko u niego robiłem ale dużo marudzil 4 - Olek- maruda, wiecznie coś nie tak , wiecznie za wolno 5 - Hiszpański terrorysta PANOWIE ZROZUMCIE W KOŃCU ŻE NIE MA SZYBKO I DOBRZE ! JAKOŚĆ WYMAGA CZASU! A POZA TYM NIKT NIE BĘDZIE SOBIE RĄK ŁAMAĆ JEŚLI LINIJKA NA KWITKU =PREMIA UZNANIOWA = 0.00 = JEST RÓWNA ZERU

Abc
@Master SpawSter

W biurze też jest kilka osób.....ciężkich hehe np ten co łazi po hali o chyba liczy że wszyscy będą się mu kłaniac ale cóż robolą się cześć nie mówi. Widocznie taka twoja kultura, zajmij się lepiej rysunkami bo wiecznie ich nie ma

Prasowy

Siema :-) Jakoś Twoja skrucha do mnie nie przemawia o ile w ogóle Ty to pisałeś. Osobiście uważam że powinieneś się w najbliższym czasie zameldować u mnie na prasie i powiedzieć że Cię emocje poniosły wtedy zapominamy o całej tej (usunięte przez administratora) burzy. Jeśli tego nie zrobisz to będzie wiadomo że jesteś cwaniak w necie ale (usunięte przez administratora) a w świecie ;-) Anonimowo każdy może każdego pojechać, ale gdybyś zrobił to osobiście prosto w ryj to wtedy szacun , nie zrobil bym z Ciebie dżemu od razu przecier :-) Peace ✌

Zostaw merytoryczną opinię o TEKRA Sp. z o.o. - Gubin

• Jak się pracuje w TEKRA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TEKRA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TEKRA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TEKRA Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 100 ocen.
  • Przemysłowa 1
    66-620 Gubin