Opinie o TEKRA Sp. z o.o. w Gubin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TEKRA Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w TEKRA Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TEKRA Sp. z o.o. w Gubin

zajuco

Do XyZ przyjacielu lub pszyjacielu jak wolisz wybierz lub wybiesz sobie. Kolegę z prasy już przeprosiłeś ale szeryfowie cię dopadną i myślę że nie będzie opcji tłumaczenia. Pozdrawiam kolege z prasy

kolega nie z prasy

Łysio zapraszamy ponownie

Lukas

Polecam Tekrę ,jest to świetny zakład,można przyzwoicie zarobić,praca nie jest ciężka,można robić nadgodziny.Nie wiem czemu koledzy napisali,że nie polecają,wypłata zawsze na czas,brak pośpiechu praca jak w Niemczech,kierownictwo w porządku i co najważniejsze bardzo dbają o bezpieczeństwo pracowników,i nie tylko!Premia świąteczna i urlopowa i to nie mała!Byłem bardzo zadowolony z pracy w tej firmie,żałuje,że odszedłem,miło wspominam.

Wc
@Lukas

Hohoho, skoro było tak fantastycznie to dlaczego się zwolniłeś? Dlaczego nie wrócisz? Każdy we że jeśli dobry spawacz / monter i nie spali za sobą mostów to zawsze może wrócić do firmy. Więc coś tak czuję że ktoś nas tutaj oszukuje. Praca jak w Niemczech ? Tak, zgadza się zupełnie jak w Auschwitz...patrząc na wczorajsze zachowanie brygadzisty który liczył czas ile kolega w WC jest to naprawdę ŻENADA ! Nikt nie idzie sobie posiedzieć do kibla bo tak mu się podoba a może miał rozwolnienie ? Nie wpadłeś na to geniuszu ?

Nastempny polonista się znalazl

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie TEKRA Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Inżynier Elektryk - Mistrz działu utrzymania ruchu wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Nasterydowany kolega z prasy

A nie sorry myślałem że napisałeś dyzlekcja, zwracam honor albo nie i tak głąb kapuściany i gamoń jesteś

Nasterydowany kolega z prasy

Boże widzisz i nie grzmisz ;-) Po pierwsze mój drogi kolego nie ma takiej choroby jak dyslekcja za to jest dysleksja !! A tak naprawdę w Twoim przypadku to zwykle lenistwo i niedbalstwo, znam kilka osób z podobnym problemem a mimo wszystko starają se pisać poprawnie. Po drugie panie z biura mają z Ciebie dobry ubaw jak wypełniasz kartę pracy...co wpisujesz ? Tranzport? Róra? Po trzecie. Cos się tak czepił tych sterydów? Coś Cię boli ? Że wyglądam lepiej niż Ty? Jeśli sterydy niszczą mózg to Ty zapewne przesadzałeś z dawkami. Po czwarte. Wiesz na pewno ze firma wysyła na okresowe badania jeśli jeszcze nie byłeś to poproś również o skierowanie do psychiatry bo twój stan umysłu pozostawia wiele do życzenia. Po piąte. Proponuję abyś poszedł do biura , do kierownika i powiedział że byłeś u "koksa" na prasie pogadać a on nie chciałem z Tobą rozmawiać i pewne jeszcze Ci (usunięte przez administratora) Skoro jesteś burakiem to tak Cię też potraktowałem i uwierz mi ze wcale nie jest mi smutno z tego powodu , bo co to ja jestem zupa pomidorowa albo z cukru żebyś Ty mnie lubił lub nie ?! Po szóste. Powoli zaczynam Cię rozumieć stawiam się na Twoim miejscu i widzę to tak : "Wracasz do domu, nikt na Ciebie nie czeka , żona Cię nie kocha a dzieci nie szanują, pies uciekł z domu a jakby tego było mało to nawet Twoja rybka popełniła samobójstwo byle by na Ciebie nie patrzeć. Siadasz więc przed komputerem cisniesz po ludziach , oczywiście anonimowo po w twarz nie masz odwagi. Domyślam się też że czekasz z podnieceniem na kolejny wpis i cały dzień knujesz na kogo i co by tutaj napisać. Po siódme i ostanie idź i jeb*** bara w ściane i zastanów się nad sobą, po póki co robisz z siebie pośmiewisko i wrogów :-) i pamiętam prędzej czy później wyjedzie na jaw kto ukrywa się pod XyZ Mój ojciec kiedyś powiedział " synu nie dyskutuj z debilem bo nie dość że zniży Cię do swojego poziomu to jeszcze pokona doświadczeniem. Sam widzisz mam dużo więcej argumentów niż Ty bo nie masz żadnego! Jedyny jaki Ci przychodzi na myśl to "sterydy" i to ze jestem krótki, to fakt do najwyższych nie należę a o dopingu piszesz tak namiętnie że chyba nawet mnie namówisz ;-) Szach Mat Gamoniu , ciekawe co teraz napiszesz? Tylko BŁAGAM UŻYWAJ SŁOWNIKA bo aż oczy bolą a najlepiej to przestań już pajacować.

XyZ

Te nie badz taki mondry bo za krudki jestes ! wiesz co to dyslekcja ? czy mam tlumaczyc? a moze sterydy wyjadly ci reszte muzgu ? napisalem prawde o wszystkich i o tobie takie jest moje zdanie

tunczyk11
@XyZ

Witam,błędów żeś narobił jak przedszkolak!Napisz tu lepiej gdzie się tak języka nauczyłeś?Chyba nie na ulicy?

Nasterydowany kolega z prasy

Do kolegi "xyz" Po pierwsze widzać że nie było Cię na lekcji języka polskiego skoro napisałeś "wtronce" , oraz nie wiem czy wiesz ale nowego zdania nie zaczyna się od "i" Po drugie "nasterydowanym" kolegą z prasy to sobie gęby nie wycieraj, bo nie powinno Cię intresowac co robię w życiu prywatnym. Jeśli masz do kogoś problem a widzę że masz również do mnie to zapraszam bo anonimowo to możesz sobie pisać co tylko chcesz. Nie pozdrawiam

XyZ

To może i ja wtronce swoje trzy grosze na temat załogi. Mało jest ludzi z którymi można normalnie pogadać. Olek wiecznie na telefonie , Łukasz następny wiecznie szukający ludzi którym można by było zabrać premię, Grzesiek Ch. typ gościa który lubi pokazać swojom władze. Nasterydowany kolega z prasy też nie wiadomo czy lepiej z nim pogadać cz omijać szerokim łukiem. Kontrola ...Adam - wiecznie coś mu nie pasuje, Kula stary w miarę normalny Młody też, Krzysiek J. nie za bardzo kwapi się do pracy woli telefon , Rafał czerwona koszulka też w miarę ok , WoWo lubi poklepac po plecach ale jeszcze bardziej lubi donosic. Mała obróbka same plociuchy z kilkoma wyjątkami. I tak to wygląda...

krzychu
@XyZ

..... a te kilka wyjątków z "Małej obróbki" co nie są pleciuchy to kto na przykład????

Zdzichu
@krzychu

Bez wyjątkow !!

Anonimus

Hahaha ludzie co wy piszecie! Prawda jest taka że ta firma to obóz pracy. Jak już ktoś wspominał, same wymagania i kary. Premie ? Dzisiaj masz jutro nie ! I nikt nic nie powie za co. Kierownik? Zwykły gumbas antypatyczny, jest dobry jeśli coś potrzebuje tak jak jego "przyjaciel" Łukasz. Czy Olek jest dobrym brygadzista? To zależy :-) Procenty i wydajność się liczy, ma być zrobione w takim czasie jakim brygadzista Olek sobie wymyśli. Jasne jest po to aby wymagać ale nie za wszelką cenę a już na pewno nie za cenę jakości, później zdziwieni że reklamację są ;-) Chorować też nie wolno . Czy sraczka czy grypa idź na L4 to zobaczysz co to gniew szeryfow, z lekka mobingiem daje w Tekrze . Ale są też tacy co ze świeżo ucieta noga przyjdą do pracy bo sobie kierownik lub brygadzista tego życzy. No ale cóż.... płacą jak najbardziej ok , ale jeśli nie zmieni się podejście do ludzi pracujących tam to jeszcze troszkę i szlachta z biura sama będzie pracować na hali. Doszedł jeszcze jeden brygadzista który tylko potwierdza słowa "zapomniał wół jak cieleciem był" Ale mam nadzieje ze to wszystko się zmieni i firma pomoże podnieść morale pracowników oraz zacznie szanować ludzi którzy tam ciężko pracują. Mimo wszystko życzę powodzenia i Wszystkiego dobrego firmie "Tekra"

Michal Szpak

Michal Szpak
@Anonimus

Jeśli chodzi o kieriwnika to może i masz rację ale popatrz teraz na niego. Przyjdzie przywita się jak człowiek wcześniej mijał ludzi jak powietrze więc zmiany są na plus jeszcze tych majstrow powinien trochę poustawiac i wytłumaczyć że terror nic nie da poza tym że ludzie jeszcze bardziej będą się buntowac może się zakochał

KuntaKinte
@Anonimus

Jeszcze fajnie by było gdyby mówili za co premia zostala zabrana ...

Wujek Samo Zło
@KuntaKinte

A jeszcze lepiej jakby dawali

Cieńki

Witam,pracuje w tej firmie 1,5roku,kierownik jak wszędzie, kiedy chodzę z jakąś sprawą to jest przyjemny i też kąkretny, że się załatwi daną sprawe dla obu stron dobrze. Wymagają dokładnosci bo to kosztuje grube ppieniądze reklamacje też nie są małe.jak wykonujesz swoją pracę to nie czepiają się z byle powodu.a jak zaskoczysz tą pracę to nie jest cięszko a przy wypłacie będziesz zadowolony.

erf

Zarządzanie sprzedażą produktów nie stanowi dużego wymogu do spełnienia, ale wiadomo czy oprócz podstawy jest jeszcze szansa na jakieś premie? Podobno się miały pojawić jeszcze przed wakacjami. Pozdrawiam

mario

ludzie macie problem . praca w de. czeka .ja mam niemiecki pass. i pracuje w guben i takze mieszkam u wojka ktory tutaj kupil dom w guben. woj po 34 latach pobytu w dortmundzie i bochum wrocil blizej rodzinnych stron jest na emeryturze. i sie smieje .woze auta w rodzinne strony do krapkowic. biore z niemieckich komisow w okolicach cottbus i berlina.. w okolicach cottbus po 1945 r. mamy takze czesc rodziny ktora musiala wyjechac z schlesien. moj dziadek zostal bo babcia miala ojca polaka a matka byla niemka. firmy tekra nie kojarze tutaj w guben chyba nie jest za bardzo znana.ale kiedys slyszalem w barze ze ludzie chwalili sie dobrymi zarobkami jak na polske , to chyba nie jest zla.

Despasito
@mario

Skoro nic nie wiesz to nie za zabieraj głosu , odpowiedziałeś nam swój życiorys nosz kur...fascynujace a co to ma wspólnego z firmą tekra ?

eee

No nie wiem czy te marudzenie na prace w tej firmie jest uzasadnione,może i nie jest łatwo ale da się wyrobić no a zarobki są satysfakcjonujące.A co do kierownika taka chyba jego rola żeby od czasu do czasu sprawdzić co jest.

yyy
@eee

Właśnie od czasu do czasu dobrze napisane,a czy rola taka to chyba gruba pomyłka...

Rrr
@eee

Taką opinie wystawił sobie sam ,to jest największy czop na firmie!!!!!!!

ggg

Chłop robi swoją robotę i w całej firmie nie ma lepszego brygadzisty zna się na swojej robocie i życzę mu samych sukcesów w tej firmie.

:-(

A co myślicie o br. Olku??

xxx

Odradzam kazdemu ta firme jestem spawaczem z kilkunastoletnim stażem i nie jedno spawałem po roku dlaem sobie siana,placa dobra ale atmosfera i podejscie kierownictwa to porażka,najlepiej jakby nikt nie miał życia prywatnego,kierownik jest tak poryty ze jak na 3 zmiany pracowalismy to potrafil o 2 wnocy na firme przyjechac bo myslal ze ludzie dogory ch..em leza

@

Żadne bzdu3ry sama prawda.

Xxx

Zarobki może i spoko bonusy świąteczne i wakacyjne też ale to nie zrekapesuje twojego zdrowia (robilem tam 2,5r, zwolniony bo ,,TAK,, .nie podobało się nie robienie nadgodzin i należne mi wolne wykorzystywalem) a co do zdrowia to najbardziej (usunięte przez administratora) stop stali jaki znam i spawanie go bez przełbic ,,airfresh,, i filtrów węglowych jest nie dozwolone w BHP (NAWET NA KAŻDEJ SZPULI DRUTU PISZE TŁUSTYM DRUKIEM POWODUJE RAKA) ale nie po polsku .ale cwaniaki umowę dają ślusarz. Monter.spawacz i nie muszą o to dbać. A o nerwach szarpanych nawet nie mówię bo bym tu z godzinę pisał

... firma moze i ok ale kierownictwo popier... i zupelnie niekompetentne... szczegolnie Agnieszka.... stara klika z Teleskopu w Kostrzynie... ODRADZAM

Zostaw merytoryczną opinię o TEKRA Sp. z o.o. - Gubin

• Jak się pracuje w TEKRA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TEKRA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TEKRA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TEKRA Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 100 ocen.
  • Przemysłowa 1
    66-620 Gubin