Opinie o TEKRA Sp. z o.o. w Gubin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TEKRA Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w TEKRA Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TEKRA Sp. z o.o. w Gubin

Polecam pracę w Tekrze!!! Szczególnie właśnie teraz!!! Na hali jest się w małych boksach, wentylacji brak, o klimatyzacji możecie pomarzyć. Duszno, nie ma czym oddychać, na halach temperatura odczuwalna chyba ze 100°C. Praca idealna. Do tego unoszący się wszelaki pył dookoła i teraz pracuj w masce jak normalnie nie ma czym oddychać. Warunki pracy po Uju. A biurowcy siedzą sobie w klimatyzowanych pomieszczeniach i kawkę sobie piją, śmieją się z pracowników na produkcji którzy pracują w brudzie, temperatura przypomina piekło i niemający czym oddychać szczególności w maskach. Tak się dba o pracowników Tekra sp. z o.o.

Monter

To nie cukiernia ani piekarnia, to ciężka praca szczególnie dla ludzi bez doświadczenia czy obycia z pracą. Klimatyzacja na hali gdzie sie spawa? Naprawde człowieku nie wiesz o czym piszesz. Może zaproponujesz żeby polewać spoiny wodą żeby szybciej stygły? Niestety, gdzie się spawa i szlifuje tam będzie zapylenie, iskry, wysoka temperatura i inne szkodliwe warunki. Niektórzy ludzie tam przychodzą i są ździwieni że trzeba pracować i jeszcze w dodatku trzeba się czegoś nauczyć.

Witam. Chciałbym podzielić się swoją wiedzą na temat pracy w Tekrze. Czytam te wszystkie opinie i dochodzę do wniosku, że za ocenianie tego zakładu wzięli się pracownicy, którzy już nimi nie są, bo zwyczajnie sobie nie radzili. Praca montera, spawacza i szlifierza nie jest lekka i przyjemna. A i warunki też są specyficzne. Przerobiłem kilka zakładów o podobnych profilach i widziałem jak to wygląda. Tekra, stara się wyposażyć pracowników we wszystko co jest im potrzebne. Spawacze mają przyłbice z nawiewem filtrowanego powietrza. Monterzy mają potrzebne narzędzia. A szlifierze... Uważam, że wykonują bardzo ciężką pracę, ale mega ważną. Nikt niczego nie dźwiga ręcznie. Przełożeni... Wiadomo, zawsze się coś na kogoś znajdzie, każdy z nich od brygadzistów, przez mistrzów, do kierownika, stara się wykonać swoje zadania. Z lepszym lub gorszym skutkiem. Zarobki są na dobrym poziomie i praktycznie jak ktoś chce zarobić więcej, to pozostaje mu praca za granicą. Więc jeśli masz trochę zdolności manualnych, jesteś bystry i nie boisz się ciężkiej pracy, i czerpiesz satysfakcję z dobrze wykonanych obowiązków, to przyjdź. Przekonasz się jak tu jest naprawdę. Spotkasz tu mnie. Gościa, który pracuje tu ponad 10 lat, jest zdrowy i w pełni sił. A jeśli nasz rączki jak pupcia niemowlaka i umiesz pracować kciukami na klawiaturze, to nawet nie próbuj. Potem uciekasz i wypisujesz bzdury na forum.

Qwwer
@Pjoter

Prawda pracowałem tez tam 5 lat i strach pracowników zostało bardzo mało każdy kto przerobił tam 3 lata zrozumiał co jest nie tak z firma wielka jedna (usunięte przez administratora) ręką rękę myję i nic więcej.

ROBOT ????

A ja bym chciał zapytać czy w tej firmie są szkolenia BHP? Bo ja tu pracuje od 2019 i takiego nie widzialem. No i całe to bhp ,powietrze masakra, wypadek, jaki wypadek krakowska nawet tego nie chce słyszec tak ze nie zgłaszamy wypadku.

co do atmosfery bywa bardzo różnie. A co do życzliwości, to brygadziści, mistrzowie zmiany jak chcesz od nich pomocy to na pewno od nikogo z nich nie dostaniesz. Hołota dostała wyższe stanowiska i patrzą na pracowników z góry, uważają się za lepszych. Za to reszta pracowników produkcji normalni, życzliwi i pomocni ludzie. I oni ci pomogą we wszystkim.

AAA Nowy wpis

Na swojej stronie na facebooku zamieścili informacje że szukają nowej osoby do pracy w dziale księgowości. Nie ma informacji ani o stawce ani umowie za to podobno są dodatkowe świadczenia z socjalu. Wolałbym wiedzieć czy dostane umowę o pracę. Ktoś był już na rekrutacji i mnie oświeci?

Robin Hood

Wczorajsza informacja o spodziewanych podwyżkach jest kluczowa dla zdecydowanej większości załogi oraz dyrekcji firmy. Mianowicie, jeśli Zarząd nie zdecyduje o podwyższeniu podstawy pensji o minimum 2,500 zł Netto (co rekompensuje utratę przez pracowników zysku z nadgodzin), to w przeciągu miesiąca straci mniej więcej 1/3 doświadczonych spawaczy, monterów i operatorów CNC. Dla zainteresowanych tematem, informacja do potwierdzenia u zaufanych pracowników...

Pracownik.
@Robin Hood

Czyli koło się kręci dalej. Wątpię, że się ludzie postawia. A także wątpię, że prezes da każdemu 2.500 netto. Choc życzę wam jak najlepiej. Spawacze pierwsi się po zwalniają. Ale czy podobnej sytuacji już nie było?

Były monter Nowy wpis
@Pracownik.

Dostaniecie po 500 brutto na rękę i robić dalej. Pozdrawiam. P. S Zawsze możecie zmienić pracę.

Hetman Nowy wpis
@Robin Hood

Jeszcze nie ma żadnego infa odnośnie wysokości podwyżki a kilka ludzi z monterki już się zwolniło, większość się zastanawia czy nie odejść, ciekawe czasy się szykują dla Tekry.

@Hetman Nowy wpis
@Hetman

Z dużą prawdopodobnością nie dostaniemy tyle ile oczekujemy, nie ma zatem możliwości by zatrzymać tu ludzi którym tak niska wypłata nie pozwalała na utrzymanie rodziny. Suma średniej podwyżki płac z roku 2023 i 2024 to 23% w stosunku do roku 2022, Tekra niestety nie klasyfikuje się w tych liczbach. Nasze płace są poniżej polskiej średniej krajowej, nie wspominając już o tym że do najniższej niemieckiej pensji (ok 1600 €) jest nam baaardzo daleko pomimo iż 100% naszej produkcji idzie na ten sam rynek.

BG rury lakiernia

Coś czuje że w poniedziałek wszystkie opinie na temat byłego ( ale to fajnie brzmi) kierownika znikają bo oczywiście trzeba obóz pokazać jak w najlepszy świetle na FB. KANDYDACI jedna wielka ściema każdy wie , że kozioł zostanie"kierownikiem"i to będzie pewne. Czas szukać czegoś nowego bo ten gościu nie potrafi rozmawiać z ludźmi i pokaże nam swoje rogi dopiero, wafle jego wyżej i wracamy do tego co było z Mankiem.Wcześniej Manisław go Krył i bronił a teraz wchodzi głęboko tam gdzie trzeba aby pokazać się tylko A jeśli Dron zostanie to też nikt nie wiem jak będzie z nim bo ma swoje dni okresowe gdzie gada a późnij tanie premie.

Wolny od Tekr
@BG rury lakiernia

NIKT z nich nie zostanie kierownikiem. Oprócz wiedzy produkcyjnej trzeba mieć jeszcze wizję rozwoju firmy. Obstawiam kogoś z biura lub nową osobe zaproponowaną z samej góry.

Kryniu99
@BG rury lakiernia

Bo Koziołek to ameba jest

Były Szlifierz

Nikt z Tekry nie usuwa, nie mają do tego uprawnień. Choć pewnie ktoś z biura ciągle zgłasza do GoWork i wymusza na jakieś podstawie że mają usunąć jakieś komentarze. Najbardziej walczą z postami gdzie są nazwiska podane, bardzo niewygodne informacje i mogące zaszkodzić danej osobie. Jak np była tu moja historia o tym jak pani *********** podczas przyjmowania mnie do pracy dała mi do podpisania kwit że odbyłem szkolenie w zakresie BHP u pani ******, a na żadnym szkoleniu nie byłem i nawet pani od BHP przez okres jaki pracowałem na oczy nie widziałem. Podpis i na drugi dzień do pracy. Pani M i pani B nie były zadowolone, po kilku dniach usunęli ten niewygodny komentarz. Prawda zabolała, ale tak było. Gdyby zachowały się wszystkie posty jakie tu były to pewnie już by było grubo ponad 300, może nawet i blisko 400 komentarzy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie TEKRA Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Inżynier Elektryk - Mistrz działu utrzymania ruchu wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Pablo

Kandydat numer 2 Człowiek Igła zajedzie wszystkich jak będzie na cyklu to jest proste połowa ludzi zwolniona bo źle patrzeli. Kandydat numer 3 Dron raz jest dobrze a raz źle też ma swoje dni jakieś. A może ktoś jeszcze dojdzie?

CiekawY
@Pablo

Witam. Pracowałem tam kilka miesiecy. Praca jak praca. Lekka nie jest. Ale tragedi niema. Na czyszczeniu jak i na monterni robią różni ludzie. Bardziej i mniej ambitni. Jednemu idzie coś lepiej jednemu gorzej. Ale żaden z wymienionych tutaj majstrów czyli "igła" i "dron". Który to dron?? Nie widziałem i nie słyszałem żeby którys z nich był chamski czy coś. Prace będę wspominał dobrze. Na monterni co mnie denerwowało to brak narzędzi na stanowisku. A tak spoko. Pozdrawiam kierownika????

ataki
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Dzień dobry, może ktoś napisać za co ten kierownik wyleciał? Byłem na rozmowie kiedyś ale trochę mnie odrzuciło po niej. Pracuję w t...g obecnie i szukam lepszej pracy bo tutaj też mnie zaczyna odrzucać.

Gubin
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

I jak sytuacja prezentuję się na horyzoncie? Warto wrócić do Tekrty? Ofertę na księgową już jest, ale co z Kierownikiem nowym, wiadomo coś? Potwierdzone info?

Czarny

A czy to trudno tam się u Was porozumieć, wymienić pomysłami i żeby inżyniery i inne tęgie głowy zrobiły coś z tą temperaturą i zapyleniem? Macie tam sprawne wyciągi, czy przerwy więcej w te upały nie mówiąc o napojach?

Marcela

A co z ochroną pracowników pod kątem tych upałów czy pyłów? Sa maski od firmy? Albo inne elementy ochronne? Czy nie ma i pracownik sam musi o to zadbać?

boom boom
@Marcela

Są maski, ale one mają chronić od pyłów i to robią. Jednak jak robisz w tej masce i na tej hali jest duszno, normalnie bez maski ciężko się oddycha to praca w tej masce w tych warunkach to tragedia. Ale cóż, albo robisz w masce i masz czyste drogi oddechowe ale masz wrażenie że zaraz padniesz, albo robisz bez i potem przez cały dzień i całą noc plujesz na czarno i czujesz smak tego pyłu w ustach

Picu

Oczywiście, im powinno zależeć na tym żeby pracownikom na produkcji było dobre, a mają ich w czterech literach. Produkcja robi na tych nierobów z biura to choć powinni się interesować tym co dzieje się na halach.

nie, nie są winni, oni też wesoło nie mają tyle ze może nie tak gorąco, ale zimą tym na hali też gorąco nie będzie.

Monter

Gosia

Co jaki mniej więcej czas można znaleźć ofertę pracy dla technologa spawalnika? Mąż chciałby dostać się na ten etat, ale jedyne co znalazł to na prawdę stare ogłoszenie. Ile na dzień dzisiejszy mógłby zarobić jako doświadczona osoba? Wtedy proponowano stabilne zatrudnienie na umowę, więc też fajnie byłoby wiedzieć czy cały czas tak jest.

Byłem z ciekawości zobaczyć czy coś ciekawego na targach będzie i wystawiła się Tekra. Co to się dzieje że firma w której zarabia się kupę siana wystawia się bo brakuje im dość sporo pracowników? I jakoś „Realne” zainteresowanie pracą tam bardzo małe. Ludzie jak widzę zmądrzeli, cenią swoje zdrowie i wolą zarobić mniej i pracować w czystych warunkach niż w Tekrunii zarobić dużo pieniążków i niszczyć swój organizm. Taka jest prawda o Tekrze, zachęcają wysokim wynagrodzeniem i dodatkowo różnymi innymi profitami i benefitami żeby przyjść, ale w perspektywie czasu szanując siebie i swoje zdrowie stwierdzam że to nie warte tej ceny. Najpierw hajs się zgadza, a potem oddał byś ten hajs aby zdrowie odzyskać które ci praca w tekrze zabrała.

Oskar
@Marcin

No właśnie też mnie zainteresowały te targi w Krośnie Odrzańskim bo szukali też potencjalnych pracowników. Dla mnie zarobki są ważne a jeśli chodozi o czyste warunki to potem wyjdzie w praniu. Myślisz że jak się zostawiło im CV to się odezwą? Ty widzę krytykujesz ale chyba też poszedłeś za robotą, nie?

@Oskar

Byłem tak z ciekawości zobaczyć, może coś na miejscu by była jakaś ciekawa praca. Na razie robie w niemczech ale ponad godzinę i czterdzieści minut na dojazdy w jedną stronę mi wychodzi, a ze strajkami jeszcze więcej schodzi. Tekrę już przerobiłem, wiem jak tam jest i zainteresowany powrotem to tej firmy nie jestem.

ROBOT ????

Praujacy
@ROBOT ????

Co ty opowiadasz. Ja nigdy, w żadnym zakładzie nie przeszedłem takiego szkolenia BHP jak w tym. Wszystko dokładnie omówione włącznie z przykładami z tego zakladu. I zapewne wszyscy pracownicy mogą się pod tym podpisać. Co prawda, przez pandemię te szkolenia zostały ,,odłożone na półkę" i nowi nie mieli takich jak my kiedyś. Ale pewnie niedługo wrócą, chyba że znów jakieś inne dziadostwo rozleje się na świat.

Łukasz
@Praujacy

Miałem tak samo jak @Były Szlifierz. Wten dzień jak byłem umowe podpisać to w kadrach tylko podpis że byłem na szkoleniu i tyle z szkolenia miałem i na drugi dzień do roboty

@Praujacy

Co ty piszesz żadnego BHP nie było i nie ma. Przykłady Jake przykłady dawali ci. Jak jest wypadek to odrazu pod dywan wszytko jest schowane tak żebyś nie zgłosił tego. Zastanów się co piszesz

były
@Praujacy

W żadnym zakładzie takiego szkolenia? Co ty piszesz? W zakładzie tekra coś takiego jak BHP nie istnieje , kobieta odpowiedzialna za to nawet nie bierze do wiadomości że był wypadek, jakość powietrza to katastrofa

@ROBOT ????

W marcu 2020 roku ogłoszono stan pandemii Covid i zostały wstrzymane szkolenia okresowe z bhp do końca stycznia tego roku. Jeśli zostałeś przyjęty w 2019 roku to miałeś na pewno szkolenie wstępne bhp. Teraz powinieneś mieć szkolenie okresowe. Masz obowiązek zgłosić każdy wypadek przy pracy, a obowiązkiem pracodawcy jest takie zgłoszenie o wypadku przyjąć. Mnie na szkoleniu wstępnym z bhp Pani poinformowała, że mam zglosic nawet najmniejszy wypadek, na szczęście pracuje już ponad rok i nie miałem wypadku.

Wojtek
@pracownik

To na długo zostały wstrzymane biorąc pod uwagę że stan epidemii dawno się skończył. W firmie jest ktoś od BHP kto pracuje na stałe czy bardziej ze szkoleniami przyjeżdża firma zewnętrzna? I co z tym powietrzem o którym wspomniał kolega? Normy są przekroczone, czy co?

taBletka
@Wojtek

właśnie coś bardzo długo są wstrzymane. Jest w firmie na stałe zatrudniona pani Beatka od BHP ale w teorii, w praktyce to nigdy jej nie ma gdzie powinna być. Z nią jest tak że o wypadku ani ona, ani nikt z wyższych szczebli nie chce o tym w ogóle słyszeć że taka sytuacja miała miejsce. Zamieść pod dywan i żadnego zdarzenia nie było. Do jakości powietrza co można powiedzieć, jest w nim wszystko. Na obronę powiem że idzie taka produkcja to nie ma co się dziwić że w zamkniętych halach to wygląda tak a nie inaczej. Sorry ale jeśli przyjmujesz się tam do pracy i oczekujesz na produkcji takich warunków że w garniturze możesz pracować to się mylisz

o bhp
@ROBOT ????

właśnie miałem szkolenie bhp dowiedziałem się tylko że co by się nie stało to z winy pracownika, no i szkolenie co powinno trwać 8 godzin zostało odwalone w 3.

@Praujacy

Czyli szkolenia BHP jak najbardziej wchodzą w grę, a zatrudniając się w firmie pracownik może liczyć na wprowadzenie w zakres i tryb pracy? Nazwijmy to szkoleniem wdrażającym w obowiązki. Atmosfera jest w porządku a ludzie na tyle życzliwi żeby w razie co takiemu nowemu pracownikowi pomóc?

Do szkoleń już nie ma już co się wypowiadać, jest jak jest. Oczywiście że wprowadzą w zakres pracy, dadzą ciebie do kogoś na jakiś czas i pokaże ci wszystko. Ogólnie ja nie narzekałem, miałem spoko nauczyciela. Co do trybu pracy, tydzień na 6:00 rano i później następny tydzień na 14:00 i tak w kółko.

Czyścik

Pytanie do pracowników co robią tutaj dłużej. Czy umowy normalnie są przedłużane czy szukają ludziom po okresie próbnym?

Robin Hood

@Czyścik Generalnie potrzebują ludzi więc jeśli już jesteś na próbnym to powinieneś zostać dłużej, chyba że sobie nie radzisz to wtedy może być różnie. O tym jednam powinien powiedzieć Ci Twoj brygadzista. Nie słuchaj (usunięte przez administratora), z nim rozmawiaj o swojej sytuacji.

@Robin Hood

Powiem szczerze i uczciwie, że w Tekrze jest kilka osób co nie radzą sobie z robotą. Koło mnie robi taki mistrz który codziennie coś źle zrobi i wiecznie wraca do niego robota na poprawke ( bardzo dobrze wiecie o kogo chodzi XD ). I tak kilka lat już on pracuję i go nie zwolnili, także nawet jak jesteś największą ciamajdą to nie masz co się martwić że ci umowy nie przedłużą.

BYŁY PRACOWNIK

Jakie zarobki super? Żeby wypłata nie była żałosna trzeba walić nadgodziny, soboty, święta i naj lepiej jeszcze sprzedać urlop. Tylko pamiętaj żeby na bramie się nie odbijać. Ale jest szansa zostać brygadzistą wystarczy się znać, znaczy znać z kierownikiem, jakoś rok temu dostałem takiego Marcinka co trochę potrafi spawać ale na robocie to nic no ale z mańkiem się zna. JEDNAK LEPIEJ DOJECHAĆ KAWAŁEK DALEJ PO NIEMIECKIEJ STRONIE ALE DO NORMALNEJ ROBOTY ZA NORMALNĄ KASĘ

@BYŁY PRACOWNIK

No to jak wygląda pensja bez nadgodzin, weekendów i świąt? Minimalna czy większa? I co oznacza sprzedanie urlopu?? Jak ktoś go nie bierze, to dostaje jakąś dodatkową kasę za pracę bez dni wolnych zgodnych z prawem?

Dlaczego na tej stronie jest 99% negatywnych opini .. ?? Naprawdę taka lipa ? Ja planuje startować na kontroler jakości .. podobno lux fucha zero stresu i lekka robota . I kasa Ok.

Nie nowy
@Nowy

Negatywne opinie nie wzięły się z znikąd. Kontroler jakości jest lekka jeśli chodzi o pracę fizyczną. Za to psynicznie nie jest to lekka praca, stresu się najesz w opór. I nie pisze tego złośliwie. Jeśli sztuki będą idealnie to jest to lux praca, ale nie ma aż tak różowo. Jak nie zauważysz jakieś wady, puścisz to dalej i ktoś inny to wychwyci później, masz konkretnie przerąbane. Podpisujesz się pod każdą sprawdzoną sztuką że jest idealna i nadaję się do dalszego etapu produkcji czy montażu. Jest to praca bardzo odpowiedzialna i musisz być w niej bardzo dokładny. Inaczej szybko przestaniesz być kontrolerem. Jeszcze niektórzy co robili sztukę i wychwyciłeś w niej błąd to potrafią mieć wąty i przywalić się do ciebie że nie chcesz im tego puścić, a poprawiać tego nie zamierzają. A twoim zadaniem jest właśnie to żebyś się czepiał jeśli sztuka nie będzie dobrze zrobiona.

Mario
@Nie nowy

Dokładne sprawdzenie to podstawa. Nie wiem czy pytający wie jak wygląda rura, rolka, enka itd. Są to bardzo skomplikowane konstrukcje i przeoczyć coś jest bardzo łatwo, musisz mieć to mocno na uwadze. Oglądasz dwa razy i wydaję się że jest wszystko dobrze, a potem się okazuję że np otwór nie pasuję bo od temperatury blachę ściągnęło i nie jest idealnie w osi z innym otworem. Albo nie ma przymocowanego jakiegoś elementu bo po prostu monter zapomniał. I jeśli puścisz to dalej to pierwsza osoba jaka oberwie że poszła zła sztuka jesteś ty, a nie ten kto to robił.

Mario

Uczyć cię przyuczą, wytłumaczą, pokażą co, jak i z czym się to je. Nie jest tak że wypuszczą nowicjusza bez niczego. Ale chcemy ciebie uświadomić ponieważ napisałeś że to Lux fucha, zero stresu, lekka robota i dobra kasa. Tak to nie działa. Nie wiem jakie masz oczekiwania, ale jak nastawiasz się że się fizycznie lub psychicznie się nie narobisz a zarobisz to jesteś w błędzie. Firma płaci, firma wymaga.

Piotr B.
@Mario

Bylem jesienią na rozmowie na stanowisko właśnie kontroler jakości .. po spotkaniu z panem co nie potrafi się wypowiedzieć (ubogi zasób słów ) i cwanej kadrówki .. odpuściłem .. facet trochę przypakowany typowy cwaniak .. pewnie handlował samochodami w Gubinie zanim trafił do Tekry .. teraz może mniej zarobię ale ludzie na poziomie. Szanujmy się :). Pozdrawiam

Teraz

Psuje się od głowy, dobrze dobrane. Nie ma to jak elita z biura wychodząca na hale i traktując nas jak tania siłę robocza. W szczególności panie może nie wszystkie ale większość chodzi z głowami do góry jakby pana boga za nogi złapały

Spawacz

Ludzie co wy chcecie !! Zarobki super ostatnio leciutko 10tys na łapę i bez stresu :). Kadra kierownicza i pracownicy biurowi super .. zawsze pomogą, atmosfera na produkcji jak w domu zero sporów :). Zapraszam do składania CV.

Przyszły

Ile mogę oczekiwać teraz w Tekrze jako operator Wózka i czy jest to pensja 5 tys zł + ?

€€€
@Przyszły

Tak możesz oczekiwać 20 tys.na początek.

Wujek dobra rada

Ten pył jest cudowny. Rób coś koło szlifierzy, potem chodzisz(usunięte przez administratora) na czarno i (usunięte przez administratora) na czarno od tego pyłu. Najgorsze co mnie zawsze wkurzało w Tekrze że po pracy chciałem coś bardzo szybko na mieście załatwić, ale byłem tak upierdzielony jakbym w kopalni węgla kamiennego pracował. Wracałem do domu i od razu pod prysznic. Z włosów to woda z rdzą płynęła, musiałem kilka razy myć włosy żeby były czyste. A ten metaliczny pył co go wszyscy wdychają odbije się na zdrowiu każdego kto tam pracuję. Jest takie przysłowie: Człowiek poświęca swoje zdrowie, by zarabiać pieniądze, następnie zaś poświęca pieniądze, by te zdrowie odzyskać.

Widzisz. Ja mam to szczęście pracować u Grzegorza i powiem ci, że atmosfera tu jest całkiem inna. Nie bardzo wiem co się dzieje na tamtej zmianie, bo zwyczajnie nie mam styczności z drugim ,,mistrzem"

@obiektywny

Uważam, że w Tekrze pracują sami Fachowcy przez duże F i Igła takich szanuje.

A ile miałeś pensji, bo brzmi ciekawie, że jednak to było na plus? Jak firma zareagowała na Twoje wypowiedzenie, nie próbowali Cię jakoś zatrzymać? W tej firmie na hali nie dawali Wam żadnych maseczek ochronnych czy coś w tym stylu?

Były Pracownik

Jak tu napisać żeby nie było cenzury. To co w tej chorej firmie się dzieje to masakra. Olek robi co mu się podoba, kierownik Mariusz o wszystkim wiedząc nic z tym nie robi. Jeden i drugi powinni zostać wyrzuceni na zbity pysk za swoje postępowanie. Igła gnębi ludzi, uważa się za wielkiego nietykalnego władcę zakładu, a cała reszta to ludzie do poniżania. Kierownik znając sytuację poklepuję Olka i mówi: dobrze Olek, gnębi tych nieudaczników co na nas robią, dostaniesz podwyżkę. Potem idziemy na wódkę. Skarga na Olka to twój koniec w zakładzie. Trzymać się z dala od tej firmy, a szczególnie od ludzi którzy nią zarządzają. Nie pozdrawiam ludzi z tej firmy . Walcie się

Ja jestem ciekawa stanowiska inżynier elektryk - mistrz działu utrzymania ruchu i tego czy podczas tej pracy sa nadgodzina?? Nie ma info o tym w ofercie, jest wpis, że praca zmianowa 6 - 22 i praca pon - pt. A czy jak trzeba pracować ponad ten limit, to nadgodziny są tylko w tygodniu, czy też weekendami można je robić?

Zostaw merytoryczną opinię o TEKRA Sp. z o.o. - Gubin

• Jak się pracuje w TEKRA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TEKRA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TEKRA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TEKRA Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 100 ocen.
  • Przemysłowa 1
    66-620 Gubin