Opinie o TEKRA Sp. z o.o. w Gubin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TEKRA Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w TEKRA Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TEKRA Sp. z o.o. w Gubin

Gregor

Powiem tak, nosze okulary korekcyjne, mam dość mocną wade -3 i przyjąłem się na szlifierza. Zastanawia mnie dlaczego kierownik widząc to że mam okulary nie powie że ta praca nie jest dla takich osób jak ja. Pracowałem jakiś czas, tragedia. Okularów ochronnych nie założysz, jak zdejmę swoje to nic nie widzę w ogóle. Zostaje niby przyłbica, która i tak nie daje rady, miałem kilka razy opiłki w oczach i moje okulary poszły do śmietnika ponieważ miały wszędzie przetopione kropki na szkłach od iskier szlifierki. Normalnej maski ochronnej na drogi oddechowe też nie da się założyć. Z też co wiem nie jestem pierwszą osobą z okularami która odeszła. Także takie pytanie po co zatrudnianie takie osoby jak to i tak nie ma sensu? Chyba że ktoś jest głupi i chce się męczyć tylko pytanie po co panie kierowniku?

Fred
@Gregor

Biorą co popadnie, kierownika to nie interesuje że przyjmujesz się na szlifierza i nosisz okulary. Ma świadomość tego że jak nosisz bryle to okularów ochronnych i maski na drogi oddechowe nie założysz. Z resztą tutaj pracowników traktuje jak najgorszy margines społeczny, masz tylko robić na nich i masz być posłuszny. Tak naprawdę nic nie znaczysz dla nich. Żałosna jest ta firma

Info Dla Okularników
@Gregor

Miałem ten sam problem. piszę tutaj drugi raz, poprzednią moją wypowiedź usunęli. Przyjmowałem się do pracy tutaj. Kierownik widział że mam okulary i dał mnie na stanowisko szlifierza. Tragedia. Bez okularów widzę tyle że nie widzę. Okulary ochronne odpadają, nie założę okularów ochronnych na moje. Maska przeciwpyłowa też odpada, zostaje zwykła materiałowa. Założyłem sobie przyłbice, nie miałem innego wyjścia i co to dało? Przez dwa tygodnie mojej pracy i tak miałem 3 razy opiłki w oczach i przyłbica dała tyle że miałem powypalane szkła od iskier szlifierki. Okulary miałem nowe, może z miesiąc i tak 600 zł po paru dniach pracy poszły do (usunięte przez administratora) nie nadawały się do niczego. Teraz ludzie powiedzą że na początek to każdego dają na szlifierza żeby sprawdzić czy nadaje się do pracy. Tylko szkoda że po paru dniach pracy straciłem pieniądze i czas, bo musiałem czekać na nowe okulary, a że mam w prawo jazdy adnotacje 01.01 czyli musze jeździć w okularach to jeszcze miałem większy problem. Także kierowniku, ja rozumiem że bierzecie do tej beznadziejnej firmy wszystkich jak leci ale jak widzisz tępy człowieku że ktoś ma okulary to zapytaj jaką ma wadę i czy może pracować bez okularów. Nie jest to w ogóle śmieszne a straciłem za dużo na tym

Pracownik biurowy

Faktycznie, z okazji Dnia Chłopaka męska cześć całej załogi Tekry otrzymała poczęstunek. Bardzo się cieszymy, że koleżanki z biura zdecydowały się własnoręcznie przygotować poczęstunek dla nas kolegów z biura. Był to miły gest i dowód na dobre relacje w naszym zespole. Natomiast firma postanowiła zapewnić zdrowy poczęstunek w postaci jabłek dla wszystkich pracowników płci męskiej. Opinia o faworyzowaniu pracowników biurowych jest krzywdząca w mojej ocenie. Proszę czytać posty zamieszczane na firmowym fb ze zrozumieniem. Pozdrawiam wszystkich i życzę więcej obiektywizmu.

No, ale ja jednak jestem zainteresowana tymi zarobkami. I jakiej kasie mowa, na jakim stanowisku i jakie trzeba mieć doświadczenie, aby taką pensję dostać? Możecie opowiedzieć o konkretach? I te dobre zarobki to są oferowane od razu na start pracy, czy po okresie wdrożenia i po okresie próbnym one rosną do takiego dobrego poziomu?

Umowa na 2 miesiące (próbna) z wynagrodzeniem delikatnie niższym niż na umowie normalnej, doświadczenia nie trzeba mieć żadnego,wszystkiego uczą na miejscu

AP
@Pracownik biurowy

Mam takie wrażenie że chcecie pokazać że biuro to elita, a reszta to plebsy właśnie tym wpisem. Biuro, poczęstunek, kawka, gadka szmatka w czasie pracy. Reszta pospólstwa macie jabłko i zasuwać do roboty. Pokazujecie właśnie tymi wpisami że tak właśnie jest. Czasem nie warto pokazywać niektórych sytuacji. Mogło to zostać między biurowcami to co się u was dzieje a nie pokazywać wyższość swoją. Żałosne i prawdziwe I DLACZEGO USUWANE SĄ KOMENTARZE? Tak wybiórczo usunięte odpowiedzi pod opinią i jak ktoś czyta i nie zna kontekstu to nie wie o co chodzi...

kierowniku weź przejrzyj na oczy wreszcie Igła robi co chce, a ty dalej udajesz jakbyś nic nie widział. Bo ludzie to nie roboty!

Inny Pracownik

Kierownik i Igła to bardzo dobrzy koledzy i nie wiem jak by pracownicy prosili Mariusza, co Olek by nie odwalał to nic a nic się nie zmieni. Jak bardzo negatywne, krytyczne opinie będą tutaj o Olku, jak bardzo Igła szarpie reputacje Tekry to nic to nie da. Rozmawiałem z kilkoma osobami co chcieli złożyć podanie do Tekry to czytając opinie tutaj i później od pracowników i byłych pracowników dowiadywali się o co chodzi z Człowiekiem Igłą, jak traktuje ludzi to rezygnowali ze składania podania bo bali się że trafią na jego zmianę. W Gubinie i już dalekich okolicach nawet wiedzą jak ludzie są traktowani w Tekrze i jaką ta firma ma beznadzieją opinie spowodowane tylko i wyłącznie jednym człowiekiem Aleksandrem K.

@Inny Pracownik

A co by się stało jakby rzeczywiście trafili na jego zmianę? Wtedy można liczyć na jakieś inne traktowanie czy to tylko domysły? Nie można w takim razie zgłosić tej skargi anonimowo? Czy i tak wtedy się łatwo dowiedzieć kto to napisał?

@Pikuś

Ludzie. Czy wy rozumiecie wyrażenie ,,usunięte przez administratora"? To znaczy że prowadzący tego bloga (w tym przypadku ,,GoWork") usuwa niecenzuralne wyrażenia. Bo już czytałem, że ktoś z Tekry tu coś kasije. Poza tym nie jest to strona do skarżenia się i rozwiązywania wewnętrznych problemów Tekry, ale do wyrażenia opinii na jej temat.

@Pikuś

@Pan Pikuś. Jeżeli tak się sprawy mają, to rzeczywiście ciężka sprawa. A co na to rada pracownicza? Poruszali ten problem? A może by tak uderzyć wyżej? Prokurent? Prezes? Może uda się to załatwić na wyższym szczeblu....

Pan Pikuś
@@Pikuś

Kierownik i Igła to koledzy od wielu, wielu lat. Olek nie został mistrzem zmiany dlatego że się nadawał, tylko Mariusz po koleżeńsku załatwił mu tą posadę. Także nic się nie załatwić. Prezesi Harald i Volker to rodowici niemcy którzy polska język nie rozumieć i do nich nie da się od tak uderzyć i coś załatwić. Od załatwiania spraw z problemami pracowników mają właśnie Mariusza. I koło się zamyka

Tekra

Jak widziałem na Facebooku wiadomość, gdzie napisaliście: Nowy Rok przyniesie nam kolejne możliwości do wspólnego rozwoju i osiągania wyznaczonych celów. A ja wam życzę abyście popadli w ruinę, długi, aby nikt nie chciał u was pracować dziady gubińskie. Niech ta chora firma padnie w końcu(usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie TEKRA Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Inżynier Elektryk - Mistrz działu utrzymania ruchu wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Miałem okazję pracować z jednym mistrzem i drugimi. Szczerze gościu ma inne podejście do ludzi wiadomo podchodzi rano mówi co mamy robić i już nie ma się darcia od czasu do czasu przejdzie gdzieś tam stanie popatrzy i idzie. Druga zmiana mówiła że jest norlany ale nie sądziłem że aż tak. Zero spin cisza każdy robi swojej i już a u tego wiecznie siedzi przy bramach i patrzy co się dzieje kto staną napić się czy zjeść i odrazu leci.

@Andrzej

Moim majstrem był Tomek M. Normalny gościu nie ma co go się czepiać. Kontakt z pracownikami normalny, nie jak w przypadku Olka, dwa różne podejścia do pracowników na korzyść Tomka. Jednak denerwowało mnie to że zrobiłem co miałem zrobić, wpisałem w system i wypadało coś wziąć następnego do roboty. Tyle że nie mówił że dziś trzeba zrobić to, później to, a potem to, tylko jak skończę jedno, przyjdź to powiem co następne. Wkurzało mnie to że skończyłem to musiałem się pytać co następne. Tylko że nie było go w jednym miejscu tylko chodził cholera wie gdzie, Szukałem go, nie ma nigdzie. Czekanie też nic nie dawało. Czasem zdarzyło się że godzinę nic nie robiłem. Najczęstsze postoje trwały około 20 minut, czasem się zdarzało że od strzała go złapałem i nie było żadnych postojów. Kiedyś mu powiedziałem żeby robił plan na dzień co mam zrobić a nie jak (usunięte przez administratora)czekał na niego. A on tylko że dobra dobra i dalej było tak samo. Irytowało mnie to

Szlifier

Ogólnie jest tragedia...ludzie nie przykładają się do roboty,bo nikt tego nie docenia.Brak narzędzi jakichkolwiek,pracuje już tutaj 4 rok i do końca roku.I wole iść do de na magazyny niż się tu dusić w tym pyle za psie pieniądze.Firma tylko kolorowo wyglada na facebooku....Odradzam wszystkim!Dajcie Sobie spokój z tą firmą.

@Szlifier

Tu się nie do końca z tobą zgodzę jeśli chodzi o narzędzia. Bo one są, jest czym pracować. Chociaż prawda jest taka że jak przyszedłem tutaj na szlifierza to dostałem szafkę z narzędziami po kimś i poprzednik jak odchodził to koledzy brali od niego sprawne narzędzia a zostawiali zajechane. Przyszedłem, patrzę co to jest? Dwie szlifierki, żadna niesprawna. Poszedłem do brygadzisty, majstra czy mistrza nie rozumiem tych rang tam i chciałem wymienić na nową. Oczywiście mnie olali, z (usunięte przez administratora) wyskoczyli że dlaczego ja do nich z tym idę? A (usunięte przez administratora) od czego tam oni są? Ale inni pracownicy pomogli mi ogarnąć temat gdzie z czym i do kogo iść. To mnie wkurzało w tej firmie że od brygadzisty pomocy w żadnym zakresie nie dostałeś. O wszystko trzeba było pytać się innych pracowników. Także narzędzia są. Tyle że jak jesteś świeży w tej firmie idąc do brygadzisty czy mistrza zmiany i pytając go się o coś, to chociaż by powiedział, idź tam do tych chłopaków, to jest tam i tak dalej. A w zamian na pytanie dostajesz odpowiedź z pogardą: A to sobie załatwić nie umiesz? Tak w woli ścisłości to nie było na zmianie u Olka, tylko na drugiej zmianie. Tam też jak widać brygadziści (usunięte przez administratora).

Mistrzu

Kierownik mało sprytny jest. Jak nie chcą iść na zmiane do Olka aka Człowieka Igły to niech przyjmą na drugą zmianę trochę więcej osób niż potrzeba. Potem zrobił bym roszade z brygadzistami i Tomka dał na zmianę Olka i odwrotnie. Część by pewnie poszła do Tomka z Olka zmiany, chętniej by ludzie chcieli przychodzić. Rozwiązanie proste i skuteczne

Witam. Chciałbym podzielić się swoją wiedzą na temat pracy w Tekrze. Czytam te wszystkie opinie i dochodzę do wniosku, że za ocenianie tego zakładu wzięli się pracownicy, którzy już nimi nie są, bo zwyczajnie sobie nie radzili. Praca montera, spawacza i szlifierza nie jest lekka i przyjemna. A i warunki też są specyficzne. Przerobiłem kilka zakładów o podobnych profilach i widziałem jak to wygląda. Tekra, stara się wyposażyć pracowników we wszystko co jest im potrzebne. Spawacze mają przyłbice z nawiewem filtrowanego powietrza. Monterzy mają potrzebne narzędzia. A szlifierze... Uważam, że wykonują bardzo ciężką pracę, ale mega ważną. Nikt niczego nie dźwiga ręcznie. Przełożeni... Wiadomo, zawsze się coś na kogoś znajdzie, każdy z nich od brygadzistów, przez mistrzów, do kierownika, stara się wykonać swoje zadania. Z lepszym lub gorszym skutkiem. Zarobki są na dobrym poziomie i praktycznie jak ktoś chce zarobić więcej, to pozostaje mu praca za granicą. Więc jeśli masz trochę zdolności manualnych, jesteś bystry i nie boisz się ciężkiej pracy, i czerpiesz satysfakcję z dobrze wykonanych obowiązków, to przyjdź. Przekonasz się jak tu jest naprawdę. Spotkasz tu mnie. Gościa, który pracuje tu ponad 10 lat, jest zdrowy i w pełni sił. A jeśli nasz rączki jak pupcia niemowlaka i umiesz pracować kciukami na klawiaturze, to nawet nie próbuj. Potem uciekasz i wypisujesz bzdury na forum.

Silnoręki

Obrońca patofirmy się znalazł ???? To pisał ktoś bardzo mocno związany z firmą, bardzo dyplomatycznie napisane. Przypadek? Nie sądzę. To nie pisał pracownik pracujący na produkcji, ktoś na wyższym szczeblu. W moim przypadku prawda jest taka że jestem już byłym pracownikiem. Jedyne co piszesz i jest prawdą to że można tutaj dobrze zarobić. Ale jednak poza tym stwierdzam że praca nie warta tych pieniędzy. Kierownik i jego banda kolesi to pajace, a mistrz zmiany to nic dodać nic ująć. Wymaga tylko od ciebie a jak chcesz coś od niego się zapytać, potrzebujesz pomocy to ma cie w czterech literach. Przychodząc tam miałem nadzieję że to dobra firma. Pracując tam kilka miesięcy zobaczyłem (usunięte przez administratora), a nie dobrą i przyjazną firmę. Jest również dużo innych czynników wpływających na to że mam negatywną opinię o tej firmie. Szczerze ja po własnych przeżyciach nie polecam pracy tutaj.

Pjoter

Jakie 10 lat w Tekrze? Odszedłem z tego bałaganu 8 lat temu i ze starego składu nie ma nikogo na produkcji. Ostatnie osoby pracujące ze mną poszły stamtąd w 2019 roku, kiedy to ludzie zwalniali się lawinowo także nie wciskaj kitu że tam pracujesz już 10 lat. To pisał albo kierownik, mistrz albo z biura ktoś. Nikt kto pracuję na produkcji nie napisał by tego: ,,Spawacze mają przyłbice z nawiewem filtrowanego powietrza''. Kolejne zdanie które sugeruje że to biurowiec pisał: ,,Więc jeśli masz trochę zdolności manualnych, jesteś bystry i nie boisz się ciężkiej pracy, i czerpiesz satysfakcję z dobrze wykonanych obowiązków, to przyjdź ''. Perfidnie już z tym się spaliliście że to nie pracownik produkcji. Mogę przyjść zobaczyć, jak pracujesz więcej jak 8 lat to na pewno się znamy. Jednak wiem że już nikogo na hali tam nie ma. Z tego co słuch mnie doszedł to obecna Tekra nie ma w ogóle tego co było za moich czasów. Dobra zgrana ekipa, zgrana, każdy sobie pomagał, nie było żadnych problemów z nikim i nie było takiej zawiści jak teraz. Nikt na nikogo nie donosił, (usunięte przez administratora)nie obrabiał... A nie! była jedna osoba która była rakiem w naszej ekipie, dziku nie pozdrawiam

Qwwer
@Pjoter

Prawda pracowałem tez tam 5 lat i strach pracowników zostało bardzo mało każdy kto przerobił tam 3 lata zrozumiał co jest nie tak z firma wielka jedna (usunięte przez administratora) ręką rękę myję i nic więcej.

Fred

Pracowałem w tej firmie, jak by ktoś się mnie zapytał jak mi tam było to odpowiedź jest tylko jedna, najgorsza firma w jakiej pracowałem. Pracownicy Azjaci - ściągnęli ich żeby ratować firmę by nie upadła przez głupotę Kierownictwa po której miejscowi masowo się zwalniali. Obecnie pracujący tam rodacy to szkoda gadać. większość to (usunięte przez administratora) życiowi, bez perspektyw dający sobą pomiatać, poniżać się przez brygadzistów, mistrzów i kierownika. Nie wiem jak można tak nisko upaść. Rozumiem że wypłata bardzo dobra, nigdzie indziej w Gubinie czy okolicach nikt ci tyle nie da, jednak ja siebie szanuję i nie pozwolę sobie aby jakiś (usunięte przez administratora) w twarz. Najbardziej mnie śmieszy jak ktoś się chwali że w pracuję w Tekrze i jest to super cudowna wspaniała praca. Weźcie miejcie trochę godności i nawet nie przyznawajcie się że tam pracujecie, tylko sami siebie jeszcze bardziej poniżacie. Co prawda znam tam parę normalnych osób które siedzą tam tylko dlatego że kredyt ich pochłoną i nie mają wyjścia, ale są na etapie szukania pracy za Nysą. Tych ludzi mi szkoda, naprawdę spoko chłopaki. Reszta bez żadnej godności i szacunku do siebie zapatrzona w pieniądze i za nie nawet (usunięte przez administratora)z pod siebie by zjedli.(usunięte przez administratora)

Ktoś sugeruje niżej, że ludzi brakuje, a ja widze że ostatnia opublikowana oferta w lipcu... na tego inżyniera elektryka, chyba że brakuje mi jakichś informacji? i coś jest? Jeśli tak to mam pytanie odnośnie zespołu, na tę chwilę jak duży jest ten zespół do zarządzania? W tamtym nic nie wspominali o tym.

MMbloom

Co tam się odwala to masakra jakaś. Jedyne co mnie tam trzymało to zarobki bo potrzebowałem kasy ale dałem sobie już spokój. Normalnych ludzi co tam pracują na halach to można policzyć na palcach jednej ręki, cała reszka to jakby z buszu się zerwali, inteligencja zerowa. Pan kierownik kawał ch&^# reszta gn(%^# który na stanowiska mistrzów i brygadzistów wziął swoich kolesi od kieliszka i uważają się za niewiadomo kogo i traktują pracowników jak śmieci. Nie polecam tego obozu pracy, brakuje tylko nad wejściem napisu jak w obozie w Oświęcimiu, idealnie by tam pasował

Wrrrek

Pracowałem w tej firmie i szczerze jedyne co wyniosłem z firmy to garba i (usunięte przez administratora). Wiecznie było dawaj dawaj musimy być "lepsi" kto wie ten wie oco chodzi i o kogo. Nie pracuje już w tej firmie kilka mięs i naprawde wracając do domu jestem spokojny bo wiem ,że nikt nie będzie mnie oceniał za tydzień bo mogłem coś zrobić w 4h a teraz robię to 8h. Ale to początek Filipińczyków bo stare czasy nie wrócą a jeden człowiek panoszy się lepiej niż Prezes.

Jest nadal to dofinansowanie dojazdów do pracy? Chodzi o pracę jako inżynier elektryk na którą było ogłoszenie, problem w tym, że mam dosyć daleko tam i właśnie nie wiem, jest jakiś autobus pracowniczy czy chociaż ta dopłata do paliwa? Jak tak to na czym polega to dokładnie? No i ta oferta to wygasła 2 miesiące temu, ale ciekawe, czy to już oznacza koniec rekrutacji na 100%?

Igła

Jest dofinansowanie do dojazdów w wysokości 40gr brutto za km w obie strony.

Lola
@Igła

40 groszy? Czyli jak ktoś ma dla przykładu 100 km to dostanie 40 zł na trasę? A co z jakimś parkingiem pracowniczym?

Ile trwa rekrutowanie się na inżyniera elektryka? Szukam pracy od zaraz a w sumie to nawet nie jestem pewien czy jakiś wakat jest bo niby ogłoszenie wisi ale też jest podane że dwa miesiące temu wygasło. Czy to też ktoś wie? Będę wdzięczny, jak ktoś napisze, im szybciej tym lepiej. Dziękuję.

GUBIN-GUBEN

Ogólnie człowiek Igła nie jest zły jakoś. Nie bronie go bo ma swoje dni gdzie IQ wynosi 20% ale czasami też jest norlany. Bardziej te jego (usunięte przez administratora) z rur są jacyś dziwny nie będę pisał po imieniu ale każdy wie okogo chodzi dokładnie. Chodzą szukają afery tylko po to aby kogoś tylko podjechać* żeby tylko Igła wiedział że może na niech polegać. Wasza 4ka jest skończona w oczach ludzi z produkcji i to wie nawet druga zmiana,że z wami nie ma oczyma gadać bo zaraz każdy z was poleci i podje każdego.i Naprawdę Kierownik powinien coś z tym zrobić bo zaraz będzie więcej ciapatych niż Polaków

Lewy

Nie daj boże zgłosić wypadku w pracy bo i tak przyjdą do ciebie z biura żebyś tego nie zgłaszał jako wypadek w pracy bo Cię zwolnią...znam przypadek kolegi .ogólnie (usunięte przez administratora) ..I dawaj dawaj dawaj ... dodatkowo pracownicy zastraszeni że premi nie dostaną a wystarczy raz zachorować i premi zero później przez 3 kolejne miesiące nie uraczysz jej na kwitku.. ogólnie nie polecam mistrzownie dron i igła... nie daj boże stan na papierosa już zaglądają .czasy na elementy wyżyłowane na maxa są tacy co im jeszcze godzina zostaję i spawają kolejne rzeczy w czasie poprzednich bo na tamte nie idzie się wyrobić żeby w systemie dobrze wyglądało. Pieniądze w miarę ok ale z premia na którą zasługują tylko koledzy i (usunięte przez administratora)

@Lewy

Wiele przeczytałem w wątku, że praca należy do tych cięższych ze względu na chociażby temperaturę która panuje na hali. Zastanawiam się właśnie jak z kasą ale konkretów w wątku brak, ty piszesz, że w miarę ok. Podasz ile średnio zarabia taki pracownik produkcji z premią i bez? Chciałem sobie porównać...

Atik

Bez premii 3800 netto, na tartaku z premią do 7500 netto.

King Kong

Tak gadacie na Igłę, że męczy ludzi a może trzeba popatrzeć z innej strony na niego?. Może nudzi mu się w domu i jeździ po nas/was tak żeby tylko jakoś umilić sobie życie dzień?. Ego też wielkie ma ale cóż z ludźmi z małym IQ trzeba żyć niestety.

Americano

Nie każdy jest tam rodzina. Człowiek Igła poprostu ma dobre stosunki z kierowaniem trochę widziałem slyszlalem co i jak tam działa. Ale też nie jest tak do końca, że jest zły bo są dni dobroci z jego strony do ludzi

Tekra

Teraz jak będą przyjęcia do Tekry to wszyscy będą kierowani na zmianę do Olka psychopaty, nikt szanujący się nie chce u niego na zmianie pracować. Jak chcesz złożyć podanie do Tekry lepiej się zastanów czy w pracy chcesz być (usunięte przez administratora)

Biecz

Kierownik wie doskonale że Olek (usunięte przez administratora)i pracowników. Ale że to są wielcy przyjaciele to nic z tym nie robi. Ma na to przyzwolenie poprostu od Mariusza. Koledzy z resztą jak większość osób piszę. Kierownik, mistrzowie i biurowcy to jedno wielkie kolesiostwo i nie dadzą sobie krzywdy zrobić. Reszta pracowników na produkcji to dla nich są nic nieznaczące zera, podludzie.

Zostaw merytoryczną opinię o TEKRA Sp. z o.o. - Gubin

• Jak się pracuje w TEKRA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TEKRA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TEKRA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TEKRA Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 100 ocen.
  • Przemysłowa 1
    66-620 Gubin