Opinie o SOBOL-agro Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie SOBOL-agro Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SOBOL-agro Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SOBOL-agro Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

ania Nowy wpis

dla wszystkich którzy wątpią w energię i potencjał firmy to polecam teraz odwiedzić Pokazy żniwne CLAAS, będzie zaskoczeni przyjaciele moim zdaniem, firma ma moc

Zadowolony klient Nowy wpis

Bardzo solidna firma , osobiście cenie sobie współpracę z nimi konkretnie na czas i bardzo milo obsługa czego chcieć więcej...

Były Nowy wpis

3000???? Za dwa misiace jest jak najbardziej realne. W branży agro pieniądze dawno się skończyły, a już na pewno nie zarobisz takich pieniędzy w tej firmie.

Nic się nie zmieniło

WACHA!!!- ludzie w Sobolu kupcie sobie słownik- błędy ortograficzne na forum publicznym to wstyd i żenada.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
SOBOL-agro

Wynagrodzenie uzależnione jest od wyników sprzedaży, podstawa w zależności od stażu pracy wacha się w granicach od 1400zł netto do 2000zł netto plus prowizje od sprzedaży. przedstawiciel handlowy dostaje samochód służbowy, telefon oraz laptop z dostępem do Internetu oraz podstawowe przeszkolenie.

SOBOL-agro

Witam, firma SOBOLagro w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje dwóch osób do pracy na stanowisko przedstawiciela handlowego. Teren działania województwo Łódzkie. Osoby zainteresowane praco oraz mające doświadczenie na podobnym stanowisku zapraszam do przysyłania swojego CV na adres email: s.sasinowski@sobol-agro.pl

info

Też szukałem ofert pracy w SOBOL-agro, udało mi się je znaleźć na OLX. Ostatnio widziałem ofertę na handlowca oraz kierowcę - mechanika.

feliks

ja tez niestety na wspomnianej stronie internetowej nie mogę znaleźć żadnych aktualnych rekrutacji prowadzonych przez SOBOL-agro Sp. z o.o., a nie wierze że tak duża firma o takiej renomie nie prowadzi wogóle jakichś publicznie widocznych naborów na nowych pracowników. wiecie może gdzie mogę zasięgnąść nieco więcej infoi na ten temat?

carycy

i cos sie ruszy czy trzeba czekac czegoskolwiek. wiecie najbardziej to mi zalezy na pracowaniu. wchodzilem na ich strone internetowa i jakos ofert pracy tma brak - jak ktos ma informacje w tym temacie to bardzo bym prosil o zasilenie tego forum takimi informacjami. z gory dziekuje wszystkim ktorzy sie nademna ulituja

Rozsądna Konkurencja

Lepiej nie sugerować się w 100% opiniami w internecie. Przed tak poważnym zakupem proponuję zadzwonić do centrali CLAASA w Buku k/Poznania i poprosić o kontakty do klientów sobol-agro i zasięgnąć opini tych co z nimi handlowali. A jeżeli chcecie się upewnić to każdy ogarnięty Przedstawiciel Konkurencji zawiezie was do tych niezadowolonych :) PS. Łukasz wcale za tobą nie tęsknimy :)

abcd

Kupowałem u nich już 5 maszyn ale ostatnio nie wywiązali sie z umowy sprzedali maszynę bez oprzyrządowania i ponad miesiąc czekam i nie wiem czy się doczekam a za wszystko zapłacone. Koniec handlowania z takimi ludźmi.

darek

FIRMA GODNA POLECENIA OBSŁUGA WSPANIAŁA A SERWIS TO NIE DA SIĘ OKREŚLIĆ NAPRAWDĘ WARTO TAM KUPOWAĆ MASZYNY. POLECAM...

tdci

Jak można wypisywać takie bzdury jak osobnik pod pseudonimem 'pedant'czy handlowiec. Ludzie zanim kogoś oczernisz zastanów się jaką krzywdę możesz zrobić. Jeżeli jesteś taki wylewny to dlaczego zapomniałeś się podpisać nazwiskiem??? Poznałem ludzi w tej firmie i złego słowa nie moge powiedzieć. Dyrektor jest człowiekiem na poziomie, podobnie z dyrektorką czy kierownikiem. Mają dużą wiedzę, są ludżmi z kulturą, dobrze się z nimi współpracuje. Co do tych wpisów to myślę, że mieszanka żalu, frustracji i paru tanich piw po otrzymaniu wypowiedzenia tworza takie oto dzieła autorstwa np. handlowca-popatrzcie na godzinę dodania wpisów tych osobników

&@&?

Firma oki. Zarobki jak na dzisiejszy rynek super, kadra kierownicza wykwalifikowana , sprzet bez zarzutu. W 100 % nie zgodze sie z opinia powyzej handlowca, pedanta i praktyka to co opisuja to klamstwo.A tak reasumujac to kto madry opisuje takie opowiadania wyssane z palca tylko ten kto ma zanizona samoocene i problemy z samym soba.

klient

Jestem bardzo zadowolony z zakupionego sprzetu.W firmie bardzo profesjonalna obsluga. Sympatyczny zespol pracownikow. Polecam

abcd

Widze ze koledzy wyzej maja zal ze zostali zwolnieni z pracy a nie tak jak opowiadaja odeszli sami:) (usunięte przez administratora)Pracuje w tej firmie atmosfera rodzina, wyplata zawsze na czas, nie mam uwag, zawsze chcialoby sie wiecej zarabiac ale nie moge narzekac. Jezeli chodzi o zwolnienia to zostaly zwolnione osoby ktore sie nienadawaly "majace dwie lewe rece" kazdy by chcial dostawac kase za lezenie ale niestety tak sie nie da, szefostwo spoko bardzo mili i wyrozumiali ludzie. POLECAM

Praktyk

Nooo, koledzy wyżej pojechali po bandzie, ale piszą całą prawdę. Nie chciałem, aż tak ostro, ale potwierdzam. P.S. To se (usunięte przez administratora)personel kierowniczy zatrudnił - haha - opinię Claasowi robią niewiarygodną. Już lepiej pracować w Biedronce.

Praktyk

Słaba kasa - podstawa, atmosfera podkopywania, drogi sprzęt w stosunku do konkurencji. Jedyny plus to nówki samochody. Można pojeździć fajnym sprzętem. No i (usunięte przez administratora) "miałem telefon od prezesa". Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o SOBOL-agro Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SOBOL-agro Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SOBOL-agro Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SOBOL-agro Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Bracka 11
    97-300 Piotrków Trybunalski