Opinie o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Pracowik

Mamy już czwartek 22.08 dalej nie mam swoich pieniędzy.

Mj

Dostał ktoś wypłatę w tym tygodniu ? XD

@Mj

Jak mi wiadomo to jeszcze nikt nie dostał wypłaty ale mają do piątku przelać pieniądze

@Mj

dostali

@prac

Nikt nie dostał jeszcze pieniędzy

@Esa

napewno bylo bo kolezanka dostala

@prac

Jak by była to by wszyscy dostali a nie jedna osoba

@Esa

nie wszyscy pisza czy dostali czy nie

Pracownik Mokrsko
@prac

W Mokrsku jeszcze nikt nie dostał!

Ojoj
@Pracownik Mokrsko

Dostają ludzie na raty, jedni w tamtym tygodniu we wtorek, w piątek, niektórzy wczoraj dostali, ja nie mam dalej, może dzisiaj, może jutro, (usunięte przez administratora) wie.

Ojoj
@Ojoj

Mówię o Pszczynie

Akcjonariusze zaczęli się Nami interesować: (usunięte przez administratora)

Nawet dodzwonić się do nich nie można spytać o przelewy

Pracownik Produkcji

Rozmowa przebiega w miłej atmosferze uprzejmi pracownicy biurowi jasno i zrozumiale tłumaczą o przebiegu pracy jaką ma się wykonywać.

Dla mnie zaskakujące było to że tak szybko dostałam tą pracę.

Leszno

No i jakoś jutro do pracy na 7 a przelewu jak nie ma tak nie ma

@Esa

idż do pracy idz , szukaja takich jeleni , za sierpień napewno nie bedzie pieniedzy

@pracownik

także wszystko pojdzie dobrze zaczynam w poniedzialek nowa prace. Za Takie postępowanie z pracownikami niech to k...a upadnie. A na koniec pip im do wali

Produkcja

Oglaszaja upadlosc czy nie

Zróbcie coś, muszę dostać dzisiaj albo jutro wypłatę aby zapłacić za mieszkanie, inaczej zostanę razem z dziećmi wyrzucona na bruk

Zgłoś sprawę(usunięte przez administratora)

Esa

Wiecie coś o przelewach bo mnie to wkurza

Stały
@Esa

Podobno w tym tyg. Ogłaszają upadłość i wypłaty będą gdy syndyk wyegzekwuje

Pracownik2
@Stały

Skad.to wiecie

@Stały

Czy to pewne?

@Pracownik3

Aaaaaale bzdury!!!!! Nie masz prawa mieć takich informacji - no chyba, że jesteś dyrketorem czy zarządem ale nie sądzę. A wy sieroty słuchajcie takich pajaców i wierzcie im - nie dziwota potem że się dajecie d...ać z każdej strony jak wierzycie trollowi w sieci

Esa

Skąd takie informacje masz bo przelewy mają być w tym tygodniu to się zobaczy

Staly
@Esa

To po co się głupio pytasz kiedy kasa skoro wiesz ze w tym tyg? Piszesz po to żeby pisać jak tak to Znajdz sobie znajomych na Facebooku i pogadaj z nimi...

dla stałych pracowników Odprawa pieniężna nie będzie przysługiwać pracownikom: tymczasowym, mianowanym, zatrudnionym na podstawie umów cywilnoprawnych, np. umowy o dzieło, umowy zlecenia, którzy sami złożyli wypowiedzenie, którzy zostają zwalniani z winy leżącej po stronie pracownika, np. przez nie wypełnianie zadań czy zwolnienie dyscyplinarne. Także nam stałym pracownikom mający umowe na czas nieokreślony należy sie odprawa , pamiętajcie o tym. Wina jest wyłącznie po stronie pracodawcy

@pracownik

I tak pracownikowi przysługuje odprawa pieniężna w wysokości: jednomiesięcznego wynagrodzenia, jeżeli pracownik był zatrudniony u danego pracodawcy krócej niż 2 lata; dwumiesięcznego wynagrodzenia, jeżeli pracownik był zatrudniony u danego pracodawcy od 2 do 8 lat; trzymiesięcznego wynagrodzenia, jeżeli pracownik był zatrudniony u danego pracodawcy ponad 8 lat.

@pracownik

I co ktoś coś wie co z naszymi wyplatami i kiedy będą przelewy

@Esa

Podobno do konca tego tygodnia maja byc"podobno"

Pracownica
@Ziomek

Do konca tygodna a za co ja mam zyc

@Pracownica

Rowniez moge zadac Ci te pytanie... Ale tu sie nie da nic zrobic

@Ziomek

Właśnie nic nie zrobimy trzeba czekać na wypłatę i być cierpliwym dajcie znać czy poszły przelewy

Sokole oko
@Ziomek

Ciekawe czy zostaną wypłacone ustawowe odsetki za zwłokę... nie ma za co żyć, rozumiem ze mam powiedzieć dzieciom: Kochani dziś nie będzie jedzenia bo tatuś czeka na wypłatę. Za chwile kredyty wypowiedzą więc mieszkać tez nie wiem gdzie będziemy. I kto mi odda za odsetki do banku

Pracownica
@Sokole oko

No wlasnie z miesiaca na miesiac czlowiekowi rosna odsetki za nie zaplacony kredyt i kto mi to zaplaci jak dlug urosnie za odsetki

@Sokole oko

Ja mam niestety to samo i jest w tym klopot ze nie mozemy nic z tym zrobic...

@Ziomek

Możecie zgłosić sprawę do PIP u lub do sądu pracy to jest łamanie prawa pracy !

Esa

Jak na chwilę obecną to ja nic nie dostałem żadnych pieniędzy dawajcie znać jak będziecie mieli jakieś informacje

Pracownik Mokrsko

Hej, dostał już ktoś wypłatę ?

Wiec co Ty pracowniku dostałeś wypłatę ?

Pewnie dostałeś wyplate i czujesz się doceniony ,prosty czlowieku

Najbardziej rozwala mnie to ze część dostała 9 sierpnia wyplate . Wygląda to tak ze ci co nie dostali ,to kania pewnie oczekuje od nich , żeby się sami zwolnili za porozumieniem stron , żeby nie płacić odprawy.

Pracownik4

Sprytne zagranie.Pozbeda się problemu.Szkoda tylko że ludzie nie mają za co żyć.

@Pracownik4

Więc kto ma umowę na stałe nie zwalniajcie się , można miec dwie umowy o prace. ,

Aiwo

W takim wypadku pracownik ma prawo zwolnić się w trybie natychmiastowym z winy pracodawcy - podając przyczynę zwolnienia (brak wypłaty). Wcale nie musi podpisywać porozumienia stron.

Ok
@Aiwo

Do tego przysługuje mu prawo do pełnej odprawy, czyli nawet 3 miesięczne wynagrodzenie. Ludzie nie bójcie się, kto nie ryzykuje ten.... Tym bardziej że wypowiedzenie jest skuteczne nawet bez podpisu kadr, wystarczy że macie świadka, można się nawet zwolnić przez maila z potwierdzeniem odbioru, liczy się to żebyście mieli jakieś potwierdzenie że pracodawca to otrzymał, a jak nie chcą podpisać to jeden telefon do pip rozwiązuje sprawę.

Mmm

To wreszcie zacznijcie demonstracje

kako

nie zwalnjajcie sie sami oni na to czekaja a wyplaty specjalnie nie dali

kako

chyba to koniec konca

Pracownica11

W kadrach powiedzieli że do końca tygodnia maja być wypłaty...

@Pracownica11

Tylko którego tygodnia to się zobaczy czy to jest prawda

Pracownica11

Dokładnie...

Zniecierpliwiony właściciel u którego wynajmuje mieszkanie chce mnie zabrać na zakład po kasę za mieszkanie.... Uda sie?

Esa

Jak narazie nic nie wiadomo o przelewach

Dziś 20 i kasy nadal niema .....

Mala

Dziś to już są chyba kpiny. Kiedy pod zakładem po nasza kasę

Anika
@Mala

Na prawde to juz jest przegiecie..

@Anika

Myślę że kierownictwo nic sobie z naszych wpisów nie robi.Oni pewnie już kasę na koncie mają A stszarych pracowników mają głęboko.Cóż....

Anika
@Pracownik3

pewnie masz racje... Kania chciał ukraińcami milionów narobić a starych dobrych pracowników nie szanował wiec ma... tylko szkoda ze tak długo trzeba czekac na swoje pieniądze.... ehhh

@Anika

Nie wspominając już o sciagach składkach na ZUS, ciekawe czy są odprowadzane.Bo można się zdziwić u lekarza.

Składki opłacone, sprawdzone.

obiektywny

Gratulacje dla was ! Ukraina postawiła się a wy dalej płaczecie, że nie ma kasy, śmiech na sali jak my Polski Naród jest głupi i naiwny, nie wiem dlaczego jeszcze ktokolwiek w tym zakładzie pracuje przecież robią z was białych niewolników, jak produkcja nie szła bo maszyna zepsuta kierownictwo potrafiło drzeć mordę po was a wy siedzicie teraz cicho jak oni wam kasę wiszą !

Pracownik4
@obiektywny

Wyszlibyscie przed zakład.To może by się Wami ktos zainteresował...A dzięki temu dostalibyscie należne wam wynagrodzenia.A tak mozecie czekać s nieskończoność.......

@Pracownik4

Po co wychodzić od tego masz sądy , odpowiednie organy , prędzej czy później tak muszą wypłacić. W tym tygodniu nie będzie to zaraz to zglaszam do pip , zresztą gdziekolwiek się da

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. - Pszczyna

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.
2.2/5 Na podstawie 600 ocen.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.