Opinie o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Mal

Czy ktokolwiek dostał już wypłatę? Tylko poważnie pytam, więc bez żartów śmieszki.

@Mal

Wypłaty brak

@Mal

Wykłady brak

Ktosek

Nie kurła nie dostałem WYPŁATY.TO JEST JAKAŚ MASAKRA

Udziałowiec

Dzień Dobry Posiadam udziały w ZM Kania Czy ktoś może mi udzielić informacji, jak wygląda sytuacja w zakładach? Produkcja, sprzedaż, surowiec itd...

M
@Udziałowiec

Masz udziały i pytasz na takim forum co najwyżej masz rasie

Inwestor
@Udziałowiec

Szkoda, że nikt nie może udzielić rzeczowej odpowiedzi :(

Zca Właściciela
@Udziałowiec

A.. udziałowiec!? To o tobie mówili na zarządzie, ty masz te udziały w (usunięte przez administratora) za naszym budynkiem co wylało! Przyślemy rachunek do uregulowania za wywiezienie goowna i uszczelnienie. Nie szukaj na forum tylko szukaj kaskę na opatę rachunków. Przyślę komornika

Kania Henryk
@Zca Właściciela

(usunięte przez administratora) Wszystko to oszczerstwa w kierunku naszego za kładu.

@Kania Henryk

ty zastępco zaliczasz sie do tej samej grupy downie, Gdzie sa wypłaty (usunięte przez administratora)

Dostaliście już wypłatę ?

Nie dostałem , trzeba stąd spadać

Również nie mam!

@Pracownik A

Do tej pory nie ma wypłaty

Pracownik Produkcji

Rozmowa przebiega w miłej atmosferze uprzejmi pracownicy biurowi jasno i zrozumiale tłumaczą o przebiegu pracy jaką ma się wykonywać.

Dla mnie zaskakujące było to że tak szybko dostałam tą pracę.

Witam, Czy może ktoś wie kiedy pracownicy z Pszczyny mają przejść do goczalkowic? I czy wszystkie działy będą tam przeniesione?

A wiadomo co z utrzymaniem ruchu, ochroną i paroma osobami z biur (pracownicy którzy zostali 27osob - Mokrsko) z oddziału w Mokrsku?

Ok

A Tarczyński przywiózł już swoje rzeczy na Staropolskie, czy jeszcze za wcześnie? Druga sprawa to pytanie do pracowników, cieszycie się że zostaliście wynajęci innej firmie?

Pracownik2

Powaznie na nowy zaklad?

Produkcja

To prawda,ze od 1wrzesnia wszyscy ida na nowy zaklad??

Produkcja Mokrsko
@Produkcja

Jaki nowy zakład ? Pierwszy raz słyszę, proszę o więcej szczegółów.

Lol

14.00 wywypłaty nima na koncie ?

Niepoważnaa

A to wszystko wnikliwie czytają akcjonarjusze z "bankier.pl" , którzy władowali swoją kasę w Nasz zakład i teraz szukają "rzetelnych" info. TUTAJ ICH NIE DOSTANĄ! Każdy pisze co chcę. Poczekajmy do końca sierpnia WSZYSCY!

@Niepoważnaa

Widać dziecko ze nie rozumiesz jak dziala GPW

@Niepoważnaa

Może GoWork nie jest najlepszym źródłem informacji o spółkach gpw, ale w sytuacji tej spółki jest zupełnie inaczej, tu chyba po prostu nie ma żadnej alternatywy, zarząd i dział PR milczą, a można podejrzewać że osoby piszące na tym forum są bliżej firmy niż akcjonariusze.

@Ok

Wiecie coś o wypłatach kiedy poszły przelewy

@Esa

Kwitek tobie nie wystarczy , nie wiesz że można kwitkiem płacić?

@pracownik

Właśnie nie mam kwiatka tylko czekam na przelew

Pracownica

Ludzie jak czytam co Wy tu piszecie to mam wrażenie ze pracujemy na 2 innych zakładach wypłata była w piątek jakich ludzi zwolnili z produkcji ??? Co za głupoty to kto tam niby pracuje ??? Normalnie ŚMIECHU WARTE

@Pracownica

Głupoty to ty piszesz , wyplat nie ma , premia na postojowym -stuknij się , dużo ludzi się zwolnilo sam, a do tego zwalniają

Ktoś

Premia jest :) nie cała ale zawsze jakaś

@Pracownica

Nie wszyscy mają wypłatę. Masz to się ciesz! Widocznie miałeś szczęście..

Ktoś

Jeżeli ktoś pyta czy jest premia no to odpowiem że jest... Wypłaty co prawda nie ma na koncie ale premia jest! Doceniony?! A dlaczego niby jak każdy siedzę w domu całe miesiące

Czytając komentarze to co drugi z Was ma premie i pieniądze od dawna na koncie. Mam tylko nadzieje ze nikt będzie ryczał 20 sierpnia ze nadal wypłaty nie ma, a tamto co pisał to ściema.

Pracownica

Acha i premie tez dostałam bo ktoś tam pytał ....

Hej ludziska kwitki są ale na koncie pustki. Czy ktoś już sprawdzał odcinek z wypłaty? Macie premię?

Esa

A wypłaty jak niema tak niema ciekawe kiedy??? Wiecie coś czy poszły przelewy

Ase
@Esa

Ja słyszałem że poszły..... na coś innego.

@Ase

No i co wypłaty nie ma ciekawe czy w poniedziałek będzie

@Esa

Ja o dziwo dostałem przelew

Pewnie jesteś jedyny

@Pracownik A

Ani premii ani wypłaty ????

@Stream

U nas nikt nic nie dostał a jest 10.08

Hej, mieliście już wypłatę? Tym razem wiadomo ile dni opóźnienia będzie ?

Esa

Jak narazie nic nie wiadomo o przelewach Jeszce mają czas to się zobaczy

Xxx
@Esa

Do 20-tego duuuzo czasu jeszcze. Zdążą wypłacić. Tym bardziej tyle osób dostało wypowiedzenia więc jeszcze na to kasę muszą mieć.

@Xxx

Też obstawiam że wcześniej nie będzie.

Wiciu

Ja osobiście życzę pozytywnego rozwiązania kryzysu w firmie. Zarówno Pracownikom jak i właścicielom. Sam byłem w podobnej sytuacji współpracując z firmą zewnętrzną tracąc wpływy gotówki z zobowiązań terminowych.

Ktoś inny
@Wiciu

Pan to tu chyba pierwszy raz i nie za bardzo wie o co chodzi z tą "firmą zewnętrzną" i "zobowiązaniami terminowymi" :P

Nikt mierny
@Ktoś inny

Jak to jakiś troll chyba szczególnie tekst o firmach zewnętrznych mnie rozwalił.

asd

Chca wynając zaklad. To ciekawe co pracownikami . Beda pracować pod Kanie , czy nowego najemcy?

Aiwo
@asd

Chcą wynająć główny zakład, ten w Goczałkowicach! Nie w Mokrsku!

Produkcja
@Aiwo

Wiec Mokrsko idzie na sprzedaż

Heniek

za co kasę chcecie jak cały miesiąc w domu siedzieliście

Xxx
@Heniek

Zachowaj swoje żarciki dla siebie. Tutaj ludzie oczekują choć trochę rzetelnych informacji a nie odpowiedzieć jakiś pajacykow. Daruj sobie wypisywanie tego. Nikt nie chce ludziom powiedzieć wprost co dalej z tymi zakładami. A żarty już dawno się skończyły. Idź posmieszkowac do szkoły.

Heniek przypominamy Ci ze w piątek mija ostatni dzień kiedy zgodnie z kodeksem pracy i Naszymi umowami musisz przesłać nam wypłatę.

Ok

Kodeks pracy i umowy nie obowiązują. Sorry taki mamy klimat.

asd
@Ok

pracownik , skąd się urwałeś dzieciaku , ty k..a nic nie dostaniesz

Lusss

Pieniążki w już w piątunio będą na kontach, skoro 10 wypada w sobotę? Jak obstawiacie? Odliczamyyyy...

Pracownik morsko
@Lusss

Chciałbym w piątek, dostanę pewnie za 2 tygodnie.

Pracownik Mokrsko

W Pszczynie i Gorzałkowicach, tak samo jak w Mokrsku były dzisiaj zwolnienia ?

Nikt ważny
@Pracownik Mokrsko

Cały miesiąc redukują etaty, oddają samochody i kombinują na potęgę, ale nie było zwolnienia wszystkich. Oby to był koniec Henia.

@Pracownik Mokrsko

Nie, nie było i podobno nie przewidują więcej zwalniać

@pracownik

(usunięte przez administratora)...tak mówią Ci co mają stałą wypłatę a reszta dostaje 1500-1800

rerere
@pracownik

jak nie umiesz upomnieć się o swoje to tyle masz

Pracownik rozbiór

Koniec zakładu w Mokrsku? I po co to mydlenie oczu, że zakład ruszy.

Pracownik morsko
@Pracownik rozbiór

Na pewno koniec, skoro zwolnili całą produkcje, wydawke została, jedynie chyba po to aby miał kto maszyny wywieźć.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. - Pszczyna

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.
2.2/5 Na podstawie 600 ocen.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.