Opinie o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Pracow

Gdzie jest pensja za miniony miesiąc ..noż (usunięte przez administratora) mamy 18 lipca i kasy brak ... (usunięte przez administratora)

Pracownik Mokrsko

18 lipca a wypłaty nadal nie ma, takich jaj to jeszcze nigdy nie było. Na pewno ktoś zgłosił to do Pipu?

pracownik ....

ja nie mam kasy na koncie ile mam czekac .....

Pracuś
@pracownik ....

Kasy nadal brak .... nie mam siły już na tą firmę

@pracownik ....

Czemu oni na raty robia te przelewy zamiast wszystkim odrazu wyslac pip juz powiadomiony wie niech sie tlumacza

as

wypłaty już sa wszyscy dostali , Kania nie upadnie za nie dlugo wszyscy do pracy

Pracownik mokrsko

Ja nie mam ;)

Schabik
@as

Możesz nie żartować, bo nie mam kasy na koncie i kilka innych osób też nie ma. Zgłaszam do PIP.

Xxx
@as

Przestań wypisywać głupoty. Produkcja w Mokrsku nadal kasy nie ma. Pewnie znów biura dostały i ktoś farmę sieje, że wszyscy mają! A co do powrotu do roboty, to ciekawe kto tam wróci, z kim oni chcą wystartować po tym wszystkim? Może i zakład znów będzie, ale chyba już nie "HK" Czekamy, kwestia kilku dni.

Pracownik Produkcji

Rozmowa przebiega w miłej atmosferze uprzejmi pracownicy biurowi jasno i zrozumiale tłumaczą o przebiegu pracy jaką ma się wykonywać.

Dla mnie zaskakujące było to że tak szybko dostałam tą pracę.

fizol

dostalicie kase?

Pracownij

Mokrsko - nie

Pracownik Mokrsko
@Pracownij

Część Mokrska już dostała. Linia rozbiorowa jak stała tak stoi.

@fizol

Pracownicy na l4 dostaliscie juz kase ??

xoxo
@Ala

No właśnie nie ...

@Pracownik Mokrsko

Ludzie co są na postojowym Dzwonili do Łosia i zarzeka się że zaklad jest w trakcie zmian ludzi zarządzających ale od sierpnia na bank ruszą, hahahhah

Rozbiór ci co na l4 NIE

No l4 nie

@Mlody

A Łoś ten sam? A jakie stanowisko On teraz tam pełni?????

Fajna

Hej. Te osoby które się zwolniły dostaliście wypłaty? Pozdrawiam

X21

Nie

M
@Fajna

Witam to drodzy przyjaciele składany pozew do sądu pracy. Nikt nic nie wie. Pracodawca nie chce rozmawiać. Pip powiadomiony. Czekam na info z waszej strony zamierzam złożyć wniosek w piątek

A
@Fajna

Ja też nie! Czekam na te parę groszy i się chyba nie doczekam?

A
@Fajna

Godz.12:00 dostałam zaległy przelew :-)

robol

no (usunięte przez administratora) gdzie jest panstwo za co ja mam zyc za co jechac na wakacje gdzie pochodzic co ja instytucja (usunięte przez administratora) mac doborczynna jestem aby za darmo robic oddawaj nasze pieniadze to jest złodziejstwo w bialy dzien i nikt nie umie z tym nic zrobic my chyba jestesmy karitas naprwade pomoc spoleczna oddawaj nasze pieniadze powinnismy zrobic jak ukraina zastrajkowac stanac przed brama to piniedzae si odrazu znajda tak ludzi nas w (usunięte przez administratora) robia smieje sie nam prosto w twarz żenujace panie kania nikt tam nie bedzie chcial juz pracowac bo opinia idzie na swiat a jeszcze pojdzie jak pan traktuje swoich i tak bardzo malenka grupe pracownikow ja jestem za zgłosic gruopwo pozew do sadu pracy bo inaczej sie widze nie da

Pracownica

Dostaliscie juz wyplate bo jak dalej bedzie to bierze dzieci ide na obiad do kani na stolowke

Fajna

Hej. Te o ad oby które się zwolniły dostaliście już wypłaty? Pozdrawiam

Robol

ludzie kania potrzebuje rak do pracy ;D wyplaty na czas wysoka stawka zapraszamy

Titanic

Firma nie płaci w terminie, szczerze mówiąc wiekszego (usunięte przez administratora) w zyciu na oczy nie widziałem. Kto tylko może ucieka. Kolos na glinianych nogach... moim zdaniem kwestia czasu....

Wedlug Forum Bankier link -> https://m.bankier.pl/forum/temat/6972885 Wczoraj wywieźli cały rozbiór z Mokrska

bylypracownik

helge też wzięli z linią rozbiorowa ??

To akurat ściema :)

ciekawska

łosia wywieźli z mokrska?

Robol

no (usunięte przez administratora) mać mam tego serdecznie dość godzina 12 16.06 i nadal brak wypłąty na co wy (usunięte przez administratora) czekacie z tym przelewem złodziejstwo ludzie to sie już w głowie nie mieśći poprostu ta frima jest nie wyplacalna my chcemy nasza kase co wy tam (usunięte przez administratora) spicie za co ja mam oplacic rachunki pani kania interesuje sie pan tym czy ma pan to głeboko w (usunięte przez administratora) wyraznie te drugie macie przelewy ludziska??

Wiesz co znaczy! Stop klatka i tyle a ta żeby nie chodziła i stękała

żenada

(usunięte przez administratora)nie ma pieniedzy 15.0.7 godzina 18 ludzie odradzam miejsca do pracy w tym zakładzie (usunięte przez administratora).... omijać szerokim łukiem nie licza sie z człowiem co panie kania ja mam powiedziec banku itneresuje Cie to cieakwe gdzie sa te miliardy co wyparowaly tyle lat wypracowane tak sie chwalili ile to oni mieli zysku przez caly rok... a tu ludzia po 1600 zł nie umie wyplacic sie prosci wstyd jeszcze raz wstyd odradzam ludzie naprwade

Pracuś
@żenada

Firma w restrukturyzacji, świetnie przędzie to przodu, będzie dobrze staniemy na nogi ... ciekawe jak, jak kasy nadal brak... żenada Karma wraca, kiedyś ktoś tez was tak oszuka jak wy nas

Anika

Zastanawiam sie dlaczego zakład obraca moimi pieniedzmi ktore wyplaca mi zus. Jest juz 15 a kasy dalej nie mam. To jest smieszne i wkurw...jace...

Pracownica H
@Anika

W 100% sie z Tobą zgadzam.Mam taka sama sytuację.

@Pracownica H

Gdzie sa pieniadze pip juz sie tym zainteresowal

@Anika

Ja tez jeszcze kasy nie dostalam a juz 15 czy l4 czy nie wyplata sie nalezy

Robol

Pip o raz sąd pracy został powiadomiony ludzie zgłaszajcie to a nie czekajcie nie wiem na co nie bójcie sie

M
@Robol

Zgłoszone

Ona

Trza się było brać z tamtąd jak już były problemy z wypłatą i a nie siedzieć dalej

wkurwiony

no ja (usunięte przez administratora) co za .... złodziejstwo prawa wogoel w tym kraju nie ma obraca sobie pieniedzmi jak chce i to nie swoimi nie liczy sie z ludzmi zycze temuj zakłądowi tylko jednego... b

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. - Pszczyna

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.
2.2/5 Na podstawie 600 ocen.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.