Opinie o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Angel

Po jaką cholerę na tej fejsowej grupie tyle Ukrainy? W czym pomogą, skoro nie pracują już w większości.

@Angel

Jak tą stronę można znaleźć

Angel
@Alex

Zm henryk kania poszkodowani, tak wpisz w wyszukiwarkę na FB.

@Angel

Podajcie link do grupy bo nie można znaleźć.

Alex

Wpisz na fejsie w wyszukiwarce z m henryk kania Poszkodowani i ci się wyświetli profil kółko czarne i wyślij zapro i już

@Angel

Wpisuje i wychodzi mi tylko ta stara grupa zamknięta. Może po prostu wklej link.

@Angel

Wpisz zm kania poszkodowani bez henia

Pracownica

Czy ktoś wie,kto może nam udzielić informacji odnośnie naszych wynagrodzeń.Oczywiscie oprócz kadr,które albo nic nie wiedzą albo nie mogą udzielać takich informacji....

ABC

Dzwoniłem do kadrów o przelewach nic nie wią może być tak że przelewu nie będzie wgl

@ABC

No to trzeba coś z tym zrobić jakieś 3 lub 4 osoby taką delegacje i iść do biura wyjaśnić dlaczego cześć dostała a my czekamy a nasze pieniądze to co robimy idziemy po nasze

Uff

Będą dziś wypłaty? Wiadomo coś? Kurcze ja nie mam za co dzieciom przyborów do szkoły kupić :(załamana:(

Pracownik Produkcji

Rozmowa przebiega w miłej atmosferze uprzejmi pracownicy biurowi jasno i zrozumiale tłumaczą o przebiegu pracy jaką ma się wykonywać.

Dla mnie zaskakujące było to że tak szybko dostałam tą pracę.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Alex

Witam czytałem dziś na Bankier Z M Kania wypowiedź Kani że już jest dostawcą surowca i on będzie kontrolować dostawy surowca do zakładu mięsnych kania tylko nadal nie ma wypłat

Ab

I co ma ktoś wypłaty? bo ja dalej nic

Tak se jo ;)

Ludzie załóżmy jakąś grupę na masenger i tam się dogadać co jak i kiedy z tym strajkiem bo na tym forum to nie da rady tak przynajmniej ja tak myślę pozdro ;)

@Tak se jo ;)

I widzę że ktoś coś rozumie z tym strajkiem że trzeba mieć plan do media zadzwonić i ustalić gdzie co i jak a nie chop skup i będzie krowa my przyjdziemy pod zakład a za chwilę paly i co do domu bo nic żeśmy nie wskurali trzeba mieć plan żeby parę osób się spotkało i plan jakiś zrobili i dogadać się co i jak

@Esa

Dokładnie ;) jak co to zakładam konto na Facebooku i jedziem z tematem jakieś propozycje na nazwę profilu? :)

@Tak se jo ;)

Dokładnie. Na Fejsie załóżcie grupę do rozmowy, dodajcie kogo się da z pracowników. Kogo znacie. Inni też niech dodają. Ja jako były pracownik też mogę przyjechać na strajk

@Tak se jo ;)

W ogóle żal patrzeć jak te zakłady tętniły życiem a teraz jak się jedzie obok to parkingi puste. Wy pracujecie czy wakacje? Jak to teraz wygląda?

@Tak se jo ;)

Jak już założona grupa to wklej tutaj link. Będziemy dołączać

@A

Powiem tak niby wakacje kto bardziej ogarnięty to już gdzieś coś robi innego bo tu postojowe niby płatne tylko że jedni mają 80 % płatne a jedni 60% i to dla mnie jest chore zawsze to mówiłem farszownia peklownia stałe pensje od 3000 w górę i na postoju 2350 a reszta słyszałem że jedni nawet 1600 dostają :/

@Taki se jo ;)

Nooo farszownia, peklownia stałe pensje to mają się dobrze, nie żebym zazdrościł

@Taki se jo ;)

Masz już tą grupę? Wklejaj tutaj link

@Taki se jo ;)

Nazwa profilu to może brzmieć tak Idziemy po Swje walczyć a jak nie to może sam coś wymyślisz ale dobry pomysł i już Ci co się zwolnili to przyjadą widać że nas 2 myśli pozytywnie o strajku aby tak dalej

Wakacje
@Tak se jo ;)

Napiszcie czy w ogóle zakład pracuje? Mówicie że chcecie strajkować to znaczy że cały zakład funkcjonuje? Pytam bo śledzę tę historię i zastanawiam się czy ten zakład przetrwa czy posprzedają za grosze.

@Esa

ZM Kania poszkodowani na Facebooku i taką samą grupe założyłem tylko że sam tako na tym Facebooku nie ogarnę chyba

@Taki se jo ;)

Napisz post, gdzie wyjasnisz w jakim celu jest ta grupa to w komentarzach będą odpowiedzi no i akceptuj tych co dołączają

@Taki se jo ;)

Ja jestem za i jakoś to ogarniemy ja już pisałem do paru osób ci co kasy nie dostali a profil super może być już go dodałeś

@A

Ja tak samo bo robię na jedynym z tych działów peklownia rządzi albo i rządziła ;)

@Taki se jo ;)

To jesteśmy ja robię na wedzarni to już założyła ten profil bo już niektórzy piszą bo chcą się dołączyć a skąd jesteś bo ja z Pszczyny

@Esa

I co profil założony i co !?

@Taki se jo ;)

To jak mam go znaleźć ten profil

ZM Henryk Kania poszkodowani. Grupa otwarta

podpis

Ale wiecie ze to prywatna firma a nie panstwowa? Co wam da strajkowanie? Hahaha

@podpis

Ukraina wywalczyła swoje.. To my nic nie zadziałamy??!

Nie znam sie
@podpis

A co ma do tego że to prywatna firma ? Skoro prywatna to może łamać przepisy i swoje prawa ustalać? Róbcie pikietę zbierzcie się np pod korczakiem i przejdźcie do goczalkowic, zgłosicie na policji że taki przemarsz będzie organizowany, pokażcie się że walczycie zróbcie rozgłos! Powodzenia!

Edek

Ja też kasy nie dostałem I jutro do roboty nie idę. Za darmo umarło.

@Edek

To pół zakładu nie dostało pieniędzy a czy ten strajk wypali to się trzeba zastanowić i jakoś uzgodnić jakiś plan gdzie co i jak a nie ktoś napisał że strajkujemy i każdy słucha jakiegoś fajansa że strajkujemy bez żadnego planu i żadnego (usunięte przez administratora) i co to nam da nic

Ptacownik
@Esa

Owszem masz rację bez jakiegoś planu to nie ma sensu szybko to rozgonią i tyle

To o której pod zakład Pszczyna czy Goczałkowice

@Pracownica

Gorzalkowice jutro o 10? Poinformowaliście media ?

Esa

I myślicie że to wypali ten strajk przyjdzie parę osób i tyle nawet media nie są poinformowani przyjadą pały i po strajku a na kasę i tak będziemy czekać i tak zero organizacji a macie flagi demonstracyjne a jak w Goczałkowicach nikogo nie będzie i co nic nie zrobimy ale jestem za strajkiem trzeba się spotkać i plan strajków ustalić a nie tak bez planu cze a się zastanowić

Halo! Proponuje uzgodnić więcej szczegółów odnośnie jutrzejszego strajku? Proponuje rozpocząć strajk pod zakładem w Pszczynie jutro o godzinie 10. Komu to odpowiada ?

Ja bede juz od 9

Aiwo

W zakładzie w Pszczynie nikogo nie ma. Jeżeli strajkować to wyłącznie pod zakładem w Goczałkowicach (głównym). Tak, jak strajkowali Ukraińcy.

@Aiwo

Okej, wiec co jutro godzina 10 zbieramy się pod zakładem w Gorzałkowicach?

Alex

I co czekamy dalej na nasze pieniądze czy będą dzisiaj czy w przyszłym tygodniu będą a zbliża się nowy miesiąc

Asjupiter

Kadry nie odbierają oczywiście

Tik
@Alex

Oby dziś były na koncie bo kolejne dodatkowe 2 dni bez pieniędzy będzie bardzo dużym problemem. Nie mam już praktycznie na nic. W takiej sytuacji w pon do pracy tez mogę nie dojechać

Pracownik mokrsko
@Asjupiter

Wogole nie mogę się dodzwonić ja też ,,,a kasy nie ma

@Pracownik mokrsko

Również dzwonię cały dzień i nikt nie odbiera

@Pracownica

To jak się dowiedziałem że wczoraj byli maszyny licytować w Pszczynie jak kadry nie odbierają tel to nikt nam dzisiaj pieniedzy nie przeleje trzeba iść pod zakład w poniedziałek ale wszyscy!!!!!!!!

@Esa

Strajkować to trzeba przed zakładem w Goczałkowicach a nie w Pszczynie. Tam, gdzie są decydenci. Kadry mogą co najwyżej ilość urlopu policzyć czy świadectwo pracy wydać.

Nikt

Sprawa jest podana d o radia bielsko I tvn . Zobaczymy kiedy kasa bedzie

@Nikt

I bardzo dobrze.Wszyscy którzy nie dostali wypłaty niech przyjdą pod zakład do Goczalkowic.Piszcze do tych co tu nie zaglądają.Im więcej nas będzie tym lepiej.

Popieram.

@Pracownica

A jak tylko przyjdzie kilka osób przykładowo z 10 to co zrobimy nic do telewizji zadzwonić i to rozgłośic ale jestem za strajkiem ustalić godz i już

Reja
@Nikt

no właśnie do radia RMFF się to nadaje

Buhaha

Jak myślicie będzie jutro wypłata?

@Buhaha

Ja nastepna 10 wrzesnia jak tarczynski nas kupi

@Smerfetka

Tak Tarczyński kupił połowę udziałów spółki z m henryk kania i nazwa zakładu się zmieni i może wtedy będą wypłaty na czas

@Esa

Nie wazne co zrobia wazne zeby wypaty byly

kukurydza
@Smerfetka

Zacznij kabanosy jeść :)

@Esa

Skąd wiesz, że kupił? Przeczytaj: (usunięte przez administratora)

As pik

Co to za bzdury?

prac
@Aiwo

czy on sam sobie wydzierzawi zxklad

Nwd

Strajkować to sobie możecie ale we własnych majtkach, bo większy efekt będzie. :D . Przyjedzie policja i was rozkurzy, albo sobie postoicie by postać, a na końcu i tak zostaniecie z fiutem w garści. :D. Śmiech na sali. W polsce nic nikogo nie obchodzicie, ani PIP ani SRIP ani wolne sądy. W polsce jak biblii - bogatemu zostanie dodane a biednemu zaj.bane! Salyut druzja!

Alex

To ja też jestem za tylko na którą godzinę W Pszczynie to ciekawe ile będzie osób

Pszczyna

Mala

Potwierdzam . To poniedzialek pod zakladem. Ile mozna czekac

Pracpwnik

Straktujemy jestem za

@Pracpwnik

Mokrsko czy pszczyna?

Bronek

Ja się ludzie dziwie że 13 dni po wynagodzenu a wy nadal na kase czekacie do kadr iść i nie wychodzić do mometu az przelewu nie zrobia i niech potwierdzenie pokaża nie dawać sie !!!

Pracownik Mokrsko

Halo mokrsko! Również strajkujemy w poniedziałek ?!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. - Pszczyna

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.
2.2/5 Na podstawie 600 ocen.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.