Opinie o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Życzliwy

Jak mogę doradzić to bardziej widoczny dla opinii publicznej jest nowy zakład przy dk1. Dużo aut jedzie i to bardzo zaboli pryncypala bo wartość zakładu spadnie. Jeśli chodzi o miejsce protestu.

Poniedziałek godz. 8:00 będę w kadrach a potem sobie postoje,popatrzę i posiedze na szlabanach dla zbicia nudy. Liczę na Was. W kupie siła!

Esa

I co tylko ty będziesz ja mogę być bo mieszkam w Pszczynie ale jeszcze ktoś przyjdzie albo przyjedzie wątpię żeby ktoś przyjechał

@Esa

Dlatego daj info znajomym z działów, niewiem koleżanek/kolegów z zakładu. Tak jakja. Jak PIP nic nie pomoże to my damy rade!! A co jeśli od września przejdziemy na Tarczyka i bedziemy musieli zapomnieć o przelewie bo 'lepsi' dostali to my nie musimy??! Bo teraz bedziemy pod inną 'Firmą'?!

Mała mi

Jest propozycja robienia strajku w poniedziałek pod zakładem kto chętny niech pisze a wypłat dzisiaj nie bedzie bo zarząd nie podjął konkretnych decyzji

@Mała mi

Ustalcie jedno godzine.Żeby było nas dużo !!! Tylko wtedy dostaniemy należne nam pieniądze.W ilości siła.W przeciwnym razie będziemy czekać w nieskończoność!!!!!!

Wypłaty nie ma!!!! Jestem za strajkiem dajcie znać o której i gdzie najlepiej aby byli wszyscy może coś z działamy

Pracownik Produkcji

Rozmowa przebiega w miłej atmosferze uprzejmi pracownicy biurowi jasno i zrozumiale tłumaczą o przebiegu pracy jaką ma się wykonywać.

Dla mnie zaskakujące było to że tak szybko dostałam tą pracę.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Dziś wypłaty nie będzie

Ksiegowy
@Mini

Do 18:00 banki ksieguja przelewy . jest szansa jeszcze. Jest tez szansa ze dzisiaj wygram w lotto. Prawdopodobienstwo jest takie samo :(

@Ksiegowy

Tak masz rację że ksieguja ale jak przelew nie wyszedł to nie mają co

Pracoownica g-z

Ja pierdzi.ele to już jest chore. Za co ja mam dziecku kupic pampersy i mleko? Przeciez dziecku nie powien ze wypłaty nie dostałam. Ludzie przez Kanie mają coraz wieksze problemy finansowe a Zaklad nic z tym nie robi zeby ludziom kase wyplacic :(

Alex

Ja też jestem za tym żeby iść w poniedziałek pod stary zakład w Pszczynie tam są kadry ale ciekawe ile osób będzie niektórzy ludzie nie przyjdą bo się będą bali ale jakiś sposób i pomysł jest

@Alex

Ja tez jestem gotowa. Tylko o ktorej? Mysle ze sie wiecej nas zjednoczy bo 5-10 osob nic nie zrobi..

Esa

Też tak myślę że więcej osób nie przyjdzie na strajk

Mala
@Alex

O ktorej w poniedzialek .

Pracownik Mokrsko

Mokrsko ktoś chętny nas strajk w poniedziałek ?

Ruda

LUDZIE CHODŹMY WSZYSCY POD ZAKŁAD I ZACZNIJMY SIĘ W KOŃCU UPOMINAC O NASZE WYPŁATY. RAZEM WSPÓLNIE COŚ ZDZIAŁAMY. Niech sprawa zostanie nagłośniona. Nie chowajmy głowy w piasek.

Mała mi
@Ruda

Ja jestem za w poniedziałek o której i pod którym zakładem ludziska piszcie walczymy o swoje ciężko zarobione pieniądze

@Ruda

Proponuję to też zgłosić w mediach

@Pracownica

Jeśli będzie o nas glosnoto może w końcu odsyłamy należne nam pieniądze.

mała
@Ruda

dajcie znać o której w poniedziałek pod zakładem ale wszyscy . no i zaprośmy media

Uff

Nic tylko się powiesić kasy nie ma długi rosną a zakłat to ma w (usunięte przez administratora)

Esa

Witam ludziska tych którzy nie mają jeszcze wypłaty jak myślicie będą dzisiaj przelewy

Ech

Nie będzie dziś!!!!

@Ech

I maszkolenia rację że nie będzie bo do tej chwili nie wyszedł ani jeden przelew

asE

Firma ma być wydzierżawiona - taki jest plan - jeśli wierzyciele się na to zgodzą i sąd to klepnie to z czasem wyjdziecie na prostą. Zalecam spokój, jest coraz więcej chętnych na położenie łapy na firmie stąd płynie wniosek że nie opłaca się jej zamknąć.

A dostaliście kasę bo ja nie ,,,,,

Esa

Ja jak na chwilę obecną nie mam pieniędzy na koncie

Esa

Jak się dowiedziałem że Tarczynski wykupił połowę udziału Kania to będziemy pod inną nazwą od połowy września dobre może wtedy to będą wypłaty na czas

Krzysiek
@Esa

Jeszcze nie wykupił, trwają rozmowy. Po 30 sierpnia będzie wiadomo coś więcej. Życzę rychłej wypłaty

@Esa

Nikt nic nie wykupił, tylko złożył warunkową ofertę...nieuku bez szkoły.

@Krzysiek

Nie trwają żadne rozmowy, Tarczyński ewentualnie jest skłonny wykupić pod warunkiem że trwające postępowanie układowe nie będzie miało racji bytu. Poza tym Tarczyński enigmatycznie to ujął, należy to czytać tak że ma ochotę wykupić jakąś cześć. Wg mnie pozostała po prostu się spienięży. Generalnie oceniam ten ruch jako przyzwoite światełko w tunelu.

Esa

Jak na chwilę obecną to nie ma nadal wypłat na koncie i co dalej to nic nie wiadomo kiedy co i jak

Stream

Ja tez nie mam

Angel

EJJJJJJJJ czytam Was i nie wierzę w tą słowną (usunięte przez administratora)... Wypłaty były już 09.08 dla niektórych, sukcesywnie są wypłacane wynagrodzenia. Faktem jest to, że niektórzy nadal pieniędzy nie dostali. Wiadomości o upadłości? Skąd Wy je możecie mieć? Siedzicie w zarządzie? Stek bzdur i tyle. PIP? Ahahaha przecież w tym tygodniu była kontrol i co? I nic.... Niestety rację ma ten, kto pisał, że Ukraina miala więcej jaj niż my...

@Angel

Sa suksesywnie wyplacane ale większość tak nie ma . Pip podchodzi indywidualnie do każdego pracownika , to skad ty możesz wiedzieć że w tej sprawie nie ma efektu.

Angel

Pracownik zadales mi pytanie retoryczne,jak mniemam..

Uff

Większą część pracowników już wypłaty dostała!!! A ja kurła aaa dalej czekam to jest jakaś masakra

Anika
@Uff

Ja tez nie mam...

@Anika

Ja tez jeszcze nie

@Uff

Ja również nie mam.

Jutro na rano do roboty. Obowiązkowa obecność. W innym przypadku urlop bezpłatny. Wypłaty jak niema tak niema! Banki dzwonią, właściciele wynajmowanego mieszkania dawaja ultimatum do jutra kasa. Do gara niema co włożyć. Za chwile oddam wyplate na długi, jeśli w ogóle dostane. I ja mam iść do roboty??! Buntujemy sie czy co robimy?! Bo to już jest kpina!!

Esa

Byłem w kadrach to nic nie powiedzieli czeba czekać na dziś będą maszyny wycenić bo z 2 zakładów będzie 1 nawet niektórzy majstry nie dostali wypłaty

Hej dostaliście już pieniądze????

Nie.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. - Pszczyna

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.
2.2/5 Na podstawie 600 ocen.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.