Opinie o Target PRO w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Target PRO. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Target PRO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Target PRO w Łódź

Czy ktoś was był już na rozmowie o pracę w projekcie żywiec zdrój na Andrychów ? Jak wam poszło? :)

Trb

Ile mogę zarobić jako PH dla Unilever? Ile podstawy i ile max premii? Jak masz pisać bzdury nic nie pisz. Dzięki

Lol
@Trb

Zależy od projektu i województwa

Trb
@Lol

@Lol super!! Projekt Unilever czyli Food i HPC. Obojętnie które województwo. Teraz będzie Ci łatwiej?

Cześć, czy ktoś się orientuje więcej o ofercie młodszego przedstawiciela handlowego Danone na Zamość? Biorą pod uwagę osoby bez doświadczenia?

Darek
@Zainteresowany

W sumie to jeżeli nazwa stanowiska jest młodszy, to chyba bez też biorą.

Bart
@Zainteresowany

Hej, ja jutro mam rozmowę, nie mam doświadczenia stricte jako PH więc potwierdzam, że biorą i takich pod uwagę. :)

Lajkonik

Pomidorki powiedzcie, czy Pudliszki to równie HEINZ czy to dwa oddzielne projekty? Pojawilo się ogłoszenie na Leszno i nie wiem czy aplikować...

Marcii
@Lajkonik

No to jest chyba ta sama firma

LajKonik
@Marcii

dzieki. Bede aplikowal.

@LajKonik

dzisiaj dostałem feedback, ze niestety nie... bede probowal dalej.

Przedstawiciel Handlowy

Byłem już na kilku rozmowach rekrutacyjnych w swojej karierze, ale z takim bucem jak w targecie jeszcze się nie spotkałem. Zero etyki zawodowej i kultury osobistej. Skoro tak wygląda rekrutacja to jak współpraca z nimi, zresztą czytają opinie tutaj i słysząc w rynku to wniosek jest jeden.

Doświadczenie, zarobki, od kiedy, dlaczego zmieniam itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Development Lead / Senior Software Engineer
Katowice
Diebold Nixdorf
xxLokixx

Pracowałem jako PH Algida na Śląsku. Nie polecam tam pracować. Kierownik który potrafi tylko wymagać i pokazywać palcem, tak żeby raczki sobie nie pobrudzić. Zero wsparcia z jego strony. Przed dyrektorem jest w stanie się wyprzeć wszystkiego co wcześniej z nim ustaliłeś. Jesli to nie było po myśli ASMa. Pełna inwigilacja, czepianie się czasu wizyty, ze na jednym sklepie byłeś 5 min, ale tego ze na innym poświęciłeś 60 min to nie widzi. Jesli pogoda nie sprzyja sprzedaży lodów i plany się nie robią, lodówki wypchane są algidą po brzegi, to cały czas mają pretensje czemu taka niska sprzedaż. Ogólnie mówiąc kierownictwo demotywuje do pracy, potrafią tylko straszyć, kiero bez doświadczenia do pracy z ludźmi. Na szczęście zmieniłem firmę i nie muszę się z tymi głąb...mi użerać.

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Target PRO? Dodali nowe ogłoszenia 16 lipca na Lento.pl.

miłek

Bardzo pozytywnie, mega profesjonalnie. Na pewno nie ma kolesiostwa, normalne pytania... i mozna sie wiele nauczyc + nie mialem doswiadczenia, wiec ludzie z potencjalem tez maja szansse. Moj kolega tam pracuje i chcialbym tam sie w koncu dostac. moze w innej rekrutacji.

Obojętny

A ja szczerze powiem mam mieszane odczucia. Target jako pracodawca jak najbardziej na plus. Wypłaty na czas, kontakt z koordynatorem projektu, flota. Bardziej jest problem z ludźmi z którymi się w terenie pracuje. Śmieszne calle w trakcie pracy, mobbing. No ogólnie tak 4/10(gdzie 3pnk są dla targetu, a 1 jako całokształt)

Były

Nie polecam, szczególnie za to że kroją ile wlezie za szkody na samochodach, mimo że w większości to nie wina pracownika. Lubią zwalniać znienacka w czyli na pod magazynem, pod przykrywką zebrania, spotkania, a nawet w drodze są w stanie jechać za Tobą i wręczyć ci wypowiedzenie. Mało tego wypowiedzenie na ich zasadach czyli albo przyjmujesz i spadasz w jak najkrótszym dogodnym dla nich czasie albo straszenie dyscyplinarką... Opiekunowie projektów raczej utrudniają niż pomagają bo są na smyczy firm dla których prowadzą projekt... Taki można by rzec pośredniak pracy... generalnie jedna wielka żenada...

Ciekawe
@Były

Jeju To gdzie ja chciałem aplikować. (usunięte przez administratora) nie firma .

ciekawy
@Były

Ty tak bez winy, pięknie pracowałeś i nie oszukiwałeś a Cię zwolnili ?

Szwajcar
@Były

Typowa wypowiedź osoby, która pewnie ma wiele na sumieniu. :) Jeżeli kogoś zwalniają na zasadach, które zostały opisane powyżej, to nie wierzę, żeby taka osoba pracowała sumiennie i wykonywała należycie swoje zadania. Do pracy nie idzie się odpoczywać tylko wykonywać to co do nas należy. Ja sobie nie wyobrażam, żeby ktoś mnie zatrzymał w środku trasy, na sklepie, pod magazynem itp. i wręczył mi wypowiedzenie, bo wiem, że robię dobrą robotę. Powodzenia w nowej pracy i warto przemyśleć co się chce naprawdę robić, bo praca PH wymaga pasji i poświęcenia.

Lol
@Szwajcar

I tu Cię zaskoczę U nas również została zwolniona osoba Wykonywała swoje obowiązki, w tabelkach również dobrze wyglądała i z dnia na dzień bye bye :-)

Kobi

W Targecie PRO tylko jest umowa o pracę czy wchodzi w grę własna działalność?

Anika
@Kobi

Jak pytałam, jak zaczynałam pracę to tylko umowa. Ogólnie polecam!!! ✌️

XXX

Opole w Żywiec zdroj Aktualne? Można wysłać zgłoszenie przez @?

Milek
@XXX

We wtorek mam rozmowę

PH
@XXX

Ja wysłałem i rozpatrywane. Kiedy do Ciebie dzwonili?

Lilka

Czy ktoś ma informacje odnośnie projektu Algida na Kraków i okolice? Ilu handlowców szuka Target Pro w obecnej rekrutacji i czy trudno się dostać?

Kinia
@Lilka

nie wiecie czy nadal szukaja jeszcze kogos do algidy? Slyszlama ze praca jest w porzadsku.

Bart
@Kinia

Z tego co widziałem to na wroclaw jets ogłoszenie.

Adrian
@Bart

Możesz napisać na jakie stanowisko szukają pracowników, bo nie znalazłem nic w sieci. Chętnie dowiem się więcej o warunkach rekrutacji.

miron12
@Adrian

nie moge znalezc w sieci, chyba juz temat zamkniety.

Liho

(usunięte przez administratora) firma pierwszy i ostatni raz!! Nie masz doświadczenia zapomnij o robicie tylko gdzie je zdobyć?? Przez takie gniot firmy ludzie siedzą na zasiłkach.

Dostałem się! Zaczynam pracę w Unilever ???? wszystko fajnie objaśnienie oprócz jednej kwestii, A mianowicie: auto... dowiedziałem się że ma być to skoda Octavia jednakże nie sprecyzowane były ich odpowiedzi odnośnie użytkowania auta prywatnie. Usłyszałem tylko że do sklepu, na basen czy siłownię mogę jechać, ważne abym nie jeździł autem na uberze.. na dłuższe trasy do 50km też mogę nim jeździć? Bo nie wiem czy mam sprzedawac prywatne auto bo mam tylko jedno miejsce postojowe wykupione...

@Nowy

Nie polecam sprzedawać. Dzisiaj jesteś jutro Cię nie ma nie pewna ta robota przez target. Nie będziesz mógł jeździć na wakacje i dalsze trasy . Ładnie wszystko przedstawiają ale realia są inne.

Ktoś
@Nowy

Odnośnie prywatnych przejazdów. Gdy muszę podjechać gdzieś w okolicy to nie ma problemu, natomiast jak szykuje mi się dalszy wypad to kontaktuję się z opiekunem i nie ma żadnych problemów. Zaznaczyć jednak trzeba, że ja sam wychodzę z propozycją, że przed wyjazdem prywatnym tankuję samochód na full z karty paliwowej, a po powrocie, wysyłam paragon potwierdzający uzupełnienie paliwa z własnej kieszeni. I nie miałem sytuacji żeby odmówili. (raz się zdarzyło, ale miało to miejsce podczas pracy zdalnej w domu z powodu corona**UJ wie co.)

Sonia

Hej. Aplikuje na PH Upfield na Przasnysz. Jakich mogę spodziewać się pieniędzy ? Jakie dają auto ? Można korzystać prywatnie ?

MR78
@Sonia

Pieniądze są uzależnione od doświadczenia, nie ma chyba u nich stanardu jednej kwoty dla wszystkich. Wiem na pewno, ze jest limit kilometrow do wykorzystania prywatnie. Bylem na Warszawie w piatek. Czekam na info, maja jeszcze tydzien na odp. Ty juz po rozmowie??Jak wrazenia? dla mnie mega fajnie i profesjonalnie.

Dani
@MR78

Ja dzisiaj Bydgoszcz, trzymajcie kciuki! ????

Sonia
@MR78

Nie dowiedziałam się jakie dają narzędzia i jak z tym limitem. Wiesz coś więcej? Czekam na odpowiedź mają jeszcze trochę czasu.

Radko123

Hey właśnie waham się nad wyslaniem CV na dział ALGIDA Miejsce pracy Sycó Olesnica. Jak wyglada system pracy godziny itp :?

nick
@Radko123

ja pracuje i jestem zadowolony, ostatnio duzo na telefonie, ale wiadomo dlaczego... co do godzin pracy normalnie, 8h w rynku, ale pamietaj to praca zadaniowa, wiec szczerze polecam.

Pracując
@nick

Nie pisz bzdur, że po 8godzin. Jedziesz tak długo dopóki wszystkich wizyt nie odbebnisz. Ja wyjeżdżam o 6 i wracam przeważnie 15/16. Praca jak praca, musisz wiedzieć że jest tu nacisk na wynik, więc jeżeli nie przeszkadza Ci taka praca śmiało wysyłaj cv

Milek
@Pracując

Przepraszam, gdzie nie ma nacisku na wynik w pracy Handlowca?

nick
@Pracując

nie wiem gdzie ty pracujesz, ale z reguly to pracuje nawet mniej niz 8h... teraz moze troche wiecej, ale trzeba gonic zeby odrobic.????

Pracując
@nick

Wszystko zalezy od tego ile ma sie powiatow. Po pracy zdalnej jedt nalagan na sklepavh i trzeba to ogarniać, no chyba ze wchodzisz pytasz sie o zapotrzebowanie i idziesz. Ja dbam o ekspozycje

@Pracując

A jaki teren? Jakie wojewodztwo?

minas

A kiedy pracowales, jak dawno? Jaki teren?

mikiK.

Biorę udział w rekrutacji do Upfielda na Bydgoszcz? Jestem po rozmowie telefonicznej i nie wiem co dalej… wiadomo kiedy kolejny etap?

MaciejK.

Ja na Opole dostałem info, że została wybrana inna osoba, ale rekrutacja była normalnie na początku marca

MikiK.
@MaciejK.

Może mi się uda, bo fajne warunki.

Air
@mikiK.

O co pytali mniej więcej przez telefon??

Nizeadowolony

Target to tylko pośrednik od zatrudniania. Robi co mu każe korpo, które mu płaci i większość kasy zostaje w Targecie, dla pracowników ochłapy, a jeszcze 90% pracowników kroją za rzekome szkody na aucie służbowym. Zero podwyżek, ciągłe obcinanie kasy na flocie i namierzanie jazdy prywatnej. Generalnie co raz większa żenada. O rzekomych profesjonalistach którzy ogarniają projekty z ramienia Targetu nie wspomnę, bo szkoda klawiatury.(usunięte przez administratora)

poważnie zainteresowany

W Łodzi pojawiło się ogłoszenie na PH ds. Sieci - Upfield. Czy mogę prosić o info dotyczące pracy na tym stanowisku? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna ,warunki pracy itp.Zależy mi na konkretnych opiniach.

kandydatka
@poważnie zainteresowany

z tego co wiem to poszukuja osoby do obslugi sieci, marketow. bylam na rozmowie w srode, byly scenki sprzedazowe ale ogolnie ok.

axel
@kandydatka

Z tego co wiesz? To w końcu byłaś na rozmowie czy nie? Skoro aplikujesz ,to wiesz na jaki rynek i skoro byłaś to powinnaś się dowiedzieć kogo szukają:)Brzmi co najmniej dziwnie z twojej strony. Ile tych scenek miałaś,ile trwała rozmowa?

ciekawy
@kandydatka

Dostałaś się?

Zadowolona

Pracuje od lutego, więc krótko ale śmiało mogę powiedzieć że firma Target Pro to solidna, porządna firma. Pracuje w projekcie Algida, kierownik jak i zespół bardzo w porządku, koledzy jak i kierownik zawsze służą pomocą. :-) :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Target PRO - Łódź

• Jak się pracuje w Target PRO?

Zobacz opinie na temat firmy Target PRO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Target PRO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Target PRO?

Kandydaci do pracy w Target PRO napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Target PRO
3.5/5 Na podstawie 1252 ocen.

Target PRO