Opinie o Target PRO w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Target PRO. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Target PRO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Target PRO w Łódź

rekruter

Czy ktoś wie, jak wygląda praca w rekrutacji w tej firmie?

Ldz
@rekruter

Rekrutujesz Pracowników w branży FMCG. Praca terenowa.

Honorata
@Ldz

Czy możesz rozwinąć swój wpis? Być może użytkowników i @rekruter interesują szczegóły zatrudnienia na tym stanowisku. Napisz proszę coś więcej na temat warunków zatrudnienia: oferowanej umowy, wysokości wynagrodzenia, a także dodatkowych profitów oferowanych przez Target PRO.

@zainteresowany

Czy można używać auto służbowe~prywatnie. Dajcie znaka.

Unilvr
@@zainteresowany

Zalezy od projektu.

Upfil
@@zainteresowany

Ja mogę w nie dużej ilości ale mogę .

KhCpH
@Upfil

Potwierdzam można :)

Never

Firma nie daje szansy dla początkujących osób skreślenie na starcie to chyba w tej firmie norma. Więcej razy nie zaaplikuje!!

Upfield
@Never

O co dokładnie poszło jeśli można wiedzieć? Ja zaczynałam jako ,,świeżak,, a pracuję już ponad rok. Nigdy nie mialam problemu z kierownikiem ani z osobami z Targetu

Dan

Praca jako audytor dla Danone, zna ktoś szczegóły? Moze ktoś juz był na rozmowie? Warunki finansowe, zakres obowiązków itp?

Przedstawiciel Handlowy

Byłem już na kilku rozmowach rekrutacyjnych w swojej karierze, ale z takim bucem jak w targecie jeszcze się nie spotkałem. Zero etyki zawodowej i kultury osobistej. Skoro tak wygląda rekrutacja to jak współpraca z nimi, zresztą czytają opinie tutaj i słysząc w rynku to wniosek jest jeden.

Doświadczenie, zarobki, od kiedy, dlaczego zmieniam itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Zywiecpro

Witam. Mam pytanie odnośnie pracy na stanowisku PH detal w projekcie Żywiec Zdrój. Ile wizy dziennie? Stała baza czy również pozyskanie? Jaka podstawa i czy premia realnie do wyrobienie? Jak atmosfera? Może ktoś ze Śląska się wypowie?

woda
@Zywiecpro

Odpowiem jeszcze raz jak poprzedniej osobie. Wizyt od 12 do 16 . Atmosfera fajna zgrany zespół choć ja nie ze śląska. Baza stała no chyba że coś Ci się zamknie to musisz sobie coś dodać by liczba się zgadzała. Premia w sezonie sama się robi :) pogoda dopisuje :)

@woda

A możesz powiedzieć coś na temat floty? Jaka? Czy jest podobnie jak w innych projektach z użytkowaniem prywatnie?

ŻZ

Jazda Renault Clio . Co do jazdy prywatnie kwestia porozumienia się.

PH

Niestety nie mogę polecić Targetu Pro jako pracodawcy. Niejednokrotnie nie wywiązali się ze złożonych obietnic (usunięte przez administratora)

opolski

Witam Byłem wczoraj na rozmowie w Opolu na stanowisko Audytora dla Donone. Chciałbym się zapytać czy jest ktoś w stanie powiedzieć coś więcej bo po rozmowie bardzo fajnie się zapowiada. Sama rozmowa fajna na luzie lecz konkretna. Warunki spoko . Fakt że duży teren ale chciałbym się coś dowiedzieć od was ? Pomoże ktoś?

Rob
@opolski

Dołączę się do pytania powyżej ja mam mieć dzisiaj rozmowę na Elbląg. Jak można zapytać a nie jest to tajemnicą jakie miałeś pytania? O co konkretnie dopytywali?

Numino
@Rob

Podbijam pytanie, jakie warunki finansowe? Podstawa czy również premia? Zakres obowiązków?

Ert

Jako firma Outsourcingowa Ok. Tak jak piszecie. Ale pochwalcie sie proszę ile mieliście na PITcie za 2018 r. Oczywiście jak ktoś tyle przepracowal. "Dziękuję Proszę Pana, Do widzenia Proszę Pana...."

Uniph

A ja się zapytam o Unilever jakie warunki pracy, jaka płaca i auto.

Rysio
@Uniph

Auto to subaru impreza, socjalne i warunki finansowe ok

@Uniph

Praca jak wszędzie na stanowisku PH, target, sprzedaż, ekspozycje. Jak pracowałam wcześniej to jeździłam seatem ibizą a ostatnio spotkałam PH to mówił że mają skody Oktawie :)

zain..

A czemu zmieniłaś ?

@zain..

Chęć zmiany po 5 latach i przejście do farmacji. Ale dobrze wspominam i ASM-a

Sylwia
@UL

Ul, mogłabyś napisać coś więcej na temat Twoich doświadczeń związanych z pracą w Target PRO? Czego nauczyłaś się od tej firmy? Czy po 5 latach, które w niej przepracowałaś mogłabyś doradzić coś więcej osobom, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę tutaj?

@Sylwia

Tak jak najbardziej z czystym sumieniem polecam pracodawcę. Ja mogę się wypowiedzieć odnośnie mojego projektu czyli Unilever choć z tego co słyszałam w innych firmach które współpracują z TARGET PRO tez nie narzekają. Ok ale do rzeczy co mam wam powiedzieć wypłata na czas oraz premia. Nie miałam najmniejszych problemów kadrowych jak chciałam coś załatwić ani z flotą jak była potrzeba to chłopaki starali się szybko rozwiązać problem. A co do firmy dla której pracowałam to zespół mega fajny , ASM do dziś trzymamy kontakt. Z pewnością mogę powiedzieć, że Target podniósł moją wartość na rynku pracy.

Czar wspomnien
@UL

też polecam pracowałem tam trzy lata i miło wspominam mój zespół i ASM a

Ryba
@UL

A na jakim regionie pracowałaś ? Bo widziałem że się pokazało ogłoszenie do Unilever na Rybnik. Chciałbym się zapytać jak atmosfera, zespół no i oczywiście kierownik ( normalny?)

Honorata
@Ryba

Składałeś już swoje CV czy dopiero po otrzymaniu opinii od innych pracowników będziesz aplikować? Widziałam tę ofertę pracy. Pracodawca pisze, że oferuje atrakcyjną płacę podstawową, premie motywacyjne, bezpłatną opiekę medyczną oraz kartę sportową. Daj znać czy zdecydowałeś się aplikować.

Waw Algida

Drodzy grupowicze i pracownicy najbardziej piszę do tych pracujących w Algidzie. Ukazała się ogłoszenie na olx Telemarketer ds. Pozyskiwania Klienta Gastronomicznego - Algida. Zna ktoś konkretny zakres obowiązków ?

Zapytanie
@Waw Algida

Mnie bardziej zastanawia ogłoszenie Przedstawiciel Handlowy ds Rozwoju Rynku Gastronomicznego. Jak to rozumieć przecież Algida już ma PH Horeca?

L
@Zapytanie

Pomimo podobnej nazwy, beda zajmowac sie zupelnie innym kanalem :)

bubu
@Zapytanie

Jestem pracownikiem w W-wie dla Algidy od ponad roku na podobnym stanowisku jak PH. Do mnie najbardziej należy pozyskanie nowych klientów i włączenie ich do bazy ja na chwile obecną obsługuje rynek alternatywny. Osoba w Horeca będzie też pozyskiwać punkty które z zanim nie współpracują ale są lokalami gastronomicznymi. Jeżeli masz zacięcie do pracy i nie obawiasz sie odmowy klienta ( znając życie na początku tak będzię ) to aplikuj śmiało. Ja z czystym sumieniem mogę polecić prace.

@bubu

Fajnie, że polecasz zatrudnienie. Oznacza to, że jesteś zadowolony z pracy. Czy możesz liczyć na premie za dobre wyniki w sprzedaży lub inne bonusy do wynagrodzenia napisz kilka słów na ten temat, gdyż wysokość zarobków jest istotnym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu.

Mania
@Piotr

Można dostać premie za dobre wyniki, benefity na dobry poziome, ogólnie polecam, bo firma dba o pracownika.

@zainteresowany

Jak wygląda używanie samochodu służbowego prywatnie? Bo spotkałem się z opiniami, że to no problem.

Nie wiecie co to za praca Audytora ds merchandisingu w Zywiec zdroj? Na czym polega? Warto waszym zdaniem aplikować.?

Lubelski

Widziałem ogłoszenie na Żywiec Zdrój Lublin czy ktoś już był na rozmowie czy to nadal aktualne?

Ola
@Lubelski

byłam na rozmowie, dobrze ja oceniam. Obsługa małych sklepów i sieci, wszystkie narzedzia zapewniaja. Mam nadzieje na pozytywny wynik, bo warunki z tego co slyszalam z rynku są ok.

Wawel POMOCY :D

Hej Jak wygląda praca PH firma Wawel pozyskiwanie od podstaw ? jakas baza klientów ? jakie auto?

PH
@Wawel POMOCY :D

Dostajesz gotową bazę klientów

WAWph
@Wawel POMOCY :D

Co do auta nie wiem ma być to obsługa małego detalu. Czyli mniejsze sklepy sprzedaż ekspozycje , wprowadzanie nowości tyle się dowiedziałem wczoraj przez tel. Ale chętnie się dowiem coś więcej jak macie taką wiedzę.

@WAWph

a ja tez slyszalam obsludze o sieci lokalnych wiec beda rozne sklepy

Wawel pomocy
@ja

We wtorek mam rozmowę wiec napisze coś więcej :)

Wawel
@Wawel pomocy

Oglolnie umówa zlecenie na dwa miesiące i to jest czas aby wyrobić target żeby dostać umowę o prace . Auto Fiat fiorino klienci ci którzy nie biora od Wawel cel raczej nowości i czekolady . Spodziewałem się czegoś lepszego rozmowa taka normalna ale ja straciłem zainteresowanie oferta w połowie

mario
@Wawel

Jak byłem na rozmowie to miałem powiedziane że umowa zlecenie a jeżeli zrealizuje target w ciągu 2-3 miesięcy to umowa o pracę. Specjalnie dopytałem po tym poście czy to tylko na 2 miesiące czasowo i otrzymałem informację że nie. Detal i sieci lokalne.

jaa
@mario

zapowiada sie ciekawie

po rozmowie
@jaa

a mnie sie wydaje ze bedziemy po prostu sprzedawać czekolady tam gdzie PH wawel nie jezdzi ;c ktos dostał juz prace?

@po rozmowie

Jakie Miasto tak w ogóle? Do mnie dzwonili, ale jeszcze oczekuję na konkretną odpowiedź.

Wybrany
@po rozmowie

Tak ja. Zaczynamy od przyszłego tygodnia

Wawel
@Wybrany

Jakie miasto ?

Mati
@Wawel

Ja byłem w Opolu mam rozmowie . Rozmowa fajna :) dbają o szczegóły :) według mnie pełna profeska umowa faktycznie zlecenie do wyrobienia targetu i Fiat fiorino . Auto mogłoby być lepsze jak w Algidzie. Pan Albert jeśli dobrze pamietam zadzwonił do mnie aczkolwiek odrzuciłem propozycje (awans w strukturach obecnej firmy) przyjąłbym propozycje :) myśle ze warto spróbować się rozwinąć w tym dziale handlu w target pro jeśli będę chciał zmienić prace i nie trafi się nic ciekawego od firm zaaplikuje ponownie :)

Total
@ja

Sieci lokalne i większe sklepy obsługują przedstawiciele pracujący bezpośrednio w Wawelu. W targecie w obsłudze same (usunięte przez administratora) ;) potwierdzone informacje od przedstawiciela z Wawelu

Algida

Jestem ph w projekcie Algidy i powiem szczerze, że podejście kierownika jest w 100% na plus, co do samochodów. Fabia w kombi jest ok tylko silnik ciut mocniejszy by się przydał a co do celów prywatnych, to lepiej nie używać, bo w razie jakiejkolwiek kolizji z własnej winy, mogą obciążyć cię kosztami. Zarobki mogłyby być lepsze(jak wszędzie :)) ale biedy człowiek nie klepie i tragedii też nie ma. Dla mnie największym minusem był początek pracy i szkolenie....... a w sumie jego brak. Aczkolwiek nie jest to nic skomplikowanego i do wszystkiego człowiek dochodzi sam a gdy ma się jakiekolwiek pytania, problemy i wątpliwości śmiało można walić do kierownika, który wszystko wyjaśnia, tłumaczy i pomaga jak może. Osobiście polecam pracę w projekcie Algida. Niewiele jest firm gdzie będąc na stanowisku ph ma się czas oraz siły na życie rodzinne, a w tej firmie to jest normalne.

poznaniak

Witam mam pytanie czy jedzie ktoś z Poznania lub okolic na zatrudnienie w poniedziałek do firmy Wawel. Chętnie się zabiorę lub dołączę. Ja okolice Poznania.

Łodziątko

Hej kochanie Czy jest tutaj jakaś osoba która dostała się do Wawelu na przedstawiciela handlowego i w poniedziałek ma szkolenie w hotelu Focus ?;)

torun

Czy ktoś orientuje się na jakim etapie jest rekrutacja do algidy na Toruń?Ogłoszenie na pracuj wygasło 2tyg temu i do dziś nikt się ze mna nie skontaktował.Rekrutacja trwa czy może już się zakończyła?

Kandydatka
@torun

Ja.bylam na rozmowie. Dzwonili że rekrutacja sie juz zaknczyla.

Wybrany
@torun

Z własnego doswiadczenia wiem ze dzwonia do wybranych osob.

Rozmowa rekrutacyjna do Target

Moja przygoda z targetpro zaczęła się miesiąc temu kiedy wysłałam do nich CV na stanowisko visual merchandiser mobilnego do firmy Algidy po wysłaniu CV parę dni później otrzymałam telefon i Zaprosili mnie na rozmowę tam po przebytej rozmowie 2 dni później otrzymałam telefon że już wybrali inną osobę na to stanowisko ale dzwonią do mnie ze względu na to że zrobiłam na nich tak bardzo wielkie wrażenie że chcieliby abym u nich pracowała na stanowisku przedstawiciela handlowego w firmie Wawel . Myślę sobie Okej pani od razu przedstawiła mi wszystkie warunki finansowe i też rodzaj umowy kiedy ta pani udzieliła mi wszelkich informacji powiedziała mi że na chwilę obecną niestety nie ma stanowiska na przedstawiciela handlowego ale to kwestia dwóch tygodni i na pewno się do mnie odezwie dała dokładnie do zrozumienia to że tą pracę mam więc niewiele myśląc powiedziałam że okej Poczekam te dwa tygodnie po dwóch tygodniach ta pani do mnie zadzwoniła a bym przyjechała do nich do siedziby do Target Pro myślałam że jadę tam w celu dogadania już szczegółów i podpisania ewentualnej umowy tam Niestety okazało się że przychodzę po raz kolejny rozmowę rekrutacyjna do tego przez telefon Mowa była o umowie o pracę natomiast na żywo pani mi powiedziała że umowa o pracę dopiero po trzech miesiącach jak zrobię wynik a na sam początek umowa zlecenie myślę sobie okej po czym po kończącej rozmowie drugiej rekurencyjnej pani powiedziała że w ciągu tygodnia da mi odpowiedź minęło to dokładnie tydzień temu we wtorek Niestety pani się nie odezwała ... dla mnie to bardzo niepoważne i nierzetelna firma zwłaszcza że inna była rozmowa telefoniczna a zupełnie inaczej się okazało wszystko w siedzibie. Mam nadzieję że ta firma wyciągnie wnioski i zacznie postępować w porządku wobec kandydatów których zapraszają na rozmowę i że przestaną mydlić oczy ludziom Którzy starają się o pracę ale też przestaną obiecywać przez telefon że tą pracę mają a potem okazuje się zupełnie co innego. Na chwilę obecną nie polecam tej firmy

Bielskomen
@Rozmowa rekrutacyjna do Target

Byłem na rozmowie w Bielsku Białej na początku Stycznia po czym rekruter zadzwonił że troszeczkę się odłożyć w czasie w połowie marca zadzwonił że rekrutacja startuje i że się warunki zmieniają. Przedstawił wszystko co było i co się zmieniło. Ja jestem godzien podziwu że faktycznie dotrzymał słowa i wywiązał się z obietnicy odnośnie odpowiedzi. Ja polecam.

Ciekawy

Czy ktoś coś wie o rekrutacji do Żywiec Zdrój na detal Kraków Zakopane? Odbyła się już czy jeszcze nie?

Tobiash

Byla 12.03 w krk

@Tobiash

Brałeś udział?

Zakopany
@Ciekawy

Tak byłem na rekrutacji i dostałem już informacje zwrotną że kogoś wybrali.

Kandydat krakow
@Ciekawy

Tak rekrutacja juz sie zakończyła dostalem info.

@Kandydat krakow

szkoda slyszalem ze fajna praca

Zainteresowana
@Kandydat krakow

Szkoda słyszałam że fajan praca.

Zostaw merytoryczną opinię o Target PRO - Łódź

• Jak się pracuje w Target PRO?

Zobacz opinie na temat firmy Target PRO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Target PRO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Target PRO?

Kandydaci do pracy w Target PRO napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Target PRO
3.5/5 Na podstawie 1252 ocen.

Target PRO