Opinie o WSB Wrocław w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy WSB Wrocław. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WSB Wrocław o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WSB Wrocław w Wrocław

Ulcia08

Witam! zastanawiam się nad studiami turystycznymi, ponieważ kończę technikum hotelarskie. Zastanawiam się pomiędzy WSH, a WSB, co polecacie? Czy może jeszcze coś innego? Jestem świeżakiem w tym temacie więc proszę o rade..

A powiedz mi, czy istnieją gdzieś BEZPŁATNE STUDIA ZAOCZNE????????????????????????????????????????

buahaha

wsb = wyższa szkoła bulenia alias wyższa szkoła bezrobocia jedyne co cię nauczą to jak wyciągać kasę (oczywiście nauka przez błędy; bo jedyne co zrobią to wyciągną kasę) byłem tam 3 miechy i nigdy więcej....

Moro

Wielka logistyka z dofinansowania UE, buahhahahaha Sorry ale ten kierunek w WSB nie ma nic wspólnego z Logistyką - to skandal, że tego nikt nie sprawdza. Jak ta Szkoła przechodzi przez jakiekolwiek kontrole - wszystko politycznie poustawiane...byle by kolesie mieli robotę! Młodzi nie dajcie się ich Marketingiem zwabić, bo zmarnujecie najważniejsze lata życia.

Czy po rozmowie w WSB Wrocław rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy HR Team Coordinator - Onboarding
Dla Piper GSC Poland Sp. z o.o.
hantara

WSB Wrocław logistyka to wielka ściema; skończyłem ten syf; łatwo było nie powiem; wykładowcy mają ten sam program od kilku lat i te same pytania egzaminacyjne więc na wielu zajęciach podkładasz gotowce. Ale po skończeniu roboty ni ma; pracodawcy jak widzą WSB to nawet nie oddzwaniają; Wyższa Szkołą Bulenia bez wiedzy nie dostaniesz roboty; nie oszukuj siebie bo innych nie oszukasz; idź na jakąś inną uczelnię nie rób mojego błędu no i pamiętaj że w trakcie studiów, dowalą ci dodatkowe opłaty... bo jedyne w czym wsb jest dobra to kiwanie swoich studentów

WykładowcaPOZN

Prawda jest taka, że Wyższa Szkoła Bankowa jest zwykłym biznesem jak każdy inny, a zysk właścicieli głównym celem tego przedsiębiorstwa. Na zewnątrz piękny produkt, a w środku zgnilizna i śmiech. Jeśli coś nie pasuje zamiata się to pod dywan. Oczywiście dobra propaganda w tym przypadku się sprawdza, osoby które pracują bądź uczą w WSB uważają się za kogoś wyjątkowego, przynajmniej do póki nie przejżą na oczy. Nie ma nic gorszego niż zamknięcie się w atmosferze samouwielbienia w gronie ważniaków wzajemnie poklepujących się po ramieniu. Skostniała trącąca komuną struktura. Układy, układziki i rodzinne koneksje. Żeby zarabiać przyzwoity pieniądz musisz siedzieć blisko "koryta" do którego grupa ważniaków nie pozwoli Ci się dopchać. Nie chcę obrażać uczciwych i rzetelnych pracowników bo też takich można tu znaleźć. Co do reszty wnioski można samemu wyciągnąć. Nie polecam

tralala

Przestańcie wypisywać bzdury że liczą się tylko Uczelnie państwowe bo dobrze wiecie że aby zdobyć prace trzeba mieć określone umiejętności a nie "prestiżowy"papier.Moja znajoma ukończyła prywatną Uczelnie ekonomiczną a obecnie w drodze awansu zajmuje stanowisko zarządzające działem marketingu w znanej firmie o profilu logistycznym.

SCIEMA

WSB to sciema. Ciezko z praca po tej uczelni. A jak tam idziesz to trzeba ustawic sie w samorzadzie kupe kasy tam przycinaja. Mozna niezle zarobic robiac waly to specjalnoc samorzadu!

WSB to wielka ściema i tyle. Masówa na maksa i kasa kasa kasa dla uczelni... Byłem tam rok i już wiem że nie chcę mieć z tym nic wspólnego; przeniosłem się na normalną uczelnię

Hubertcompl

Oceniam WSB Wrocław na bardzo wysokim poziomi i to fakt aby studiowac i sie uczyc i zrozumiec dzisiejcze realia i sie w nich onaleść nalezy sie uczyc niektózy wolą studiowac i przy odrobinie nauki i wysiłu zaliczą studia na marne 3 i to nie tylko na wsb ale na innych uczelniach również. WSB jest dla mnie swietną uczelnią duzomnie nauczyła i jeszcze nauczy i problemu nie ma ze znalezieniem pracy bo pracowac trzeba chciec i myslec o niej a nie czekac aż sama przyjdzie :)

Jestem studentem logistyki na WSB we Wrocławiu i gdy czytam wypowiedzi absolwentów o tym, że jest łatwo i nic nie trzeba, to zastanawiam sie po co studiują? Tracicie Państwo 5 lat życia, po to aby nic nie robić? Brak sensu i analizy, nie ma co sie dziwić, że potem są trudności w znalezieniu pracy. Ja jestem zachwyconya WSB, nowoczesna wiedza, przekazywana w przystępny sposób, a mgr (usunięte przez moderatora) jest cudowna i uczy nas myślenia. Studia są dla tych co chcą studiować wiedzę, to nie gimnazjum gdzie musisz zdać aby przejść. Coś się niektórym pomyliło, studia to nie przymus, to nobilitacja i albo z niej skorzystają, albo nie. Jak tatuś płaci za studia to mamy takich leserów, co w zetknięciu z normalnym zyciem, obwniają uczelnię, a nie siebie za nieróbstwo.

kitka

Heyyy Guys! WSB Wrocław i praca po studiach to się wyklucza! Powiem tylko tyle - nic w tej szkole ne jest tak jak piszą w informatorkach i na stronie - zachęcić mogą ale to tylko puste słowa. HAHA - oceń sam. A Apsolwent jest taki jak większość ludzi w WSB - picie, balety a jak przyjdzie egzamin to gotowiec za gotowce. Ogólna zasada w WSB - wszyscy muszą zdać!

Kroptown

"Apsolwent" - chyba raczej firma konkurencyjna! Żałosne! Ja też chodziłam do tej szkoły i muszę przyznać, że dużo się nauczyłam ale tylko dlatego, że chciałam - fakt. Rozumienie typu osoby "Apsolwenta" - nic nie robić i jakoś to będzie przechodzi nie tylko na WSB Wrocław, bo doskonale funkcjonuje również na uczelniach państwowych! Problem nazywa się polskie społeczeństwo - po prostu leniwość! Kolega lub koleżanka tak dobrze sobie radziła ale chyba "waruneczek" z matmy czy statystyki był?? Samo "p" w pewnym wyrazie świadczy o tym, że skoro z polskim problemy są to ze ścisłymi może być tragedia!

Apsolwent

Ogólnie skończyłem studia, łatwizna była. Na wykłady nie chodziłem, bo nie trzeba, ludzie dawali ściągi, wykładowcy te same pytania dawali na egzaminie co innym rocznikom, to sie zaliczło no problemos! Prace szukam, alb nie to praca mnie szuka :00hehe Czirsss!

Zostaw merytoryczną opinię o WSB Wrocław - Wrocław

• Jak się pracuje w WSB Wrocław?

Zobacz opinie na temat firmy WSB Wrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

WSB Wrocław