Opinie o WSB Wrocław w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy WSB Wrocław. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WSB Wrocław o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WSB Wrocław w Wrocław

Jako pracodawca niczego się nie potrafią nauczyć, cwaniactwo goni cwaniactwo z punktu widzenia płac i traktowania pracowników całkowita porażka. Kadra zarządzająca całkowicie oderwana od rzeczywistości zatrzymana w czasach PRL'u. Nie polecam.

kasia

faktycznie szkoda ze jest tylko filologia angielska a nie ma włoskiej ani hiszpańskiej.juz jest za duzo nauczycieli po anglistyce i trudno znalezc prace.

adam
@kasia

Filologie będą w innej szkole. Tylko nie wsb. Kolego zwiewaj stąd.

Ola
@kasia

Zgadzam sie powinni otworzyc filologie wloska i hiszpanska .nauczycieli z ang jest za duzo.produkcja bezrobotnych

julsonka

idzie ktos od wrzesnia na logistyke zaocznie do wsb we wroclawiu?

adam

Odpuść sobie wsb. Podobno nie mają kasy i niebawem splajtują!

Czy po rozmowie w WSB Wrocław rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy HR Team Coordinator - Onboarding
Dla Piper GSC Poland Sp. z o.o.
julsonka

haj .. mam pytanie jaki jest poziom na logistyce ? jakie sa przedmioty na I semestrze ? studiowalam na mwsl we wro ale nie dalam rady pogodzic tego z studium .. jeszcze zostal mi semestr bhp i chcialabym isc na studia ale nie wiem czy dam rade to pogodzic . i co z obecnoscia ? wyklady i cwieczenia sa obowiazkowe ? czy jest jakis ustalony procent zajec na ktorych trzeba byc zeby pozwolili podejsc do egzaminu ? mozna sie dogadac z wykladowca jakos ?

Józef
@julsonka

Jak zapłacisz, to zdasz! PROSTE. NA TEJ UCZELNI TAK JEST!

krzysztof

Chcialem sie nauczyc hiszpanskiego lub wloskiego na WSB. Niestety nie otworzyli tych jezykow. Jak rozmawiam ze znajomymi z innych kierunkow WSB to standard czyli anglik i niemiec. Zero szans zeby nauczyc sie jakiegos nowego jedzyka :/

magda

Uciekajcie z WSB. Oszuści i (usunięte przez administratora)

Prakyk

A ja robie tam studia i je teraz koncze. Jestem praktykiem i nikt mi zadnych cudow nie wcisnie. Kazda uczelnia ma swoj program i tyle. Trzeba odbebnic jak wszedzie. Jako czlowiek po szkole sredniej od wielu lat pracujacy w fachu widze inteligentow po uw i innych cudownych uczelniach, ktorzy nie potrafia odnalezc sie w zyciu. Proste rzeczy i zadania ich przerastaja. Studia powinni robic ludzie, ktorzy wiedza czego chca od zycia. Kretynow po wyzszych uczelniach, ktorzy mysla, ze zwojuja swiat mam dosyc. Stan debilizmu ludzi swiezo po studiach w wieku 26-28 lat mam po dziurki w nosie. Wasza wiedza+ rzeczywistosc to zgroza. Czasami mam ochote zapytac po o szliscie na te uczelnie skoro pozytek z was zaden... A potem widze te ofiary np w markecie jak ukladaja towar.

KTOŚ

Jestem studentką I roku studiów niestacjonarnych na II stopniu na kierunku Turystyka i Rekreacja ze specjalnością fitness i doradztwo dietetyczne. Nie polecam tej uczelni. To jest jedna wielka ściema! Przedmiotów specjalistycznych ZERO. Jestem na drugim semestrze, a uczę się o przedsiębiorczości. Zero dietetyki, zero fizjologii. Ciągle tylko prawo, przedsiębiorczość i projekty z Unii Europejskiej... Gdybym chciała iść na zwykły TiR to bym wybrała kierunek bez podyplomówki i płaciłabym dwa razy mniej. Skoro wybrałam taką specjalność, to myślałam, że się czegoś w końcu nauczę. Druga rzecz to błędne informacje podczas zapisów. Pytałam czy na pewno będę miała ZAJĘCIA normalne z języka niemieckiego, pani mnie zapewniała, że tak. I co? Dostałam maila, że tego języka nie będzie, bo jest za mało chętnych. Zostałam po prostu oszukana.

yokq

Po przeczytaniu opini jestem przerazona. Az tak jest tam zle ?! Ja od tego roku co prawda wybieram sie na WSB w Szczecinie na kierunek logistyka i spedycja miedzynarodowa ale po skonczeniu studiow chcialam wybrac sie na WSB we Wroclawiu na kierunek filologia angielska-jezyk hiszpanski. Czy ktos wie jaki jest poziom a tym kierunku ? Czy warto sie wybrac? Od razu chciala, podkreslic, ze nie wybralam tego kierunku tylko dla "papierka" tylko z czystej pasji.

Hiszpanka :)
@yokq

Angielski z hiszpańskim OK. Na razie tylko na zaocznych, ale być może otworzą też na dziennych. Polecam zajęcia z hiszpańskiego, można się tu dużo nauczyć.

olalala

Hej, Hej - może ktoś idzie na zarządzanie od marca tego roku? Zapisałam się na tą uczelnię, ale przyznam się szczerze, że nie jestem do końca przekonana. Nie wiem, czy nie podjęłam zbyt pochopnej decyzji. Po zapoznaniu się z ofertą U. Ekonomicznego bardziej przychylam się do ich oferty... ;/

Mariola

Pracowałam w WSB jako wykładowca z język hiszpański w Wrocławiu. Co do warunków pracy nie można narzekać jedynie co do oferty wynagrodzenia dla nauczycieli można było tutaj trochę podyskutować bo pracy jako wykładowca jest trochę(usunięte przez administratora)

jozekbd

Atakuje zarzadzanie- zarzadzanie produkcja i mam nadzieje ze będzie ok :)

gromułka

studia na wsb wrocław to masakra i tyle, pytasz o studia po angielsku? przecież oni prawie anglojęzycznej kadry nie mają; no i zobacz jak wygląda nauka języka tam, pożal się platforma na zaliczenie i zero nauki

Dora

czesc, a co slyszeliscie o kierunku Intrnational Management na mgr na wsb? sa prowadzone po angielsku zaocznie, mozecie mi cos powiedziec o poziomie? i jezeli chodzi o wymiany, latwo jest wyjechac i co studenci mysla o tym? bylabym wdzieczna, przede mna dylemat co do mgr, koncze teraz licencjat International Business na UE we wro.

Ja22

Ale to forum o WSB Wrocław, a nie WSB Poznań. Trzeba czytać uważnie ....

vdggg

nie polecam, mam do porownania WSB i UE, minusy: -ceny wysokie -placisz za warunek -masz tylko jedna poprawke - na UE 2 -lekceważący stosunek do studentów - są nie terminowi ( wyniki egzaminów ) ale ty się spóźnisz o 1 dzień to po ptakach -budynki WSB w Poznaniu daleko od siebie -brak planu na czas ( minął już pierwszy zjazd a ja jeszcze nie mam planu na swojej specjalności i grupie) -na moodlach brak materiałów- gdzie dla studentów online powinna to być podstawa Ogólnie pierwsze wrażenie miałam dobre o tej Uczelni ale strasznie żałuje że nie poszłam dalej ponownie do UE, wszystko przejrzyste i jasne a w WSB jeden wielki misz masz, nie wiesz co i jak a kontakt z większościa wykładowców ZEROWY, nawet nie raczą odpisać ZDECYDOWANIE ODRADZAM

Jasam

Ja chwalę i nie jestem tam zatrudniony

ehe

NIE MOZNA MIEC O WSB DOBRYCH OPINII. W internecie chwalą tą szkołę tylko ludzie w niej zatrudnieni. Nikt inny normalny tego nie robi.

Czytelnik

Mnie zastanawia dlaczego na stronie o pracodawcach w zakładce wyraźnie opisanej "Opinie o PRACODAWCY" są tylko i wyłącznie wpisy oceniające szkołę z perspektywy klienta, czyli ucznia. Nikt z komentujących nie posiadł jakże trudnej umiejętności czytania ze zrozumieniem i każdy żwawo sobie wrzuca komenty na temat szkoły. Gorzej niż na targowisku, dwie strony bzdetnych komentarzy, a o WSB jako pracodawcy nie ma nic. Nie ma to jak "Polandia"! :D A wisienką na torcie jest "uwaga" widoczna przy pisaniu komentarza: "Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WSB Wrocław". Wszystkie opinie powinny być w takim razie usunięte...

Zostaw merytoryczną opinię o WSB Wrocław - Wrocław

• Jak się pracuje w WSB Wrocław?

Zobacz opinie na temat firmy WSB Wrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

WSB Wrocław