Opinie o Hipermarket REAL w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hipermarket REAL. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hipermarket REAL o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hipermarket REAL w Bydgoszcz

stały klient

Znam ten Market prawie od pierwszych dni jego istnienia. Zawsze tu było przyjemnie przebywać.Miły i sympatyczny personel. Po prostu ten Geant- Real jest ok! Podziwiam pracę i zaangażowanie pracowników marketu. Chylę przed nimi głowę . Dobra robota.

kasjerka - 2011-01-13 20:56:21 Pracowałam w wielu sklepach. Moim zdaniem najlepiej jest w realu. Bez żadnej ściemy. Ludzie mili i pomocni. Fakt,że może nie zawsze,ale każdy ma zły dzień. Uważam po prostu,że tam potrzebują ludzi komunikatywnych i samodzielnie myślących :)) kasjerka

wielbiciel sklepu

Obsługa to porażka, ale najgorsze są panie z punktu obsługi klienta. Są nieuprzejme, obmawiają klientów,[usunięte przez moderatora]. Jeżeli sklep dba o swój wizerunek to może wyśle ją na szkolenie jak się traktuje klientów?????

kasjerka

a co powiedziecie o nowych wymaganiach zwiazanych z ubiorem. + 30 na dworzu a oni wymagaja dlugich spodni i pełengo obuwia od kasjerek.... chyba to jakas pomyłka, chyba lepiej wyglada czlowiek w jasnych czystych ciuchach i krotszych- nie takicg ze tylek widac oczywiscie- niz taki w dzinsach na ktorego widok juz samemu klientowi robi sie [usunięte przez moderatora] cieplo....

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hipermarket REAL. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
mercz

witam chciałbym porsuszyc sprawe merczowania w realu jest tam jedna osoba co zabiera wszystkim serwisy itp z tym nikt nic nie robi na tego pana mówią [usunięte przez moderatora] pan d,m wiadomo o kogo chodzi sciema jakich mało

Ja pracuję w realu prawie 3 lata i to co ktoś prędzej wpisał że praca w realu to koszmar itd. to jest nieprawda,asystentki i kierowniczki są naprawde super tak jak reszta pracowników zresztą,a co do zarobków nie są to kokosy ale ja nie nażekam,a że trzeba wołać o drobne to tak jak w każdym innym sklepie,a co do klientów że są niemili to od nas już to nie zależy ale jest ich naprawde mało w porównaniu do tych co są mili,ja jestem z pracy w realu zadowolona

mi tam na wykładaniu to się podoba jak już robię dorywkowo ...najlepiej na spożywce :):):) Pani Patrycja jest bardzo miła ..a Daniel od makaronów totalnie już :D wszystko wie na wszystko zna odpowiedz

Megi

panie na recepcji ..bryyyy :D od tych to chłodem dolatuję świątek nie światek w ogóle się nie uśmiechają :D ...

kasjerka

ja tam lubię pracę w realu co prawda mogłyby być lepsze zarobki ale nie ma idealnej pracy , :) moim zdaniem ludzie tam są mili i sympatyczni , rob swoje a zyskasz respekt :)

kasjerka

zastanawiam się jakie [usunięte przez moderatora] nawypisywały tutaj takie bzdety na temat real'a w Bydgoszczy. Osoby, które są przyjmowane aktualnie to same nie nadają się do tego typu pracy. Nasłuchały się bzdur, ze raca na kasie to tylko bip bip i widać efekty. Nie dają rady to piszą bzdety na forum. Skoro uważają się za pokrzywdzone niech odezwą się osobiście do kierowników, po to oni istnieją w sklepie.

real

Praca w realu bydgoszcz to jakis horor nie polecam pracy wnim , wymagania maja z kosmosu a nadodatek to jeszcze wolac mamy od klientow kody pocztowe, wmawiania im zalozenia kart mastercard do placenia na raty i karty payback oraz wolac drobne od nich bo nie dostajemy juz i mamy radzic sobie sami z drobnymi a z dzialu kontroli kas to tylko smiechy i kpiny sa znas z kasjerek itd,,, Marna kasa nawet klienci tez potrafia wyzywac i brak kultury maja dla kasjerek nieraz spotkalam sie ztym a kasjerki nawet niemoga odpyskowac im bo zaraz wyleca z pracy itd..

izka

wrealu bydgoszcz koszmar i horror wpracy wymagania z kosmosu a nadodatek wciskania ludziom karty peybacka i real mastercard do zakladania nie polecam tego marketu-[usunięte przez moderatora]

abra

NIE POLECAM PRACY W REALU. Zarobki marne, a wymagania mają z kosmosu, poza tym pracują tam bardzie niekulturalni ludzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Hipermarket REAL - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Hipermarket REAL?

Zobacz opinie na temat firmy Hipermarket REAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hipermarket REAL?

Hipermarket REAL