logo Hipermarket REAL

Hipermarket REAL

Bydgoszcz

Opinie o Hipermarket REAL

abra 2009-12-02 15:58:52
NIE POLECAM PRACY W REALU. Zarobki marne, a wymagania mają z kosmosu, poza tym pracują tam bardzie niekulturalni ludzie.
izka 2010-06-11 09:36:55
wrealu bydgoszcz koszmar i horror wpracy wymagania z kosmosu a nadodatek wciskania ludziom karty peybacka i real mastercard do zakladania nie polecam tego marketu-[usunięte przez moderatora]
real 2010-10-27 10:10:08
Praca w realu bydgoszcz to jakis horor nie polecam pracy wnim , wymagania maja z kosmosu a nadodatek to jeszcze wolac mamy od klientow kody pocztowe, wmawiania im zalozenia kart mastercard do placenia na raty i karty payback oraz wolac drobne od nich bo nie dostajemy juz i mamy radzic sobie sami z drobnymi a z dzialu kontroli kas to tylko smiechy i kpiny sa znas z kasjerek itd,,, Marna kasa nawet klienci tez potrafia wyzywac i brak kultury maja dla kasjerek nieraz spotkalam sie ztym a kasjerki nawet niemoga odpyskowac im bo zaraz wyleca z pracy itd..
kasjerka 2010-12-07 00:05:02
zastanawiam się jakie [usunięte przez moderatora] nawypisywały tutaj takie bzdety na temat real'a w Bydgoszczy. Osoby, które są przyjmowane aktualnie to same nie nadają się do tego typu pracy. Nasłuchały się bzdur, ze raca na kasie to tylko bip bip i widać efekty. Nie dają rady to piszą bzdety na forum. Skoro uważają się za pokrzywdzone niech odezwą się osobiście do kierowników, po to oni istnieją w sklepie.
anonim 2010-12-21 19:59:58
ja tam lubię pracę w realu co prawda mogłyby być lepsze zarobki ale nie ma idealnej pracy , :) moim zdaniem ludzie tam są mili i sympatyczni , rob swoje a zyskasz respekt :)
kasjerka 2011-01-13 20:56:21
Pracowałam w wielu sklepach. Moim zdaniem najlepiej jest w realu. Bez żadnej ściemy. Ludzie mili i pomocni. Fakt,że może nie zawsze,ale każdy ma zły dzień. Uważam po prostu,że tam potrzebują ludzi komunikatywnych i samodzielnie myślących :))
Megi 2011-03-29 22:31:09
panie na recepcji ..bryyyy :D od tych to chłodem dolatuję świątek nie światek w ogóle się nie uśmiechają :D ...
anonim 2011-03-29 22:33:34
mi tam na wykładaniu to się podoba jak już robię dorywkowo ...najlepiej na spożywce :):):) Pani Patrycja jest bardzo miła ..a Daniel od makaronów totalnie już :D wszystko wie na wszystko zna odpowiedz
anonim 2011-05-01 19:12:28
Ja pracuję w realu prawie 3 lata i to co ktoś prędzej wpisał że praca w realu to koszmar itd. to jest nieprawda,asystentki i kierowniczki są naprawde super tak jak reszta pracowników zresztą,a co do zarobków nie są to kokosy ale ja nie nażekam,a że trzeba wołać o drobne to tak jak w każdym innym sklepie,a co do klientów że są niemili to od nas już to nie zależy ale jest ich naprawde mało w porównaniu do tych co są mili,ja jestem z pracy w realu zadowolona
mercz 2011-05-12 22:51:33
witam chciałbym porsuszyc sprawe merczowania w realu jest tam jedna osoba co zabiera wszystkim serwisy itp z tym nikt nic nie robi na tego pana mówią [usunięte przez moderatora] pan d,m wiadomo o kogo chodzi sciema jakich mało
kasjerka 2011-06-07 11:28:05
a co powiedziecie o nowych wymaganiach zwiazanych z ubiorem. + 30 na dworzu a oni wymagaja dlugich spodni i pełengo obuwia od kasjerek.... chyba to jakas pomyłka, chyba lepiej wyglada czlowiek w jasnych czystych ciuchach i krotszych- nie takicg ze tylek widac oczywiscie- niz taki w dzinsach na ktorego widok juz samemu klientowi robi sie [usunięte przez moderatora] cieplo....
wielbiciel sklepu 2011-09-21 07:38:46
Obsługa to porażka, ale najgorsze są panie z punktu obsługi klienta. Są nieuprzejme, obmawiają klientów,[usunięte przez moderatora]. Jeżeli sklep dba o swój wizerunek to może wyśle ją na szkolenie jak się traktuje klientów?????
anonim 2011-10-21 10:47:34
kasjerka - 2011-01-13 20:56:21

kasjerka
stały klient 2011-10-22 01:22:59
Znam ten Market prawie od pierwszych dni jego istnienia. Zawsze tu było przyjemnie przebywać.Miły i sympatyczny personel. Po prostu ten Geant- Real jest ok! Podziwiam pracę i zaangażowanie pracowników marketu. Chylę przed nimi głowę . Dobra robota.
anonim 2011-10-31 20:04:52
stały klient - 2011-10-22 01:22:59

POPIERAM!!!
Napoje 2011-11-16 14:53:50
Najlepsi faceci w Realu jednak pracują na dziale Napoje [usunięte przez moderatora] a krzysztof jest poprostu boski
klient 2012-01-07 20:48:54
moim zdaniem praconicy maja bardzo zle warunki pracy kobieta wolno ciagnac paleciakiem do 80 kg sam paleciak wazy 65 a paleta euro ok 20 wiec juz norma jest przekroczona a w realu kobiety ciagna jakies pol tony palety napchane po brzegi i wysokie na poltora metra ale [usunięte przez moderatora] pracowac trzeba lepiej oszczedzic na elektrykach bo pracownik i tak uciagnie te palety bo bedzie martwil sie o utrate pracy jak na taki dluzy sklep mogliby zainwestowac w lepszy komfort pracy pracownikow
anonim 2012-01-23 13:32:32
kocham marcina z warzyw to super facet
lila 2012-01-23 13:40:34
praca w markecie jest do kitu co tu duzo mowic lipna kasa i wogole pozdrawiam marcinka z o\w zwolnij sie chlopie nie pasujesz tam;-]
pracownik 2013-03-16 21:33:18
a ta miłą Panią zapraszamy do nas do pracy myśle że miesiąc wystarczy na zminę poglądów...w zasadzie po tygodniu pęknie.
Pozdrawiam wszystkich pracowników .
laaliaa 2014-02-07 11:58:44
witam czy w realu na kasie jest komputer?
jasia 2014-05-23 16:55:09
praca w Realu chyba jest tylko dla osób odpornych psychicznie, prawda? Sama bym nie mogła pracować w takim gwarze, duchocie i jeszcze z różnymi klientami..
lljjhdkfkjhg gyokmju o yhitd ghjgt hawrhta hkmma h 2014-06-26 14:47:02
bez zastrzeżen
magda 2015-01-31 19:10:36
A kasjerka to ile zarabia w realu teraz? no i ile godzin ma do przepracowania w miesiącu? bo ja obecnie bezrobotna jestem ale kiedyś pracowałam na kasie i myślę że może bym wróciła. Tylko teraz szybko zostałam babcią, więc czasem potrzebowałabym elastycnzego grafiku, czy jest to możliwe? pozdrawiam serdercznie
dostawca 2015-03-10 20:29:15
jestem dostawcą między innymi dostarczam towar do reala auchan na kruszwickiej jak dostaje zlecenie na ten sklep krew mnie zalewa tam pracują jacyś kosmici chodzą z kąta w kąt nic nie robiąc błąkając się bez sensu wizyta przy jednej palecie bez kolejki to minimum 45 min paranoja komuna w pełni a najlepszy jest ochraniarz bodzio wulgarny i wszechmocny rządzi dostawami no i ci magazynierzy próbuje sobie tłumaczyć jaka płaca taka praca ale przecierz niema nakazu pracy
szymira 2015-03-24 23:17:34
Witam...
W dniu dzisiejszym zrobiłam zakupy w Realu w Bydgoszczy.
Byłam bardzo niemile obsługiwana. Kasjerka z nr 139 była bardzo niemiła.
Ale nie o to mi specjalnie chodzi - może miała zły dzień / chociaż myślę,że dzisiaj to niezbyt wielki problem znależć sympatyczne osoby,króre chcą na prawdę pracować/.
Kupiłam sporo produktów. W kasie były tylko cienkie torby tzw.reklamówki,
o.k. kupiłam 4 szt. Ale to,że nie ma w co zapakować przedmiotów z porcelany-to już po prostu skandal.Żadnego papieru żeby choćby przełożyć miski ,czy kubeczki- a miałam tego sporo.
Ciężkich zakupów też ta zwykła reklamówka nie udżwignie.
Nie do wiary - czy to aż tak trudno sprzedawać różne torby? przecież one nie są za darmo.
Chciałabym opowiedzieć jak to jest np. w Australii. Ekspedientki stoją,pakują zakupione produkty w reklamówki segregując spożywcze,przemysłowe itd...a uwierzcie mi- nie ma w ogóle kolejek.....
No ale wróćmy do siebie- przecież to tak niewiele trzeba ,żeby i nas zakupy robiło się z przyjemnością. Myślę,że czasy kiedy kiełbasę zawijało się w gazetę minęły bezpowrotnie - i niech tak zostanie .
Serdecznie pozdrawiam

Mirosława
niki 2015-05-21 15:21:34
Ludzie, zlitujcie się, nie piszcie tego typu bzdetów że kasjerka była nie miła. Rozejrzyjcie się. Kiedyś kupowaliście taniej, teraz nie koniecznie, ale to wszystko nie spada od tak z nieba jak w czasach biblijnych manna (teraz pewnie po skomercjalizowaniu to spadałaby Nestle) Zawsze jest coś za coś. Czy widzicie uśmiechniętych ludzi w takich hipermarketach, czy ci ludzie są szczęśliwi?
dla przykładu wyciąg z ogłoszenia w UP do jednego z Warszawskich Reali
Kasjerka 1/2 etatu 950 zł
Kasjerka 3/4 etatu 1425 zł
całkiem nieźle za 4-6h dziennie, nie to nie jest nieźle tylko tragedia bo to jest BRUTTO więc zarobi kasjerka odpowiednio 1/2 i 3/4 etatu jakieś 675/1012 zł na rękę.
Czy Ty byś była uśmiechnięta i miła?
Moo 2016-05-12 14:24:17
Mam nadzieję, że w Realach dobrze traktują pracowników, bo składałem tam CV i zadzwonili, a to dla mnie szansa
Zostaw swoją opinię o Hipermarket REAL - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hipermarket REAL